رفتن به مطلب

تجربه های شما از مشکلات و خطاهای سیستم و راه حلی که پیدا کردید

Hamed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، manhatan گفته است :

سلام

100% نرم افزار داره نشون میده چون از نظر فنی سیستم نمیتونه با این ولتاژ روشن بشه.

نسخه های مختلف نرم افزار رو نصب کنید ببینید شاید فرقی کرد.

ولتاژ داخل بایوس چند هستش؟

خودم این پاور رو دارم بعد چندین سال هنوز که هنوزه بدون هیچ تعمیری داره مثل ساعت اتمی کار میکنه و 1 ماه پیش برای خاک گیری پلمپش رو باز کردم الان انگار نو شده.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • ارسال 366
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

کسی میدونه گرافیک 1080ti با cpu 4770k و مادربورد z87 همخوانی داره یا نه ؟

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، amirjk گفته است :

کسی میدونه گرافیک 1080ti با cpu 4770k و مادربورد z87 همخوانی داره یا نه ؟

همخونی داره ولی گلوگاه شدن خواهید داشت 

در ضمن شما قصد دارید شش میلیون گراف بخرید؟ اگر دست دو آمده سه یا دو میلیون اینها واقعی نیست 

لینک به دیدگاه

با سلام

اقا این بیلد 1803 اعصابمو خورد کرده. قاطی میکنه , تو بازی مثل 1709 خوب نیست و... . 1709 و 1803 هر چی اپدیت ویندوز رو غیرفعال میکنم دوباره فعال میشه خودش!

ولی 1709 مشکلات 1803 رو نداشت ولی اپدیت کردنش اذیت میکرد که 1803 هم دیدم اینجوریه. نسخه فعلی 17134.165 هست. با کامپیوتر کارم فقط اینترنت و فیلم و بازی 

حالا کدوم بهتره نصب کنم خواهش میکنم راهنمایی کنید : 

1_ v1709 x64 6in1 build 16299.251 (نسخه pro یا Enterprise) ؟

2_ v1803 build 17134.167 x64 Enterprise

3_ v1803 build 17133.73 x64 Pro

4_ v1803 build 17134.167 8in1 en-US نسخه آیو 64 بیتی (نسخه pro یا Enterprise) ؟

5_ Business Editions x64 RS4 July 2018 MSDN (ریلیز رسمی مایکروسافت v1803 build 17134.112 MSDN )

6_  Consumer Editions x64 RS4 July 2018 MSDN (ریلیز رسمی مایکروسافت v1803 build 17134.112 MSDN )

نسخه Pro یا Enterprise ؟ گزینه های 5 و 6 رو میشه با HWIDGEN فعال کرد؟ KMS داره خودش ایا با HWIDGEN فرقی داره؟

لینک به دیدگاه

در در 1397/05/05, 00:05:01، OZMA گفته است :

درود. این نسخه از ویندوز رو پیدا کنید و نصب کنید دقت کنید این نسخه از ویندوز برنامه های استور و خود استور و کورتانا رو نداره ولی بسیار سبک و عالی هستش

en_windows_10_enterprise_2016_ltsb_x64_dvd_9059483

به قول خارجی ها Windows 7 of 10

ممنون داداش  این نسخه 2016 هستش ؟ سرچ کردم دیدم 2015 داره و 2016 , نسخه ی بعدی هم 2019 میاد. من نسخه جدید میخوام که پایدار باشه و مشکلات مسخره این نسخه که نصب کردم رو نداشته باشه.

نسخه پرو این Consumer Editions x64 RS4 July 2018 MSDN خوبه؟ 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، OZMA گفته است :

بله ورژن 2016 رو نصب کنید نسخه بعدیش هم سال 2019 میاد. اگر ویندوز بی دردسر میخواین همین ورژنی که گفتم نصب کنید. دقیقا همین ایزو رو توی نت پیدا کنید توی تورنت پیدا میشه! en_windows_10_enterprise_2016_ltsb_x64_dvd_9059483

برای ورژن 1803 هم نسخه Business Editions x64 RS4 July 2018 MSDN نصب کنید تا به راحتی به روش kms کرک کنید

ممنون. همون Business Editions x64 RS4 July 2018 MSDN نسخه پرو رو باید نصب کنم چون واسه بازی میخوام جدید باشه بهتره. فقط امیدوارم مشکلات 1803 ورژن 17134.165 رو نداشته باشه

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، OZMA گفته است :

البته این بیلد ورژن آپدیت شده موقع ریلیس (17134.1) هستش.

