رفتن به مطلب

راهنمایی تعویض سیستم کامل سوکت 1150 با سوکت 1151

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز . من میخواستم سیستمم رو آگهی کنم ولی به دو دلیل تصمیم گرفتم اول با شما عزیزان مشورت کنم. اولین دلیلم این بود که از قیمت ها زیاد خبری ندارم و دومین دلیلم هم این بود که من میتونم جوری این کار رو انجام بدم که یک روز هم بدون سیستم نمونم . من مدیر یک سایت هستم و نمیتونم بدون سیستم بمونم به همین دلیل اگر میتونستم این قطعات رو بدم  و درجا قطعات مدنظرم رو بگیرم عالی میشد. لیست قطعات رو مینویسم ممنون میشم راهنماییم کنید.
سی پی یو : intel core i5 4690
مادربورد : ASrock z97 fatality killer
رم : 2x 8gb ddr3 Gskill ripjaw 2400mhz Cl-11
کولر سی پی یو : Green Glacier 240 Evo
کارت گرافیک : gigabyte gtx 1080- g1 gaming

دوستان البته کارت گرافیک رو اصلا دوست ندارم بفروشم چون خیلی راضیم ازش ولی اگه بودجه نرسه مجبودم اینکار رو بکنم. من سیستمی که مد نظرم است هیچ قطعه ایش مهم نیست واسم چی باشه فقط مادربوردش میخواستم خروجی A-RGB هدر داشته باشه . همین  ممنون میشم راهنماییم کنید و اگر قیمت این قطعات رو میدونید من رو هم آگاه کنید ازشون . سپاسگزارم . مرسی از لیون و عواملش در انجمن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Armin Sezar گفته است :

سلام دوستان عزیز . من میخواستم سیستمم رو آگهی کنم ولی به دو دلیل تصمیم گرفتم اول با شما عزیزان مشورت کنم. اولین دلیلم این بود که از قیمت ها زیاد خبری ندارم و دومین دلیلم هم این بود که من میتونم جوری این کار رو انجام بدم که یک روز هم بدون سیستم نمونم . من مدیر یک سایت هستم و نمیتونم بدون سیستم بمونم به همین دلیل اگر میتونستم این قطعات رو بدم  و درجا قطعات مدنظرم رو بگیرم عالی میشد. لیست قطعات رو مینویسم ممنون میشم راهنماییم کنید.
سی پی یو : intel core i5 4690
مادربورد : ASrock z97 fatality killer
رم : 2x 8gb ddr3 Gskill ripjaw 2400mhz Cl-11
کولر سی پی یو : Green Glacier 240 Evo
کارت گرافیک : gigabyte gtx 1080- g1 gaming

دوستان البته کارت گرافیک رو اصلا دوست ندارم بفروشم چون خیلی راضیم ازش ولی اگه بودجه نرسه مجبودم اینکار رو بکنم. من سیستمی که مد نظرم است هیچ قطعه ایش مهم نیست واسم چی باشه فقط مادربوردش میخواستم خروجی A-RGB هدر داشته باشه . همین  ممنون میشم راهنماییم کنید و اگر قیمت این قطعات رو میدونید من رو هم آگاه کنید ازشون . سپاسگزارم . مرسی از لیون و عواملش در انجمن

بودجه برای ارتقا چقدر هست؟ 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، zen گفته است :

بودجه برای ارتقا چقدر هست؟ 

والا من همین رو میخواستم بدم به جاش باندل 1151 بگیرم . چند وقت پیش یکی از دوستان پیدا کرده بود واسم هیچی لازم نبود سر بدم . چون که کولر سی پی یو رو دارم میدم . و البته اون موقع بنده 3عدد رم داشتم الان یک عدد دارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...