رفتن به مطلب

خرید کیس کامل بودجه ۵۲ تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

میخوام کیس کامل بگیرم،بودجه هم که ۵۲ ع.

خودم همچین چیزی در نظر گرفتم.

Asus strix 5700 xt گرافیک

Asus x470-f مادربرد

Ryzen 5 3600x سیپیو

TridentZ 16 gb 3200 رم

Samsung 970 evo plus 250gb اس اس دی

1TB blue هارد

Coolermaster h500p mesh کیس

Coolermaster 750w bronze پاور 

Asus vx279hg 27 inch مانیتور

خوبه؟

ویرایش شده توسط Livhk
.
لینک به دیدگاه

اولین مورد اینکه به هیچ عنوان کارت 5700 از ایسوس رو نخرید ! هیچ مدلش رو ! چون مشکل ساخت دارن و بعد یه مدت هیت سینک از کارت جدا میشه و دما میشه خدا ! احتمال سوختنش هم هست ....

رم رو یه مدل الکی گرون و عملا توی شرایط ایران بی مصرف انتخاب کردید و سعی کنید مثلا از hyperX رم بخرید . سایت فافا قیمت خیلی خوبی روشون زده  

اس اس دی سامسونگ خیلی گرونه و برای یه گیمر اس اس دی 2.5 با حجم بیشتر بهتر از m.2 هست و حتی اگر m.2 میخرین از برند های دیگه مثل لکسار بخرین ... به نسبت قیمت خیلی قدرت خوبی داره .

پاور خوبی انتخاب کردید ولی اگر با برند گرین مشکل ندارید پاور های HP جدید خوب هستن و یه 600 هم برای سیستم اوکی هست .

ماینتور MD240F درسته 24 اینچ هست ولی 144 هست و به درد گیمینگ بهتر میخوره و 1080 روی 27 اینچ ppi بدجوری داره و 24 قشنگ تره باز هم اگر 27 میخواین مدل AS270F میتونید با این صرفه جویی ها بخرین که 27 اینچ و 144 هست 

با خرید قطعات به این صورت میتونید یا مانیتور رو بهتر کنید یا سراغ بردهای x570 برید یا حتی سی پی یو رو به 3800 برسونید . بازم هم به فروشگاه فافا مراجعه کنید قیمت ها خیلی خوبی زده ... 

ترجیح خود من ترکیبی که گفتم با ماینتور 24 اینچ و مادربرد x570 هست که مادربرد بهتری برای ارتقا اینده باشه چون ممکنه برخی از x470 ها سری بعد رو ساپورت نکنن هنوز 100% نیست ساپورتشون ولی اگر سیستم قرار نیست تا 10 سال اپگرید شه سی پی یو 3800 میگرفتم 

لینک به دیدگاه

کاری با کانفیگتون ندارم. ولی جای شما باشم حیفم میاد 50میلیون پول بی زبونو ب اینا بدم😅😅ینی صرفا دست دو از همین فروم تهیه میکنم.بغیر هارد و اس اس دی بقیه رو استوک میگیرم ک هم قطعات به مراتب قوی تری گیرم میاد هم افت قیمتو نداره دیگه به اون صوت. 

ویرایش شده توسط Just4Game
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Just4Game گفته است :

کاری با کانفیگتون ندارم. ولی جای شما باشم حیفم میاد 50میلیون پول بی زبونو ب اینا بدم😅😅ینی صرفا دست دو از همین فروم تهیه میکنم.بغیر هارد و اس اس دی بقیه رو استوک میگیرم ک هم قطعات به مراتب قوی تری گیرم میاد هم افت قیمتو نداره دیگه به اون صوت. 

اگه همین پولو قبل عید داشت واسه سیستم خریدن میتونست بهترین سیستم گیمو با 2080Ti ببنده :))) الان با 50 تومن بودجه شده در حده 5700xt !!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، The.13east گفته است :

اولین مورد اینکه به هیچ عنوان کارت 5700 از ایسوس رو نخرید ! هیچ مدلش رو ! چون مشکل ساخت دارن و بعد یه مدت هیت سینک از کارت جدا میشه و دما میشه خدا ! احتمال سوختنش هم هست ....

