رفتن به مطلب

نشتی واتر کولر کولرمستر یا چی ؟؟!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

دیروز برای تمیز کاری و انجام یه سری تغییرات درون کیس ، پمپ واتر کولر باز کردم که با صحنه زیر مواجه شدم. مدل واتر کولر هم کولرمستر MasterLiquid ML120L RGB

IMG_9968.thumb.JPG.aaa510d5a84bef3ff099b4b5f667b819.JPGIMG_9969.thumb.JPG.d7fd62db1c303cc8f8483b4f8b1c5ba1.JPG

الان این لکه های سبزی که روی پمپ هست ، نشتیه پمپه؟ از نظر خنکی و کارکرد واتر کولر هیچی خللی ایجاد نشده بود و کلا مثل روز اولش بود.

روی بقیه قطعات هم چیزی ریخته نشده بود و فقط همین یک سمت ( زیر لوله ها ) این لکه های سبز بود.( البته لکه های سبز یکم بیشتر بود که من دستش کشیدم پاک شد )

واتر تا 1400 هم گارانتی داره.

یک سوال دیگه نصب این شکلی واتر کولر مشکلی برای واتر و لوله هاش ایجاد نمیکنه؟

IMG_9113.JPG.004a92e80eb0d26783634a1451df2eb7.thumb.JPG.1a440c4291558390d6aaf45d350b9cd2.JPG

ویرایش شده توسط Mu3tang
لینک به دیدگاه

• ارسال 73
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بفرستید گارانتی!

واتر ندارم اما تجربه اینو دارم که تو سیکل بسته نشتی باشه بعد مدتی کولر جواب نمیده...وقتی نشتی دارید 100% هوا هم وارد محلول کولر شده و بزودی باعث درست کار نکردن یا حتی خرابی پمپ میشه

لینک به دیدگاه

اثر نشتی کولانت هستش.بفرست گارانتی

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

بفرستید گارانتی!

واتر ندارم اما تجربه اینو دارم که تو سیکل بسته نشتی باشه بعد مدتی کولر جواب نمیده...وقتی نشتی دارید 100% هوا هم وارد محلول کولر شده و بزودی باعث درست کار نکردن یا حتی خرابی پمپ میشه

در 1 ساعت قبل، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

اثر نشتی کولانت هستش.بفرست گارانتی

پس حتما می برم گارانتی. قابل تعمیر هست؟ امیدوارم آواژنگ بازی در نیاره. چون دست کشیدم روی کولانت ها پاک شد. :|

کارکردش هم زیاد نیست نهایت 7 8 ماه کار کرده. زیر بار هم اصلا نبوده. اینم شانس منه :| باز خداروشکر موقعی فهمیدم که زیاد نشتی نداده.

توی همین فروم مدل 240 از همین مدل ، برای یکی دیگ از دوستان هم نشتی داده بود. دیگ باید تو خرید واتر کولرهای کولرمستر بیشتر فکر کنیم.🙄

ویرایش شده توسط Mu3tang
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mu3tang گفته است :

توی همین فروم مدل 240 از همین مدل ، برای یکی دیگ از دوستان هم نشتی داده بود. دیگ باید تو خرید واتر کولرهای کولرمستر بیشتر فکر کنیم.🙄

در کل کولرمستر برند سطح یک و با کیفیتی نیست تو دنیا وخب متاسفانه تو ایران به دلیل شرایط موجود از معدود گزینه هاست

وگرنه تا کورسیر و nzxt هستند کسی سراغ کولرمستر نمیره

لینک به دیدگاه

پس حتما می برم گارانتی. قابل تعمیر هست؟ امیدوارم آواژنگ بازی در نیاره. چون دست کشیدم روی کولانت ها پاک شد. :|

کارکردش هم زیاد نیست نهایت 7 8 ماه کار کرده. زیر بار هم اصلا نبوده. اینم شانس منه :| باز خداروشکر موقعی فهمیدم که زیاد نشتی نداده.

