رفتن به مطلب

مشاوره برای انتخاب موس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان و استادان گرامی 

مدتی هست که تصمیم به خرید موس گرفتم ولی واقعا گیج شدم و نمیدونم چی بگیرم 😩

تا به ذهنم رسید که بیام و کمکی بگیم 

حالا به نظرتون تا بودجه 600 تومان میتونم موس خوبی بگیرم؟؟

هدف اصلیم گیم اونم مدت زیاد و مقداری هم وب گردی 

سپاس پیشاپیش ❤️🙏

لینک به دیدگاه

سلام پیشنهاد من به شما برنده لاجیتکه با ۶۰۰ تومن میتونید g300s تهیه کنید و با مقداری افزایش بودجه میتوانید g102 تهیه کنید که بنظرم g102 گزینه بهتری هست و اینکه هر موسی میخواستید بخرید اول از نزدیک ببینید و تستش کنید.

لینک به دیدگاه

من g402 دارم راضیم جمو جور نسبت به ۵۰۲

موس پد خوب هم باید باشه در کنار هم....

البته الان قیمتشو دیدم برگام ریخت ۹۳۵ 

دست ۲ تمیر می ارزه ۶۰۰ شاید

ویرایش شده توسط mk0_0music
لینک به دیدگاه

منم G402 دارم و یک سال و نیمه تقریبا دارم استفاده میکنم

قبل اون 

لاجیتک G300S استفاده کردم

لاجیتک G502 استفاده کردم

Rival 300 استفاده کردم

و چند مدل از بهترین های A4Tech هم استفاده کردم

نمیگم این مدل های که بالا معرفی کردم بد هستند، ولی واقعا تو قیمت  یعنی همون 1 تومن بهترین موس حال حاظر همین G402 هستش...الان این زیر لاستیک های موس من بعد از استفاده یک سال و نیم هستش :

انصافا  من شوتر های های سنگینی رو مثل R6 و پابجی و غیره میزنم نه مثل G502 خیلی سنگین هست که تو موقعیت ها کم بیارم، نه مثل G300S خیلی سبک هست که موس تو دست کم بشه، نه مثل RIVAL 300 اینقدر بزرگ هست انگشت دستم به درستی رو کلیک ها سوار نشه، ....

البته شما باید هم خودت موس رو بنظرم به دست بگیری و یا دقیق اندازشون بسنجی چون واقعا مهم هست این مورد و موس G402 موس متوسطی هست نه بزرگه نه کوچیک..

در مورد تظمیات هم نه مثل موس های A4teck نرم افزارش پولی نیستش و دو عدد حسگر قوی داره و میتونی تک تک کلیک هاش رو برنامه ریزی کنی و رو هر موس پدی به راحتی سوار میشه بر خلاف موس های A4teck

اما اگر توان خرید G402 رو نداری پیشنهاد من دوم موس های رده بالای A4tech هستش، خودم 5 سال تمام نسخه بلادی Z5 Sniper رو استفاده کردم بعد از 5 سال تمام استفاده شبانه روزی هیچ مشکلی برای کلیک های موس نیافتاد بر خلاف موس های لاجیتکم که بعد از 3-4 سال استفاده نیاز به تعمیر یا سرویس دارند، ولی لاستیک های زیرشون و کیفیت استفاده شده در پلاستیک بدن های موس های A4teck هیچ وقت مثل لاجیتک و ریزر نیست و تو همون سال اول استفاده رنگش رفت و کلا بدنه اش تو سال های بعدی داغون شد

IMG_20200824_221450.jpg

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، amir.nl گفته است :

سلام پیشنهاد من به شما برنده لاجیتکه با ۶۰۰ تومن میتونید g300s تهیه کنید و با مقداری افزایش بودجه میتوانید g102 تهیه کنید که بنظرم g102 گزینه بهتری هست و اینکه هر موسی میخواستید بخرید اول از نزدیک ببینید و تستش کنید.

ممنون دوست عزیز ❤️

در 3 ساعت قبل، mk0_0music گفته است :

من g402 دارم راضیم جمو جور نسبت به ۵۰۲

موس پد خوب هم باید باشه در کنار هم....

