رفتن به مطلب

راهنمایی خرید کارت گرافیک5700xt

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان کارت گرافیک5700xtرو از کدوم برند بگیرم؟و از کدوم فروشگاه؟چون اکثر فروشگاه های ایران مدل asus rog 5700xtرودارن و این طور هم شنیدم مدل  asus خرابی زیاد داره پیشنهدتون چیه؟از راهنماییتون ممنونم.

لینک به دیدگاه

سلام 

یک کلام

تا به حال در کارت های amd

برندی فوق العاده تر از سافایر ندیدم 

لینک به دیدگاه

از کجا میتونم تهیه کنم؟منظورم کدوم فروشگاه؟شما جایی رو میشناسید؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، shahriar782 گفته است :

دوستان کارت گرافیک5700xtرو از کدوم برند بگیرم؟و از کدوم فروشگاه؟چون اکثر فروشگاه های ایران مدل asus rog 5700xtرودارن و این طور هم شنیدم مدل  asus خرابی زیاد داره پیشنهدتون چیه؟از راهنماییتون ممنونم.

بهترین مدل که میتونی بگیری msi gaming x  است اگه باور نمی کنی برو به کانال یوتیوب hardware unbox

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

سلام 

یک کلام

تا به حال در کارت های amd

برندی فوق العاده تر از سافایر ندیدم 

دوست عزیز برو توی یوتیوب سرچ کن همین طوری نمیشه بیخود نظر داد چون تو هر رده چیپ مدل ها باهم فرق دارن مدل سافایر دماش 80 درجه بود توی این رده کارت 

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، mohammad osmani گفته است :

دوست عزیز برو توی یوتیوب سرچ کن همین طوری نمیشه بیخود نظر داد چون تو هر رده چیپ مدل ها باهم فرق دارن مدل سافایر دماش 80 درجه بود توی این رده کارت 

بنده سافایر دارم تو سنگین ترین بازی ها رو صددرصد لود از ۷۷بالاتر نرفته دماش

تازه مدل بنده پالس هست مدل نیترو که خنک تر هم هست

لینک به دیدگاه

اونقد مهم نیست چی باشه، فقط ایسوس یا کارت رفرنس خوده amd نباشه بیش مهم نیست ، سری تاف گیمینگ اسیوس دمای مموری به 104 درجه میرسه که عمق فاجعس در حالی که اکثر مدلایه دیگه دوروبره 74 تا 80 درجس دمایه مموریشون. بازم بستگی به بازار داره بتونی مدلیو پیدا کنی یا نه . من خودم msi gaming x 5700xt دارم و راضیم ازش . از سافایر نیترو هم زیاد تعریف میشه تو بنچمارکا .

تو سایتا مدلایه خیلی کمی هست که موجود باشه ، اگه امکان حضوری رفتن به بازارو دارید شانس بیشتری واسه خرید دارین تا سایتا . 

لینک به دیدگاه

با سلام

من اگه یه روزی می خواسم این کارت گرافیک رو بخرم حتما مدل 5700xt Waifu edition از شرکت Yeston رو می گرفتم. ظاهر کار واقعا عالی و تکه!

f330861565.jpg

www.aliexpress.com

اما جدا از شوخی همون طور که دوستان گفتن مدل rog strix ریسک داره، بقیه مدل ها مشکلی نداره و اونی که موجود بود و قیمت مناسبتری داشت رو بگیرد. سایت های خرید از آمازون هم می شه و اگه به اون سمت رفتید می تونید همین مدلی که من معرفی کردم رو هم بررسی کنید. دماش چندان جالب نیست ولی ظاهرش همه عیب ها رو می پوشونه. 

لینک به دیدگاه

msi بهترین گزینه هستش 

سری های اول rog مشکل داشتن ( هیت سینک و پد های حرارتی به خوبی روی VRM و Memory ها نمیشست و هیت سینک لقی داشت ! ) الان ایسوز توی سری های جدید مشکل رو رفع کرده و البته TUF کلا اشغاله :)

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، shahriar782 گفته است :

Sapphire Nitro

Sapphire Pulse

MSI Gaming X

MSI Evoke

همشون خوبن

در حال حاضر فروشگاه exo ، مدل MSI Evoke رو موجود داره . (با سه سال گارانتی گرین به قیمت 17 میلیون ! )

من جای شما بودم یدونه Sapphire Nitro یا MSI Gaming X از آمازون میخریدم . ( سایت مالتینا با 14 میلیون براتون میاره )

در 1 ساعت قبل، Slasher گفته است :

الان ایسوز توی سری های جدید مشکل رو رفع کرده

حرفتون تا حدی درسته ، ولی الان این کارت های rog که تو ایران هست معلوم نیست سری جدید هستن یا قدیم .

