رفتن به مطلب

arashgaff
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام، سیستم من تقریبا نو می‌باشد، وسط گیم یا رندر هنگ می‌کنه گاهی و ری استارت نمیشه، پاورو خاموش روشن میکنم باز تصویر نمیاد و مادربورد بوق نمیزنه و خودش هر چند ثانیه ری استارت میشه، اسلات کارتو عوض میکنم درست میشه، کیس تو پست ضربه خورده و کمی له شده ولی فکنم چیزی نشکسته، نکته تعویض جای کارت گرافیکه که باعث میشه روشن شه هر بار، تو فوروم های خارجی چیزی پیدا نکردم!

i5 8400 , asus z370 prime p ii,  asus 1050 ti , ram 2x8 Kingston 2400

پیشاپیش ممنون

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام خسته نباشید یه سوال داشتم من بازی کالاف دیوتی موبایل رو با برنامه شبیه ساز رو کامپیوتر نصب کردم وقتی میخواد بازی رو بالا بیاره کلا هنگ میکنه لگ میشه تا حدی که اثلا هیچ کاری نمیشه کرد به نظر شما دلیلش چی میتونه باشه کارت گرافیکمم نه حرفه ایه نه ضعیف متوسطه رمم 4 ویندوز هم 7اگه میشه راهنماییم کنید که چیکار کنم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز arashgaff باید ویندوز عوض کنی درست شد هیچی نشد سیستمتو باید دوباره اسمبل کنی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...