رفتن به مطلب

مشاوره خرید باندل

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود به همه لیونی ها 

بنده می خواستم تعدادی باندل سفارش بدم 

1_ Intel core i5 9600k با Main Asus Rog z390-I

2_ Intel core i5 10500 با Main Asus Rog H470-I

به نظر شما کدوم بهتره کاربری هم تا حدودی گیم هستش البته فاکتور قیمت هم مهمه که مورد دوم رو تو اولویت می ذاره 

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Aminj گفته است :

درود به همه لیونی ها 

بنده می خواستم تعدادی باندل سفارش بدم 

1_ Intel core i5 9600k با Main Asus Rog z390-I

2_ Intel core i5 10500 با Main Asus Rog H470-I

به نظر شما کدوم بهتره کاربری هم تا حدودی گیم هستش البته فاکتور قیمت هم مهمه که مورد دوم رو تو اولویت می ذاره 

با تشکر

داخل سایت user benchmark

می‌تونی مقایسه کنی fps ای که تو بازیا می‌دن

ویرایش شده توسط Masoudk96
لینک به دیدگاه

صد در صد دومی!

ولی در حالت کلی به نظر من رفتن سراغ باندل رایزن به صلاحه. اگر به صلاح نبود کنسول های مطرح نسل بعد یعنی سونی پنج و ایکس باکس سری ایکس نمیومدن از معماری پردازنده های amd استفاده کن...

ویرایش شده توسط jj-191
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، jj-191 گفته است :

صد در صد دومی!

ولی در حالت کلی به نظر من رفتن سراغ باندل رایزن به صلاحه. اگر به صلاح نبود کنسول های مطرح نسل بعد یعنی سونی پنج و ایکس باکس سری ایکس نمیومدن از معماری پردازنده های amd استفاده کن...

پدر علم استدلال! چه ربطی داشت به آزادسازی خرمشهر؟ AMD الان به خودی خودش خوبه و از اینتل جلو افتاده نه به خاطر اینکه یه سری قوطی اسباب بازی ازش استفاده کردن یا میکنن. الان یکی بیاد بگه چون اپل از اینتل تو مک هاش استفاده کرده تا الان، اینتل خوبه و AMD اخه (بحث کوچ به آرم هم به کنار). یا مثلا بگیرم کنسول های نسل بعد که از GPU انویدیا استفاده نمیکنن، پس جیفورس برای PC نمیبندیم چون بده. حالا اینکه کنسول های نسل بعد هنوز نیومدن و ادعای 8K ساپرت و 4K60p چقدر صحت داره رو هم کاری بهش نداریم و خوشبینانه از کنارش رد میشیم. وگرنه تو PS4 و X1 هم که سال 2013 اومدن پردازنده AMD بود چرا تا قبل از 2017 (معرفی رایزن) کسی برای PC از AMD پیشنهادی نداشت یا کم بود؟ بازم میگم AMD خیلی انتخاب خوبیه الان ولی مثال بهتر و دلیل موثر میشد براش آورد.

البته بعضا شده باندلی که همه جای دنیا بهترین P/P رو از AMD داره و پیشنهاد همه وبسایت ها بوده، تو ایران از اینتلش گرون تر تموم میشده که خب جزو معجزات مملکت ماست.

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Devileytion گفته است :

پدر علم استدلال! چه ربطی داشت به آزادسازی خرمشهر؟ AMD الان به خودی خودش خوبه و از اینتل جلو افتاده نه به خاطر اینکه یه سری قوطی اسباب بازی ازش استفاده کردن یا میکنن. الان یکی بیاد بگه چون اپل از اینتل تو مک هاش استفاده کرده تا الان، اینتل خوبه و AMD اخه (بحث کوچ به آرم هم به کنار). یا مثلا بگیرم کنسول های نسل بعد که از GPU انویدیا استفاده نمیکنن، پس جیفورس برای PC نمیبندیم چون بده. حالا اینکه کنسول های نسل بعد هنوز نیومدن و ادعای 8K ساپرت و 4K60p چقدر صحت داره رو هم کاری بهش نداریم و خوشبینانه از کنارش رد میشیم. وگرنه تو PS4 و X1 هم که سال 2013 اومدن پردازنده AMD بود چرا تا قبل از 2017 (معرفی رایزن) کسی برای PC از AMD پیشنهادی نداشت یا کم بود؟ بازم میگم AMD خیلی انتخاب خوبیه الان ولی مثال بهتر و دلیل موثر میشد براش آورد.

البته بعضا شده باندلی که همه جای دنیا بهترین P/P رو از AMD داره و پیشنهاد همه وبسایت ها بوده، تو ایران از اینتلش گرون تر تموم میشده که خب جزو معجزات مملکت ماست.

الان من دقیقا متوجه نشدم کجای پست من مشکل داشت؟ من صحبت از بد بودن یا خوب بودن کردم؟ یا به صلاح بودن کردم؟

یا مشکل از مثالی بود که زدم؟ اگر پی اس فور و ایکس باکس وان قوطی اسباب بازی بودن بالای 160 میلیون دستگاه از پی اس 4 و ایکس باکس وان فروخته نمیشد! جدای اینکه مثال من به خاطر پست اول تاپیک بود که اشاره به کاربری تا حدودی گیم کرد که منم مثال از دو محصول گیم کردم!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...