رفتن به مطلب

فروش Asus GTX 570 DC

Almas
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

این کارت رو دارم واسه فروش 1 ماه کار کرده 3 سال گارانتی ویستا داره .(2 سال و 10 11 ماه . )

قیمت پایه : 730 هزار تومان .

عکس فردا ایشالا ...

کارت 580 هم موجوده یعنی هر 2تا هستن ولی فقط یکیش فروشیه هر کدوم زود تر بره ....

card1.jpg

ویرایش شده توسط Almas
لینک به دیدگاه

بله به خاطر اینکه کمتر از ارزش کارت طالب هستید .

میخوام این کارت رو اگر به اندازه ارزشش فروش بره بفروشم از فروشنده این کارت مقداری سر بگیرم 580 رو بدم که با پول کارت 570 برسم به حدی که رضایت بخش باشه .

برای همین عرض کردم فقط یکیش فروشیه .

لینک به دیدگاه

من چی کاره ام ، من منظورم برای بقیه عزیزانه . من که در مورد خرید کالا دیگه چیزی نگفتم عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

زیاد به قیمتهایی که فروشنده های نسبتا محترم بازار بهتون میدن توجه نکنید. مهم اینه که ببینی کسی هم واقعا با اون قیمت حاضره بخره یانه. اونوقت میتونید اون قیمت رو ملاک قرار بدید. مثلا الان سی پی یو 990X رو 3.5 میلیون قیمت میدن!! ولی کی میخره؟ وقتی با اون پول میشه یه مین بورد X79 خوب و یه سی پی یو 3930K خیلی بهتر از 990X و 16 گیگ رم باس 2000 به بالا و 2تا هم SSD ساتا 3 128 گیگ خرید!!! به نظرتون اگر کسی تو بدنش عضوی به نام مغز داشته باشه مید به جای همه ی اینا یه سی پی یو 990X بخره؟؟؟ rolling%20on%20the%20floor.gif

شرمنده به خاطر اسپم. ولی حقیقته

لینک به دیدگاه

اي بابا اقا شما كار نداشته باش به قيمت بازار اصلا

هر كي هر قيمتي ميخره يك كلام بگه همين .

ميخوام بفروشم هر كسي ميخره با قيمت مد نظرش اينجا يه پست بزنه حله .

لینک به دیدگاه

من قیمت پیشنهادی رو کار ندارم شما اگر میخوای پیشنهاد بده یا قبول میکنم یا نه دیگه غیر این نیست که .

خداییش کارت به این ترو تمیزی نو بهترین مدل از بهترین برند آخه دیگه چی میخوای ؟!!!! خداوکیلی اگر اختلاف 580 و 570 از لحاظ قیمتی منو راضی میکرد خودم این 570 رو ورمیداشتم استفاده میکردم ولی میخوام پوله بیشتری دستم بیاد :|

لینک به دیدگاه

عزیزی میای یاهو من شب یاهو هستم عکس و تشکیلات هم بهت میدم یه مقدار هم کارت دارم خلاص اگر قسمت باشه معامله کنیم بره اعصابمون راحت شه .

لینک به دیدگاه

عزیزی میای یاهو من شب یاهو هستم عکس و تشکیلات هم بهت میدم یه مقدار هم کارت دارم خلاص اگر قسمت باشه معامله کنیم بره اعصابمون راحت شه .

داداش شرمنده الان که حساب و کتاب کردم دیدم 600 بیشتر ندارم.

اگه این قیمت می دی در خدمتیم.

لینک به دیدگاه

کنسل شد فعلا .

ویرایش شده توسط Almas
لینک به دیدگاه

کنسل شد فعلا

ویرایش شده توسط Almas
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...