رفتن به مطلب

فروش واتر کولر گرین GLC360-EVO پلمپ

MR.Bahavar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

یکعدد واتر کولر گرین GLC360-EVO کاملا پلمپ و اکبند برای فروش موجود میباشد.

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/fans-and-heatsinks-and-coolers/water-&-liquid-cooling/green-glc360-evo-glacier-360-evo-aio-liquid-cooler.html

واتر کولر دارای گارانتی شرکت گرین میباشد و فول گارانتی است.

یکی از بهترین واترکولر های موجود در بازار است که کیفیت و پرفورمنس واقعا بالایی دارد . 

کنسل شد/

خاتمه مزایده : ۱۲ ساعت پس از بالاترین پیشنهاد برمبنای قیمت پایه.

985475845_photo_2020-09-11_15-52-13(2).thumb.jpg.c4ab5aa279382d5c4d896f05da6bdc57.jpg

photo_2020-09-11_15-52-13.thumb.jpg.03fff30640dc24bfc11b4ddec1d1918b.jpg

photo_2020-09-11_15-56-14.thumb.jpg.5acabdf2b0f30fd84eed8c369dad3e20.jpg

ویرایش شده توسط MR.Bahavar
لینک به دیدگاه

سلام جناب بهاور عزیز

بشخصه همیشه به قیمت های فروش اجناسی که میذاشتین احترام میذاشتم و همیشه بین کاربرانی بودین که قیمتهای منصفی میذاشتین ولی تازگیها قیمت هایی که میذارین چه نو چه دسته دوم واقعا عجیبه مخصوصا تو زمینه کارت گرافیک سری 2000

شما اختیار دار جنستون هستین و همیشه برای من قابل احترام

ولی واقعا جنسی که برای فروش گذاشتین توی بازار و سایت های دیگه مناسب تر هستن

من خودم از این سایت خرید داشتم با ارسال رایگان

https://pckosar.com/computer/ghataate-asli/cooling-cpu/green-cpu-cooling-glc360-evo.html

امیدوارم توی قیمت مث همیشه حرف اول رو بزنید

عذرخواهی میکنم بابت اسپم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، samannaseri گفته است :

سلام جناب بهاور عزیز

بشخصه همیشه به قیمت های فروش اجناسی که میذاشتین احترام میذاشتم و همیشه بین کاربرانی بودین که قیمتهای منصفی میذاشتین ولی تازگیها قیمت هایی که میذارین چه نو چه دسته دوم واقعا عجیبه مخصوصا تو زمینه کارت گرافیک سری 2000

شما اختیار دار جنستون هستین و همیشه برای من قابل احترام

ولی واقعا جنسی که برای فروش گذاشتین توی بازار و سایت های دیگه مناسب تر هستن

من خودم از این سایت خرید داشتم با ارسال رایگان

https://pckosar.com/computer/ghataate-asli/cooling-cpu/green-cpu-cooling-glc360-evo.html

امیدوارم توی قیمت مث همیشه حرف اول رو بزنید

عذرخواهی میکنم بابت اسپم

سلام . 

بنده اکثرا قیمتهایی که میزارم از سایت لیون کامپیوتر و ... قیمت میگیرم چون این دو تا سایت اصولا همیشگی قیمتهاشون اپدیت روزانه هست و سایتهای دیگر متاسفانه طبق تجربه بنده موقع خرید با مشکلات عجیب غریبی مواجه شده ام که اصلا نمیشه بهشون اعتماد کرد.

خیلی از این سایتهایی که قیمتهایی پائیین رو درج میکنن نوعی سیاست توی قیمت گذاریست که امار و بازدید سایتشون بالا بره و حتی کاربران خرید کنند و پول کاربران را درگیر کنند و بالاخره هم با کلی استرس و... خریدار بدنبال برگشت پول باشه و.... 

همین امروز یکی از دوستانم بدنبال واترکولر کولرمستری بود که اکثر همین سایتهایی که خیلی هم زیاد هستند 4900 تومن قیمتگذاری کرده بودند ولی موقع ثبت سفارش بصورت تلفنی که استعلام قیمت گرفتیم هیچ یک اعلام موجود نکردند تا اینکه لیون کامپیوتر قیمت روز 5500 رو گذاشته است . ( ایجاست که خیلیها شاید بگن قیمت لیون کامپیوتر بالاست و خودشون رو بخان قانع کنند. )

متاسفانه بشکلی قیمتها در حال تغییر و اکثرا افزایش است که اصلا نمیشه به قیمت سایتها اعتماد کرد و حتما استعلام تلفنی بگیرید. ( حالا اینکه شما 5 روز پیش یا 10 روز پیش این واترکولر رو از همین سایتی که گفتید خریداری کردید اصلا ملاک قیمتگذاری نیست چون قیمت قطعات بصورت روزانه بالا میره . )

بنده هم این واترکولر رو همین چند روز پیش از لیون کامپیوتر خریداری کرده ام و اگر بخواهید فاکتور خرید رو براتون قرار میدم.