بیلد دقیق این ورژن 17134.112 هستش.

یعنی این  en_windows_10_enterprise_2016_ltsb_x64_dvd_9059483 الان ورژن اپدیت شده 17134.112 درسته؟ ببخشید زیاد سوال کردم

خوب اگه اینجوری باشه که اینو نصب میکنم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1397/05/06, 08:24:00، Illidan گفته است :

یعنی این  en_windows_10_enterprise_2016_ltsb_x64_dvd_9059483 الان ورژن اپدیت شده 17134.112 درسته؟ ببخشید زیاد سوال کردم

خوب اگه اینجوری باشه که اینو نصب میکنم

ببین رفیق یا اینو نصب بکن ltsb یا نسخه جدید ویندوز home singel نصب بکن سبک هستش 

لینک دانلود ویندوز

https://tb.rg-adguard.net/public.php

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید ، دوستان من به یک مشکل عجیبی برخورد کردم ، سیستم من در برخی بازیهایی که میدونم موردی نداره و میکشه اونها رو ، لگ میزنه . درایور کارت رو نصب کردم آپدیت کردم حذف کردم دوباره نصب کردم ، ویندوز ۱۰ pro , enterprise   ویندوز ۷ ، هر دو رو امتحان کردم ، بیلد 1607 و همچنین بیلد آخر رو هم زدم اما لگ و افت فریم برطرف نشد ، 

Gtx 770 

I5 2400

Ram 8

MB : P8H61

دما رو تست کردم درست و نرماله ، سیستم رو همین اواخر بستم ، گلوگاه هم نیست ، حس میکنم سیستم قدرتشو نمیتونه نشون بده ، اون کاراییشو نداره . اگه راه حلی دارین و لطف کنین کمک کنین ممنون میشم

لینک به دیدگاه

درود.کنار لنز درایو دی وی دی دوتا پیچ هست یکی برای سی دی یکی برای دیویدی اگه دیسک جدید یا دیسکی که یمقدار خش داره  ولنز مشکلی نداره با تنظیم کردن اون پیچها دیسک رو میشه بالا اورد.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من رو سیستمم یه ایر کولر دیپ کول دارم ۵ سال دارمش و یه فن بلبرینگی کولر مستر هم زدم پشت کیس رو برو پردازنده و این فن رو به خاطر نویزش زمستون ها خاموش میکنم اول تابستون روشن کردم ولی دمای سیستم خیلی بالا میرفت نزدیک بود که واتر کولر بخرم اما جهت فن ها اشتباه بود فن پردازنده به سمت بیرون و فن پشتی به سمت داخل بود وقتی فن پشتی رو برگردوندم همه چیز درست شد الان عالی هست دما واقعا عالی

لینک به دیدگاه

با سلام
یکی از دوستان لپتاپی ب محضر بنده اوردند و فرمودند :این نکبتو هر کاری میکنم رو لوگو ویندوز وایمیسه و چند ثانیه بعدش ی صفحه ابی میاد و ریستارت میشه.
بنده نیز یاعلی گفته و کار را بحول قوه الهی آغاز کردم.
در بین کاوش ها ب ذهنم خطور کرد ک شاید این نافرمانی از هارد دیسک باشد (زیرا در بین راه از حرکت باز می ایستاد).
هارد را تعویض نموده و شد انچه باید میشد ، حال سیستم در سلامت کامل بسر میبرد و بدون هیچ خطایی محولات خود را انجام میدهد.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام

اقا سیستمم دیشب روشن کردم ولی سه بار فن ها روشن و خاموش میشن تا بالا بیاد ، مشکل از کجاشه ؟

( شرمنده نمی خواستم تاپیک جدا بزنم و جای دیگه ای برا پرسیدن سوالم پیدا نکردم )

تشکر فراوان .

