رفتن به مطلب

نظر شما در مورد گرافیک tuf 5700oc gaming x3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

دوستان راهنمایی میخواستم ازتون در مورد گرافیک tuf 5700 oc gaming از نظر دمای کارت 

کسایی ک از این گرافیک استفاده میکنن ممنون میشم نظرات شونو بدونم 

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/amd/asus/asus-tuf-3-rx5700-o8g-gaming-vga-card-222471.html

لینک کارت 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، reza21a گفته است :

با سلام 

دوستان راهنمایی میخواستم ازتون در مورد گرافیک tuf 5700 oc gaming از نظر دمای کارت 

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/amd/asus/asus-tuf-3-rx5700-o8g-gaming-vga-card-222471.html

لینک کارت 

دوست عزیزم پیشهاد می کنم که بری یوتیوب سرچ کنی انجا که یوتیوبر ها تست می کنن

چون اینجا فکر نکنم با این گرونی کسی اون رو داشته باشه 

لینک به دیدگاه

سلام

در کل سری tuf ایسوس چیز جالبی نیستند.بهتره دنبال مدل های دیگه ای باشید

لینک به دیدگاه

کسی از دوستان این گرافیک استفاده نکرده ؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، reza21a گفته است :

با سلام 

لینک کارت 

سلام

من اردیبهشت ماه قصد خرید یکی از کارت های RX 5700 یا RX 5700 XT داشتم و درمورد مدل های مختلف از برند های مختلف کلی تحقیق کردم و در نهایت MSI RX 5700 XT Gaming X رو خریداری کردم .

پیشنهاد میکنم برای RX 5700 و RX 5700 XT به هیچ وجه سمت ASUS نرید ( بخصوص سری TUF ! )

علتش هم اینه که حرف های ضد و نقیضی درمورد مدل های ASUS این دو کارت زده میشه ؛ یه عده بسیار راضی هستن و یه عده بسیار ناراضی هستن (بخاطر دمای کارت).

بطور خلاصه میشه گفت خرید برند ASUS این دو کارت ، ریسک هستش .

ممکنه کارتتون هیچ مشکلی نداشته باشه و ممکنه شاهد دمای بالای کارت باشید .

مشخصا بهتره با این اوضاع بازار و این قیمت های بالا ، خریدی بدون ریسک انجام بدین .

بهترین مدل ها برای کارت های RX 5700 و RX 5700 XT بترتیب برند های زیر هستن :

1- MSI Gaming X

2- Sapphire Nitro

3- MSI Evoke - Sapphire Pulse

همگی کارت های قدرتمند و خنکی هستن .

ویرایش شده توسط Paxton
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مدلهای دو فنه به شدت داغ بودن فکر نکنم با اضافه شدن یه فن دیگه شاهد بهبود کولینگ باشیم

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Paxton گفته است :

سلام

من اردیبهشت ماه قصد خرید یکی از کارت های RX 5700 یا RX 5700 XT داشتم و درمورد مدل های مختلف از برند های مختلف کلی تحقیق کردم و در نهایت MSI RX 5700 XT Gaming X رو خریداری کردم .

پیشنهاد میکنم برای RX 5700 و RX 5700 XT به هیچ وجه سمت ASUS نرید ( بخصوص سری TUF ! )

علتش هم اینه که حرف های ضد و نقیضی درمورد مدل های ASUS این دو کارت زده میشه ؛ یه عده بسیار راضی هستن و یه عده بسیار ناراضی هستن (بخاطر دمای کارت).

بطور خلاصه میشه گفت خرید برند ASUS این دو کارت ، ریسک هستش .

ممکنه کارتتون هیچ مشکلی نداشته باشه و ممکنه شاهد دمای بالای کارت باشید .

مشخصا بهتره با این اوضاع بازار و این قیمت های بالا ، خریدی بدون ریسک انجام بدین .