رم رو یه مدل الکی گرون و عملا توی شرایط ایران بی مصرف انتخاب کردید و سعی کنید مثلا از hyperX رم بخرید . سایت فافا قیمت خیلی خوبی روشون زده  

اس اس دی سامسونگ خیلی گرونه و برای یه گیمر اس اس دی 2.5 با حجم بیشتر بهتر از m.2 هست و حتی اگر m.2 میخرین از برند های دیگه مثل لکسار بخرین ... به نسبت قیمت خیلی قدرت خوبی داره .

پاور خوبی انتخاب کردید ولی اگر با برند گرین مشکل ندارید پاور های HP جدید خوب هستن و یه 600 هم برای سیستم اوکی هست .

ماینتور MD240F درسته 24 اینچ هست ولی 144 هست و به درد گیمینگ بهتر میخوره و 1080 روی 27 اینچ ppi بدجوری داره و 24 قشنگ تره باز هم اگر 27 میخواین مدل AS270F میتونید با این صرفه جویی ها بخرین که 27 اینچ و 144 هست 

با خرید قطعات به این صورت میتونید یا مانیتور رو بهتر کنید یا سراغ بردهای x570 برید یا حتی سی پی یو رو به 3800 برسونید . بازم هم به فروشگاه فافا مراجعه کنید قیمت ها خیلی خوبی زده ... 

ترجیح خود من ترکیبی که گفتم با ماینتور 24 اینچ و مادربرد x570 هست که مادربرد بهتری برای ارتقا اینده باشه چون ممکنه برخی از x470 ها سری بعد رو ساپورت نکنن هنوز 100% نیست ساپورتشون ولی اگر سیستم قرار نیست تا 10 سال اپگرید شه سی پی یو 3800 میگرفتم 

درباره کارت اینو شنیدم،ولی مطمئن نیستم هنوز،چون خیلی مشکل فاحشی هستش و بعیده

رم هم میخوام دو تا ۸ گیگ باشه و هم rgb داشته باشه برا همین اینو انتخاب کردم.

اس اس دی والا نمیدونم این برندی که گفتید رایج و خوب هست یا نه چون تا حالا نشنیدم

مانیتور این برند اسپکتر فک نمیکنم برند خوبی باشه،چون نسبت به قیمتش واقعا عجیبه!

۶ تومن ۱۴۴ هرتز!!

خیلی ممنون بابت راهنمایی

لینک به دیدگاه

ی پیشنهادیم دارم خدمتتون هر چقد روی انتخاب و کانفیگ قطعاتتون حساس هستین(ک بایدم باشید.. از ریویوها.. نظرهای دوستان.. و دیگر مراجع) دو برابر حساسیتو روی انتخاب مانیتور داشته باشید

چون شما هر چی خرج کردین قرار مانیتور بهتون نشون بده حاصلشو! و ب عبارتی خروجی و محصولتون رو مانیتور نمایان میشه...! 

من بشخصه باشم... مانیتور برند بنکیو انتخاب میکنم(واقعا ی سروگردن تو کیفبت تصاویر بدون اغراق از سایر برندها بالاتره) پنلشم va انتحگخاب میکنم بخاطر کنتراست و دامنه رنگ پویا(قضیه ال سی دی سامسونگه دقیقا vaهای بنکیو!) سایزشم بیشتر سلیقه ایه ک شما با چ سایزی راحتی برای مانیتور گیم. اینم بنده 27و 32انتخاب میکنم.. 27ساده باشه. ولی اگه 32بخام بگیرم curveانتخاب میکنم بخاطر بزرگیش ک تصویر ادمو احاطه کنه و از گندگیش کمتر بشه. و نکته بعدیش اینکه اگه بشه و پول کفاف بده😆144هرتز انتخاب میکنم. 

در کل 

Benq

27/32

144hz

FHD/2K

va panel

بحث مهمی ک هس اینه ک حتما مانیتورو از نزدیک ببینید بعد بخرین. 