اکثرا سعی کرده ام رضایت دوستان را داشته باشم و اکثر دوستان بنده را میشناسن که بدنبال سود های هنگفت و زیاد نیستم و خیلی از قطعاتی که برای فروش میزارم حتی ضرر میکنم و یا هیچ سودی برایم ندارند.

من لینک معتبر فروشگاه لیون رو گذاشته ام چون قیمتهای فروشگاه اکثرا اپدیت روزانست و میتوان اعتماد کرد.

در مورد گرافیکهایی هم که فرمودید اکثر گرافیکهایی که بنده برای فروش گذاشته ام اصولا 30-40% زیر قیمت اکبندشون بودند و حتی تخفیف هم برای خریداران لحاظ شده است فکر نمیکنم بیشتر از 30-40% زیرقیمت اکبند برای جنس در حد اکبند منصفانه باشه کسر کنیم.

در نهایت هیچکس اجباری ندارد از بنده خرید کند و اگر فکر میکنید هر مشکلی از سمت من و یا ... هست میتوانید از همانجایی که فکر میکنید قیمتشون مناسب هست خرید کنید.

مشکل گرانی و... متاسفانه مشکل من نیست مشکل از جای دیگریست که هیچ یک از ما مقصرش نیستیم و فکر نمیکنم منصفانه باشد این چنین برخورد شود.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، MR.Bahavar گفته است :

سلام . 

بنده اکثرا قیمتهایی که میزارم از سایت لیون کامپیوتر و ... قیمت میگیرم چون این دو تا سایت اصولا همیشگی قیمتهاشون اپدیت روزانه هست و سایتهای دیگر متاسفانه طبق تجربه بنده موقع خرید با مشکلات عجیب غریبی مواجه شده ام که اصلا نمیشه بهشون اعتماد کرد.

خیلی از این سایتهایی که قیمتهایی پائیین رو درج میکنن نوعی سیاست توی قیمت گذاریست که امار و بازدید سایتشون بالا بره و حتی کاربران خرید کنند و پول کاربران را درگیر کنند و بالاخره هم با کلی استرس و... خریدار بدنبال برگشت پول باشه و.... 

همین امروز یکی از دوستانم بدنبال واترکولر کولرمستری بود که اکثر همین سایتهایی که خیلی هم زیاد هستند 4900 تومن قیمتگذاری کرده بودند ولی موقع ثبت سفارش بصورت تلفنی که استعلام قیمت گرفتیم هیچ یک اعلام موجود نکردند تا اینکه لیون کامپیوتر قیمت روز 5500 رو گذاشته است . ( ایجاست که خیلیها شاید بگن قیمت لیون کامپیوتر بالاست و خودشون رو بخان قانع کنند. )

منم عرض کردم همیشه قیمت مناسبی میذاشتین ولی تازگی ها قیمت هایی که میذارین رو یه تجدید نظری کنین روش

شخصا از همین سایتی که قیمت گذاشتم خودم خرید داشتم و حتی ارسال رایگان برای یه سری محصولاتش داره که واقعا ارزش داره

لیون با این قیمت گذاری فضای برای رقابت نمیذاره و مطمئنا اگه به همین روش پیش بره سایت هایی نو ظهور رقیب سر سختی براش میشن

متاسفانه بشکلی قیمتها در حال تغییر و اکثرا افزایش است که اصلا نمیشه به قیمت سایتها اعتماد کرد و حتما استعلام تلفنی بگیرید. ( حالا اینکه شما 5 روز پیش یا 10 روز پیش این واترکولر رو از همین سایتی که گفتید خریداری کردید اصلا ملاک قیمتگذاری نیست چون قیمت قطعات بصورت روزانه بالا میره . )

بنده هم این واترکولر رو همین چند روز پیش از لیون کامپیوتر خریداری کرده ام و اگر بخواهید فاکتور خرید رو براتون قرار میدم.

