رفتن به مطلب

فروش مانیتور حرفه ای dell u2711

bitcomet
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

این مانیتور فوق العاده رو 6 ماهی هست دارمش و قبلا هم 27 asus و asus120hz داشتم که باید بگم این یه چیزه دیگس و فقط یه ips 120hz میتونه رو دستش بیاد که هنوز ساخته نشدهsadsmiley.gif من هم کاره گرافیکی باش کردم هم بازی اکثر بازی رو با رزولوشن2560x1440 بازی کردم crysis 2 با این رزولوشن جزییاتش با رنگ ips دیوانه کنندسohno-smiley02.gif و در مورد 6 زمان تاخیر باید بگم تو بازی با زمان 2 اون asus هیچ تفاوتی نداره و ghosting مشاهده نشده

گارانتی تا 14 6 91

علت فروش خرید کارت 7970

قیمتش الان بین 1500000 تا 1600000 هستش

قیمت پایه 1000000 تومان

بهترین مانیتور جهان از نظر سایت معتبر cnet در این لیست مانیتور اپل که تو ایران در حال حاضر 2200000 قیمت داره در رده 6 قرار داره http://reviews.cnet....74_7-580-7.html

MODEL :U2711

.27” DISPLAY AND 2560X1440 (MAX) WQHD RESOLUTION

.16:9 WIDESCREEN ASPECT RATIO

.6-MILLISECOUND RESPONSE TIME (TYPICAL) 1 GREY TO GREY

.80,000 : 1 DYNAMIC CONTRAST RATIO (MAX)

.IN-PLANE SWITCHING TECHNOLOGY (IPS)

.ULTRA SHARP STANDARD

xxdfcd0wrql1nfhki8ec.jpg

ewv0izim7rxnu6mhtocq.jpg

5utln2b6be3mvc8c60wl.jpg

ma7owichn1y4o6ru2em.jpg

ویرایش شده توسط bitcomet
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان این یه مانیتور فوق العاده و بسیار حرفه ایه.من به سختی چند وقت پیش یه اکبندشو گیر آوردم.

از دستش ندید

باسپاس

لینک به دیدگاه

جسارتا من قبلا هم پیشنهاد داده بودم . بازم سرپیشنهادم هستم . برا اینکه سوء تفاهم پیش نیاد دوباره براتون پخ می کنم

لینک به دیدگاه

جسارتا من قبلا هم پیشنهاد داده بودم . بازم سرپیشنهادم هستم . برا اینکه سوء تفاهم پیش نیاد دوباره براتون پخ می کنم

پخ شد.

لینک به دیدگاه

همچنان با قیمتی پیشنهادی که قبلا پخ کردم ، خریدارم . :D

ویرایش شده توسط محمد جواد
لینک به دیدگاه

پـــــــــــــــــــــــــخ شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد....

لینک به دیدگاه

عرض ادب

تعویض با مانیتور دیگه ای هم میکنی الباقیشو سر بدم ؟

اگر اره بگو مدلو واست پ.خ کنم یا فقط قصدتون فروشه ؟

لینک به دیدگاه

قیمت آخرو PM کن. 1100 زیاده! wow

مثلا چند خوبه؟ شما اولین نفری هستی که میگی زیاده ..... اکش حدوده 1500 هستش .. 400 هم زدم ازش بازم زیاده؟

لینک به دیدگاه

عرض ادب

تعویض با مانیتور دیگه ای هم میکنی الباقیشو سر بدم ؟

اگر اره بگو مدلو واست پ.خ کنم یا فقط قصدتون فروشه ؟

نه فقط قصد قروش دارم

لینک به دیدگاه

من هر چقدر هم پول لازم باشم اگه همچین مانیتوری داشته باشم عمرا بفروشمش . حیف نیست !!

انشاالله مشکل مالیتون رفع بشه مجبور به فروش نشید . اگرم کسی خرید موقع نگاه کردن فیلم های فول اچ دی یک یادی هم از ما بکنه @};-

ویرایش شده توسط Mashhad
لینک به دیدگاه

من هر چقدر هم پول لازم باشم اگه همچین مانیتوری داشته باشم عمرا بفروشمش . حیف نیست !!

انشاالله مشکل مالیتون رفع بشه مجبور به فروش نشید . اگرم کسی خرید موقع نگاه کردن فیلم های فول اچ دی یک یادی هم از ما بکنه @};-

وقتی 7970.... 450 دلاری رو میدن 1500 بایدم آدم پول لازم بشه ولی من دوباره پول دستم بیاد اینو یا اپل رو باز میخرم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...