برای بنده ک خیلی مهمه حتما ببینم از نزدیک کیفیت تصاویر مانیتورو بعد انتخاب کنم. 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Livhk گفته است :

درباره کارت اینو شنیدم،ولی مطمئن نیستم هنوز،چون خیلی مشکل فاحشی هستش و بعیده

رم هم میخوام دو تا ۸ گیگ باشه و هم rgb داشته باشه برا همین اینو انتخاب کردم.

اس اس دی والا نمیدونم این برندی که گفتید رایج و خوب هست یا نه چون تا حالا نشنیدم

مانیتور این برند اسپکتر فک نمیکنم برند خوبی باشه،چون نسبت به قیمتش واقعا عجیبه!

۶ تومن ۱۴۴ هرتز!!

خیلی ممنون بابت راهنمایی

خب مثل اینکه شما کلا از روی فن بوی بودن میخوای خرید کنی و حاضر نیستی یوتیوب رو ببینی که 90% کارتای ایسوس مشکل دارن و ایسوس یه مدل EVO بخاطر همین مشکل داد !

رم رو هم اگر زحمت میکشیدی و چک میکردی هایپر ایکس ها rgb دارن 

اس اس دی برند های زیادی وجود داره از سامسونگ ضعیف تر هستن ولی قدرت سامسونگ به قیمتش نمیارزه ! 

مانیتور هم اگر تحقیق کنین یکم میفهمین که پنل بسیار فوق العاده و خوبی داره و دلیل قیمت پایینش اینه که همه مثل شما فکر میکنن و نمیخرن قیمتش واقعی میشه 

من بهترین وضعیت خرید قطعات رو بهتون پیشنهاد دادم حالا اگر دوست دارید چشم و گوشتون رو ببندین و دنبال برند باشین با خودتونه 

ویرایش شده توسط The.13east
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Just4Game گفته است :

من بشخصه باشم... مانیتور برند بنکیو انتخاب میکنم(واقعا ی سروگردن تو کیفبت تصاویر بدون اغراق از سایر برندها بالاتره) 😆

درود

در تکمیل راهنماییتون نظرتون رو به چارت زیر که فقط مختص کنتراسته (که انگار بهش علاقه هم دارید) جلب می کنم :

2020-08-21_17-33-27.thumb.jpg.5870f4d57ba9c09b27eded2b554794f2.jpg

همونطور که مشخصه توی این تست محدودم بنکیو تمام رتبه های اول رو توی کنتراست به خودش اختصاص داده ! و طبق گفته شما توی همه چیز یه سر و گردن بالاتره !!!!!!! 😐

خواهشا اگه مدل خاصی حالا از هر برندی مد نظرتون هست با ذکر دلیل و منطق پیشنهاد بدید نه صرفا به این دلیل که خودتونم از اون برند دارید یا بهش علاقه مندید این که نشد مشاوره ! هر برندی دارای محصولات خوب و بد در هر رده نسبت به برند دیگه هم هست ویا حتی ممکنه محصولی خیلی خوبیم باشه ولی اونقدر گرون باشه که اصلا ارزش خرید نداشته باشه !!!

هیچ وقت خودتون رو با چسبیدن به یک برند محدود نکنید بذارید رقابت در انتخاباتون وجود داشته باشه تا بهترین رو نسبت به فاکتور های مد نظرتون انتخاب کنید

موفق باشید.

به استارتر عزیزم پیشنهاد می کنم حتما قیمت کالا های داخل رو با قیمت اونور چک کنن چون ممکنه اختلاف قیمت قابل ملاحضه ای داشته باشن !

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، fatide گفته است :

اگه همین پولو قبل عید داشت واسه سیستم خریدن میتونست بهترین سیستم گیمو با 2080Ti ببنده :))) الان با 50 تومن بودجه شده در حده 5700xt !!

غصه نخور برادر . احتمالا انویدیا در نسل بعدش سری 2000 رو چنان مورد عنایت قرار میده که 2080 بیاد کنار 5700 وایسه .