البته الان قیمتشو دیدم برگام ریخت ۹۳۵ 

دست ۲ تمیر می ارزه ۶۰۰ شاید

والا داداش منم برگام ریخت 😂با این قیمت عمرا نمیتونم بخرمش

در 2 ساعت قبل، Paradise Lost گفته است :

منم G402 دارم و یک سال و نیمه تقریبا دارم استفاده میکنم

قبل اون 

لاجیتک G300S استفاده کردم

لاجیتک G502 استفاده کردم

Rival 300 استفاده کردم

و چند مدل از بهترین های A4Tech هم استفاده کردم

نمیگم این مدل های که بالا معرفی کردم بد هستند، ولی واقعا تو قیمت  یعنی همون 1 تومن بهترین موس حال حاظر همین G402 هستش...الان این زیر لاستیک های موس من بعد از استفاده یک سال و نیم هستش :

انصافا  من شوتر های های سنگینی رو مثل R6 و پابجی و غیره میزنم نه مثل G502 خیلی سنگین هست که تو موقعیت ها کم بیارم، نه مثل G300S خیلی سبک هست که موس تو دست کم بشه، نه مثل RIVAL 300 اینقدر بزرگ هست انگشت دستم به درستی رو کلیک ها سوار نشه، ....

البته شما باید هم خودت موس رو بنظرم به دست بگیری و یا دقیق اندازشون بسنجی چون واقعا مهم هست این مورد و موس G402 موس متوسطی هست نه بزرگه نه کوچیک..

در مورد تظمیات هم نه مثل موس های A4teck نرم افزارش پولی نیستش و دو عدد حسگر قوی داره و میتونی تک تک کلیک هاش رو برنامه ریزی کنی و رو هر موس پدی به راحتی سوار میشه بر خلاف موس های A4teck

اما اگر توان خرید G402 رو نداری پیشنهاد من دوم موس های رده بالای A4tech هستش، خودم 5 سال تمام نسخه بلادی Z5 Sniper رو استفاده کردم بعد از 5 سال تمام استفاده شبانه روزی هیچ مشکلی برای کلیک های موس نیافتاد بر خلاف موس های لاجیتکم که بعد از 3-4 سال استفاده نیاز به تعمیر یا سرویس دارند، ولی لاستیک های زیرشون و کیفیت استفاده شده در پلاستیک بدن های موس های A4teck هیچ وقت مثل لاجیتک و ریزر نیست و تو همون سال اول استفاده رنگش رفت و کلا بدنه اش تو سال های بعدی داغون شد

IMG_20200824_221450.jpg

مرسی داداش بابت وقتی که گذاشتی 

والا g402 برام یکم گرونه به دلالیلی کلا سمت دست دو ام نمیخوام برم 

نظر شما در مورد g102 چیه به نظرتون این مدل رو بگیرم چون من نهایتااا میتونم در حد 700 هزینه کنم و g102 بگیرم

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، .p.m.z. گفته است :

ممنون دوست عزیز ❤️

والا داداش منم برگام ریخت 😂با این قیمت عمرا نمیتونم بخرمش

مرسی داداش بابت وقتی که گذاشتی 

والا g402 برام یکم گرونه به دلالیلی کلا سمت دست دو ام نمیخوام برم 

نظر شما در مورد g102 چیه به نظرتون این مدل رو بگیرم چون من نهایتااا میتونم در حد 700 هزینه کنم و g102 بگیرم

خواهش میکنم عزیز

ولله در مورد G102 هیچ گونه اشنایی ندارم و استفاده نکردم، ولی هر موردی که میخوای بخری باید برا اساس بازی، وزنش و سایزش تصمیم بگیری

این موس هم موس خوبی هست و تو امازون ریت بسیار بالایی داره

مشخصات بسیار بالایی داره و تو نقد و بررسی ها هم برای گیم هم استفاده روز مره توصیه شده

DPI 8000 داره

تموم کلیک هاش قابل برنامه ریزی هست، و یک حسگر خوب داره. RGB هم هست  و زیبای خاصی هم داره

البته من این همه مشخصات رو از این مدل دراوردم اگر خودش باشه مدلش که میخوای داخل ایران بخری ...

https://www.amazon.in/Logitech-G102-Optical-Gaming-Mouse/dp/B01MYPU20Z

ولی حیف با همین پول یکی دو ماه پیش میتونستی بهترین های بازار رو بخری الان انتخاب ها بسیار محدوده 

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز بهترین انتخاب شما همون g102 هست که در اصل یک کپی ارزون قیمت از موس g pro هست که عملکرد مشابهی داره هرجند قیمتش نصف اون هست!!! این بررسی رو ببنید از rocket jump ninja که حرفش در مورد موس سند هست واسه گیمرای اونور اب

https://www.youtube.com/watch?v=V4lqxQL1x4U

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...