بله قابل تعمیر هستن 

فقط قبل از اینکه ببرید گارانتی ازش عکس و فیلم داشته باشید 

لینک به دیدگاه

من خودم داشتم و نشتی داشت.آواژنگ هم که کم اذیت نمیکنه.در واقع دهن سرویس میکنه.متاسفانه برند کولر مستر کم خرابی نداره.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

من خودم داشتم و نشتی داشت.آواژنگ هم که کم اذیت نمیکنه.در واقع دهن سرویس میکنه.متاسفانه برند کولر مستر کم خرابی نداره.

آواژنگ براتون تعمیر کرد یا تعویض؟ چقدر طول کشید؟

در حال حاضر از همون واتر کولر استفاده می کنید؟ دیگ مشکلی نداره؟

نشتی واتر خیلی خطرناکه. اگ روی گرافیک یا مادربرد میریخت با این وضع گرونی دیگ باید کیس میذاشتم تو کمد .

توی آمازون هم چند نفری بودن که همین مدل براشون نشتی داشته.

لینک به دیدگاه

کولرمستر رو کافیه یه بار با ساپورت رسمی شرکتش سعی کنید ارتباط برقرار کنسد تا ببینید چقدر داغونه

من خودم کولرش رو داشتم. هم صدای آب از داخلش می‌اومد (که بخاطر داشتن هوا بود) و هم اونجور که ادعا می‌کرد با مادربورد سینک نمی‌شد نورپردازیش. که خب یکی از دلایلی که انتخابش کردم همین بود وگرنه گزینه‌های مشابه هم بودن.

جالبه هوا رو که کلا تو فروم حود کولرمستر می‌بینید خیلیا دارن. برعکس aio ایسوس که الان دارم و دو ماهی که کار کرده کوچکترین صدای غیرعادی نداشته و فقط نویز عادی پمپش قابل شنیدنه

و جالبه ساپورتش هم کلا پاسخگو نیست. احتمالا ایمیل‌هارو نمی‌بیننن یا همچین چیزی. آدم حس می‌کنه یه تولیدی زیرزمینیه که جنسای خوش‌قیافه می‌سازن و ول می‌کنن به امون خدا

ویرایش شده توسط Masoudk96
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Masoudk96 گفته است :

کولرمستر رو کافیه یه بار با ساپورت رسمی شرکتش سعی کنید ارتباط برقرار کنسد تا ببینید چقدر داغونه

من خودم کولرش رو داشتم. هم صدای آب از داخلش می‌اومد (که بخاطر داشتن هوا بود) و هم اونجور که ادعا می‌کرد با مادربورد سینک نمی‌شد نورپردازیش. که خب یکی از دلایلی که انتخابش کردم همین بود وگرنه گزینه‌های مشابه هم بودن.

جالبه هوا رو که کلا تو فروم حود کولرمستر می‌بینید خیلیا دارن. برعکس aio ایسوس که الان دارم و دو ماهی که کار کرده کوچکترین صدای غیرعادی نداشته و فقط نویز فنش قابل شنیدنه

جالبه ساپورتش هم کلا پاسخگو نیست. احتمالا ایمیل‌هارو نمی‌بیننن یا همچین چیزی. آدم حس می‌کنه یه تولیدی زیرزمینیه که جنسای خوش‌قیافه می‌سازن و ول می‌کنن به امون خدا

این صدای آب که واتر شما میداد ، شبیه صدای قل قل آب یا ریختن آب توی شیشه یا شر شر آب بود؟ چون برای من از اول این صدا شر شر داشت و فکر می کردم طبیعیه :|

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Mu3tang گفته است :

این صدای آب که واتر شما میداد ، شبیه صدای قل قل آب یا ریختن آب توی شیشه یا شر شر آب بود؟ چون برای من از اول این صدا شر شر داشت و فکر می کردم طبیعیه :|

