رفتن به مطلب

فروش و مزایده باندل cpu ، مادربرد و RaM همراه با کارت گرافیک gigabyte gtx 1080 g1 gaming

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز .  با فروش و مزایده قطعات زیر در خدمتتان هستم ( من اولین بار هست تاپیک مزایده میزارم اگر اشتباهی مشاهده کردید ممنون میشم اطلاع بدید بهم تا اصلاح کنم )
 تمامی قطعات جعبه دارند ، گارانتی تموم شده ، کاملا سالم هستند . سیستم شخصی خودم بوده و دلیل فروش هم ارتقاء سیستم هست.پایان مزایده هر قطعه 48 ساعت پس از آخرین پیشنهاد. ارسال از طریق پست و تهران بوسیله پیک  و هزینه آن به عهده خریدار می باشد. دوستان اگر سی پی یو رایزن هم داشتید امکان تعویض با هر یک از قطعات ممکن است. 

لیست قطعات به این صورت می باشد :

1- مادربورد Asrock Z97  سری FATALITY KILLER 

قیمت پایه 1350
فوری 1500
گام 50

1.thumb.jpg.0edbc1a3f999cd8d100133cb4d3ce55f.jpg 2.thumb.jpg.aaa8436141841268b63b686ed5049a47.jpg 3.thumb.jpg.29f6f843e5344badc5551d2087085aea.jpg 

4.thumb.jpg.65f90b23a98059fa3375abf137fca383.jpg از لحاظ ظاهری تنها قسمتی که مشکل داره چندتا از حروف از این قسمت مادربورد کنده شده.

2 - یک عدد سی پی یو اینتل مدل Core i5 4690 هم موجوده که بدلیل اینکه در حال استفاده از آن هستم نتونستم ازش عکس بگیرم و جعبه هم نداره . کاملا سالمه به شرط تقدیم می کنم

قیمت پایه 1300
پایه 50 
قیمت فوری 1400

3-کیت DDR3 رم 16گیگ (2عدد 8گیگ) باس 2400mhz و CL11 برند جی اسکیل مدل Ripjaw X هم موجوده که قدرتمندترین رم DDR3 به حساب میاد و بهترن گزینه برای سیستم های گیمینگ از نظر سایت digitaladvisor که من واقعا ازش راضی بودم.

قیمت پایه 1550
گام 50
قیمت فوری 1700
7.thumb.jpg.d6f9565a787753a9b5e8984b17d621cc.jpg6.thumb.jpg.44bc1a4817cd35e197873ae9aa537781.jpg5.thumb.jpg.f1cc98b11adbf186b7785b2638c45b12.jpg

4- کارت گرافیک گیگابایت مدل GTX 1080 g1 gaming سری گیمینگ فوق العاده تمیز بدون گارانتی . درمورد قدرت و کیفیت این کارت فکر نکنم نیاز به توضیح باشه بدون شک جزو بهترین 1080 های موجود در بازار است. در مورد قیمت راست حسینی شو بخوام بگم من گیج شدم واقعا نمیدونم چند باید بزارم الان تو دیوار رو نگاه کردم زیر 11800 نبود (باهمین شرایط یعنی بدون گارانتی) از طرفی یک سری قیمت تا 12800 و حتی قیمت های خنده دار تر دیگه ای مثل 17/500/000 برای Msi Armor هم مشخص کردند😂😂
به همین دلیل بنده قیمت رو فکر میکنم به بالاترین پیشنهاد بدم بهتر باشه . لطفا مبلغ مورد نظر رو برام پ.خ کنید ولی فکر نمیکنم زیر 11/500/00 قیمت داشته باشه. چون واقعا بدم میاد یکسری از افراد از این وضع بازار سوءاستفاده میکنند هر قیمتی دستشون میاد میزارن رو جنسشون و خودشون رو جای خریدار نمیزارن. من سعی میکنم منصفانه ترین قیمت رو تقدیم کنم . 

