رفتن به مطلب

پیشنهاد برای خرید GTX 1070 دست دوم در سال 2020 این قسمت کابوس گرانی ها

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان خیلی از شما ها شاید با این موضوع مواجه شدید که کارت گرافیک نسل قبل رو به دلیل گرونی کارت گرافیک های فعلی و ضعیف بودنشون انتخاب نکنید

قصد خرید کارت گرافیک GTX 1070 در سال 2020 رو دارم پیشنهادتون چیه بخرم یا نخرم؟؟

ویرایش شده توسط رضا جعفری
لینک به دیدگاه

بخر دوست عزیز وضعیت که بهتر نمیشه هیچ بدتر هم میشه شما همین دوسه ماه رونگاه کن قیمتها چند برابر شده؟قیمت دلار دراواخر شهریور 98 تقریبا 11.600بوده ولی الان با گذشت یکسال به 27000هزار رسیده اینو میخوام بهت بگم که انتظار معجزه نداشته باش .ارزونترین ماشین صفر رو میخوای بخری باید صد میلیون نقدینگی داشته باشی. 

لینک به دیدگاه

بستگی به سطح توقعتون داره

اگر فول اچ دی میخواین رده بالا های نسل 10 کاملا پاسخگو هستن

هر چند توصیه میکنم با کمی افزایش بودجه 1080 یا 1070ti بگیرین

لینک به دیدگاه

درود

دوستان ممنون از هر دو نظرتون فقط ایا کارت گرافیک Founders Edition پیدا میشه از 1080 و 1070؟؟

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، رضا جعفری گفته است :

سلام دوستان خیلی از شما ها شاید با این موضوع مواجه شدید که کارت گرافیک نسل قبل رو به دلیل گرونی کارت گرافیک های فعلی و ضعیف بودنشون انتخاب نکنید

قصد خرید کارت گرافیک GTX 1070 در سال 2020 رو دارم پیشنهادتون چیه بخرم یا نخرم؟؟

سلام برادر گل

به نظر من تو این آشفته بازار خرید نکنین بهتره

عقیده دارم   اگه صبر بفرمایید پول ارزشمند تر و همچنین انتخاب های بهتر و با ارزش تری میتونین داشته باشین

لینک به دیدگاه

بخر تا پشیمون نشدی فردا دیره

قبل عید هم همین حرفها بود که ظهور نزدیکه و فلان اما مثل 41 سال قبل قیمتها میره بالا

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

ممنون پیشنهادتون خودم هم دودلم

ایا برای سری RTX 3000 صبر کنم؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، رضا جعفری گفته است :

درود دوست عزیز

شما در مورد 1070 تاپیک زدی بعد سری 3000 شد؟ اول ببین با خودت چند چندی بعد تاپیک بزن😂

شک نکن سری 3000 بیاد دلاری 50  60 حساب میکنن

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

قبل عید هم همین حرفها بود که ظهور نزدیکه و فلان اما مثل 41 سال قبل قیمتها میره بالا

چه کنیم از طرفی میگن RTX 3000 میاد میان رده هاش قیمتش خوبه از طرفی اینجا عجب اوضاعی شده

لینک به دیدگاه

دودلی صبر کن سری 3000 بیاد قیمت اوکی بود بگیر نبود 1070 بگیر

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

شما در مورد 1070 تاپیک زدی بعد سری 3000 شد؟ اول ببین با خودت چند چندی بعد تاپیک بزن😂

شک نکن سری 3000 بیاد دلاری 50  60 حساب میکنن

پس همون خرید 1070 بهترین گزینه فعلیه ممنون از نظراتتون

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

دودلی صبر کن سری 3000 بیاد قیمت اوکی بود بگیر نبود 1070 بگیر

فکر خوبیه کلا واسه گرافیک 10 الی 13 تومن بودجه دارم ببینم چه میشه اگه که قیمتاشون خوب بود ( که نخواهد بود شاید میان رده هاش )

لینک به دیدگاه

سلام

خدارو شکر، RT یه آپشنه و هنوز پیش فرض نیست

برای همین تبدیل به یه چیز انتخابی شده و استفاده ازش لازم نیست. واسه همین انویدیا گرافیک های gtx رو با سری 16 زنده نگه داشت، هسته های ری تریسینگ رو از تورینگ برداشت و پرفروش ترین کارتای سال رو تولید کرد

همین مسئله در مورد سری 3000 هم صادقه، همینطور 1070. به محض ورود سری 3000 به بازار، قیمت جهانی سری 2000 افت وحشتناکی میکنه و از بازار جهانی با قیمتای فوق العاده قابل خرید میشه

با محض ورود گرافیکای جدید به ایران هم، بازار دست دوم پر میشه از کارتای رده بالای پاسکال و تورینگ، که حمله میکنن برای خرید امپر

واسه همین، شاید الان وقت مناسبی برای خرید گرافیک نباشه.