بله بخاطر اغتشاش جریان آب داخل لوله‌ها و در اثر وجود هوا هست

مثل همون ریختن آب تو شیشه که فرمودید

کلا این واتراش باید شمرد کدومش هوا نداره انگار ، نه اینکه کدومش هوا داره 😂

نباید بخریم انصافا. کاربرد فروما هپین اشتراک تجربه‌هاست

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Masoudk96 گفته است :

بله بخاطر اغتشاش جریان آب داخل لوله‌ها و در اثر وجود هوا هست

مثل همون ریختن آب تو شیشه که فرمودید

کلا این واتراش باید شمرد کدومش هوا نداره انگار ، نه اینکه کدومش هوا داره 😂

نباید بخریم انصافا. کاربرد فروما هپین اشتراک تجربه‌هاست

دقیقا نباید خرید. هر چند گزینه های زیادی هم نداریم.

جای کولر مستر چی پیشنهاد میکنید؟ الان با پول همین 120 کولرمستر میشه 360 گرین خرید.

یادمه زمانی که نماینده گرین تو فروم فعال بود خیلی با قاطعیت میگفت ما تا بحال گزارش نشتی نداشتیم.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Mu3tang گفته است :

جای کولر مستر چی پیشنهاد میکنید؟ الان با پول همین 120 کولرمستر میشه 360 گرین خرید.

یادمه زمانی که نماینده گرین تو فروم فعال بود خیلی با قاطعیت میگفت ما تا بحال گزارش نشتی نداشتیم.

توقع داری بگه ماستم ترشه! 

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Mu3tang گفته است :

والا من باشم یه بادی ارزون موقتا می‌گیرم و از آمازون سفارش می‌دم یه چیز دیگه!

قیمتشم همسن قیمت نمایندگی (به اصطلاح نمایندگی) ایران می‌شه

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Mu3tang گفته است :

نوتوس 100 😂😂😂

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Mu3tang گفته است :

مگه اکبند نخریده بودی همین چند پیش؟

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

مگه اکبند نخریده بودی همین چند پیش؟

آره . ولی این یکی دیگس ، اون یکی دیگه.

دیگ با این وضعیت آدم میترسه کولرمستر استفاده کنه.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت همه دوستانی که در این بحث مشارکت داشتند.

این پیام از طرف دفتر کولرمستر میباشد و در جواب برخی شبهات که اینجا مطرح شده است:

1- مشکل نشتی: یکی از رایج ترین مشکلات خنک کننده های مایع لیکینگ یا نشتی هست. البته رایج بودن به معنی زیاد بودن نیست و در برخی موارد معدود و بنا به دلایل متعدد این مشکل به وجود میاد.

2- مدلی که ML120L جزو محصولات رده ابتدایی کولرمستر میباشد. با این حال با توجه به آمار خرابی و فروش، از میزان خرابی بسیار کمی برخوردار میباشد( این آمار مستند میباشد و در صورت نیاز در اختیار مدیر این فروم جهت شفاف سازی قرار میگیرید). میزان نرخ خرابی استاندارد محصولات رده ابتدایی حدود 3 درصد و رده متوسط به بالا 2 درصد و کمتر میباشد.

3- شرکت کولرمستر به صورت رسمی در ایران حضور دارد (بر خلاف بسیار از برند های موجود در بازار) و برای اثبات این موضوع میتوانید به سایت کولرمستر و قسمت Find a store  مراجعه و کشور ایران را انتخاب نمایید. بدیهی است که در این شرایط دغدغه کیفیت اولویت اصلی برند کولرمستر میباشد.

4- در خصوص کامنت های موجود در سایت های معتبری مثل آمازون: این مدل یکی از پروفروش ترین خنک کننده های مایع در جهان میباشد  که طبیعتا با توجه نرخ بالای فروش ،خرابی های آن بیشتر به چشم می آید. این موضوع نیز در مورد ایران صدق میکند و این مدل به همراه ورژن 240 میلیمتری پرفروش ترین خنک کننده های مایع کولرمستر میباشند.

