رفتن به مطلب

مشکل در سرعت خواندن و نوشتن SSD اینترنال کامپیوتر

ahmad432
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان ،من یه SSD EVO 860 SUMSUNG 500GB یه دوهفته ای هست که از دیجی کالا خریداری کردم،تو‌ سایت دیجی کالا قسمت مشخصات SSD اینترنالی که برای کامپیوتر خریداری کردم سرعت خواندن SSD رو 550mb/s زده و سرعت نوشتن رو 520mb/s،ولی سرعت خواندن و نوشتنی که تو برنامه Samsung SSD Magician نوشته با سرعت خواندن و نوشتن که تو قسمت مشخصات سایت دیجی کالا هست یکی نیست ،یعنی سرعت خواندن و نوشتن برنامه  Samsung SSD Magician به ترتیب 267 و 266 هست که با مشخصات سایت دیجی کالا فرق می‌کنه ،SSD همونی هست که سفارش دادم و درست ارسال شده و باز شده هم نبود و ویندوز 10 الان روی SSD نصبه.یه HDD سامسونگ هم که کنارش دارم داخل کیس .ممنون میشم راهنمایی کنید .

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ahmad432 گفته است :

سلام دوستان ،من یه SSD EVO 860 SUMSUNG 500GB یه دوهفته ای هست که از دیجی کالا خریداری کردم،تو‌ سایت دیجی کالا قسمت مشخصات SSD اینترنالی که برای کامپیوتر خریداری کردم سرعت خواندن SSD رو 550mb/s زده و سرعت نوشتن رو 520mb/s،ولی سرعت خواندن و نوشتنی که تو برنامه Samsung SSD Magician نوشته با سرعت خواندن و نوشتن که تو قسمت مشخصات سایت دیجی کالا هست یکی نیست ،یعنی سرعت خواندن و نوشتن برنامه  Samsung SSD Magician به ترتیب 267 و 266 هست که با مشخصات سایت دیجی کالا فرق می‌کنه ،SSD همونی هست که سفارش دادم و درست ارسال شده و باز شده هم نبود و ویندوز 10 الان روی SSD نصبه.یه HDD سامسونگ هم که کنارش دارم داخل کیس .ممنون میشم راهنمایی کنید .

سلام.مادربرد ساتا 3 هست یا ساتا 2؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ahmad432 گفته است :

مشخصات سیستمتون؟ واینکه با نرم افزار کریستال مارک هم تست کردین؟

نسخه Samsung Magition شما چنده؟

لینک به دیدگاه

سلام وقت شما بخیر،مشخصات سیستم بنده :

Motherboard:ASUS ASUS H81M-V3H81M-V LGA 1150 

RAM:8GB DDR3

CPU :intel Corei 5 ,3.20Ghz 

GRAPHIC:intel HD GRAPHIC 4600 ,2GB

SSD internal:SSD SAMSUNG EVO 860,500GB

HDD internal :SAMSUNG 500 GB 

Power:GREEN 330W

Windows: 10 64 bit LTSC 

(نسخه6.2.0.250 Samsung SSD Magician Tool هست )

خیر،با برنامه کریستال مارک تست نکردم .

ویندوز سر خود SSD نصب هست .

ویرایش شده توسط ahmad432
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، ahmad432 گفته است :

سلام وقت شما بخیر،مشخصات سیستم بنده :

Motherboard:ASUS ASUS H81M-V3H81M-V LGA 1150 

RAM:8GB DDR3

CPU :intel Corei 5 ,3.20Ghz 

GRAPHIC:intel HD GRAPHIC 4600 ,2GB

SSD internal:SSD SAMSUNG EVO 860,500GB

HDD internal :SAMSUNG 500 GB 

Power:GREEN 330W

Windows: 10 64 bit LTSC 

(نسخه6.2.0.250 Samsung SSD Magician Tool هست )

خیر،با برنامه کریستال مارک تست نکردم .

ویندوز سر خود SSD نصب هست .

دقت کن که SSD رو به ساتا 3 وصل کرده باشی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...