پس کارت گرافیک جزو مزایده نیست

15.thumb.jpg.98b3eb441d126c1aabd232da66fca474.jpg13.thumb.jpg.5117647f30f715530e092568eb4e60c5.jpg11.thumb.jpg.e692bbe2963290344c7b0ef71a3e50e6.jpg

5- واتر کولر گرین سایز 240 مدل glacier Evo  جعبه و تمامی لوازم تکمیل می باشد. کاملا سالم در هنگام اجرای بازی هایی مثل PUBG یا FORTNITE بیشتر از 37 درجه و سرعت 2400rpm رو نشون نداده تا اونجایی که توجه کردم بهش و در کل سالمه سالمه. 2 عدد فن گریل هم به خریدار هدیه داده میشود (انتخاب طرح از لیست که ارسال میکنم خدمتتون) تا از خریدتان راضی باشید.
قیمت پایه 1300
گام 50
قیمت فوری 1450

12.thumb.jpg.e982792043264de170ec733b86237c4b.jpg3.thumb.jpg.29f6f843e5344badc5551d2087085aea.jpg

دوستان این اولین تاپیک مزایده بنده هست اگر جایی را اشتباه کردم لطفا بهم اطلاع بدین . امیدوارم به ضرر خودم کار نکرده باشم. :(((((   ارادت . مرسی از انجمن لیون و عواملش.

8.jpg

ویرایش شده توسط ویونا مادینگ
درج زمان پایان مزایده
لینک به دیدگاه

سلام

مین + سی پی + واتر فوری

برای تعویض هم pm دادم

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Ho3iN_ گفته است :

مورد 1و2 فوری

من اولین بار هست اگهی مزایده میزارم کسی فوری میگه باید همون موقع تقدیمشون کنم ؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ویونا مادینگ گفته است :

اره داداش ، اولویت با اولین پیشنهاد هست

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

خب من اولویت رو اگه بخوام با کسی بزارم که بیشترین تعداد قطعات رو بر میداره باید چی کار کنم؟ 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، ویونا مادینگ گفته است :

دوست عزیز کسی که فوری پیشنهاد میده دیگ جنس از مزایده حذف میشه

در 4 دقیقه قبل، ویونا مادینگ گفته است :

خب من اولویت رو اگه بخوام با کسی بزارم که بیشترین تعداد قطعات رو بر میداره باید چی کار کنم؟ 

باید قبل از شروع مزایده اعلام میکردی

در 16 دقیقه قبل، rasa.d گفته است :

سلام

مین + سی پی + واتر فوری

برای تعویض هم pm دادم

خیلی دلیک شدی داداش

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ویونا مادینگ گفته است :

سلام عزیز.الویت با فوری هست(که بستگی به خودتون داره که به کسی که فوری پیشنهاد داده بفروشن یانه. و یه چیز دیگه الویت دوم با پایه هستش که باید وایستی تا کسی قیمت پایه رو پیشنهاد بکنه واگر بعد 24 ساعت کسی از اون قیمت بالاتر نگفت. میتونین جنس رو تقدیم دوستمون کنین

لینک به دیدگاه

خب الان کاربر @rasa.d سی پی یو یا مادربورد و کولر رو برمیدارن خب ولی قبلش هم کاربر Ho3ein مورد 1 و 2 رو فوری گفتند . 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ویونا مادینگ گفته است :

خب الان کاربر @rasa.d سی پی یو یا مادربورد و کولر رو برمیدارن خب ولی قبلش هم کاربر Ho3ein مورد 1 و 2 رو فوری گفتند . 

سلام دوست عزیز ممکنه چندین نفر دیگه هم پیشنهاد فوری بدن ولی طبق اصول معمولا به اولین پیشنهاد فوری باید فروخته بشه ولی اگر خود خریدار منصرف بشه شما میتونین به نفرات بعدی به ترتیب اولویت فروش بدین.حالا اگر قید کرده باشین که در انتخاب خریدار مجازین میتونین به هر کدوم از دوستان که تمایل داشتین بفروشین

لینک به دیدگاه

خیلی ممنونم نه بنده قید نکرده بودم . پس بهتره الان با کسی که اولین پیشنهاد رو دادند صحبت کنم اگر ایشون اجازه بدند تقدیم کاربری که تعداد بیشتری از قطعات رو بر میدارن تقدیم کنم. 

