رفتن به مطلب

خداحافظ کلش آف کلنز!!!

indianboy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من هم از سال 92 تا حالا یه اکانت دارم که الان لول 196 شده ....

اوایل خیلی بازی میکردم و یه جورایی معتادش شده بودم ولی توی دو سه سال اخیر فقط بصورت تفریحی هر از گاهی یه سر بهش میزنم و عضو هیچ کلنی هم نیستم - صرفأ جهت یادآوری خاطرات ، روزی یکبار اون رو باز میکنم و پولها و اکسیرها رو جمع میکنم و بعد بازی رو می بندم 😅

ضمنأ حتی روی گوشی هم بازی رو نصب نکرده ام - از طریق ویندوز با برنامه بلواستکس کار میکنم !

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، miladhaerian گفته است :

پ.ن: در سال 95 با احتساب هر دلار 4000 تومان 33میلیون دلار برای کلش ارز از کشور خارج شد.

که هرجورم حساب کنی میارزه نسبت به دکل نفتی که غیب شد :)) ححالا یکی پولشو داشت بجای تفریح فیزیکی تو بازی تفریح کرد دمش گرم ما نداشتیم پول این کارارو فری تو پلی بازی کردیم زمان خودشم تا تهش رفتیم اخرم تکراری شد چند سال پیش پاک کردیم بازیشو مثل خیلی بازیایه دیگه . اگه اینایی که میان حرف از خروج ارز میزنن و فقط بیرون گود نشستن و نظر میدن یا قوانین مسخره میزارن بجاش هزینه کرده بودن واسه زیرسازی فناوری ساخت بازی تو کشورمون و فضا رو کشونده بودن به رقابت الان مشکل این چیزاییو نداشتیم . خداروشکر اینقد تو مملکتمون دزد و اختلاسگر زیاده که حتی اگه کل تکنولوژی دنیا وجودم نداشته باشه یه سریا دلار و ریال و یورو و هر مدل ارزی واسشون فرق نداره میزنن زیربغلشونو خارج میکنن از مملکت ( نمونشم بورس چند وقت اخیر که با پول مردم بستن بارشونو) باز میرسه به هیچی که 33 ملیون دلار در مقابل خرجایه مسخره و پولایی که روزانه خورده میشه از بیت المال پول خورد حساب میشه.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، fatide گفته است :

که هرجورم حساب کنی میارزه نسبت به دکل نفتی که غیب شد :)) ححالا یکی پولشو داشت بجای تفریح فیزیکی تو بازی تفریح کرد دمش گرم ما نداشتیم پول این کارارو فری تو پلی بازی کردیم زمان خودشم تا تهش رفتیم اخرم تکراری شد چند سال پیش پاک کردیم بازیشو مثل خیلی بازیایه دیگه . اگه اینایی که میان حرف از خروج ارز میزنن و فقط بیرون گود نشستن و نظر میدن یا قوانین مسخره میزارن بجاش هزینه کرده بودن واسه زیرسازی فناوری ساخت بازی تو کشورمون و فضا رو کشونده بودن به رقابت الان مشکل این چیزاییو نداشتیم . خداروشکر اینقد تو مملکتمون دزد و اختلاسگر زیاده که حتی اگه کل تکنولوژی دنیا وجودم نداشته باشه یه سریا دلار و ریال و یورو و هر مدل ارزی واسشون فرق نداره میزنن زیربغلشونو خارج میکنن از مملکت ( نمونشم بورس چند وقت اخیر که با پول مردم بستن بارشونو) باز میرسه به هیچی که 33 ملیون دلار در مقابل خرجایه مسخره و پولایی که روزانه خورده میشه از بیت المال پول خورد حساب میشه.

صحیح می‌فرمایید.
سوءتدبیر به شدت مشاهده میشه. برای مثال هدر دادن 18 میلیارد دلار ارز برای واردات گوشت که فقط نیم درصد قیمت گوشت رو پایین آورد.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، fatide گفته است :

برادر شما بنده رو با مسیولین عالی کشوری اشتباه گرفتی ظاهرا😁

شاید باور نکنید ولی نه مسیولین داخلی نه خارجی نه امریکایی نه مدیران سوپرسل و نه هیچ کس دیگه براشون هیچ اهمیتی نداره من چی میگم و نظرم چیه کار خودشونو میکنن

من صرفا میتونم باهاشون موافق یا مخالف باشم

البته که مواردی مثل تخصیص ارز 4200 چنان فساد هایی به بار آورد که اون سرش پیدا نیست و قطعا ضرر بسیار بسیار سنگینی به کشور زد و ازین سو مدیریت ها کم نیست تو کشور

ولی این باعث نمیشه تفکر من تغییر کنه

بخوام مثال بزنم

فرض کنین شما من با ماشین تصادف کردم و یه ضرر سنگین مالی به اقتصاد شخصی خودم وارد شده آیا این موضوع در تضاد با این هست که اگر من فردا برای خودم بستنی نخرم و دو هزار تومن صرفه جویی کنم؟

نه علی رقم اینکه 500 میلیون ضرر کردم و یه بستنی اصلا توش دیده نمیشه ولی ممکنه اینکارو انجام بدم

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

بازی جالبی نبود همون اولش اومدن چند تا نماد شیطان پرستی گذاشتن داخلش جالبهه اینقدر سر صدا کرد هرجا میرفتی حرف از اینبود برو گوشه مپ عکس یه چیزی هست همینکارا رو کردن باعث تبلیغات واسه بازی شد پلیر جذب کرد بعدش هم اومدن حذفش کردن یادم میاد اونمقع بابام که الان مخالف و دشمن خونی گیم هست چند میلیون داد جم خرید رفت گوشیشو روت کرد تا از برنامه xp استفاده کنه و توی وار ها چند تا تمرینی بزنه کلنشون اینقدر جدی بود که توی یک وار یادم میاد ماشاالله همه ادم 30 سال به بالا اومدن یه مهمونی گرفتن به 30 40 نفر غذا دادن چون با یه کلن گرگانی وار داشتن اصلا بدجور بازی معتاد کننده ای بود جوری که هرکی گوشیشو و افقی میگرفت توی خیابون 100 درصد داشت کلش بازی میکرد ولی بالخره هر بازی هم یه تاریخ مصرفی داره ولی تنها بازی که هنوز هم جون میکنه کالاف دیوتیه لعنتی اکتیویزن تا صد سال دیگه هم بیای میبینی داره کالاف دیوتی میسازه😐😐😐

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی که برای ایرانیا بسته نشده

فقط از فروشگاه نمیتونی خرید انجام بدی و هنوز هم پارسی رو پشتیبانی میکنه

من خودم به شخصه نزدیک 6 سالی میشه بازی میکنم

و این بازی هنوز هم پلیرای خودش رو داره

الان دوتا اکانت دارم

یک اکانت 13 مکس داشتم که برج 3 یک میلیون فروختم

الان یک اکانت 12 دارم که نزدیک مکس شدنه و یک اکانت دیگه که تازه رفتم 10

و تا حالا یک ریال هم خرج بازی نکردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...