رفتن به مطلب

مشکل در پابجی PC

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه

چند روزه تو پابجی pc پکت لاست شدید دارم به طوری که وقتی بازی شروع میشه اوکیه اما بعد از دراپ کردن بین 10 تا 15 درصد لاست ثابت داره جوری که بازیکن ها به صورت تیکه تیکه راه میرن و یهو جلوم ظاهر میشن و میمیرم

نزدیک 2 سال هم هست بازی میکنم تاحالا همچین مشکلی نداشتم میخواستم ببینم من فقط اینطوری هستم یا شما هم هستید ؟

با دو تا اینترنت آسیاتک (با پروفایل گیمینک) و مخابرات هم تست کردم پینگ مشکلی نداره 80 هستش سرور بازی هم S-France

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، hesam_z گفته است :

سلام به همه

چند روزه تو پابجی pc پکت لاست شدید دارم به طوری که وقتی بازی شروع میشه اوکیه اما بعد از دراپ کردن بین 10 تا 15 درصد لاست ثابت داره جوری که بازیکن ها به صورت تیکه تیکه راه میرن و یهو جلوم ظاهر میشن و میمیرم

نزدیک 2 سال هم هست بازی میکنم تاحالا همچین مشکلی نداشتم میخواستم ببینم من فقط اینطوری هستم یا شما هم هستید ؟

با دو تا اینترنت آسیاتک (با پروفایل گیمینک) و مخابرات هم تست کردم پینگ مشکلی نداره 80 هستش سرور بازی هم S-France

سلام.

مشکل حرکت کردن های عجیب بازیکنان طبیعی هست.

بنده هم csgo بازی می کنم و وقتی پینگ از 800 بیشتر می شود این پدیده اتفاق می افتد.

زنگ بزنید به آسیاتک و مشکلتون رو بهشون بگید احتمالا کاری نکنند 😁

توی همه ی سرور ها این مشکل رو دارید؟

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، HosseinRF گفته است :

سلام.

مشکل حرکت کردن های عجیب بازیکنان طبیعی هست.

بنده هم csgo بازی می کنم و وقتی پینگ از 800 بیشتر می شود این پدیده اتفاق می افتد.

زنگ بزنید به آسیاتک و مشکلتون رو بهشون بگید احتمالا کاری نکنند 😁

توی همه ی سرور ها این مشکل رو دارید؟

سلام 

متاسفانه پابجی نمیزاره سرور انتخاب کنید و خودش انتخاب میکنه 

یه جورایی شبیه وارزون شده موقع شروع بازی لاست داره آخراش یکم بهتر میشه یه آپدیت ۷ گیگی داد بعدش اینطوری شد

لینک به دیدگاه

من همین دیروز هم تست کردم همچین مشکلی نداشتم با اینکه پینگم 180 بود

لینک به دیدگاه

در در 4 شهریور 1399 در 20:05، miladxtra73 گفته است :

من همین دیروز هم تست کردم همچین مشکلی نداشتم با اینکه پینگم 180 بود

اینترنت شما چی هست؟

چه سروری برای شما میاره ؟ برای من S.fra میوورد الان یه آپدیت ۳۰۰ مگابایتی داد بعد از اون سرور L.A.fra میاره  پینگم بالاتر رفته ولی این مشکل هست هنوز

دوستان واقعا هیچکس این مشکل و نداره ؟ اگر ندارید هم لطفا بگید چه اینترنتی دارید 

من فک میکنم مشکل از خود پابجی هست

یا از سیستمم ممکنه باشه نمیدونم با هر اینترنتی تست میکنم همین مشکل هست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hesam_z گفته است :

اینترنت شما چی هست؟

چه سروری برای شما میاره ؟ برای من S.fra میوورد الان یه آپدیت ۳۰۰ مگابایتی داد بعد از اون سرور L.A.fra میاره  پینگم بالاتر رفته ولی این مشکل هست هنوز

من اینترنت شاتل دارم سرویس گیمینگ

البته چندوقت قبل یه پیام دادم بهشون که سرویس کاهش پینگ میخوام برام اوکی کردنش بعد اون اکثر وقت ها توو سی اس گو پینگم 50 60 بوده تو پابجی هم همین الان که داشتم بازی میکردم 90 بود پینگم

والا همیشه دیفالت بازی میکنم سرور رو تغییر ندادم نمیدونم کدوم سروره دفعه دیگه اسمش رو بهت میگم ❤️

یه سوال سی پی یو سیستمت چیه ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hesam_z گفته است :

اینترنت شما چی هست؟

سلامی دوباره.

از یک استریمر شنیدم که توی فلان بازی اگر با قند شکن نری آخرش بازی مثلا کرش میکنه.اما اگر با قند شکن برید کار میکنه.

حالا شما با یک قند شکن تست کن ، ببین فرقی میکنه یا نه؟به نظرم اگر دیدید بازی درست شد ، خرید قند شکن های پولی مناسب گیم ارزش دارد.

