رفتن به مطلب

معرفی مینی کیس بسیار بسیار دوست داشتنی و جذاب ryzen

babak_11
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان گل لیونی 

راستش من خیلی علاقه به معرفی قطعه ندارم ولی این مینی کیس واقعا دلم رو برد و خیلی دوست دارم که داشته باشمش . امیدوارم این اتفاق برام بیوفته . بریم سر اصل مطلب 

مینی کیس کوچولو و بسیار دوست داشتنی deskmini DMAF5

این مینی کیس با ابعاد بسیار کوچیکی که داره از قدرت خوبی برخوردار هست و حتی میشه تو جیب جاش داد ( نیاز به شلوار بگی است ) البته این قسمتش مزاح بود 😁

مشخصات :

ryzen  5 3550h   max frequency 3.7 

vega 8 graphic

8GB ddr4  1*8   که تا 16 هم هست

ssd m.2 nvme  و قابلیت نصب هارد هم داره 

intel WIFI6 

Dual RJ45 lan ports 

usb 3   4port

hdmi & display port & usb c 

تو این لینک میتونید مشخصات و تست هاشو مشاهده کنید 

قابلیت استفاده از 3 مانیتور در رزولیشن 4k رو داراست البته 60hz 

ryzen.jpg.b9e59a71a92c0ac69e9267bb04536e35.jpg

تست این دوست داشتنی هم میتونید تو ی و ت و ب ببینید و میدونم کمتر کسی هست عاشق این کوچولو نشه 

موفق و پایدار باشید 

ویرایش شده توسط babak_11
غلط املایی
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

قیمت این کوچولو چنده

هر جایی یه قیمت زده ولی 399 دلار باید باشه . درضمن یادم رفت بگم یه کیبورد وایرلس فسخلی هم همراهش هست 😁

بیشتر شبیه به اسباب بازیه ولی با توجه به ابعادی که داره قدرت خیلی خوبی هم داره 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

واقعا پردازنده عالی و در کل قطعات بالارده ای واسش استفاده شده، فقط میمونه بحث دما، و کارکرد بلند مدت چطوری پیش میره با این قیافه کوچولوش؟

الان هم فیلم هاش رو یوتویب دیدم، واقعا زیبایی فوق العاده ای داره، منم بدم نمیاد یکی بخرم واسه سیستم دوم و دانلود وب گردی ولی نه با این قیمت و قدرت xD خدای بزرگ طرف GTA V روش بازی میکرد تو یوتویب ... واقعا قدرتمنده...

ویرایش شده توسط Paradise Lost
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

ryzen.jpg.b9e59a71a92c0ac69e9267bb04536e35.jpg

سلام.

به نظرم از مینی کیس ها فقط برای دانلود و آپلود باید استفاده کرد.کسی که بخواد بازی کنه میره کنسول یا pc میخره.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

واقعا پردازنده عالی و در کل قطعات بالارده ای واسش استفاده شده، فقط میمونه بحث دما، و کارکرد بلند مدت چطوری پیش میره با این قیافه کوچولوش؟

الان هم فیلم هاش رو یوتویب دیدم، واقعا زیبایی فوق العاده ای داره، منم بدم نمیاد یکی بخرم واسه سیستم دوم و دانلود وب گردی ولی نه با این قیمت و قدرت xD خدای بزرگ طرف GTA V روش بازی میکرد تو یوتویب ... واقعا قدرتمنده...

آره واقعا قطعات خوبی هم درش استفاده شده . بزارید یه مقدار بگذره قیمتش متعادل تر بشه انشاالله میخریم . من که عاشقش شدم شدید 

در 7 دقیقه قبل، HosseinRF گفته است :

سلام.

به نظرم از مینی کیس ها فقط برای دانلود و آپلود باید استفاده کرد.کسی که بخواد بازی کنه میره کنسول یا pc میخره.

اصولا مینی کیس ها برای همین جور کارها ساخته میشن ولی با این مدل تاحدی هم میشه گیم در کیفیت های پایین اجرا کرد . قدرت بدی نداره از سیستم خود بنده که i5 3570 هست بسیار قوی تره 😁 این کانفیک برای بنده های اند حساب میشه 😏 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...