رفتن به مطلب

آيا با ارتقا به سري ٣٠٠٠ انويديا به مشكل مي خورم؟

HosseinTaheri76
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

image.thumb.jpg.0b352695bf645a5f111bf94e1b14842c.jpgسلام

من يك پاور نيمه ماژولار گرين gp1235b دارم حدود ٧ سال هست كه دارمش خرابي نداره ولي سوالم اينجا مي تونم ازش برا كارت مثلا ٣٠٩٠ يا ٣٠٨٠ استفاده كنم , خودش بصورت غير ماژولار يه كانكتور ٦ پين و يك ٢+٦ پين و بصورت ماژولار ٢ تا ٦ پين و ٢ تا ٢+٦ پين داره مثلا بطور مثال مي تونم يك ٣٠٩٠ كه سه تا ٨ پين مي خوره رو استفاده كنم يك ٢+٦ پين كه بصورت غير ماژولار داره و ٢ تا ديگه هم بصورت ماژولار , اين سوال. مطرح كردم يك بخاطر اينكه پاور قديميه ٢ بخاطر اينكه كابل هاي ماژولار ٢+٦ پين سمت اتصال به پاور يك پين كمتر از سمت اتصال به گرافيك دارند .

ویرایش شده توسط Hossein gamer
اضافه كردن تصوير
لینک به دیدگاه

اولا که شما تو امضات نوشتی ویتینگ فور 1080ti 😐

دوما که در جواب سوالتون بله شدنیه از نظر فنی ولی توصیه نمیشه ابدا

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

اولا که شما تو امضات نوشتی ویتینگ فور 1080ti 😐

دوما که در جواب سوالتون بله شدنیه از نظر فنی ولی توصیه نمیشه ابدا

امضا برا خيلي وقت پيشه دست نزدم حواسم هم نبود , و چرا از نظر فني توصيه نميشه؟ اگه قرار باشه كارتو خراب كنه بايد به فكر پاور جديد هم باشم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hossein gamer گفته است :

امضا برا خيلي وقت پيشه دست نزدم حواسم هم نبود , و چرا از نظر فني توصيه نميشه؟ اگه قرار باشه كارتو خراب كنه بايد به فكر پاور جديد هم باشم

سری 3000 کارت های پر مصرفی هستن خصوصا در نمونه های های اند

پاور قدیمی هست و قطعا افت توان داشته 

ضمن اینکه کانکتور ها رو به اصطلاح خودمونی با چسب و تف به گرافیک میچسبونین که من باشم برای یه کارت نو چنین ریسکی نمیکنم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

سری 3000 کارت های پر مصرفی هستن خصوصا در نمونه های های اند

پاور قدیمی هست و قطعا افت توان داشته 

ضمن اینکه کانکتور ها رو به اصطلاح خودمونی با چسب و تف به گرافیک میچسبونین که من باشم برای یه کارت نو چنین ریسکی نمیکنم

كه اينطور ببينم نظر بقيه چيه

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

به هیچ اعنوان پیشنهاد نمیشه !!!

---------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

درود

فکر نمیکنم مساله ای پیش بیاد اصولا مساله aging پاور بدترین شرایط رو لحاظ میکنن و پاور 5 سال کارکرد نهایت 30% افت توان داره

350 وات مصرف 3090 هست هر 8 پین 150 وات میتونه انتقال بده دو تا 8 پین مساوی 300 وات و 75 وات هم شکاف مادربرد میده

پاور شما با احتساب افت تو این مدت خیلی بعیده توانش کمتر از 800 وات رسیده باشه مخصوصا این سری durability بالایی داشتن

مگر اینکه بخواهید دو عدد ببندید اونوقت شدیدا نیازمند یه پاور هیولا هستین

ویرایش شده توسط Trevor
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Trevor گفته است :

دوست عزیز کیفیت رو هم در نظر بگیرین

پاور های ocdg گرین بنظرم لب لب استاندارد ها هستن

این پاور مال هفت سال پیش هست و حتی اگر اون موقع کیفیت بالایی داشت قطعا امروز نداره