نیازی به فاکتور نیست فقط خواستم برای دوستانی که میخوان خرید کنن یکم بیشتر جستو جو کنن بلکه مناسبتر گیرشون بیاد

اکثرا سعی کرده ام رضایت دوستان را داشته باشم و اکثر دوستان بنده را میشناسن که بدنبال سود های هنگفت و زیاد نیستم و خیلی از قطعاتی که برای فروش میزارم حتی ضرر میکنم و یا هیچ سودی برایم ندارند.

بله کاملا شمارو میشناسم برای همین بهتون گفتم

من لینک معتبر فروشگاه لیون رو گذاشته ام چون قیمتهای فروشگاه اکثرا اپدیت روزانست و میتوان اعتماد کرد.

در مورد گرافیکهایی هم که فرمودید اکثر گرافیکهایی که بنده برای فروش گذاشته ام اصولا 30-40% زیر قیمت اکبندشون بودند و حتی تخفیف هم برای خریداران لحاظ شده است فکر نمیکنم بیشتر از 30-40% زیرقیمت اکبند برای جنس در حد اکبند منصفانه باشه کسر کنیم.

لیون دیگه جز معتبرترین نیست و قیمت هاشم دیگه رقابتی نیست

کارت های سری 2000 بعد از معرفی 3000 ارزش خرید ندارن حتی دسته دوم اگه بخواد باین قیمت ها فروش بره 

در نهایت هیچکس اجباری ندارد از بنده خرید کند و اگر فکر میکنید هر مشکلی از سمت من و یا ... هست میتوانید از همانجایی که فکر میکنید قیمتشون مناسب هست خرید کنید.

مشکل گرانی و... متاسفانه مشکل من نیست مشکل از جای دیگریست که هیچ یک از ما مقصرش نیستیم و فکر نمیکنم منصفانه باشد این چنین برخورد شود.

بله کسی مجبور نیست خرید کنه و با این قیمت به شعور خریدار توهین میشه

امیدوارم مث همیشه قیمت های خوب از طرف شما ببینیم

شاد باشین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، samannaseri گفته است :

منم عرض کردم همیشه قیمت مناسبی میذاشتین ولی تازگی ها قیمت هایی که میذارین رو یه تجدید نظری کنین روش

شخصا از همین سایتی که قیمت گذاشتم خودم خرید داشتم و حتی ارسال رایگان برای یه سری محصولاتش داره که واقعا ارزش داره

لیون با این قیمت گذاری فضای برای رقابت نمیذاره و مطمئنا اگه به همین روش پیش بره سایت هایی نو ظهور رقیب سر سختی براش میشن

نیازی به فاکتور نیست فقط خواستم برای دوستانی که میخوان خرید کنن یکم بیشتر جستو جو کنن بلکه مناسبتر گیرشون بیاد

بله کاملا شمارو میشناسم برای همین بهتون گفتم

لیون دیگه جز معتبرترین نیست و قیمت هاشم دیگه رقابتی نیست

کارت های سری 2000 بعد از معرفی 3000 ارزش خرید ندارن حتی دسته دوم اگه بخواد باین قیمت ها فروش بره 

بله کسی مجبور نیست خرید کنه و با این قیمت به شعور خریدار توهین میشه

امیدوارم مث همیشه قیمت های خوب از طرف شما ببینیم

شاد باشین

امیدوارم سایتهای نوظهور قیمتشون واقعا درست باشه و فقط نخوان برای ایجاد رقابت قیمتگذاری هایی داشته باشند که اصلا موجودی ندارند و صرفاً برای جذب بازدید کننده به این شکل عمل کرده اند. ( حرف من با سایت خاصی نیست . )

خیلی از همین سایتهای نوظهور با قیمتهای مناسبشون توهین بیشتری به شعور کاربران کرده اند و ماه ها خریداران را منتظر پول خودشون میزارند که ارزش همان مبلغ خیلی کمتر از گذشته شده است و دیگر حتی همان قطعه ای که مد نظرشون بوده را نمیتوانند تهیه کنند .

قیمت درهمی که تا یکی دو روز گذشته 6500 الی 6600 بوده است امروز بالای 7 هزار تومان قرار دارد پس عملا انتظار نداشته باشید قیمتهای سایتهای اینترنتی بروز باشد. جز چند سایت شناخته شده 

❤️❤️❤️

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، MR.Bahavar گفته است :

امیدوارم سایتهای نوظهور قیمتشون واقعا درست باشه و فقط نخوان برای ایجاد رقابت قیمتگذاری هایی داشته باشند که اصلا موجودی ندارند و صرفاً برای جذب بازدید کننده به این شکل عمل کرده اند. ( حرف من با سایت خاصی نیست . )

خیلی از همین سایتهای نوظهور با قیمتهای مناسبشون توهین بیشتری به شعور کاربران کرده اند و ماه ها خریداران را منتظر پول خودشون میزارند که ارزش همان مبلغ خیلی کمتر از گذشته شده است و دیگر حتی همان قطعه ای که مد نظرشون بوده را نمیتوانند تهیه کنند .