ویرایش شده توسط HosseinRF
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، miladxtra73 گفته است :

من اینترنت شاتل دارم سرویس گیمینگ

البته چندوقت قبل یه پیام دادم بهشون که سرویس کاهش پینگ میخوام برام اوکی کردنش بعد اون اکثر وقت ها توو سی اس گو پینگم 50 60 بوده تو پابجی هم همین الان که داشتم بازی میکردم 90 بود پینگم

والا همیشه دیفالت بازی میکنم سرور رو تغییر ندادم نمیدونم کدوم سروره دفعه دیگه اسمش رو بهت میگم ❤️

یه سوال سی پی یو سیستمت چیه ؟

سرور رو که نمیشه دستی تغییر داد خودش بهترین سرور رو میاره از تو تنظیمات باید network debug رو on کنید اونوقت وسط بازی بالا سمت چپ نشون میده منم نزدیک به دو ساله هیچ مشکلی نداشتم پینگم هم همیشه بین ۷۵ تا ۱۰۰ بوده

سیپیوم i5 9400f  گرافیک ۱۰۷۰ 

در 2 ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

سلامی دوباره.

از یک استریمر شنیدم که توی فلان بازی اگر با قند شکن نری آخرش بازی مثلا کرش میکنه.اما اگر با قند شکن برید کار میکنه.

حالا شما با یک قند شکن تست کن ، ببین فرقی میکنه یا نه؟به نظرم اگر دیدید بازی درست شد ، خرید قند شکن های پولی مناسب گیم ارزش دارد.

با windscribe تست کردم پینگ وحشتناک میره بالا اما بازم پکت لاست داره ولی قابل بازی کردنه بدون شبکه شخصی انتقال داده قابل بازی کردن نیست پکت لاست میره رو ۱۰ ۱۵ درصد به صورت دایم 

الان تعجبم از اینه هیچکس این مشکل رو نداره 

فقط برا من پیش اومده نمیدونم چرا با چهار تا اینترنت هم تست کردم ( فن آوا - آسیاتک - همراه اول - مخابرات ) همشون همینطوریه 

از توی استیم هم verify integrity میزنم ارور میده که ۱ فایل موجود نیست اما اون فایل رو دانلود نمیکنه 

تو بقیه بازی ها هم هیچ مشکلی ندارم فقط این خراب شده

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 6 شهریور 1399 در 03:20، hesam_z گفته است :

سرور رو که نمیشه دستی تغییر داد خودش بهترین سرور رو میاره از تو تنظیمات باید network debug رو on کنید اونوقت وسط بازی بالا سمت چپ نشون میده منم نزدیک به دو ساله هیچ مشکلی نداشتم پینگم هم همیشه بین ۷۵ تا ۱۰۰ بوده

سیپیوم i5 9400f  گرافیک ۱۰۷۰ 

با windscribe تست کردم پینگ وحشتناک میره بالا اما بازم پکت لاست داره ولی قابل بازی کردنه بدون شبکه شخصی انتقال داده قابل بازی کردن نیست پکت لاست میره رو ۱۰ ۱۵ درصد به صورت دایم 

الان تعجبم از اینه هیچکس این مشکل رو نداره 

فقط برا من پیش اومده نمیدونم چرا با چهار تا اینترنت هم تست کردم ( فن آوا - آسیاتک - همراه اول - مخابرات ) همشون همینطوریه 

از توی استیم هم verify integrity میزنم ارور میده که ۱ فایل موجود نیست اما اون فایل رو دانلود نمیکنه 

تو بقیه بازی ها هم هیچ مشکلی ندارم فقط این خراب شده

دوست عزیز منم همین مشکل رو دارم اینترنتم هم شاتل هست دقیقا از وقتی سرورا شده LA.fra  این مشکل ایجاد شده ولی من با قند شکن میرم میره داخل مچ ولی پینگ به شدت نوسان داره و زیاد جالب نیست بازی

بدون قند شکن که اصلا مچ میکینک کار نمیکنه ارور لاست کانکشن میده

از ip سرورهای پابجی هم که پینگ میگیرم اصلا اتصال با اون ip ها قطع هست حالا نمیدونم مشکل از تحریم خارجی هست یا از داخل مسدود شده اون ip ها

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، mahdi406 گفته است :

دوست عزیز منم همین مشکل رو دارم اینترنتم هم شاتل هست دقیقا از وقتی سرورا شده LA.fra  این مشکل ایجاد شده ولی من با قند شکن میرم میره داخل مچ ولی پینگ به شدت نوسان داره و زیاد جالب نیست بازی

از ip سرورهای پابجی هم که پینگ میگیرم اصلا اتصال با اون ip ها قطع هست حالا نمیدونم مشکل از تحریم خارجی هست یا از داخل مسدود شده اون ip ها

یعنی از بیرون تحریم از داخل هم فیلتر

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mahdi406 گفته است :

من دیگه فک کنم ۵ ماهی شده که بازی نمیکنم 

از بعد آپدیت سانهوک اینطوری شد 

روحش شاد و یادش گرامی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...