رفتن به مطلب

راهنمای برای خرید هارد اکسترنال مناسب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. میخواستم یه هارد اکسترنال بخرم مدلش هم هارد 1 ترابایت Adata مدل HD770G هست برای تلوزیون سامسونگ ru7300 . بعد میخواستم بدونم این هارد برای این تلوزیون مناسبه؟ یعنی این مدل تلوزیون این مدل هارد رو پشتیبانی میکنه؟. 

ویرایش شده توسط M. Azadi
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز
سال قبل برای یکی از دوستان هارد اکسترنال adata تهیه کردیم و بعد از چند بار استفاده و اتصال به تلویزیون، هارد دیگه بالا نیومد
به گارانتی مراجعه کردیم و هارد رو برامون تعویض کردن و گفتن بدلیل اتصال به دستگاه هایی از قبیل تلویزیون و گیرنده دیجیتال این اتفاق افتاده
پیشنهادشون هم این بود که بجای اتصال مستقیم هارد به تلویزیون هارد رو از طریق لپتاپ وصل کنیم یا اینکه فیلمی رو که قراره ببینیم رو روی فلش بریزیم و به تلویزیون وصل کنیم تا درصورتی که مجددا این اتفاق افتاد فقط اطلاعات فلش از بین بره نه اطلاعات کل هارد.

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، 005 گفته است :

سلام دوست عزیز
سال قبل برای یکی از دوستان هارد اکسترنال adata تهیه کردیم و بعد از چند بار استفاده و اتصال به تلویزیون، هارد دیگه بالا نیومد
به گارانتی مراجعه کردیم و هارد رو برامون تعویض کردن و گفتن بدلیل اتصال به دستگاه هایی از قبیل تلویزیون و گیرنده دیجیتال این اتفاق افتاده
پیشنهادشون هم این بود که بجای اتصال مستقیم هارد به تلویزیون هارد رو از طریق لپتاپ وصل کنیم یا اینکه فیلمی رو که قراره ببینیم رو روی فلش بریزیم و به تلویزیون وصل کنیم تا درصورتی که مجددا این اتفاق افتاد فقط اطلاعات فلش از بین بره نه اطلاعات کل هارد.

راستش استفاده من از هارد واسه فیلمای 4k هستش فلش نمیتونه کارمو راه بندازه

با پی سی از طریق hdmi هم تست کردم مشکلش این بود که کیفیت فیلم روی پی سی خیلی پایین‌تر از اجراش روی خوده تلوزیون بود سیستمم خیلی قویه ولی نمیدونم چرا اینقدر کیفیتش بد بود

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، M. Azadi گفته است :

راستش استفاده من از هارد واسه فیلمای 4k هستش فلش نمیتونه کارمو راه بندازه

با پی سی از طریق hdmi هم تست کردم مشکلش این بود که کیفیت فیلم روی پی سی خیلی پایین‌تر از اجراش روی خوده تلوزیون بود سیستمم خیلی قویه ولی نمیدونم چرا اینقدر کیفیتش بد بود

پس به نظرم یه تاپیک بزنین و دنبال راه حلی باشین برای رفع مشکل کیفیت بد پخش فیلم زمان اتصال pc به تلویزیون بهتر باشه
چون وصل کردن هارد به تلویزیون ریسکش بالاست و اگر برای هارد مشکلی پیش بیاد باید به گارانتی مراجعه کنین و ریسک از بین رفتن اطلاعات هم وجود داره
نکته بعد هم اینکه گارانتی نگفته بود اگر میخواین هاردتون رو به تلویزیون وصل کنین فلان مدل adata رو تهیه کنین و کلا گفتن هارد رو به تلویزیون وصل نکنین.

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، M. Azadi گفته است :

سلام. میخواستم یه هارد اکسترنال بخرم مدلش هم هارد 1 ترابایت Adata مدل HD770G هست برای تلوزیون سامسونگ ru7300 . بعد میخواستم بدونم این هارد برای این تلوزیون مناسبه؟ یعنی این مدل تلوزیون این مدل هارد رو پشتیبانی میکنه؟. 

من هاردم با اتصال به tv سوخت. تنها راهش اینه که یا هارد به لپتاپ وصل بشه و لپتاپ به tv .

یا اینکه یک هارد بخرید که منبع تغذیه اش اصل کابل انتقال اطلاعات جدا باشد و منبع تغذیه رو حتما به منبع مطمعنی وصل کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...