خرید msi یا sapphire بدون ریسکه .

ویرایش شده توسط Paxton
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Paxton گفته است :

MSI Evoke

همشون خوبن

در حال حاضر فروشگاه exo ، مدل MSI Evoke رو موجود داره . (با سه سال گارانتی گرین به قیمت 17 میلیون ! )

مدل evoke جزو داغوناشه که دماش تقریبا با مدل رفرنس یکیه !

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Slasher گفته است :

msi بهترین گزینه هستش 

سری های اول rog مشکل داشتن ( هیت سینک و پد های حرارتی به خوبی روی VRM و Memory ها نمیشست و هیت سینک لقی داشت ! ) الان ایسوز توی سری های جدید مشکل رو رفع کرده و البته TUF کلا اشغاله :)

دادا فروشگاهی رو میشناسی که سافایر نیترو رو داشته باشه منظورم داخل ایرانه نه خرید از امازون

در 1 ساعت قبل، Paxton گفته است :

Sapphire Nitro

Sapphire Pulse

MSI Gaming X

MSI Evoke

همشون خوبن

من جای شما بودم یدونه Sapphire Nitro یا MSI Gaming X از آمازون میخریدم . ( سایت مالتینا با 14 میلیون براتون میاره )

حرفتون تا حدی درسته ، ولی الان این کارت های rog که تو ایران هست معلوم نیست سری جدید هستن یا قدیم .

دادا فروشگاهی غیر از مالتینا و ایگرد میشناسین کهاین کارت رو داشته باشه منظورم اینه که ۴۵ روز صبر نکنم

لینک به دیدگاه

سلام عزیز بهترین کارت گرافیک این چیپ این مدل سافایره که هم خنک کنندگی خیلی خوبی داره و هم پرفورمنس بهتری داره https://www.novinphone.com/کارت-گرافیک/sapphire-nitroplus-rx-5700-xt?sort=p.price&order=DESC

عمرا هم سمت evoke msi و یا rog strix asus نرو چون جزو داغون تریناشوننن 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، shahriar782 گفته است :

از کجا میتونم تهیه کنم؟منظورم کدوم فروشگاه؟شما جایی رو میشناسید؟

فکر کنم همین لیون موجود داشته باشه

دقیقا متاسفانه نمیدونم کدوم فروشگاه موجود دارن 

یه سرچ بکنید پیدا می‌کنید 

منم میگردم اگه دیدم میگم خدمتت 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Aydin گفته است :

سلام عزیز بهترین کارت گرافیک این چیپ این مدل سافایره که هم خنک کنندگی خیلی خوبی داره و هم پرفورمنس بهتری داره https://www.novinphone.com/کارت-گرافیک/sapphire-nitroplus-rx-5700-xt?sort=p.price&order=DESC

عمرا هم سمت evoke msi و یا rog strix asus نرو چون جزو داغون تریناشوننن 

آفرین 

این فوق‌العاده هست 

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، fatide گفته است :

مدل evoke جزو داغوناشه که دماش تقریبا با مدل رفرنس یکیه !

تست ها و بنچمارک ها یچیز دیگه میگن

temperatures.png.e08cf90d96cd2416df36128d0ae4a71f.png

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Paxton گفته است :

کارت های با گارانتی داخلی سری ASUS ROG STRIX RX 5700XT همشون برای قبل کرونا هستش و اون موقع مشکل داشتن ایسوز توی دوران پس از شیوع کرونا مشکل رو برطرف کرد و برای تمام خریدارا کارت هارو تعویض کرد توی دنیا که ایران رو شامل نمیشد :)

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Paxton گفته است :

تست ها و بنچمارک ها یچیز دیگه میگن

temperatures.png.e08cf90d96cd2416df36128d0ae4a71f.png

https://www.youtube.com/watch?v=5McVc0SQMHU
شما این بررسی رو نگاه کن اونوقت متوجه میشی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...