رفتن به مطلب

هارد sky hawk سی گیت.

arash_aria
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یه سوال داشتم میشه هارد اسکای هاک رو به سیستم کامپیوتر ببندیم یا نه ؟؟؟فقط برای دوربینه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

همه ی هارد هارو به هر دستگاهی که بخواید میتونید متصل کنید...بدون هیچ مشکلی

اما بعضی از هارد ها برای یه کار خاص بهینه شدند که به لحاظ اقتصادی برای مصرف کننده هم صرفه اقتصادی داشته باشند.

مثلا هارد وسترن سبز با دور 5400 برای آرشیو و ... مناسب تره.

هارد وسترن آبی با دور 7200 برای نصب ویندوز و اپ ها مناسب تره...

فردی که میخواد از هارد سبز برای نصب ویندوز استفاده کنه، هیچ مشکلی براش پپش نمیاد، فقط سرعت مناسبی نداره و زمان لود زیاد میشه...

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود

همه ی هارد هارو به هر دستگاهی که بخواید میتونید متصل کنید...بدون هیچ مشکلی

اما بعضی از هارد ها برای یه کار خاص بهینه شدند که به لحاظ اقتصادی برای مصرف کننده هم صرفه اقتصادی داشته باشند.

مثلا هارد وسترن سبز با دور 5400 برای آرشیو و ... مناسب تره.

هارد وسترن آبی با دور 7200 برای نصب ویندوز و اپ ها مناسب تره...

فردی که میخواد از هارد سبز برای نصب ویندوز استفاده کنه، هیچ مشکلی براش پپش نمیاد، فقط سرعت مناسبی نداره و زمان لود زیاد میشه...

ممنون حالا ویندوز رو هارد 7200 دور بریزیم بازی رو از رو هارد 5400 دور اجرا کنیم سرعتش خیلی کند میشه ؟؟؟؟

هر چند اسکای هاواک 5900 دور در دقیقه هستش گویا 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا من چون همیشه سخت افزارم ضعیف بوده، بازی رو چه روی هارد با دور کم یا زیاد، چه ssd امتحان کردم تو سرعت لود تاثیری نداشته....

ولی تو اجرای برنامه ها تاثیر زیادی داره...

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

والا من چون همیشه سخت افزارم ضعیف بوده، بازی رو چه روی هارد با دور کم یا زیاد، چه ssd امتحان کردم تو سرعت لود تاثیری نداشته....

ولی تو اجرای برنامه ها تاثیر زیادی داره...

یعنی فریم ریت بیشتری داده یا مثلا گیر داره رو هارد 5400 ولی رو هارد 7200 گیر نداره؟

در 4 ساعت قبل، Hadi MP گفته است :

سرعت لود ویندوز و فایل های کوچک نسبت به هارد 7200 دور کندتر خواهد بود، غیر از اون هیچ مشکلی نداره و اسکای هاوک بسیار دوام بهتری نسبت به مدلهای معمولی داره.

ویندوزم هاردش 7200 دوره عزیز .تو بازی که تفاوتی نمیکنه؟؟؟

یه سوالم دارم شاید بیربت باشه من یه رم 8 گرفتم سیستم برسه به 32 و یه 4 اضاف دارم زدم برای فروش کسی جواب سلاممونم نداد چرا این شکلی شده؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، arash_aria گفته است :

یه سوالم دارم شاید بیربت باشه من یه رم 8 گرفتم سیستم برسه به 32 و یه 4 اضاف دارم زدم برای فروش کسی جواب سلاممونم نداد چرا این شکلی شده؟؟؟

سلام،

شاید کسی نیاز نداره. من یادمه یک تاپیک خرید کیس زده بودم چند بار up دادم دیدم کسی چیزی نگفت. الان رفتم نگاهش کردم دیدم 2 نفر غیر خودم دارن دنبالش میکنن😂

شما طبق قوانین تاپیکو up کن. یک روزی خریدار پیدا میشه.

در 28 دقیقه قبل، arash_aria گفته است :

یعنی فریم ریت بیشتری داده یا مثلا گیر داره رو هارد 5400 ولی رو هارد 7200 گیر نداره؟

ssd ها فریم رو زیاد نمی کنن بلکه سرعت لودینگ رو زیاد میکنن مثلا شما توی بازی csgo روی hdd برات 30 ثانیه طول میکشه سرور لود بشه ولی توی ssd میشه 10 ثانیه.

منظور ایشون از نرم افزار هم همین بود. مثلا نرم افزار های adobe که باز شدنشون طول میکشه رو توی چند ثانیه باز میکنه.

فریم ریت به cpu و gpu و ram ربط داره. ssd و hdd فقط سرعت لود. ssd سرعت لود سریع تر و hdd سرعت لود کمتر نسبت به ssd داره. البته توی بنچمارک ها دیدم که ssd فقط 1 یا نیم فریم بیشتر داره. که 1 فریم بیشتر به هیچ دردی نمیخوره.

توصیه میکنم برای بیشترین بازده از سیستمتون ، ویندوز را روی یک ssd نصب کنید و بقیه چیز ها در hdd.

ssd 128gb هم باشه ok هست ولی بالای 200 گیگ توصیه میشه. همون اول هم که ویندوز رو نصب کردید تمامی چیز هارو از جمله دسکتاپ و دانلود ها و ... روی یک درایو دیگه در hdd بریزید این کار کمک زیادی میکنه. هیچ چیزی هم روی درایو C نصب نکنید.

ssd های m.2 نسبت به ساتا چند ثانیه (خیلی کم) سریع تر هستن. اما بهتره که حجم بیشتر بخرید ولی sata باشه.