..............................................

اینجا :

و اینجا :

رو بخون .

منظورم کل تاپیک هستش .

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، abidi گفته است :

به استارتر عزیزم پیشنهاد می کنم حتما قیمت کالا های داخل رو با قیمت اونور چک کنن چون ممکنه اختلاف قیمت قابل ملاحضه ای داشته باشن !

یه مشکل اساسی هست راجب مانیتور های 144 هرتز که الا تو بازار چیزی با قیمت زیر 10 تومن پیدا نمیکنید :)) چه بنکیو چه ایسوس ، بودن هست ولی برند اسپکتر که واقعا شخمیه :) ، با بودجه ای که رفیقمون گفتن 52 تومن اینکه از تو بازار خودمون همچین مانیتوراییو پیدا کنن و بخرن فقط بتونن مانیتور خالی بگیرن و دو سه تا قطعه دیگه تا سیستم کامل!! کلا مانیتور 144 ارزون به لقاح ا.. پیوست

این مدلیه که خودم میخوام از امازون سفارش بدم با قیمت 7.650 واسم بیارن تا چن روز دیگه https://www.samsung.com/ch/monitors/curved-gaming-monitor-crg50/

این دو مدل اسپکپر هستن که اگه از خوده نمایندگی اماتیس بخرین 300 تومن ارزونتر در میاد 

https://www.digikala.com/product/dkp-3139266/مانیتور-مخصوص-بازی-اسکپتر-مدل-md240f-سایز-24-اینچ

https://www.digikala.com/product/dkp-3209212/مانیتور-مخصوص-بازی-اسکپتر-مدل-as270f-سایز-27-اینچ?variant_id=10398849&ads_cookie=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJ0eXBlIjoic3BvbnNvcmVkIiwiaWQiOjM0MDM0MCwidmFyaWFudF9pZCI6MTAzOTg4NDksImV4cGlyZV9hdCI6MTYwMDY5NTk0MH0.CHEcCSUPsiyQTYq7w4lqSPqPhtwcBONn1kRnaq_6spQ

استارتر عزیز اگه عجله نداری مانیتورو میتونی از امازون سفارش بدی ارزون تر در میاد از بازار خودمون یا صبر کنی شاید از این شرکتایه نمایندگی که مانیتور میارن وارداتی زدن واسه مانیتور و چن مدل جنس درست درمون اوردن

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

غصه نخور برادر . احتمالا انویدیا در نسل بعدش سری 2000 رو چنان مورد عنایت قرار میده که 2080 بیاد کنار 5700 وایسه .

..............................................

اینجا :

و اینجا :

رو بخون .

منظورم کل تاپیک هستش .

سلام دوست خوبم. فکر کنم خوب نیست ادم در این حد روی برند amd تعصب داشته باشه. شما هر جا صحبت از انویدیا و اینتل میشه سریع اینارو مورد عنایت قرار میدی.

در مورد قطعات هم خدمت دوست گلم بگم که انتخاب های خوبی هستش فقط اگر عجله نداری و گارانتی برات مهم نیست میتونی همرو از امازون بخری و قطعات قوی تری تهیه کنی یا اینکه بعضی قطعات رو دست دوم بگیری. موفق باشی.

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، pedi9004 گفته است :

سلام دوست خوبم. فکر کنم خوب نیست ادم در این حد روی برند amd تعصب داشته باشه. شما هر جا صحبت از انویدیا و اینتل میشه سریع اینارو مورد عنایت قرار میدی.

در مورد قطعات هم خدمت دوست گلم بگم که انتخاب های خوبی هستش فقط اگر عجله نداری و گارانتی برات مهم نیست میتونی همرو از امازون بخری و قطعات قوی تری تهیه کنی یا اینکه بعضی قطعات رو دست دوم بگیری. موفق باشی.

