رفتن به مطلب

انتخاب فن cpu

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دوستان من میخوام یه فن سی پی یو بگیرم و فنی که مد نظرمه zerotherm cf900 هستش و با قیمت 46 تومان نظرتون چیه و اگر دوستان پیشنهاد دیگه ای دارند لطف کنند و بدن و تا 56 تومان هم میتونم هزینه کنم.

نظرتون د مورد این فن چیه ؟؟؟؟؟

10gfabm.jpg

f9e1ao.jpg

10z2ty9.jpg

تشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز اینطوری که ظاهرش نشون می ده باید کولر خوبی باشه ولی همونطور که می دونید نمی شه از روی ظاهر قضاوت کرد پس اگر بنچمارکی یا مشخصاتی از این فن در اختیار دارید قرار بدید که بهتر بشه به شما راهنمایی کرد.

در ضمن در مورد فن کولر من که تو تاپیک تغییر ناگهانی دمای سی پی یو مطرح کرده بودم و مشکل داشت چیزی به فکرتون نرسید همونطور که گفتید من فن جدید رو یکبار باز کردم یه مقدار خمیر توپ خریدم به اون زدم دوباره محکم تر از قبل سرجاش بستم ولی بازم تاثیری نداشت وقتی که کولر جدید رو باز کردم دیدم زیر کولر یعنی جایی که heat pipe با cpu تماس دارند یکی از heat pipe کمی تغییر رنگ داده و سیاه شده همین زنگ سیاه هم به مقدار خیلی کم روی cpu هم وجود داشت آیا مشکل از این است ؟

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز اینطوری که ظاهرش نشون می ده باید کولر خوبی باشه ولی همونطور که می دونید نمی شه از روی ظاهر قضاوت کرد پس اگر بنچمارکی یا مشخصاتی از این فن در اختیار دارید قرار بدید که بهتر بشه به شما راهنمایی کرد

با سلام

steres جان این فن رو آقای حسینی معرفی کردند و میگفتند که عالیه و فردا میرو و ازشون همین رو به احتمال زیاد میگیرم اگر بهتر از این هم تا 55 تومان بود میگیرم.

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

steres جان این فن رو آقای حسینی معرفی کردند و میگفتند که عالیه و فردا میرو و ازشون همین رو به احتمال زیاد میگیرم اگر بهتر از این هم تا 55 تومان بود میگیرم.

با تشکر

با سلام

دوست عزیز می تونید مشخصات کامل این کولر رو از آقای حسینی بگیرید ؟

چون نمی شه بدون اطلاع از مشخصات یک قطعه اون رو خرید حالا هرچه قدر که می خواد خوب باشه.

لینک به دیدگاه

رضا جان و دوست خوبم استرس جان اگر اطلاعتی خواستید میتونید از این لینکها استفاده کنید که در بعضیهاشون این فن بررسی شده . http://www.google.com/search?hl=en&q=zerotherm+cf900&aq=f&oq=

در ضمن مدل thermaltech V1 رو برای کاربرهای فروم تخفیف ویژه داریم حدودا 10 درصد . و واقعا هم زیباست و با قیمتی کهداریم اعلام میکنیم در بازار ایران خیلی مناسبه و روی اون هم میتویند فکر کنید .

لینک به دیدگاه

در ضمن مدل thermaltech V1 رو برای کاربرهای فروم تخفیف ویژه داریم حدودا 10 درصد . و واقعا هم زیباست و با قیمتی که داریم اعلام میکنیم در بازار ایران خیلی مناسبه و روی اون هم میتویند فکر کنید .

سلام آقای حسینی چند میدید این فن رو ؟؟؟؟؟ برای فردا حتما میخوام.

تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی چند میدید این فن رو ؟؟؟؟؟ برای فردا حتما میخوام.

تشکر.

قابل شما رو هم نداره ما اینرو به دوستامون روی 63 میدیم عزیز

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان امروز رفتم و این فن thermaltek v1 رو از آقای حسینی گرفتم عجب فنیه بدونه اینکه سرعت رو بالا ببرم از دمای 40 به 28 پایین اومد فکر کنم سرعت فنش رو بالا ببرم فوق العاده دما پایین بیاد باید امتحان کنم و این فن پیشنهاد میشه حتما امتحانش کنید البته آقای حسینی هم باید ما رو ببخشند کمی ایشون رو اذیت کردم .

تشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان امروز رفتم و این فن thermaltek v1 رو از آقای حسینی گرفتم عجب فنیه بدونه اینکه سرعت رو بالا ببرم از دمای 40 به 28 پایین اومد فکر کنم سرعت فنش رو بالا ببرم فوق العاده دما پایین بیاد باید امتحان کنم و این فن پیشنهاد میشه حتما امتحانش کنید البته آقای حسینی هم باید ما رو ببخشند کمی ایشون رو اذیت کردم .

تشکر.

اقا رضا شما به ما افتخار دادید عزیز و امیدوارم که به خوبی براتون کار کنه عزیز راستی CPU شما چی هستش ؟

لینک به دیدگاه

با سلام

ممنون از شما جناب آقای حسینی عزیز انشا ا....من اگر خدا بخواد این فن رو برای q 9550 گرفتم نه برای cpu فعلی که دارم ولی فعلا یه e7200 دارم انشاا....تا 9550 بیاد و میشه بگید که کی این cpu 9550 رو میارید.

تشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام

ممنون از شما جناب آقای حسینی عزیز انشا ا....من اگر خدا بخواد این فن رو برای q 9550 گرفتم نه برای cpu فعلی که دارم ولی فعلا یه e7200 دارم انشاا....تا 9550 بیاد و میشه بگید که کی این cpu 9550 رو میارید.

تشکر.

رضا جان خریداری کردیم و هفته دیگه ایرانه

لینک به دیدگاه

سلام

یه فن خوب برای q6600 معرفی کنید.می خوام اورش کنم.

لینک به دیدگاه

سلام

یه فن خوب برای q6600 معرفی کنید.می خوام اورش کنم.

با سلام

دوست خوبم شما بیاید و همین فن thermaltek v1 رو بردارید عمرا پشیمون بشی خیلی عالیه خداییش من که خیلی از این فن خوشم اومد.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...