رفتن به مطلب

خداحافظ کلش آف کلنز!!!

indianboy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یادش بخیر

زمان دلار 3 تومن ملت 100 میلیون 100 میلیون خرج این بازی میکردن

لینک به دیدگاه

یادش بخیر یه زمانی خیلی گرد و خاک کرده بود🤣

قبل از پابجی موبایل و کالاف دیوتی ، این بازی بد جوری بین مردم جا باز کرده بود خدایش رحمت کند🤣

لینک به دیدگاه

نه که چقدر هم خلق الله با دلار 26 هزار تومنی خرید میکنن ازشون 😶

لینک به دیدگاه

عجب!!!! اين آخرى هم كه بليت طلايى چقدر تو بازار فروخت....

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

نه که چقدر هم خلق الله با دلار 26 هزار تومنی خرید میکنن ازشون 😶

خیلیا میخرن

خداروشکر که قراردادشو لغو کرد

لعنتی باعث خروج کلی ارز از کشور میشد تو این اوضاع درب و داغون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی چی این خبر
یعنی دیگه بازی باز نمیشه برای ایرانی ها ؟
یا بازی میشه کرد ولی خرید های درون برنامه رو نمیشه انجام داد

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

خیلی کشورهای بزرگ آدمای خاصی اومدن بالا که مخالف کارای جهانی هستن مثل آمریکا هند اینا. توی هند ما هم پابجی موبایل بعلاوه 200 و خورده ای برنامه های چینی بن شده... البته اینها رو خود کشور مشتری بن کرده ولی سوپرسل از طرف فروشنده بن قراره بشه...

در 2 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

یعنی چی این خبر
یعنی دیگه بازی باز نمیشه برای ایرانی ها ؟
یا بازی میشه کرد ولی خرید های درون برنامه رو نمیشه انجام داد

اینطور که از متن بیانیه به دست میاد فعلا خریدهای درون برنامه ای بسته میشه و بعد از آپدیت بعدی کلا از دسترس ایرانی ها خارج میشه و ظاهرا باید از دستگاه های باز کردن دریچه شبکه استفاده کرد.

لینک به دیدگاه

خداحافظ

کسی دلش براش تنگ نمیشه

یه زمانی اکانت رسوندم لول ۹۰فروختم باش گوشی خریدم خخخ

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

خیلیا میخرن

خداروشکر که قراردادشو لغو کرد

لعنتی باعث خروج کلی ارز از کشور میشد تو این اوضاع درب و داغون

پولشه علاقشه اختیارشو داره

من شما و ... نمیتونیم برای کسی تعیین تکلیف کنیم.

اون مانیتور خشگله  سی و اندی اینچ رو چرا شما ارز خارج کردی از آمازون خریدی؟ یا کیبورد و.....

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Nsm1000 گفته است :

پولشه علاقشه اختیارشو داره

من شما و ... نمیتونیم برای کسی تعیین تکلیف کنیم.

اون مانیتور خشگله  سی و اندی اینچ رو چرا شما ارز خارج کردی از آمازون خریدی؟ یا کیبورد و.....

اولا من برای کسی تعیین تکلیف نکردم و صرفا ابراز خوشحالی کردم با توجه به شرایط افتضاح ارزی حال حاضر که پرداخت درون برنامه ایش بسته شد

دوما اگر هر کسی هر چیزی گرون یا ارزون میخره در قبال ورود یه کالای حقیقی که از نظر ارزی ارزش داره وارد کشور شده

این کالا قیمت حقیقی داره و به کشور ورود کرده و زمین تا آسمون فرق داره با چیزی  که پول بدیم اون پول از کشور خارج بشه ولی هیچ چیزی وارد کشور نشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hosin گفته است :

یادش بخیر

زمان دلار 3 تومن ملت 100 میلیون 100 میلیون خرج این بازی میکردن

دقیقا. یادمه مردم چقدر جم ازشون میخریدن یه روزه اکانتو میکردن لول 100

ایول به حافظه ات 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

پول بدیم اون پول از کشور خارج بشه ولی هیچ چیزی وارد کشور نشه

سلام علیرضای عزیز.
عزیز دل اولین و مهمترین برای هر فرد و کشور و هر موجود زنده ای امید ب زندگیه.

