رفتن به مطلب

مشاوره برای اینترنت مبین نت

miladfrx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان بنده ساکن کرج هستم و یه مدتی هست که جایی ساکن شدم که از نظر شبکه کابلی امکان ارائه خدمات اینترنت نداره نه فیبر نوری نه کابل مسی بدلیل خرابی کافو های محل.

ابتدا تصمیم بر این شد که از زیتل سرویس بگیرم بدلیل  مناسب تر بودن قیمتش به نسبت پهنای باند و ترافیک نامحدود اون اما با توجه به این که درحال حاضر میگن گمرک آنتن هاشون رو ترخیص نمیکنه فعلا تا ترخیص آنتن ها سرویس ارائه نمیدن. با توجه به گذشت مدت زمان 1 ماهه تصمیم گرفتم مبین نت بگیرم و خواستم از دوستانی که تو کرج از سرویس Td lte مبین نت استفاده میکنن تجربه استفادشون رو بپرسم . و اینکه یجایی خوندم مبین نت سیگنال هاشو از دکل های همراه اول دریافت میکنه آیا این درسته ؟ ممنون میشم اگر راهکار های دیگه ای برای اینترنت پرسرعت میشناسید پیشنهاد بدید ، خیلی ممنون.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

کرج نسیتم

اما بله مبین نت از پوشش همراه اول استفاده میکنه 

من خودم از td-lte ایرانسل استفاده میکنم واقعا تنوع بسته ها افتضاحه. اسمش اینترنت خونگی هست اما بیشترین حجم ماهانه ای که داره 40 گیگه. 40 گیگ الان کفاف استفاده ی یه نفرم نیست تو یه ماه چه برسه به یه خانواده.

البته مبین نت بسته 100 گیگ ماهانه هم داره که هر گیگش هزار تومن در میاد که خوبه.

در کل اگه دسترسی به خط تلفن و فیبر نداری همون td-lte تنها گزینه ای که داری. 

یه ویژگی خوبی هم که داره قطعیش تقریبا صفره.

لینک به دیدگاه

در در 28 مرداد 1399 در 14:28، miladfrx گفته است :

سلام دوستان بنده ساکن کرج هستم و یه مدتی هست که جایی ساکن شدم که از نظر شبکه کابلی امکان ارائه خدمات اینترنت نداره نه فیبر نوری نه کابل مسی بدلیل خرابی کافو های محل.

ابتدا تصمیم بر این شد که از زیتل سرویس بگیرم بدلیل  مناسب تر بودن قیمتش به نسبت پهنای باند و ترافیک نامحدود اون اما با توجه به این که درحال حاضر میگن گمرک آنتن هاشون رو ترخیص نمیکنه فعلا تا ترخیص آنتن ها سرویس ارائه نمیدن. با توجه به گذشت مدت زمان 1 ماهه تصمیم گرفتم مبین نت بگیرم و خواستم از دوستانی که تو کرج از سرویس Td lte مبین نت استفاده میکنن تجربه استفادشون رو بپرسم . و اینکه یجایی خوندم مبین نت سیگنال هاشو از دکل های همراه اول دریافت میکنه آیا این درسته ؟ ممنون میشم اگر راهکار های دیگه ای برای اینترنت پرسرعت میشناسید پیشنهاد بدید ، خیلی ممنون.

متاسفانه دیردیدم تایپیکتون ولی من فردیس هستم و از TDLte استفاده مینکنم

قیمت طرح ها مشخص هست و به شخصه از ADSL 'گران تر هست اما از نظر ping و pocket lost فوقالعاده هست

با توجه به این که محل زندگی من در فردیس در حقیقت در لبه پوشش TDLTE با این حال پهنا باند 30 مگ در روز  و 25مگ در ساعات اوج شلوغی شب ثابت هست

البته اگر فردیس هستید خرید رو انجام ندید که شلوغ نشه لطفا😁

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...