بهترین مدل ها برای کارت های RX 5700 و RX 5700 XT بترتیب برند های زیر هستن :

1- MSI Gaming X

2- Sapphire Nitro

3- MSI Evoke - Sapphire Pulse

همگی کارت های قدرتمند و خنکی هستن .

بنده این کارت خریداری کردم مدل tuf و واقعا دودل هستم ک چیکار کنم فردا بدستم میرسه این کارت با این تعریفها میخوام برگشت بزنم کارتو

لینک به دیدگاه

توی سری 5700 به هیچ وجه سمت msi و asus نرو چون توی یوتیوب کارت هارو که بررسی و بازی کردن دیدن خمیر حرارتی رو کامل روی چیپ های مموری نزدن و دمای کارت نه ها(اونی که تو نرم افزار نشون میده) ولی دمای چیپ های مموری حتی بالاتر از رفرنس هستش(بالاتر از 110 درجه در سری tuf!) یعنی برای یکی دو سنت افتضاحی به بار آوردن،طوری که بعدش سری های بعد رو درست کردن دادن دست یوتویوبر ها که ببینین ما درستش کردیم ولی شما کارتی که میخری معلوم نیست کدوم باشه.

بنده Sapphire رو پیشنهاد میکنم فقط 

ویرایش شده توسط M4ST3R
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام
این چه بلایی بود سر خودتون اوردین تو این گرونی اخه
همین تاپیک رو قبل خرید میزدید

انشالله که خیر باشه 🤦‍♂️

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

توی سری 5700 به هیچ وجه سمت msi و asus نرو چون توی یوتیوب کارت هارو که بررسی و بازی کردن دیدن خمیر حرارتی رو کامل روی چیپ های مموری نزدن و دمای کارت نه ها(اونی که تو نرم افزار نشون میده) ولی دمای چیپ های مموری حتی بالاتر از رفرنس هستش یعنی برای یکی دو سنت افتضاحی به بار آوردن،طوری که بعدش سری های بعد رو درست کردن دادن دست یوتویوبر ها که ببینین ما درستش کردیم ولی شما کارتی که میخری معلوم نیست کدوم باشه.

بنده Sapphire رو پیشنهاد میکنم فقط 

اره همین مدل xt شو میخرم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، reza21a گفته است :

اره همین مدل xt شو میخرم

xt سافایر رو؟

چون فرقی نمیکنه xt باشه یا نه کلا تو همشون msi و ایسوس گنده زده!

لینک به دیدگاه

این مدل کولرش جالب نیست و سایت hardware unboxed بررسیش کرده اینقد بد بود که ایسوز کولر رو اپدیت کرد و مدل tuf evo رو بیرون داد به هیچ وجه مدل tuf خالی رو نخرید موفق باشید

در 23 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

مدلهای دو فنه به شدت داغ بودن فکر نکنم با اضافه شدن یه فن دیگه شاهد بهبود کولینگ باشیم

3 فن هست حسن مدل evo منتها اشغال ساخت ایسوز بعدا توی مدل evo گندشون رو جبران کردن عکس هیت سینک evo رو می گذارم

cooler6.jpg

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

xt سافایر رو؟

شما سافایر پیشنهاد نکردی؟

در 48 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

این مدل کولرش جالب نیست و سایت hardware unboxed بررسیش کرده اینقد بد بود که ایسوز کولر رو اپدیت کرد و مدل tuf evo رو بیرون داد به هیچ وجه مدل tuf خالی رو نخرید موفق باشید

3 فن هست حسن مدل evo منتها اشغال ساخت ایسوز بعدا توی مدل evo گندشون رو جبران کردن عکس هیت سینک evo رو می گذارم

cooler6.jpg

مدل evo سه فن تو ایران موجود نیس

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، reza21a گفته است :

من موجودی رو چک نکردم ولی سری tuf مشکلی که داشت این بود رم های گرافیک علنا به حال خودشون ول شده بودن و دما به بالای 100 درجه می رسید توصیم اینه سری tuf نخرید سافایر بخرید که هم ایران خوش قیمت هست و هم در کل کیفیت ساخت بهتری داره