تعصب یعنی دفاع بی منطق

ولی افت قدرت کارت های انویدیا بعد از ارایه نسل جدید چیزیه که به وضوح هممون دیدیم و درک کردیم و خواهیم دید

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Just4Game گفته است :

ی پیشنهادیم دارم خدمتتون هر چقد روی انتخاب و کانفیگ قطعاتتون حساس هستین(ک بایدم باشید.. از ریویوها.. نظرهای دوستان.. و دیگر مراجع) دو برابر حساسیتو روی انتخاب مانیتور داشته باشید

چون شما هر چی خرج کردین قرار مانیتور بهتون نشون بده حاصلشو! و ب عبارتی خروجی و محصولتون رو مانیتور نمایان میشه...! 

من بشخصه باشم... مانیتور برند بنکیو انتخاب میکنم(واقعا ی سروگردن تو کیفبت تصاویر بدون اغراق از سایر برندها بالاتره) پنلشم va انتحگخاب میکنم بخاطر کنتراست و دامنه رنگ پویا(قضیه ال سی دی سامسونگه دقیقا vaهای بنکیو!) سایزشم بیشتر سلیقه ایه ک شما با چ سایزی راحتی برای مانیتور گیم. اینم بنده 27و 32انتخاب میکنم.. 27ساده باشه. ولی اگه 32بخام بگیرم curveانتخاب میکنم بخاطر بزرگیش ک تصویر ادمو احاطه کنه و از گندگیش کمتر بشه. و نکته بعدیش اینکه اگه بشه و پول کفاف بده😆144هرتز انتخاب میکنم. 

در کل 

Benq

27/32

144hz

FHD/2K

va panel

بحث مهمی ک هس اینه ک حتما مانیتورو از نزدیک ببینید بعد بخرین. 

برای بنده ک خیلی مهمه حتما ببینم از نزدیک کیفیت تصاویر مانیتورو بعد انتخاب کنم. 

خیلی ممنون بابت راهنمایی

دوست عزیز اخه ۱۴۴ هرتز الکی الکی گرونه

زیر ۱۰ پیدا نمیشه.

در 9 ساعت قبل، The.13east گفته است :

خب مثل اینکه شما کلا از روی فن بوی بودن میخوای خرید کنی و حاضر نیستی یوتیوب رو ببینی که 90% کارتای ایسوس مشکل دارن و ایسوس یه مدل EVO بخاطر همین مشکل داد !

رم رو هم اگر زحمت میکشیدی و چک میکردی هایپر ایکس ها rgb دارن 

اس اس دی برند های زیادی وجود داره از سامسونگ ضعیف تر هستن ولی قدرت سامسونگ به قیمتش نمیارزه ! 

مانیتور هم اگر تحقیق کنین یکم میفهمین که پنل بسیار فوق العاده و خوبی داره و دلیل قیمت پایینش اینه که همه مثل شما فکر میکنن و نمیخرن قیمتش واقعی میشه 

من بهترین وضعیت خرید قطعات رو بهتون پیشنهاد دادم حالا اگر دوست دارید چشم و گوشتون رو ببندین و دنبال برند باشین با خودتونه 

مرسی بابت راهنمایی

دوست عزیز یوتیوب هم زیاد دیدم ولی حداقل من چیزی ندیدم،حتما سوال میکنم دربارش.

رم هم گفتم میخوام ۲ تا ۸ باشه،که متاسفانه پیدا نکردم رم های هایپر ایکسی که ۲ تا ۸ باشه.

درباره مانیتور بیشتر تحقیق میکنم.

در 9 ساعت قبل، abidi گفته است :

مرسی بابت کمکت.

هم امازون امارت و هم امریکا چک کردم.

متاسفانه هیچکدوم ارزونتر در نیومد:(

جز ای اس دی و رم که فرق زیادی نداشتن

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، Livhk گفته است :

مرسی بابت کمکت.

هم امازون امارت و هم امریکا چک کردم.

متاسفانه هیچکدوم ارزونتر در نیومد:(

جز ای اس دی و رم که فرق زیادی نداشتن

البته با این که خودتون بهتر می دونید ولی سایت میانه یا همون وارد کننده ای هم که باهاش قیمت به دست آوردید هم مهمه مثلا  مالتینا با دلار 50  60  تومن انگار حساب میکنه!!!