5- در خصوص مقایسه ای که در این فروم با برند های معتبر انجام شد. شرایط مقایسه باید در شرایط کاملا برابر باشد. باید کالا ها در یک رده باشند. میزان فروش به یک صورت باشد. اگر شما علاقه دارید برند خاص یا محصول خاصی را مقایسه کنید باید در شرایط برابر و عادلانه این مقایسه صورت گیرد. طبیعتا برند کولرمستر از بیشتر تنوع مدل در بازار ایران ( هم در محصولا خنک کننده بادی و هم در رده محصولات خنک کننده مایع) بهره میبرد. اگر دوستان قصد مقایسه دارند میتوانند به سبد محصولات کولرمستر مراجعه کنند.

6- کولرمستر در ایران با گارانتی رسمی شرکت آواژنگ بفروش میرسد. قطعا ما نظارت مستقیم بر عملکرد این شرکت محترم داریم و به صورت هفتگی تمامی موارد بررسی میشود تا اگر مشکلی بود سریعا آن را برطرف نماییم. در بسیاری از موارد نیز که حتی قطعاتی که شامل گارانتی نمیشدنداما به واسطه احترام به مشتری ایرانی که جایگاه والایی نزد برند کولرمستر دارد، این خدمات به صورت رایگان صورت پذیرفته است.(در صورت نیاز به اثبات مدارک به مدیر فروم جهت شفاف سازی ارسال میگردد).

7- در خصوص جایگاه برند کولرمستر به صورت جهانی و مقایسه آن با برند های دیگر. برند کولرمستر پارتنر بسیار از شرکت های تولید کننده مانند AMD میباشد. به صورتی که اکثر خنک کننده های پردازنده های AMD توسط کولرمستر ساخته می شود. همچنین برند کولرمستر برای بسیاری از برند های موجود در بازار راه کار های خنک کننده گی محصول طراحی نموده و حتی بسیار از خنک کننده های موجود در کارت گرافیک های بازار،کیس ها و دیگر محصولات شرکت های خوشنام توسط کولرمستر ساخته و یا طراحی شده است. قطعا این مهم به واسط جایگاه جهانی برند کولرمستر و کیفیت بالای قطعات تولیدی آن میباشد.ما به همه برند ها احترام میزارم و در عین احترام متقابل برخورد میکنیم.

8-در خصوص پاسخگو نبودن بخش پشتیبانی: وقتی ما در اینجا مرکز خدمات رسمی داریم و در چندین شهر دفتر دارند و راه های ارتباطی مانند تلفن،فکس و ایمیل وجود دارد، فکر میکنیم ارتباط گرفتن بسیار سریع تر و آسان تر باشد.هر چند که به تک تک ایمیل های که مستقیما به کمپانی کولرمستر ارسال شده به صورت فارسی و انگلیسی در کمترین زمان ممکن پاسخ داده شده( در صورت نیاز به اثبات مدارک خدمت مدیر فروم جهت شفاف سازی ارسال میگردد)اما اگر دوست محترم و یا دوستان عزیزی ادعایی خلاف این دارند خواهش میکنم اسکرین شات ایمیل خود را به صورت پرایوت ارسال کنند. 

9- در خصوص خرید از سایت های خارجی به مانند آمازون: اولا تمامی کالای کولرمستر به صورت رسمی وارد میشود و تحت نظارت کمپانی مادر همه این پروسه ها پیگیری میشود. و تمامی خدمات بر طبق دستور عمل برند کولرمستر که در لینک https://www.coolermaster.com/warranty/ موجود میباشد،صورت میگرد. قطعا برند کولرمستر یکی از معدود برندهای موجود در بازار ایران میباشد که تمامی خدمات آن مبتنی بر خدمات جهانی و بدون کم و کاست میباشد. در اینجا متذکر میشویم که هر کالایی که خارج از این چرخه تهیه شود شامل هیچ گونه خدماتی نخواهد شد.

در آخر کاربران عزیز در خصوص هرگونه سوال و یا پیگیری مشکل میتوانند با اینستاگرام رسمی کولرمستر در ایران به آدرس @coolermaster.ir  مکاتبه نمایند.همچنین بسیار خوشحال خواهیم شد که همچنان پاسخگوی شما عزیزان بدون هیچ واسطه ای باشیم.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، arshavir گفته است :

با سلام خدمت همه دوستانی که در این بحث مشارکت داشتند.