اینکه شما هزینه کنی و کالایی رو بخری ینی شما امید ب زندگی داری و برای شادی و نشاط خودت داری هزینه میکنی.
همه چیز نمیتونه با معیار اقتصادی سنجیده بشه همیشه.

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است :

الان فقط نمیشه جم خرید یا کلا از دسترس خارج می‌شه؟

فقط نمیشه جم خرید

در 50 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام علیرضای عزیز.
عزیز دل اولین و مهمترین برای هر فرد و کشور و هر موجود زنده ای امید ب زندگیه.

اینکه شما هزینه کنی و کالایی رو بخری ینی شما امید ب زندگی داری و برای شادی و نشاط خودت داری هزینه میکنی.
همه چیز نمیتونه با معیار اقتصادی سنجیده بشه همیشه.

من نمی گم اشتباهه

بدیهتا منم از هر محدودیت و ممنوعیتی متنفرم

چه میخواد از جانب داخلی ها باشه یا خارجی ها

خودم هم اکانت استیمم حدود 200 دلار بازی داره که البته هیچ کدومش در یک و نیم سال گذشته خریده نشده

قضیه اینه که در شرایطی که ما نفت رو حتی در برابر غذا هم نمی‌تونیم بفروشیم

و هیچ صنعت توانایی هم برای تامین ارز کشور نداریم به همراه مدیریت افتضاح یعنی یه وضعیت خیلی جدی که در ترکیب کرونا می‌تونه باعث بشه حتی تو تامین مواد غذایی و مایحتاج زندگی هم به مشکل بخوریم کما که همین الان شدیم

زمانی که منع واردات گوشی هوشمند بالای سیصد یورو خبرش در اومد قطعا خودم بیشتر از هر کسی ناراحت شدم چون گوشی که دارم یه هواوی قدیمی صفحه شکسته با اندروید چهار هست چرا عوضش نمیکنم ؟ چون حاضر نیستم گوشی به جز فلگ شیپ بخرم

ولی با اینکه هشت سال صبر کردم تا پولم جمع بشه و بتونم یه گوشی پرچمدار بخرم و الان بلاخره پولم آماده شد بعد از این همه سال  با منع موقت واردات کاملا موافق بودم چون در یک کلمه اوضاع امروز کشور بحرانیه

بحرانی که فعلا به واسطه بورس هنوز اثر کاملش رو معلوم نکرده و اگر مشکلات کشور حل نشه آینده کشور بی نهایت وحشتناکی

کشوری بدون صنعت

بدون مدیریت

بدون فروش نفت 

و بدون ارتباط با دنیا

بنظرم در چنین شرایطی ممنوع شدن چیزی مثل جم کلش آف کلنز قطعا برای کشور مفیده هر چند در معیار کلان اثرگذاری خاصی نخواهد داشت

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، indianboy گفته است :

بدون شرح ...

بله.مثل همیشه تاپیک هایی که به سیاست ربط ندارن پر از حرف سیاسی شدن. و این تاپیک مثل هزاران تاپیک دیگر از تاریخ حذف بشه.😂🤣

لینک به دیدگاه

اون اوایل که باب شده بود خیلی جم میخریدن میدونستید چندتایی طلاق به این دلیل شکل گرفت؟😐😅

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است :

اون اوایل که باب شده بود خیلی جم میخریدن میدونستید چندتایی طلاق به این دلیل شکل گرفت؟😐😅

طلاق!

یه راننده کامیونی بود این بنده خدا تصادف کرد مرد 

پلیس میگفت علت تصادف خواب آلودگیه

ولی همسرش بعد ها می‌گفت که این پشت فرمون همیشه کلش بازی میکرد

لینک به دیدگاه

با این سرعت میریم جلو گوگل هم چن وقت دیگه دسترسیشو واسه ایران میبنده :))) بعد بیان بگن تحریما هیچ اثری نداشته :) 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

اولا من برای کسی تعیین تکلیف نکردم و صرفا ابراز خوشحالی کردم با توجه به شرایط افتضاح ارزی حال حاضر که پرداخت درون برنامه ایش بسته شد

عزیز مشکل ارزی کشور ربط به آقازاده ها و تاجرا و گردن کلفتای بی ارزش مملکت میشه،که از اینجا میکنن میندازن بانکای خارج، با پول جم کلش آف کلنز هزار دلار ده هزار دلار حل نمیشه!اصلا چطور روت میشه چنین حرفی بزنی ،خیلی خنده داره