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

با سلام
مشکل من اینه که وای فای لپتاپم  دائم قطع و وصل میشه. نمیدونم دلیلش چیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، medicalhealth گفته است :

با سلام
مشکل من اینه که وای فای لپتاپم  دائم قطع و وصل میشه. نمیدونم دلیلش چیه

مدل دقیق لپ تابتون چیه؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام 

دوستان این خطای چیه موقع اجرای برنامه؟

Capture.JPG

ویرایش شده توسط farokhe_bihamta
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، farokhe_bihamta گفته است :

سلام 

دوستان این مشکل چیه؟

Capture.JPG

نرم افزارdirectx رو نصب کنdirectx

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

نرم افزارdirectx رو نصب کنdirectx

اوکی شد مرسی

:12_slight_smile:

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام 

دوستان این خطا چیه که باید کلید اینتر را در لحظه ورود به ویندوز 7 فشار داد

راهی برای حذفش هست؟

سیستم ddr3

مادربرد گیگا p61

رم 2 گیگ

سی پی  یو 2030

تو تنظیمات بایوس چیزی پیدا نکردم

بایوس مادربردهای ddr1 گزینه ای برای نادیده گرفتن خطا هست

20181203_204051.jpg

ویرایش شده توسط farokhe_bihamta
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، farokhe_bihamta گفته است :

سلام 

راهی برای حذفش هست؟

سیستم ddr3

مادربرد گیگا p61

رم 2 گیگ

سی پی  یو 2030

20181203_204051.jpg

ویندوز جدید بزنی مشکل حل میشه احتمالا بشه از طریق فایل بوت درستش کرد که من بلد نیتسم.

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، farokhe_bihamta گفته است :

سلام 

راهی برای حذفش هست؟

سیستم ddr3

مادربرد گیگا p61

رم 2 گیگ

سی پی  یو 2030

20181203_204051.jpg

سلام با نرم افزار easy bcd  درست میشه کارکردشم سادس

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

خنثی کردن  دبل کلیک های ناخواسته ، چه به دلایل درایوری چه سخت افزاری

سلام

چند وقتی هست به دلیل بیماری بی حوصله هستم و به وسایلم زیاد اهمیت نمیدم ، هفته ی گذشته موس کامپیوترم رو جای خیلی بدی گذاشته بودم و عملا از میز آویزون شده بود اما اصلا حوصلم نمیشد جاشو درست کنم چون تو رختخواب بودم که با  حرکت دستِ مادر گرامی که برام غذا آورده بودن موس به زمین خورد.

موسم استیل سریز مدل Rival 300 سفیده که وحشتناک هم دوسش دارم! اولین باریه که از یک موس اینقدر خوشم اومده، البته قبلش هم G402 لاجیتک داشتم که اونم نسبت به قیمتش خیلی خوب بود، استیل سریز رو کارکرده فکر کنم 250 اینا خریده بودم و اون G402 رو هم 135 تومن نو! الان همینموس  135 تومنی شده حدود 400 تومن دیگه ببینید اگه میخواستم یه rival 300 دیگه بخرم چی میشد قیمتش...