از طرفی فروشگاه به جز آمازونم چک بکنید مثلا نیو اگ و امثالهم حتی بعضی اوقات هزینه واردات از اروپا ممکنه کمتر از خرید از آمریکا بیفته این نکاتم دقت کنید

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

تعصب یعنی دفاع بی منطق

ولی افت قدرت کارت های انویدیا بعد از ارایه نسل جدید چیزیه که به وضوح هممون دیدیم و درک کردیم و خواهیم دید

اولا سلام بر شما. خب پس اگر دفاع منطقی مد نظر هست نمیشه از انقلاب dlss گذشت اما ایشون این تکنولوژی رو کاملا غیر کاربردی جلوه دادند.  همچنین فرمودید افت قدرت الان مثلا گرافیک 1080ti واقعا بعد از چندین سال از ورودش به بازار افت شدیدی داشته از نظر قدرت؟ همچنین سرعت سینگل کور اینتل همچنان بالاتر می باشد در زمینه سی پی یو. بهترین اتفاق برای گیمرها رقابت هر چه بیشتر amd با اینتل و انویدیا هستش اما نباید اینقدر به یه برند بها داد برای مثال همین 5700xt که واقعا مشکلات زیادی داشته و همچنان بعضی از مشکلاتش پابرجاست اما متاسفانه دوستان خیلی به این نقاط تاریک توجه نمی کنند.

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، pedi9004 گفته است :

1080ti واقعا بعد از چندین سال از ورودش به بازار افت شدیدی داشته از نظر قدرت؟

بله شخصا این کارت رو دارم و به وضوح موضوع افت توان کارت رو حس میکنم

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

بله شخصا این کارت رو دارم و به وضوح موضوع افت توان کارت رو حس میکنم

خیر بنده موافق نیستم. بیش از 2 سال این کارت رو داشتم تا 2 ماه قبل.

https://www.techspot.com/review/1907-geforce-1080-ti-vs-rtx-2070-super-vs-radeon-5700-xt/

https://www.youtube.com/watch?v=JKxE6yIxAsg

کارتی که 3 سال از عمرش میگذره همچنان چنین قدرتی داره

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Livhk گفته است :

سلام دوستان

میخوام کیس کامل بگیرم،بودجه هم که ۵۲ ع.

خودم همچین چیزی در نظر گرفتم.

Asus strix 5700 xt گرافیک

Asus x470-f مادربرد

Ryzen 5 3600x سیپیو

TridentZ 16 gb 3200 رم

Samsung 970 evo plus 250gb اس اس دی

1TB blue هارد

Coolermaster h500p mesh کیس

Coolermaster 750w bronze پاور 

Asus vx279hg 27 inch مانیتور

خوبه؟

سلام

x470 خریدن اشتباهه الان، ۳۶۰۰ کافیه، رم خوبه ولی الکی پول rgb نده، پاور بد نیست ولی پاورای بهتری هم هستن الان تو بازار، مانیتور اگه واسه گیم میخوای خوب نیست اصلا حداقل ۱۴۴ هرتز بگیر نوش رو ۶-۷ تومن هم می تونی پیدا کنی.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Buddy گفته است :

سلام

x470 خریدن اشتباهه الان، ۳۶۰۰ کافیه، رم خوبه ولی الکی پول rgb نده، پاور بد نیست ولی پاورای بهتری هم هستن الان تو بازار، مانیتور اگه واسه گیم میخوای خوب نیست اصلا حداقل ۱۴۴ هرتز بگیر نوش رو ۶-۷ تومن هم می تونی پیدا کنی.

سلام،ممنون بابت راهنمایی

به چه‌دلیل x470 اشتباهه؟

رم رو احتملا teamgroup بگیرم،ارزونتره

والا مانیتور ۱۴۴ هرتز من تو سایتا زیاد گشتم،پیدا نکردم زیر ۱۰

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Livhk گفته است :

سلام،ممنون بابت راهنمایی

به چه‌دلیل x470 اشتباهه؟

رم رو احتملا teamgroup بگیرم،ارزونتره

والا مانیتور ۱۴۴ هرتز من تو سایتا زیاد گشتم،پیدا نکردم زیر ۱۰

b450 ارزون تر هست و چیزی کم نداره. رم رو هم مادربوردتون قطعی شد قبل خرید رم از داخل دفترچش چک کنید بعدش مدل رمتون رو قطعی کنید.