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

اگر یادتون باشه سال 97 دلار تا 18 تومن رفت بالا ولی برگشت حدود 11 تومن

هر چند در نهایت دوباره اومد بالا

ولی در زمان تورم معمولا اول قیمت از ارزش واقعیش بیشتر میشه و به تدریج بر میگرده قیمت واقعیش ثابت میشه تا موج افزایش قیمت بعدی

لینک به دیدگاه

1070 که کارت به قیمتی هست همین الانم باز به قیمت تر از بقیه هست سری 3000 هم با اومدن 3060 که قدرتش در حد 2080s هست احتمالا با گارانتیش از پایه 15 به بالا قیمت می خوره.

3060 قراره نیمه دوم اکثتبر رلیز بشه احتمالا با قیمت 400 دلاری هست قدرتش در حد 2080s اما با ری تریسینگ احتمالا بهترم هست چون طراحیش فرق کرده کاملا

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، رضا جعفری گفته است :

فکر خوبیه کلا واسه گرافیک 10 الی 13 تومن بودجه دارم ببینم چه میشه اگه که قیمتاشون خوب بود ( که نخواهد بود شاید میان رده هاش )

درود

ببین داداش اگه قیمت پشم داخلی ثابت بود صد در صد بهتون پیشنهاد میدادم صبر کنید تا سری جدید بیاد چون حتی اگه از اون سری هم قصد تهیه نداشته باشید سری های قبلی حسابی میخوره تو سرشون ولی از اونجایی که قیمت ریالمون هر روز نابود تر میشه پس انتظار کار بیهوده ای هست چون نه تنها دستت به سری جدید نمیرسه بلکه با بی ارزش شدن بودجه فعلیتون از سری های 1000 و 2000 هم ممکنه دورتر و مجبور به افزایش بودجه بشید اما

اشتباه نکنید خرید رو ابدا توصیه نمی کنم چون پول دادن پای این قیمتای فوق تخیلی از نظر بنده حماقته !!!

به جاش شما الان حدود 13 میل اگه داشته باشید با قیمت دلاری 27 تومن امروز میشه حدود 480 دلار اگه چنجش بکنید (دلار واقعی نشد مجازی فرقی نداره مهم اینه پولتون ابدا ریال نگه ندارید )

هزینه واردات و کرایه از اونورم حدودا بشه 80 دلار که اگر افزایش بودجه بدید می تونید روی 3060 ویا حتی 3070 فکر کنید و تا مدت طولانی از خرید کارت معاف باشید

مردشور هرچی وارد کننده زالو صفت و قیمت های فوق تخیلی فعلیم ببرن از دید بنده این حرکت بهترین کاره چون دلار چه بشه 10 تومن (توخواب البته ) چه بشه 50 تومن شما بودجه مورد نظر گرافیکتون رو به صورت دلار کنار گذاشتید و تمام،حالا تحت هر شرایطی بدون نگرانی اونو خواهید خرید هم جنسش آکبند بدون نگرانی از ماین این صحبتا هم می تونید از سری 3000 تهیه کنید که مطمئنا خیلی قوی تر از آپشن های فعلیتون میشه گارانتی داخلی و این حرفام همه یعنی پشم اگر کمی عاقلانه فکر کنید گول نمی خورید و بهترین انتخاب رو می کنید الا ایحال خود مختارید و تصمیم با خودتونه

موفق و سلامت باشید.🤗

لینک به دیدگاه

اقا اگه هزینه واردات کارت 400 دلاری 80 دلاره من 50 تا می خوام:D

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

گر یادتون باشه سال 97 دلار تا 18 تومن رفت بالا ولی برگشت حدود 11 تومن

هر چند در نهایت دوباره اومد بالا

در 3 ساعت قبل، رضا جعفری گفته است :