این پیام از طرف دفتر کولرمستر میباشد و در جواب برخی شبهات که اینجا مطرح شده است:

1- مشکل نشتی: یکی از رایج ترین مشکلات خنک کننده های مایع لیکینگ یا نشتی هست. البته رایج بودن به معنی زیاد بودن نیست و در برخی موارد معدود و بنا به دلایل متعدد این مشکل به وجود میاد.

2- مدلی که ML120L جزو محصولات رده ابتدایی کولرمستر میباشد. با این حال با توجه به آمار خرابی و فروش، از میزان خرابی بسیار کمی برخوردار میباشد( این آمار مستند میباشد و در صورت نیاز در اختیار مدیر این فروم جهت شفاف سازی قرار میگیرید). میزان نرخ خرابی استاندارد محصولات رده ابتدایی حدود 3 درصد و رده متوسط به بالا 2 درصد و کمتر میباشد.

3- شرکت کولرمستر به صورت رسمی در ایران حضور دارد (بر خلاف بسیار از برند های موجود در بازار) و برای اثبات این موضوع میتوانید به سایت کولرمستر و قسمت Find a store  مراجعه و کشور ایران را انتخاب نمایید. بدیهی است که در این شرایط دغدغه کیفیت اولویت اصلی برند کولرمستر میباشد.

4- در خصوص کامنت های موجود در سایت های معتبری مثل آمازون: این مدل یکی از پروفروش ترین خنک کننده های مایع در جهان میباشد  که طبیعتا با توجه نرخ بالای فروش ،خرابی های آن بیشتر به چشم می آید. این موضوع نیز در مورد ایران صدق میکند و این مدل به همراه ورژن 240 میلیمتری پرفروش ترین خنک کننده های مایع کولرمستر میباشند.

5- در خصوص مقایسه ای که در این فروم با برند های معتبر انجام شد. شرایط مقایسه باید در شرایط کاملا برابر باشد. باید کالا ها در یک رده باشند. میزان فروش به یک صورت باشد. اگر شما علاقه دارید برند خاص یا محصول خاصی را مقایسه کنید باید در شرایط برابر و عادلانه این مقایسه صورت گیرد. طبیعتا برند کولرمستر از بیشتر تنوع مدل در بازار ایران ( هم در محصولا خنک کننده بادی و هم در رده محصولات خنک کننده مایع) بهره میبرد. اگر دوستان قصد مقایسه دارند میتوانند به سبد محصولات کولرمستر مراجعه کنند.

6- کولرمستر در ایران با گارانتی رسمی شرکت آواژنگ بفروش میرسد. قطعا ما نظارت مستقیم بر عملکرد این شرکت محترم داریم و به صورت هفتگی تمامی موارد بررسی میشود تا اگر مشکلی بود سریعا آن را برطرف نماییم. در بسیاری از موارد نیز که حتی قطعاتی که شامل گارانتی نمیشدنداما به واسطه احترام به مشتری ایرانی که جایگاه والایی نزد برند کولرمستر دارد، این خدمات به صورت رایگان صورت پذیرفته است.(در صورت نیاز به اثبات مدارک به مدیر فروم جهت شفاف سازی ارسال میگردد).

7- در خصوص جایگاه برند کولرمستر به صورت جهانی و مقایسه آن با برند های دیگر. برند کولرمستر پارتنر بسیار از شرکت های تولید کننده مانند AMD میباشد. به صورتی که اکثر خنک کننده های پردازنده های AMD توسط کولرمستر ساخته می شود. همچنین برند کولرمستر برای بسیاری از برند های موجود در بازار راه کار های خنک کننده گی محصول طراحی نموده و حتی بسیار از خنک کننده های موجود در کارت گرافیک های بازار،کیس ها و دیگر محصولات شرکت های خوشنام توسط کولرمستر ساخته و یا طراحی شده است. قطعا این مهم به واسط جایگاه جهانی برند کولرمستر و کیفیت بالای قطعات تولیدی آن میباشد.ما به همه برند ها احترام میزارم و در عین احترام متقابل برخورد میکنیم.