لینک به دیدگاه

در در 20 شهریور 1399 در 20:03، Trevor گفته است :

درود

فکر نمیکنم مساله ای پیش بیاد اصولا مساله aging پاور بدترین شرایط رو لحاظ میکنن و پاور 5 سال کارکرد نهایت 30% افت توان داره

350 وات مصرف 3090 هست هر 8 پین 150 وات میتونه انتقال بده دو تا 8 پین مساوی 300 وات و 75 وات هم شکاف مادربرد میده

پاور شما با احتساب افت تو این مدت خیلی بعیده توانش کمتر از 800 وات رسیده باشه مخصوصا این سری durability بالایی داشتن

مگر اینکه بخواهید دو عدد ببندید اونوقت شدیدا نیازمند یه پاور هیولا هستین

يكيش هم از سرم زياده فقط نمي خوام كارت خراب شه همين . حالا بنچمارك ها بياد ببينم شايد ٣٠٨٠ هم كارمو راه انداخت , مي خوام وقتي تنظيمات بازي رو تو فول اچ دي ميذارم رو ته تهش ٢٤٠ تا فريم در ثانيه رو بده مثلا تو وارزون رينبو ويچر كالاف جديده كلد وار و ...

در در 20 شهریور 1399 در 22:10، Alirezatha گفته است :

دوست عزیز کیفیت رو هم در نظر بگیرین

پاور های ocdg گرین بنظرم لب لب استاندارد ها هستن

این پاور مال هفت سال پیش هست و حتی اگر اون موقع کیفیت بالایی داشت قطعا امروز نداره

والا الآن كه پول نيست دارم تحقيق ميكنم اگه پول اضاف اومد پاور هم عوض ميكنم متاسفانه z390 هم pci e 4

نيست

لینک به دیدگاه

کورسیر حداقل 850 وات واقعی رو برای 3090 پیشنهاد کرده. پاور شما اگه همون موقعش استاندارد 1000 وات اینا میداد، الان 700-800 بیشتر ازش بکشید احتمالا از خجالتتون درمیاد.

فاندرز ادیشن با دوتا 8 پین تغذیه میشه. کاستوم های هیولا مثل استریکس و HOF و ichillX4 و GamingX Tiro همه سه تا 8 پین دارن که میشه حداکثر 450+ 70 معادل 520 وات ورودی برق |:

3090 و 3080 کارتایی نیستن که بتونید با هر پاوری که ته کمدتون دارید تغذیشون کنید ...

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hossein gamer گفته است :

يكيش هم از سرم زياده فقط نمي خوام كارت خراب شه همين . حالا بنچمارك ها بياد ببينم شايد ٣٠٨٠ هم كارمو راه انداخت , مي خوام وقتي تنظيمات بازي رو تو فول اچ دي ميذارم رو ته تهش ٢٤٠ تا فريم در ثانيه رو بده مثلا تو وارزون رينبو ويچر كالاف جديده كلد وار و ...

درود

داداش واسه 240 هرتز از چه پردازنده ای استفاده می کنی؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hossein gamer گفته است :

والا الآن كه پول نيست دارم تحقيق ميكنم اگه پول اضاف اومد پاور هم عوض ميكنم متاسفانه z390 هم pci e 4

نيست

شما هیچ نیازی به pci e 4 ندارین

لینک به دیدگاه

image.thumb.png.42fdd6ffbd78726216b2bd844b4c7674.png
طبق محاسبه گر کولرمستر 3090 با 9900k، با رم و اس اس دی و اچ دی دی 600 وات! پس به نظر پاور شما مشکلی نداشته باشه. میتونید برید تمام خازن‌هاش رو عوض کنید.

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است :

image.thumb.png.42fdd6ffbd78726216b2bd844b4c7674.png
طبق محاسبه گر کولرمستر 3090 با 9900k، با رم و اس اس دی و اچ دی دی 600 وات! پس به نظر پاور شما مشکلی نداشته باشه. میتونید برید تمام خازن‌هاش رو عوض کنید.