حرف شما دقیقا عین حرف ننه ی منه که بعد ۱۰سال هنوز میگه:«نوچ،اگه اون پی اس وان ۸۰تومنیو ایکس باکس ۳۰۰تومنیو  سگای ۱۵تومنی و میکرو ی ۷ تومنی رو نمیخریدی الان وضعمون بهتر بود»

منم میگم ها ،پس الان خونه ویلایی داشتیم کیان پارس،ماشین تویوتا شاسی بلند ،و خونه با تمام وسایل لوکس واونا و اینا،،،فقط با پول چندتا اسباب بازی 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

دوما اگر هر کسی هر چیزی گرون یا ارزون میخره در قبال ورود یه کالای حقیقی که از نظر ارزی ارزش داره وارد کشور شده

این کالا قیمت حقیقی داره و به کشور ورود کرده و زمین تا آسمون فرق داره با چیزی  که پول بدیم اون پول از کشور خارج بشه ولی هیچ چیزی وارد کشور نشه

علیرضا جان، تنها موجودی که در زمین و آسمان وجود داشت و هنوز یک دلار براش 5000 تومن بود همین Supercell بدبخت بود. یعنی در روزگاری که بانک مرکزی کشور خودمون همین امروز دلار رو در سامانه نیما بالای 25 هزار تومان با خلق الله حساب کرده، این بدبخت هنوز دلاری فقط 5000 تومن بابت خدماتش می گیره. که اونم آخر این ماه درش تخته میشه.

با این کار فقط سرگرمی یه عده ای مثل من، از بین رفت.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

پس شما چرا با خرید سیستم های اند باعث خارج کردن ارز از کشور شدی؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

علیرضا جان، تنها موجودی که در زمین و آسمان وجود داشت و هنوز یک دلار براش 5000 تومن بود همین Supercell بدبخت بود. یعنی در روزگاری که بانک مرکزی کشور خودمون همین امروز دلار رو در سامانه نیما بالای 25 هزار تومان با خلق الله حساب کرده، این بدبخت هنوز دلاری فقط 5000 تومن بابت خدماتش می گیره. که اونم آخر این ماه درش تخته میشه.

سلام ارمین جان ، محدودیت دسترسی کاربران ایرانی فکر نکنم جوری باشه که نشه دورش زد. در اخر اگه این اتفاق بیفته کسی هم خرجی باشه باید به اکانت گوگل پلی ریفاند کنن.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

بالاتر جواب سوالتون رو دادم

در 1 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

من برای شما احترام خیلی زیادی قایلم 

در این باره بخوام بگم نکته ای که ظاهراً دوستان بهش توجه نکردن اینه که من نه تو سوپرسل فعالیت میکنم که در این تصمیم اثری داشته باشم نه سیاست تحریم های امریکام و نه حتی سیاست گذار ایرانم 

من واقعا تو بسته شدن این موضوع هیچ نقشی نقشی نداشتم😅 و صرفا دیدگاهم رو از نظر اقتصادی نسبت به این موضوع توضیح دادم

راستش رو بگم منم چند سالی کلش بازی کردم

و چندین تا اکانت رو به یه لول خوبی رسوندم و بعد ولش کردم آخرینش همین چند ماه پیش بود و تون یازده لول صد و چهل شده بود ولی خوب هیچ وقت تو این مدت کوچک ترین خرج ریالی برای بازی نکردم و مشکلی هم نبود

البته که ممکنه تو لول های نزدیک به مکس داستان متفاوت باشه و من ازش بی اطلاعم🤔 ولی بعید میدونم باعث بشه که تفریح این بازی گرفته بشه بنظرم کماکان بشه به راحتی بازی کرد

لینک به دیدگاه

دوستنا به نظر نمیرسه که دلیل تمدید نکردن قرارداد جلوگیری از خروج ارز بوده باشه. چون سوپر سل تصریح کرده که تصمیم گرفته ایم که تمدید نکنیم! درضمن نه تنها دیگه نمی‌ذارن پرداخت ریالی انجام بدیم بلکه دسترسی ایران رو هم میخوان ببندن!

پ.ن: در سال 95 با احتساب هر دلار 4000 تومان 33میلیون دلار برای کلش ارز از کشور خارج شد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...