8-در خصوص پاسخگو نبودن بخش پشتیبانی: وقتی ما در اینجا مرکز خدمات رسمی داریم و در چندین شهر دفتر دارند و راه های ارتباطی مانند تلفن،فکس و ایمیل وجود دارد، فکر میکنیم ارتباط گرفتن بسیار سریع تر و آسان تر باشد.هر چند که به تک تک ایمیل های که مستقیما به کمپانی کولرمستر ارسال شده به صورت فارسی و انگلیسی در کمترین زمان ممکن پاسخ داده شده( در صورت نیاز به اثبات مدارک خدمت مدیر فروم جهت شفاف سازی ارسال میگردد)اما اگر دوست محترم و یا دوستان عزیزی ادعایی خلاف این دارند خواهش میکنم اسکرین شات ایمیل خود را به صورت پرایوت ارسال کنند. 

9- در خصوص خرید از سایت های خارجی به مانند آمازون: اولا تمامی کالای کولرمستر به صورت رسمی وارد میشود و تحت نظارت کمپانی مادر همه این پروسه ها پیگیری میشود. و تمامی خدمات بر طبق دستور عمل برند کولرمستر که در لینک https://www.coolermaster.com/warranty/ موجود میباشد،صورت میگرد. قطعا برند کولرمستر یکی از معدود برندهای موجود در بازار ایران میباشد که تمامی خدمات آن مبتنی بر خدمات جهانی و بدون کم و کاست میباشد. در اینجا متذکر میشویم که هر کالایی که خارج از این چرخه تهیه شود شامل هیچ گونه خدماتی نخواهد شد.

در آخر کاربران عزیز در خصوص هرگونه سوال و یا پیگیری مشکل میتوانند با اینستاگرام رسمی کولرمستر در ایران به آدرس @coolermaster.ir  مکاتبه نمایند.همچنین بسیار خوشحال خواهیم شد که همچنان پاسخگوی شما عزیزان بدون هیچ واسطه ای باشیم.

با بند دوم یه مشکلی دارم

مطابق اطلاعات سایت ویژگی‌های ۱۲۰ و ۲۴۰ و ۳۶۰ یکی هست و فرقشون در سایز رادیاتوره.

با این حساب احتمال هوا داشتن یا نشتی مدل ۱۲۰ باید بیشتر باشه چون رادیاتش کوچکتر بوده؟!

و در مورد کامنت‌ها، صدای آب (هوا) چرا داخل تعداد بالای کامنت محصولات دیگه نیست؟

و البته تشکر بخاطر بند ۶، اگر واقعا همچین شرایطی برقرار هست. چون دوستان از آواژنگ دل پری دارن اخیرا و اگر شما نظارت دارید این خیلی خوبه (جدای از بحث مشکلاتی که گفتم)

ویرایش شده توسط Masoudk96
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Masoudk96 گفته است :

با بند دوم یه مشکلی دارم

مطابق اطلاعات سایت ویژگی‌های ۱۲۰ و ۲۴۰ و ۳۶۰ یکی هست و فرقشون در سایز رادیاتوره.

با این حساب احتمال هوا داشتن یا نشتی مدل ۱۲۰ باید بیشتر باشه چون رادیاتش کوچکتر بوده؟!

و در مورد کامنت‌ها، صدای آب (هوا) چرا داخل تعداد بالای کلمنت محصولات دیگه نیست؟

با سلام،

در بند دو صحبتی راجع به کارایی نشد. لطفا با دقت مطالعه کنید :

نقل قول

``- مدلی که ML120L جزو محصولات رده ابتدایی کولرمستر میباشد. با این حال با توجه به آمار خرابی و فروش، از میزان خرابی بسیار کمی برخوردار میباشد( این آمار مستند میباشد و در صورت نیاز در اختیار مدیر این فروم جهت شفاف سازی قرار میگیرید). میزان نرخ خرابی استاندارد محصولات رده ابتدایی حدود 3 درصد و رده متوسط به بالا 2 درصد و کمتر میباشد.`

بلکه بحث رده محصول و فروش بود.

