رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید مانیتور تا سقف 600 تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان

قصد دارم یک مانیتور خوب تا حدود 600 بگیرم

فاصله ام تا مانیتور خیلی زیاد نیست به همین دلیل بیشتر از 24 اینچ واسم زیاده

با این بودجه مانیتوری با پنل ips میشه گرفت؟

لینک به دیدگاه

مانیتور Asus PA238Q - IPS با قیمت حدود 650 تومان بهترین مانیتور IPS تو بازار هست . اگر 24 اینچش رو بخوای بگیری حدود 750-800 شاید بشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنونم آقا حامد

همین 23 کافیه واسم 1 اینچ اینور اونور فرقی نداره D:

فقط اینکه این زمان پاسخگوییش 6ms هست توی بازیها اذیت نمی کنه؟

لینک به دیدگاه

مانیتور های IPS با زمان پاسخگویی کمتر از 5 خیلی کم هستن . چون این مانیتور های بیشتر برای کارهای گرافیک و طراحی استفاده میشن که تو اونها زمان پاسخگویی اهمیت چندانی نداره . اگر از این نوع پنل میخوای این مانیتور بهترینه . ولی اگر زمان پاسخگویی کمتر میخوای باید از پنل TN مانیتور بگیری . که میشه همون پنل های عادی . البته ASUS ML239H IPS هم هست که 5 میلیه و قیمتش حدود 450 تومانه . یا اینکه میتونی بری سراغ مانیتورهایی که به حاطر برندشون قیمت بالایی دارن . مثل سونی یا دل . ولی من توصیه نمیکنم . از نظر من زمان پاسخگویی چندان اهمیتی نداره . بستگی به خود شما داره که چقدر رو این موضوع حساس باشی . من با 8 میلی هم مشکلی نداشتم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان چندتا ریویو دیدم برای گیم اصلا پیشنهاد نمی کنن این سری رو همونطوری که شما فرمودید استفاده اصلی اینها برای طراحان هستش

فکر کنم باید پنل nt بگیرم توی بازار 120hz TN موجود هست؟

لینک به دیدگاه

120hz میشه مانیتور 3D . هست تو بازار . ولی قیمتش خیلی بالاست . ایسوس 23 اینچش هست حدود 850 تومان .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی که قصد خرید مانیتور برای بازی دارن این لینک زیر رو مشاهده کنن

http://www.squidoo.com/gaming-monitors

asus ML248H

عنوان بهترین مانیتور گیمینگ انتخاب شده

لینک به دیدگاه

متاسفانه لینک فیل شده . این مانیتور پیشنهاد من برای کسانی که میخوان زمان پاسخدهی 2 میلی داشته باشن هست . البته 22 تا 24 اینچ داره . قیمت 24 اینچش حدود 430-450 تومان باید باشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حامد جان پنل nt بهتر از اینم توی بازار هست؟

لینک به دیدگاه

من سراغ ندارم . اگر هم باشه از مدلهاییه که بدون گارانتی و به صورت تک وارد شده و قیمت فضایی داره . من مظرم اینه که اگر برای بازی مانیتور میخوای جز این چیز دیگه نگیر . البته مدل IPS هم من پیشنهاد میکنم . ولی چون شما برات زمان پاسخدهی مهمه ، این مناسبتره .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...