لینک به دیدگاه

داداش عزیز اولا مبارکت باشه

دوما تو رو خدا خودت خودتو سر دوراهی نزار نهایت نهایتش قراره 3یا 4درجه نسبت به بهترین کارت دماش بیشتر باشه که اونم اصلا مهم نیست کارت های ای ام دی عادت دارن😁

خودت تو دردسر برگشت زدن و انتظار کشیدن بی مورد ننداز 

رسید دستت یه آنباکس خوشگل بکن و بنداز تو سیستم باهاش زندگی کن 

والسلام 

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

xt سافایر رو؟

من msi rx 5700 xt دارم و باید بگم دمای خوبی داره

در 1 ساعت قبل، reza21a گفته است :

بنده این کارت خریداری کردم مدل tuf و واقعا دودل هستم ک چیکار کنم فردا بدستم میرسه این کارت با این تعریفها میخوام برگشت بزنم کارتو

مبارک باشه 

انشالله که مشکلی باهاش نداشته باشید و ازش لذت ببرید 😊

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Paxton گفته است :

من msi rx 5700 xt دارم و باید بگم دمای خوبی داره

مبارک باشه 

انشالله که مشکلی باهاش نداشته باشید و ازش لذت ببرید 😊

ن داداش والا با این تعریفات کلن ته دلم خالی شد 

در 55 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

3 فن هست حسن 

cooler6.jpg

فردا برگشت میزنم ب ریسکش نمیارزه اگه به ۵ درجه بیشتر باشه بالای سرم میزارم ولی میگن 90 درجه رو شاخشه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، reza21a گفته است :

شما 3 فن tuf خریدی دیگه؟ بله evo تازه وارد بازار جهانی شده و حالا حالاها وارد بازار نمیشه الان فهمیدم کارتو خریدی نمی خوام ته دلتو خالی کنم ولی عاقلانه ترین کار این هست پسش بفرستی ساختار کولر کارت مشکل داره این ویدیو رو حتما ببین کمکت می کنه تصمیم بگیری کارت رو نگه داری یا پسش بدی

https://www.youtube.com/watch?v=OJU8jKIYtS4

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

شما 3 فن tuf خریدی دیگه؟ بله evo تازه وارد بازار جهانی شده و حالا حالاها وارد بازار نمیشه الان فهمیدم کارتو خریدی نمی خوام ته دلتو خالی کنم ولی عاقلانه ترین کار این هست پسش بفرستی ساختار کولر کارت مشکل داره این ویدیو رو حتما ببین کمکت می کنه تصمیم بگیری کارت رو نگه داری یا پسش بدی

https://www.youtube.com/watch?v=OJU8jKIYtS4

اره درسته داداش عاقلانه ترین همینه مدل سافایر سفارش بدم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، M4ST3R گفته است :

افتضاح،خمیر حرارتی روی چیب های مموری 25 درصد گذاشتن!

من خودم msi gaming x 5700 xt ؤو خریدم اوایل خرداد ، یکی از نقاط مثبتش اینه واسه تمامی چیپ هاش ترمال پد گزاشته  . حتی زیر بک پلیت هم ترمال پد هست که دما رو بتونه از بک پلیت خارج کنه . درسته یه سری جاها کامل نیست ولی از اینکه مثل خیلی مدالایه دیگه که هیچی نزاشتن بهتره . مدل رفرنس کارت هم ک هیچی یه قسمت از هیت سینکش الکیه و به هیچ جا وصل نیست راجبشم ویدیو هست سرچ بزنین .اینجام که برسیش کرده این کارتو . 

https://www.youtube.com/watch?v=NHKnkYPe8uY

2020.08.15-00.30.png

2020.08.15-00.32_01.png

2020.08.15-00.32_1.png

ویرایش شده توسط fatide
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، reza21a گفته است :

از چه سایتی سفارش دادین ؟

اگه از همین لیون خریدین که راحت میتونین پس بدین و پولتون رو پس بگیرین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...