تمامی خنک کننده های سیکل بسته به صورت پیش فرض در کارخانه هواگیری میشوند. در صورت وجود هوا کارایی محصول به شدت افت میکند.وجود هوا ربطی به سایز رادیاتور ندارد.

در مورد کامنت ها لطفا اگر در این زمینه مدرکی دارید خدمت ما ارسال کنید. قطعا ما تمامی کامنت ها رو بررسی میکنیم. در ضمن پیش تر اعلام شد که فروش این محصول چه در سطح جهانی و چه در ایران بسیار بالا میباشد و طبیعی است که میزان کامنت در مورد این محصول بیشتر از محصولات دیگر باشد.`

ویرایش شده توسط cooler master support
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Mu3tang گفته است :

🙄

در کل سعی کنین خیلی سمت کولرمستر نرین

محصولات های اند کولرمستر از نظر کیفی در حد محصولات میان رده رقباش هستن

این موضوع شامل کولر ها ، پاور ها ، کیبورد و موس و سایر قطعات کولر مستر هم میشه

در 3 ساعت قبل، arshavir گفته است :

چقدر خوب که میبینم یه برندی علی رقم تحریم های نا عادلانه کماکان تو ایران فعاله

بی شک یکی از دلایل تهیه قطعات گرین برای سیستمم پاسخگویی خوب این شرکت هست و خیال راحت از بابت گارانتی

اگر کولرمستر هم واقعا تو ایران به طور رسمی فعالیت داره واقعا جای خوشحالیه و بی شک برای خرید سیستم بعدیم جز گزینه های مورد بررسیم قرار میگیره.

ضمنا آیا برنامه جهت تکمیل مدل های کیس کولرمستر موجود در ایران دارین یا خیر؟

چون در حال حاضر تعداد مدل های موجود به نسبت بازار جهانی بسیار کم هست

( والبته بحث قیمت زیادش بماند)

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

در کل سعی کنین خیلی سمت کولرمستر نرین

محصولات های اند کولرمستر از نظر کیفی در حد محصولات میان رده رقباش هستن

این موضوع شامل کولر ها ، پاور ها ، کیبورد و موس و سایر قطعات کولر مستر هم میشه

اینکه انقدر شما مطمئن هستید و جمع میبندید گویایی همه چیز هست اینجور نظرات عمومی معمولات مدرکی و دلیلی پشتش نیست. 

در 1 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

چقدر خوب که میبینم یه برندی علی رقم تحریم های نا عادلانه کماکان تو ایران فعاله

بی شک یکی از دلایل تهیه قطعات گرین برای سیستمم پاسخگویی خوب این شرکت هست و خیال راحت از بابت گارانتی

اگر کولرمستر هم واقعا تو ایران به طور رسمی فعالیت داره واقعا جای خوشحالیه و بی شک برای خرید سیستم بعدیم جز گزینه های مورد بررسیم قرار میگیره.

ضمنا آیا برنامه جهت تکمیل مدل های کیس کولرمستر موجود در ایران دارین یا خیر؟

چون در حال حاضر تعداد مدل های موجود به نسبت بازار جهانی بسیار کم هست

( والبته بحث قیمت زیادش بماند)

کولرمستر قدمت بسیار زیادی در ایران داره و خیلی وقته خدمات رسمی داره و تا اینجا اکثر کاربران راضی بودند. برای اینکه به حرف بنده برسید میتونید حضور ما تو بازار و مقبولیت ما رو بررسی کنید. پس قطعا خدمات خوب و در خوری ارائه دادیم که احتمالا شما از اون خبر نداشتید. در همین زمینه کیس هم با وجود تمایم مشکلات بالغ بر ده مدل کیس در سگمنت های مختلف از برند کولرمستر در ایران وجود داره که این به خاطر تعهد ما به مشتری ایرانی هست.(واردات کیس یکی از سخت ترین بخش های واردات هست با توجه به قوانین گمرکی)