بگذریم ،یکی دو روز اول چیزیش نبود اما کلیک چپش که کلید اصلی هم هست شروع کرد به دوتایی زدن ، با دقت گوش هم کردم و اون پیستون یا کلیدش فقط یکبار صدا میده اما از هر 10 کلیک حدود 5 تاش دوتایی میشه (اونم با فاصله بسیار بسیار کم از کلیک اول، مثل اینه که اصلا عملا فاصله ی زمانی بینشون نیست! چند روز باش سر کردم اما واقعا دیگه رفته بود روی مخ ، هر فایل یا برنامه ای دوبار باز میشد یا روی هرچی که کلیک میکردم باز میشد اما جالب بود که برخی بازی های شوتر مشکلی باش نداشتن و خودشون ظاهرا سیستمی داشتن که کلیک دوم اگه خیلی سریع میبود حذفش میکردن ، اومدم موس رو باز کنم داخلشو یک نگاهی بندازم ، ویدیویی هم دانلود کردم در این زمینه که ببینم نکته ای گیره ای خار خاصی چیزی نداشته باشه که اشتباها و ندانسته بشکونمش موقع باز کردن که توی ویدیو های پیشنهادی دیدم یه نرم افزاری هست که کلیک دبل رو خنثی میکنه که البته طرف فقط دنبال بازدید بود و کلش فیک بود! بعدش گفتم بگردم دنبال نرم افزاری که شاید بتونه دابل کلیک های ناخواسته رو خنثی کنه مثل اون سیستم داخل بعضی بازیها...

اولش زیاد امیدوار نبودم چون با خودم میگفتم که اومدیم و خواستم خودم عمدا دابل کلیک های بسیار سریع انجام بدم ، نکنه اونها رو هم خنثی یا کنسل کنه! بعد از کلی گشتن نرم افزاری به اسم FixMouseLMB پیدا کردم که 76 کیلوبایت بود ، دابل کلیک هایی رو که موسم بهش دچار شده بود رو کاملا برطرف کرد و تعداد کلیک های خنثی شده رو هم در لحظه نشون میده تا متوجه بشید کلیکی که الان کردید خودش سالم بوده یا دوتایی بوده که خنثی شده (دیروز طی 2 ساعت که داشتم با سیستم کار میکردم 130 تا دابل کلیک رو خنثی کرد!) در عین حالی که اون دبل کلیک های ناخواسته رو خنثی یا فیلتر میکنه سریعترین دبل کلیک های خودم رو فیلتر نمیکنه(ظاهرا کلیک های اون دبل کلیک های مشکل دار واقعا کمترین فاصله ممکن رو با هم دارن) که فوق العادست! الان حداقل مغزم کمی آروم شده با برطرف شدن این اعصاب خوردی :D

دانلود:

https://shatelland.com/upload/files/33c8fcfe-c7d8-4ab3-9bc9-57360dd29f8d

حجم 76 کیلوبایت  ، کافیه اجراش کنید و Start رو بزنید و اگه خواستید مینیمایزش کنید تا جلوی دست و پا نباشه

* توجه داشته باشید که این روش یک درمان نیست بلکه صرفا مثل یک مُسَکِن هست بر این مشکل ، ممکنه موسی که مشکل سخت افزاری پیدا کرده قرار باشه روز به روز اوضاعش بدتر بشه(مثلا اگه دکمه آسیب دیده باشه و به مرور زمان کم کم بلکل بشکنه) و کلا دکمه هاش از کار بیوفته! اما اگه قرار باشه حال موستون از این بدتر نشه این روش میتونه یک درمان دائمی باشه

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در در 1397/09/12, 21:46:06، 7alireza7 گفته است :

سلام با نرم افزار easy bcd  درست میشه کارکردشم سادس

تو ران ویندوز msconfig رو تایپ کنید بعد از قسمت بوت ویندوز قبلی نصب شده رو پاک کنید این بخاطر عدم پاک کردم ویندوز قبلی و نصب مجدد هست. 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Farjam گفته است :

خنثی کردن  دبل کلیک های ناخواسته ، چه به دلایل درایوری چه سخت افزاری

https://shatelland.com/upload/files/33c8fcfe-c7d8-4ab3-9bc9-57360dd29f8d

حجم 76 کیلوبایت  ، کافیه اجراش کنید و Start رو بزنید و اگه خواستید مینیمایزش کنید تا جلوی دست و پا نباشه

درود و تشکر فرجام عزیز

حالتون چطوره ؟ امیدواریم که هرچه زودتر سلامت کامل پیدا کنید و به انجمن برگردید چون جای شما در انجمن واقعا خالیه!

امیدوارم همیشه سلامت و سر حال باشید.?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...