درود دوست عزیز

برادر گل

به عقیده من نرخ ارز فروکش میکنه دلیلش هم اینه  چون  همین الانش ازتعادل خیلی دور شده

نکته دومی هم هست یه لحظه فک کنید  بایدن  بیاد ارز آزاد  اگه یه دفه بشه  18

نکته سوم سری 3000  قدرتمند بازار را تحت تاثیر قرار میده

در پایان بگم :  برادر البته این ها صرفا  پیش بینی و تحلیل  و نظر  منه ، ممکنه اشتباه باشه

ممکنه  که  ترامپ  دوباره انتخاب بشه    و قیمت ها  از  اینم بیشتر  شه

فراموش نکنیم ترامپ واقعا خوش اقبال و خوش شانسه

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، farhadii گفته است :

برادر گل

به عقیده من نرخ ارز فروکش میکنه دلیلش هم اینه  چون  همین الانش ازتعادل خیلی دور شده

نکته دومی هم هست یه لحظه فک کنید  بایدن  بیاد ارز آزاد  اگه یه دفه بشه  18

نکته سوم سری 3000  قدرتمند بازار را تحت تاثیر قرار میده

یاد حرفهای روحانی و جهانگیری افتادم که میگفتن نرخ ارز کاهش پیدا میکنه مردم دلار نخرن و.....رئیس جمهور و مسئولان اقتصادی دولت درباره دلار؛ نخرید ارزان می شود/ روحانی: بابت قیمت دلار خیال مردم راحت باشد. 

لینک به دیدگاه

بهترین پیشنهادر رو دوستمون دادن که ریالتون رو به دلار تبدیل کنید که از هر گزندی در امان باشید . پول ملی ما به ......... بنده 

الی برکت الله 😁

لینک به دیدگاه

داداش صبر کن 3060 بگیر خیلی قوی هستش الان من خودم 1070 دارم قدرتش در حد 1660 تی آی هستش نهایت تا 2 سال خوب جواب میده اما 3060 بگیری راحت 5 سال استفاده میکنی

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، abidi گفته است :

درود

ببین داداش اگه قیمت پشم داخلی ثابت بود صد در صد بهتون پیشنهاد میدادم صبر کنید تا سری جدید بیاد چون حتی اگه از اون سری هم قصد تهیه نداشته باشید سری های قبلی حسابی میخوره تو سرشون ولی از اونجایی که قیمت ریالمون هر روز نابود تر میشه پس انتظار کار بیهوده ای هست چون نه تنها دستت به سری جدید نمیرسه بلکه با بی ارزش شدن بودجه فعلیتون از سری های 1000 و 2000 هم ممکنه دورتر و مجبور به افزایش بودجه بشید اما

اشتباه نکنید خرید رو ابدا توصیه نمی کنم چون پول دادن پای این قیمتای فوق تخیلی از نظر بنده حماقته !!!

به جاش شما الان حدود 13 میل اگه داشته باشید با قیمت دلاری 27 تومن امروز میشه حدود 480 دلار اگه چنجش بکنید (دلار واقعی نشد مجازی فرقی نداره مهم اینه پولتون ابدا ریال نگه ندارید )

هزینه واردات و کرایه از اونورم حدودا بشه 80 دلار که اگر افزایش بودجه بدید می تونید روی 3060 ویا حتی 3070 فکر کنید و تا مدت طولانی از خرید کارت معاف باشید

مردشور هرچی وارد کننده زالو صفت و قیمت های فوق تخیلی فعلیم ببرن از دید بنده این حرکت بهترین کاره چون دلار چه بشه 10 تومن (توخواب البته ) چه بشه 50 تومن شما بودجه مورد نظر گرافیکتون رو به صورت دلار کنار گذاشتید و تمام،حالا تحت هر شرایطی بدون نگرانی اونو خواهید خرید هم جنسش آکبند بدون نگرانی از ماین این صحبتا هم می تونید از سری 3000 تهیه کنید که مطمئنا خیلی قوی تر از آپشن های فعلیتون میشه گارانتی داخلی و این حرفام همه یعنی پشم اگر کمی عاقلانه فکر کنید گول نمی خورید و بهترین انتخاب رو می کنید الا ایحال خود مختارید و تصمیم با خودتونه

موفق و سلامت باشید.🤗

مچکرم دوست عزیز خیلی عالی

مخصوصا تبدیل به دلار چرا به ذهن خودم نرسیده بود

سپاس از شما :) 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...