در مورد بحث قیمت ما یکی از شفاف ترین برند ها بودیم که حتی جزییات رو با کاربرانمون به اشتراک گذاشتیم.برای واردات کیس حدود 43 درصد باید هزینه های قانونی پرداخت بشه. در ضمن به علت ابعاد کیس هزینه حمل با توجه به تحریم ها و موارد دیگر ،بسیار افزایش میابد. البته این هزینه در خصوص برند های داخلی بسیار کمتر میباشد. شما به راحتی میتوانید هزینه یک کیس را از درب کارخانه تا بازار ایران حساب کنید و ببینید که آیا ما گران میفروشیم یا نه.

در ضمن چون تمامی محصولات کولرمستر به صورت فاکتور رسمی به فروش میرسد قطعا هر قیمتی که ما دلمان بخواهد نمیتوانیم بفروشیم و همه هزینه ها بر طبق قانون میباشد. 

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، cooler master support گفته است :

البته که این نظر بنده صرفا کوتاه بیان شد برای اطلاع سایر دوستان هست وگرنه قطعا پشتش تحقیق و بررسی وجود داشته البته نا گفته نماند که اینکه قطعات بهترین پرفورمنس رو تو بازار نداشته باشن دلیل بر ضعیف بودنش نیست

در 28 دقیقه قبل، cooler master support گفته است :

بله درست میگین بنده اطلاعی از حضور کولرمستر تو ایران نداشتم  به خاطر همین به جز یک مورد هیچ آیتمی تا حالا ازین برند نخریدم.

ضمنا آیا کولرمستر نمایندگی فروش رسمی هم داره ؟ ( منظورم  نمایندگی انحصاری خود کولرمستر هست جدا از فروشگاه های مختلف مثل لیون و ...) و اینکه آیا به جز گارانتی آواژنگ با گارانتی دیگه ای هم همکاری میکنین؟ یا به عبارت دیگه تحت چه گارانتی هایی خدمات شما به مشتری ارایه میشه؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Mu3tang گفته است :

گرین رو دوست من با کولر مستر مقایسه میکنی؟ !!!!! جک قشنگی بود! پیشنهاد میکنم شما از سایتهای معتبر بررسی سخت افزار مثل Toms Hardware یه سرچ بزنی تا ببینی بهترین واترهای 2020 که بررسی کرده کولر مستر رتبه اش چنده! نباید گرین رو با برندهای معتبر مقایسه کنی! در زمینه پاسخگویی هم که ماشالله تو انجمن تاپیک های مختلفی از سنگ قلاب کردن های گارانتی گرین هست (یه سرچ بزنی متوجه میشی)

دوستانی که هم که فن برند هستن و متعصب هستن میگن کوسیر و NZXT فلان و بهمان باید عرض کنم بله با قیمتهایی که این دو برند دارند قطعا اگر بخری ازشون کارایی بهتری شاید بدن ولی قیمتهاشون داخل بصورت فضایی هستش!

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، cooler master support گفته است :

اینکه انقدر شما مطمئن هستید و جمع میبندید گویایی همه چیز هست اینجور نظرات عمومی معمولات مدرکی و دلیلی پشتش نیست. 

بنده والا مشکل شخصی با کولرمستر یا هر برند دیگه ندارم که بیام نظر عمومی بد بذارم. از قضا، زیبایی واترکولر داخل کیس بسیار بالا بود و خودم دوست نداشتم محصولم اینجوری باشه، چون همونطور که پست اول گفتم، ظاهر یکی از معیارهای انتخابم بود.

صرفا مشاهداتم رو گفتم، حالا یا در مقیاس بالا به این شکل نیست، یا هست. دیگه بقیش با خداوند متعال 😁

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...