قیمت درهمی که تا یکی دو روز گذشته 6500 الی 6600 بوده است امروز بالای 7 هزار تومان قرار دارد پس عملا انتظار نداشته باشید قیمتهای سایتهای اینترنتی بروز باشد. جز چند سایت شناخته شده 

❤️❤️❤️

خیلی از سایت های نوظهور سابقه کاری چندین ساله دارستن فقط بتازگی سایتشونم راه اندازی کردن مثل فافا یا erfanrayaneh

بله نمیشه به همه اعتمد کرد ولی میشه قبل از خرید تحقیق کرد درموردشون

من خودمم مصرف کننده هستم و شاید برای ارتقا چندتایی تاپیک بذارم برای فروش  و همیشه توی خرید قطعه جدید کلی تحقیق میکنم حتی اگه از سره کوچمون بخوام چیزیی بخرم

شاد باشین

ویرایش شده توسط samannaseri
لینک به دیدگاه

درود. 

با احترام به آقای ناصری و بهاور باید عرض کنم که با توجه به تجربی شخصی که از خرید همین سایت های نو‍پا داشتم نزدیک ۲ میلیون تومان ضرر کردم و تقریبا هیچکدم از نظر پاسخ گویی و به روز بودن قیمت و ضمانت اصل بودن به پای لیون  نمیرسند، و حتی به صورت تلفنی از بازار قیمت هارو آمارگیری کنید بسیار نزدیک به قیمتهای اعلام شده توسط لیون هستند . متاسفانه این سایتهای که بعضا قیمت یک سری اجناس رو همیشه پایین تر از هرجای دیگه میزنن، معمولا بعد از خرید با شما تماس میگیرن و به بهانه به روز نبودن قیمت جنس و یا افزایش قیمت در بازار از شما ما به التفاوت میگیرن یا بعضا میگن موجود نیست و وجه رو برمیگردونن. من خودم شخصا سر خرید اس اس دی سامسونگ همین مشکل پیش اومد برام و متاسفانه مجبور به پرداخت مابه التفاوت شدم. حتی المقدور پیشنهاد میکنم قبل از خرید حتما تماس داشته باشید و مطمئن خرید کنید 

در خاتمه عرض کنم که بنده ۵ ساله آقای بهاور رو میشناسم و تو اعتبار ایشون در فروم لیون و هم فروم پرشین تولز هیچ شکی نیست . و خودم شخصا بسیار خرید و فروش از ایشان داشتم و به شخصه بسیار برام قابل احترام هستند و کاملا مطمئن هستم از نحوه قیمت گذاری و تجربه خرید و فروش ایشان در این فروم.

با احترام.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فروش واترکولر کنسل شد.

دوستان میتونند از همون سایتهایی که فکر میکنن قیمتشون خیلی مناسبتر از بنده است تهیه کنند .

لازم به یاداوری هست که بنده این قطعات رو اکثرا برای دوستان خیلی صمیمی و نزدیکم هست که برایشان اگهی میکنم و اصلا در صورت فروش و یا عدم فروشش سود و یا ضرری برای من نداره و خداروشکر منبع درامد بنده این کارها نیست و بیشتر برای کمک کردن به دوستانم است.

بهتره همدیگر رو زود قضاوت نکنید .

لینک به دیدگاه

استاد بهاور از بهترینهای فروم هستند و همیشه قابل احترام و جزاشخاصی که بنده چشم بسته هم حاضرم از ایشون خرید بکنم.به شخصه بنده نظرات دوستان رو قبول ندارم و حق رو به دوست عزیزم اقای بهاور دوست داشتنی میدم .ای کاش دوستان قبل از قضاوت قیمت روز اجناس رو تلفنی استعلام میکردن تا پی به واقعیت قیمت ها میبردن.

لینک به دیدگاه

جهت اطلاع رسانی عرض کنم که:
قیمت ها در بازار کامپیوتر تهران لحظه ای مانند دلار تغییر میکنه(بالا میره) قیمت لیون هم نهایتا 300-400 تومن بالاتر از کف قیمت بازار هستش 
و من الله توفیق 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...