رفتن به مطلب

حداقل سیستم برای after effect, illustrator ...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوست من توی یک شرکتی کار میکنه که اینها کارشون با after effect, illustrator و فتوشاپ و کلا برنامه های گرافیکی هست، مشکلشون اینه سیستم هاشون خیلی قدیمیه. یعنی core 2 dual. و میخوان با ارتقا رم و خرید ssd از شر هنگ کردن های مداوم خلاص بشن !!! که اصلا ربطی به ssd و ارتقای رم نداره، کار از کار گذشته.

میخوام بهشون پیشنهاد بدم سیستم های قویتر بگیرن و چی پیشنهاد بدم خوبه ؟ یک چیزی که از پس خریدش بر بیان چون شرکت کوچیک و نوپایی هستن.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Ho3iN_ گفته است :

سیستم در حد چقدر ؟

هر چقدر ارزان تر بهتر، یک چیزی که هنگ نکنه و روان باشه، همچون رود. 

لینک به دیدگاه

متوجه نشدین...منظورم چقدر بودجه...خوب هر سیستمی میشه بست که هنگ نکنه

لینک به دیدگاه

برای افتر افکت اگه پروژه سنگین بخوان کم کم رمشون باید 32 باشه

بهشون پیشنهاد کنید سیستم های کار راه انداز ببندن و یه رندر باکس تهیه کنن 

برای ایلاستریتور و فتوشاپ رم 8 کافیه پردازنده و کارت گرافیک هم هم رده پیشنیاز و سیستم پیشنهادیش خوبه

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، -HaMiD- گفته است :

برای افتر افکت اگه پروژه سنگین بخوان کم کم رمشون باید 32 باشه

بهشون پیشنهاد کنید سیستم های کار راه انداز ببندن و یه رندر باکس تهیه کنن 

برای ایلاستریتور و فتوشاپ رم 8 کافیه پردازنده و کارت گرافیک هم هم رده پیشنیاز و سیستم پیشنهادیش خوبه

یک شرکت هست که کارش طراحی سایته، اصلا گراف لازمه ؟ همون iGPU خوب باشه فکر کنم، چون یک جا خوندم رندر از gpu استفاده نمکینه. درسته یا غلط ؟

لینک به دیدگاه

iGPU برای این سیستم ها کاملا کافیه و میتونید کیس های استوک نسل 4 تهیه کنید با یک رم 8 گیگ و 120 گیگ اس اس دی قیمت باید حدود هر سیستم بین 3800-4000 در بیاد 

سیستمی که افترافکت کار میکنه رو با سی پی یو i7 بخرید و رمش رو 16 بزارید 

نسل 4 قیمت خوبی داره ولی خب نسل 3 هم میتونید پیدا کنید ولی خب نسل 4 پیشنهاد میشه 

معمولا این سیستم ها i5 هستن و قدرت فوق العاده ای نسبت به قیمتشون دارن ! 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، micpet گفته است :

یک شرکت هست که کارش طراحی سایته، اصلا گراف لازمه ؟ همون iGPU خوب باشه فکر کنم، چون یک جا خوندم رندر از gpu استفاده نمکینه. درسته یا غلط ؟

طراحی سایت که نه لازم نیست

اون گرافیک رو برای رندرباکسی ک مثال زدم گفتم چون اگه کارشون افترافکت و پریمیر باشه و پروژه سنگین و پی در پی باشه باید رندر باکس بگیرن که خیلی تاثیر داره 

ولی نه همون سیستم با توجه به چیزی که گفتید کافیه و سیستمی که دوست عزیزمون بالا ذکر کردند چون رم و پردازنده مورد نیازه 

لینک به دیدگاه

خب پس خیلی گرون در نمیاد، از همه دوستان بابت راهنمایی سپاسگزاری میکنم 🙏

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...