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، ویونا مادینگ گفته است :

داداش منو مشناسی که ؟ توی تلگرام قبلا حرف میزدیم. ببین مزایده یه سری قوانین داره تو انجمن. شما قبلش باید اعلام میکردی مثلا اولویت با تعداد بیشتر یا هرچیزی.. ، و اینجوری هم نیست اگه کسی گفت فوری دلت بخاد بفروشی یا نفروشی ، شما باید قیمتی که راضی هستی اعلام کنی از اول. اینارو جهت راهنمایی گفتم فقط چون گفتی دفعه اول هست.

ویرایش شده توسط Behrouz Molaei
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ویونا مادینگ گفته است :

خیلی ممنونم نه بنده قید نکرده بودم . پس بهتره الان با کسی که اولین پیشنهاد رو دادند صحبت کنم اگر ایشون اجازه بدند تقدیم کاربری که تعداد بیشتری از قطعات رو بر میدارن تقدیم کنم. 

پ خ دادم بابت خرید

ممنون از دوستانی که توضیح دادن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و عرض ارادت

اقای رضایی عزیز(( استارتر گرامی )) دوستی فوقالعاده و بینظیر و بسیار محترم هست  ومن میدونم که تا حالا خرید و فروشی نداشته  وتجربه  قوانین رو نداشته.((من خودم هیچوقت قوانین رونخوندم و به صورت تجربی به همشون رسیدم))  این تایپیکرو من به جناب رضایی گفتم ایجاد کنه تا بتونه قطعات رو بفروشه امامشکل اینجا بود که چند تا مشکل تو ایجاد تایپیک وجود داشت .و به همبنخاطر باعث تکدر خاطر دوستان شده

حق با دوست عزیزم حسین هست . و طبق عرف رایج قطعات به ایشون تعلق میگیره. اما چون جناب رضایی تجربه کافی نداشته تو تایپیک از همه ما درخواست کمک کرده برای اینکه بتونه قطعات رو به راحتی بفروشه . با این اوصاف اگه بتونه قطعات رو یه جا بفروشه خیلی بهتره .من از حسین عزیز که پیشکسوت و فعال  ودوست بسیار گرامی برای من هست در خواست دارم که آقای رضایی رو کمک کنه تا قطعاتش رو بفروشه.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، m.shabani گفته است :

سلام و عرض ارادت

اقای رضایی عزیز(( استارتر گرامی )) دوستی فوقالعاده و بینظیر و بسیار محترم هست  ومن میدونم که تا حالا خرید و فروشی نداشته  وتجربه  قوانین رو نداشته.((من خودم هیچوقت قوانین رونخوندم و به صورت تجربی به همشون رسیدم))  این تایپیکرو من به جناب رضایی گفتم ایجاد کنه تا بتونه قطعات رو بفروشه امامشکل اینجا بود که چند تا مشکل تو ایجاد تایپیک وجود داشت .و به همبنخاطر باعث تکدر خاطر دوستان شده

حق با دوست عزیزم حسین هست . و طبق عرف رایج قطعات به ایشون تعلق میگیره. اما چون جناب رضایی تجربه کافی نداشته تو تایپیک از همه ما درخواست کمک کرده برای اینکه بتونه قطعات رو به راحتی بفروشه . با این اوصاف اگه بتونه قطعات رو یه جا بفروشه خیلی بهتره .من از حسین عزیز که پیشکسوت و فعال  ودوست بسیار گرامی برای من هست در خواست دارم که آقای رضایی رو کمک کنه تا قطعاتش رو بفروشه.

ممنون اقای شعبانی عزیز نظر لطف شماست بنده کوچیک شمام..خیلی ارادت دارین....بله طبق فرمایشات شما تمامی قطعات خریداری شد

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...