موفق باشید.❤️

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، HosseinRF گفته است :

سلام،

شاید کسی نیاز نداره. من یادمه یک تاپیک خرید کیس زده بودم چند بار up دادم دیدم کسی چیزی نگفت. الان رفتم نگاهش کردم دیدم 2 نفر غیر خودم دارن دنبالش میکنن😂

شما طبق قوانین تاپیکو up کن. یک روزی خریدار پیدا میشه.

ssd ها فریم رو زیاد نمی کنن بلکه سرعت لودینگ رو زیاد میکنن مثلا شما توی بازی csgo روی hdd برات 30 ثانیه طول میکشه سرور لود بشه ولی توی ssd میشه 10 ثانیه.

منظور ایشون از نرم افزار هم همین بود. مثلا نرم افزار های adobe که باز شدنشون طول میکشه رو توی چند ثانیه باز میکنه.

فریم ریت به cpu و gpu و ram ربط داره. ssd و hdd فقط سرعت لود. ssd سرعت لود سریع تر و hdd سرعت لود کمتر نسبت به ssd داره. البته توی بنچمارک ها دیدم که ssd فقط 1 یا نیم فریم بیشتر داره. که 1 فریم بیشتر به هیچ دردی نمیخوره.

توصیه میکنم برای بیشترین بازده از سیستمتون ، ویندوز را روی یک ssd نصب کنید و بقیه چیز ها در hdd.

ssd 128gb هم باشه ok هست ولی بالای 200 گیگ توصیه میشه. همون اول هم که ویندوز رو نصب کردید تمامی چیز هارو از جمله دسکتاپ و دانلود ها و ... روی یک درایو دیگه در hdd بریزید این کار کمک زیادی میکنه. هیچ چیزی هم روی درایو C نصب نکنید.

ssd های m.2 نسبت به ساتا چند ثانیه (خیلی کم) سریع تر هستن. اما بهتره که حجم بیشتر بخرید ولی sata باشه.

موفق باشید.❤️

ایشون گفتن تو لود بازی فرقی نداره تو  اجراش فرق میکنه من تعجب کردم وگرنه که حق با شماست گرافیک و سی پی یو و رم تاثیر اساسی تو فریم ریت بازی دارند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه نکته راجب ssd بگم بله تو فریم ریت تاثیری نداره و فقط زمان لود کمتر میکنه اما اگه زمان لود بیش از اندازه زیاد بشه فریم ریت کاهش پیدا میکنه این قضیه بیشتر توی مادینگ نشون میده

خدوم حدود 150 تا ماد سنگین روی xcom 2 ریخته بودم و بازی رو هارد سیگیت 7200 دور نصب بود به حدی مادها دیر لود میشدن که باعث میشد فریم ریت زیر 10 هم بیاد و لگ و اذیت زیادی میداد که با نصب روی اس اس دی مشکل تا حدود زیادی حل شد

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hadi MP گفته است :

شما تو پست اولتون پرسیدین که SkyHawk برای استفاده معمولی خوبه یا نه! حرفی از فریم ریت یا گیم نزدین که راهنمایی کنیم!

تو بازی تفاوتی نداره، فقط کمی لود المنت ها بیشتر زمان میبره،همین. 

وضعیت قیمت ها درست نیست، قیمتهای عجیب مشتری نداره تا جایی که اطلاع دارم! بخصوص در بازار دست دوم!

در پست ابتدایی عرض کرده ام میشه هاردی اسکای هاک رو روی دسکتاپ بست یا نه 

همه میدونن سری اسکای هاک طول عمر بشتری از باراکودا داره

من از گیم نگفتم دوست عزیزمون فرمودن تو اجرا تفاوت میکنه سرعت هارد سوال کردم چقدر

و در چه قسمتی از اجرا متفاوتهه آیا فریم رت بهتری میده یا نه 

همه میدونن گرافیک و پردازنده و سپس رم در فریم ریت بازی تاثیر اساسی دارند 

قیمت رمم عجیب نزاشتم نوش 560 من 160 کم کردم منصفانه هستش دیگه

در 13 دقیقه قبل، arash_aria گفته است :

در پست ابتدایی عرض کرده ام میشه هاردی اسکای هاک رو روی دسکتاپ بست یا نه 

همه میدونن سری اسکای هاک طول عمر بشتری از باراکودا داره

یه سوال داشتم میشه هارد اسکای هاک رو به سیستم کامپیوتر ببندیم یا نه ؟؟؟فقط برای دوربینه؟

•  

من از گیم نگفتم دوست عزیزمون فرمودن تو اجرا تفاوت میکنه سرعت هارد سوال کردم چقدر

و در چه قسمتی از اجرا متفاوتهه آیا فریم رت بهتری میده یا نه 

همه میدونن گرافیک و پردازنده و سپس رم در فریم ریت بازی تاثیر اساسی دارند 

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، arash_aria گفته است :

تو  اجراش فرق میکنه

بله اصلاح میکنم...منظورم سرعت اجرا بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...