مانیتور یه چندتا گروه تلگرامی هستند در همون حدودی که گفتم قیمت زدن.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Livhk گفته است :

مرسی بابت راهنمایی

دوست عزیز یوتیوب هم زیاد دیدم ولی حداقل من چیزی ندیدم،حتما سوال میکنم دربارش.

رم هم گفتم میخوام ۲ تا ۸ باشه،که متاسفانه پیدا نکردم رم های هایپر ایکسی که ۲ تا ۸ باشه.

درباره مانیتور بیشتر تحقیق میکنم.

لینک رم :

https://fafait.net/product/ram/kingston-hyperx-fury-rgb-hx432c16fb3a-8?id=21492

گرافیک بخاطر 2 تا پیچ در انتها کارت بعد یه مدت هیت سینک جدا میشه و باعث داغ شدن vrm میشه و کلاک کارت پایین میاد و توی طولانی مدت میتونه کارت رو بسوزونه ! میتونید به چنل hardware unbox  برای پیدا کردن این مشکل مراجعه کنید که ویدئو با توضیح کامل قرار دادن 

لینک به دیدگاه

در در 31 مرداد 1399 در 17:54، abidi گفته است :

درود

در تکمیل راهنماییتون نظرتون رو به چارت زیر که فقط مختص کنتراسته (که انگار بهش علاقه هم دارید) جلب می کنم :

2020-08-21_17-33-27.thumb.jpg.5870f4d57ba9c09b27eded2b554794f2.jpg

همونطور که مشخصه توی این تست محدودم بنکیو تمام رتبه های اول رو توی کنتراست به خودش اختصاص داده ! و طبق گفته شما توی همه چیز یه سر و گردن بالاتره !!!!!!! 😐

خواهشا اگه مدل خاصی حالا از هر برندی مد نظرتون هست با ذکر دلیل و منطق پیشنهاد بدید نه صرفا به این دلیل که خودتونم از اون برند دارید یا بهش علاقه مندید این که نشد مشاوره ! هر برندی دارای محصولات خوب و بد در هر رده نسبت به برند دیگه هم هست ویا حتی ممکنه محصولی خیلی خوبیم باشه ولی اونقدر گرون باشه که اصلا ارزش خرید نداشته باشه !!!

هیچ وقت خودتون رو با چسبیدن به یک برند محدود نکنید بذارید رقابت در انتخاباتون وجود داشته باشه تا بهترین رو نسبت به فاکتور های مد نظرتون انتخاب کنید

موفق باشید.

سلام

عزیزم من با اعداد و ارقام کاری ندارم.. جیزی ک خودم با گوشت و پوست و استخونم تست کردمو میگم! 

اکثر برندارو داشتم و تو همشون باز برمیگشتم ب بنکیو! کنتراست و عمق مشکیش واقعا ادمو محصور میکنه! 

پیشنهاد میکنم بجای ریویو برین از نزدیک ببینید! 

وگرن ک نمیگفتم حتما قبل خرید برن از نزدیک کیفیت رو ببینن بعد انتخاب کنن. 

هدف اینه 52تومن جای درستش خرج بشه😅

ویرایش شده توسط Just4Game
لینک به دیدگاه

دوستان

اگه اینترنتی نگیرم برم حضوری بگیرم از بازار،خیلی تفاوت قیمتی به وجود میاد؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Livhk گفته است :

دوستان

اگه اینترنتی نگیرم برم حضوری بگیرم از بازار،خیلی تفاوت قیمتی به وجود میاد؟

بستگی داره،شما کدوم شهرید؟

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

بستگی داره،شما کدوم شهرید؟

تهران

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...