رفتن به مطلب

انتخاب قطعات کیس گیمینگ و رندرینگ ۳۰ میلیونی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
بودجه کلی برای خرید کیس گیمینگ و رندرینگ : ۳۰ میلیون تومان.
میخوام برای کارت گرافیک یک Asus Rox Strix 2060 A6g بگیرم و میخوام بدونم با 15 میلیون باقی مونده بهترین قطعاتی که میشه با این کارت گرافیک برداشت چیه؟
ممنون اگر راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

سلام

با مانیتور یا بی مانیتور؟

و ... اینکه عجله دارید برای خرید سیستم؟ میتونید تا بعد کریسمس برای سری 3000 صبر کنید؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، iliyiliya گفته است :

سلام
بودجه کلی برای خرید کیس گیمینگ و رندرینگ : ۳۰ میلیون تومان.
میخوام برای کارت گرافیک یک Asus Rox Strix 2060 A6g بگیرم و میخوام بدونم با 15 میلیون باقی مونده بهترین قطعاتی که میشه با این کارت گرافیک برداشت چیه؟
ممنون اگر راهنمایی کنید.

سلام و احترام خدمت شما

به نظرم اگر بیشتر گیم مورد نظره، با دید گیم کیس رو ببندید

چون رندر خیلی حرفه‌ای در کنار گیم بودجه بیشتری می‌خواد و اگر بخواید بالانس گرافیک/پردازنده رو بخاطر رندر کم‌هزینه‌تر ولی پرسرعت به هم بزنید، گیم قابل تعریف اجرا نمی‌شه

اما حالت برعکسش با دید گیم ببندید، رندر اجرا می‌شه، حالا شاید با زمان کمی بیشتر

با این استدلال، با دید سیستم گیم:

Asus H410M-E LGA1200 micro-ATX  ...10TH GEN mainboard ... 3990

Intel Core i5-10500 Comet lake LGA1200 10TH GEN Processor... 6100

ASUS TUF3-RX 5600 XT-O6G-EVO GAMING Graphics card ... 11850

Kingstone HyperX Predator 16GB 3200MHz CL16 Memory... 2200

Raidmax Scorpio RX-635AP-S 80Plus Bronze Power... 1500

ADATA XPG SX6000 Lite 128GB PCIe Gen3x4 M.2 NVMe 2280 SSD... 720

1170 ... Wd Blue 1TB 7200Rpm

۲۶ مجموع (به حز کیس)

کیس: دلخواه

پاور رو خیلی بهتره برند گرین سری ocpt بگیرید، اگر بودجه اجازه می‌ده پاور و هارد SSD با حجم بالاتر خودتون اضافه کنید

ویرایش شده توسط Masoudk96
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

سلام

با مانیتور یا بی مانیتور؟

و ... اینکه عجله دارید برای خرید سیستم؟ میتونید تا بعد کریسمس برای سری 3000 صبر کنید؟

بدون مانیتور و اینکه اگر قرار باشه صبر کنم تا بعد کریسمس شما چی پیشنهاد میکنید ؟ و همینطور اگر بخوام الان جمع کنم چی ؟

ویرایش شده توسط iliyiliya
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، iliyiliya گفته است :

بدون مانیتور و اینکه اگر قرار باشه صبر کنم تا بعد کریسمس شما چی پیشنهاد میکنید ؟ و همینطور اگر بخوام الان جمع کنم چی ؟

اگه بخواید برای سری 3000 صبر کنید، یه کم وضعیت مبهمه چون معلوم نیست میان رده ها مثل 3060 چه مشخصاتی دارن و مثلا 3070 کی میاد تو ایران و چقدر قیمت میخوره ...

همونطور که عزیز دل بالاتر فرمودن، با دید گیم بهتره سری RX5000 خریداری کنید ولی توان کارت گرافیک های RTX توی رندرینگ، غیر قابل مقایسه با کارت هم رده amd در زمینه گیمینگ هست ...

2060 کارتی بود که از همون اولش که معرفی شد هم ارزش خرید نداشت، چه برسه به الان که جانشین به شدت قدرتمندش هم قراره معرفی بشه. اینکه کلا الان خیلی وقت مناسبی واسه سیستم بستن نیست ... جهانی عرض میکنم، نه فقط داخلی. چون انویدیا با معرفی محصولات جدیدش، عملا همه محصولات گذشته رو منقرض و از رده خارج کرد!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، Masoudk96 گفته است :

سلام و احترام خدمت شما

چون رندر خیلی حرفه‌ای در کنار گیم بودجه بیشتری می‌خواد و اگر بخواید بالانس گرافیک/پردازنده رو بخاطر رندر کم‌هزینه‌تر ولی پرسرعت به هم بزنید، گیم قابل تعریف اجرا نمی‌شه

۲۶ مجموع (به حز کیس)

پاور رو خیلی بهتره برند گرین سری ocpt بگیرید، اگر بودجه اجازه می‌ده پاور و هارد SSD با حجم بالاتر خودتون اضافه کنید

Total supports 1 x M.2 slots and 4 x SATA 6Gb/s ports
Intel® H410 Chipset :
1 x M.2 Socket 3, with M Key, type 2242/2260/2280 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 X2 mode)*1
4 x SATA 6Gb/s port(s)

SX6000 اینجوری هدر میره

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Masoudk96 گفته است :

سلام و احترام خدمت شما

۲۶ مجموع (به حز کیس)

ممنون ولی میخوام از سری RTX یک کارت گرافیک بگیرم و اگر قرار باشه دید رو بزاریم روی گیمینگ و گاهی هم رندر چی پیشنهاد میکنید ؟ 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

Total supports 1 x M.2 slots and 4 x SATA 6Gb/s ports
Intel® H410 Chipset :
1 x M.2 Socket 3, with M Key, type 2242/2260/2280 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 X2 mode)*1
4 x SATA 6Gb/s port(s)

SX6000 اینجوری هدر میره

ممنون، درسته، توجه نکرده بودم. باید تو بازار نگاه کنن چیا هست پس، من با توجه به موجودی لیون پیشنهاد دادم.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

اگه بخواید برای سری 3000 صبر کنید، یه کم وضعیت مبهمه چون معلوم نیست میان رده ها مثل 3060 چه مشخصاتی دارن و مثلا 3070 کی میاد تو ایران و چقدر قیمت میخوره ...