من نمیدونم این چطوری حساب کرده ولی  قطعا  غلطه

لینک به دیدگاه

یعنی شما پول داری کارت چند ده میلیونی 3090 و 3080 رو بخری اما پول نداری یه پاور 5 تومنی بخری؟

ایستگاه گرفتی؟

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

داداش شما داری این همه هزینه میکنی یه پاورم روش بخر نو 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

میشه برای گرافیک یک پاور جدا گرفت و بعد با add2psu ازش استفاده کرد ؟

مثلا یک پاور 500 وات جدید بگیری و فقط برای گرافیک استفاده کنی ؟

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، amir_amd گفته است :

میشه برای گرافیک یک پاور جدا گرفت و بعد با add2psu ازش استفاده کرد ؟

مثلا یک پاور 500 وات جدید بگیری و فقط برای گرافیک استفاده کنی ؟

میشه. ولی فکر نمیکنم پاور 500 واتی سه تا خروجی هشت پین داشته باشه و مجبورید از تبدیل استفاده میکنید. حالا تبدیل و قصه‌هایش!!!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

من نمیدونم این چطوری حساب کرده ولی  قطعا  غلطه

همین کانفیگ با 2080ti رو زده 500 وات. 3090 600 وات.

لینک به دیدگاه

در در 20 شهریور 1399 در 23:22، abidi گفته است :

درود

داداش واسه 240 هرتز از چه پردازنده ای استفاده می کنی؟

I9 9900k

در در 20 شهریور 1399 در 22:53، ali_8114 گفته است :

کورسیر حداقل 850 وات واقعی رو برای 3090 پیشنهاد کرده. پاور شما اگه همون موقعش استاندارد 1000 وات اینا میداد، الان 700-800 بیشتر ازش بکشید احتمالا از خجالتتون درمیاد.

فاندرز ادیشن با دوتا 8 پین تغذیه میشه. کاستوم های هیولا مثل استریکس و HOF و ichillX4 و GamingX Tiro همه سه تا 8 پین دارن که میشه حداکثر 450+ 70 معادل 520 وات ورودی برق |:

3090 و 3080 کارتایی نیستن که بتونید با هر پاوری که ته کمدتون دارید تغذیشون کنید ...

والا يه سال پيش ١٠٨٠ تي آي اس ال آي داشتم باهاش ويچر ٣ رو ٤ كا بازي مي كردم تو afterburner 

Power limit را روي ١٢٠ گذاشته بودم واسه جفت كارت ها , مشكلي نداشتم 

در در 20 شهریور 1399 در 23:53، ARMIN گفته است :

یعنی شما پول داری کارت چند ده میلیونی 3090 و 3080 رو بخری اما پول نداری یه پاور 5 تومنی بخری؟

ایستگاه گرفتی؟

راستشو بخواي كلا پول كارت رو هم ندارم , دارم تحقيق ميكنم اگه انشاالله جور شد .

لینک به دیدگاه

شما که می خواهید بیش از پنجاه میلیون هزینه این کارت کنید

پس وضع مالی تان خوب است

یک دفعه بروید پاور را هم عوض کنید دیگر

پاوری که هفت سال کار کرده که دیگر بدرد نمی خورد 

لینک به دیدگاه

فكر كنم با اين تفاسيري كه دوستان كردند يه coolermaster masterwatt maker 1200  بايد خريد 😐

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Hossein gamer گفته است :

فكر كنم با اين تفاسيري كه دوستان كردند يه coolermaster masterwatt maker 1200  بايد خريد 😐

قطعا خرید یه پاور 1200 عاقلانه تر و آینده نگرانه تر هست

ولی با یه پاور 1000 وات هم کارتون راه میفته

الان مهم ترین قضیه نو کردن و بروز کردن پاور هست 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hossein gamer گفته است :

پیشنهاد من اینه سمت پاور کولرمستر نری :) خرابیشون زیاده و گارانتیشم که به یه ورشونه معمولا مشکلی پیش بیاد کلی علافی داره .

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، fatide گفته است :

پیشنهاد من اینه سمت پاور کولرمستر نری :) خرابیشون زیاده و گارانتیشم که به یه ورشونه معمولا مشکلی پیش بیاد کلی علافی داره .

چي بگيرم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...