همونطور که عزیز دل بالاتر فرمودن، با دید گیم بهتره سری RX5000 خریداری کنید ولی توان کارت گرافیک های RTX توی رندرینگ، غیر قابل مقایسه با کارت هم رده amd در زمینه گیمینگ هست ...

2060 کارتی بود که از همون اولش که معرفی شد هم ارزش خرید نداشت، چه برسه به الان که جانشین به شدت قدرتمندش هم قراره معرفی بشه. اینکه کلا الان خیلی وقت مناسبی واسه سیستم بستن نیست ... جهانی عرض میکنم، نه فقط داخلی. چون انویدیا با معرفی محصولات جدیدش، عملا همه محصولات گذشته رو منقرض و از رده خارج کرد!

اگر بخوایم موضوع رندرینگ رو در نظر نگیریم و فقط برای گیمینگ PC جمع کنم بنظر شما RTX بصرفه نیست ؟ 

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، iliyiliya گفته است :

ممنون ولی میخوام از سری RTX یک کارت گرافیک بگیرم و اگر قرار باشه دید رو بزاریم روی گیمینگ و گاهی هم رندر چی پیشنهاد میکنید ؟ 

به نظرم rtx اگر بخواید بگیرید حداقل سری ۲۰۷۰ به بالا باید بگیرید که معادل ۱۰۸۰ تا ۱۰۸۰ ti قدرت دارن. 

خرید 2060 به صرفه نیست چون اصلا توان اجرای بازی‌هارو با فریم بالا نداره که بخواید به rtx اش فکر کنید

اگر اصرار رو ۳۰۰۰ دارید بهتره صبر کنید تا بیاد تو بازار و از آمازون سفارش بدید

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، iliyiliya گفته است :

اگر بخوایم موضوع رندرینگ رو در نظر نگیریم و فقط برای گیمینگ PC جمع کنم بنظر شما RTX بصرفه نیست ؟ 

به هیچ وجه.

انویدیا برای اینکه بتونه خط تولیدش رو برای سری جدید محیا کنه، تولید سری 2000 رو خیلی محدود و در بعضی مدل ها متوقف کرده که خودش باعث افزایش کاذب قیمته

شما مشخصات سری جدید رو نگاه بکنید، 3070 قدرتمند تر از 2080ti قرار گرفته و نصف اون قیمت داره

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

به هیچ وجه.

انویدیا برای اینکه بتونه خط تولیدش رو برای سری جدید محیا کنه، تولید سری 2000 رو خیلی محدود و در بعضی مدل ها متوقف کرده که خودش باعث افزایش کاذب قیمته

شما مشخصات سری جدید رو نگاه بکنید، 3070 قدرتمند تر از 2080ti قرار گرفته و نصف اون قیمت داره

بنده به شما قول میدهم که قیمت این کارت در ایران حتی از 2080 ti هم گرونتر خواهد بود

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Sina imani گفته است :

بنده به شما قول میدهم که قیمت این کارت در ایران حتی از 2080 ti هم گرونتر خواهد بود

فعلا که نیومده، بوی کمبود موجودی این کارتا داره میاد توی بازار جهانی

به استارتر عمیقا توصیه میکنم که همین امروز، سیستم مطلوب خودشون رو بر پایه radeon rx5000 خریداری کنن. صبر توی این مملکت، اشتباهه. مخصوصا در بحث خرید!

فوقش بعدا یه کارت rtx 3000 میخرن دیگه ...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

فعلا که نیومده، بوی کمبود موجودی این کارتا داره میاد توی بازار جهانی

به استارتر عمیقا توصیه میکنم که همین امروز، سیستم مطلوب خودشون رو بر پایه radeon rx5000 خریداری کنن. صبر توی این مملکت، اشتباهه. مخصوصا در بحث خرید!

فوقش بعدا یه کارت rtx 3000 میخرن دیگه ...

دقیقا همینطوره اصلا صبر بی معناست تو این کشور یه قانونی هم هست بین فروشنده ها چون جنس جدیده باید گرونتر از قیمت واقعیش بفروشیم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 15 شهریور 1399 در 09:55، iliyiliya گفته است :

در در 15 شهریور 1399 در 00:43، no one looking for nothing گفته است :

سلام و احترام خدمت شما

۲۶ مجموع (به حز کیس)

با سلام ببخشید من الان دارم نگاه میکنم ASUS TUF3-RX 5600 XT-O6G-EVO GAMING نزدیک به ۱۶ میلیون تومان تو این یک هفته انقدر قیمت بالا رفته ؟

در 3 ساعت قبل، iliyiliya گفته است :

با سلام ببخشید من الان دارم نگاه میکنم ASUS TUF3-RX 5600 XT-O6G-EVO GAMING نزدیک به ۱۶ میلیون تومان تو این یک هفته انقدر قیمت بالا رفته ؟

و اینکه رم و SSD که پیشنهاد دادید الان ناموجوده چه چیزی رو به جای این دوتا پیشنهاد می کنید؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...