رفتن به مطلب

تاثیر کیس های مختلف روی خنک کردن قطعات

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام وقت همگی بخیر 

سوالم اینه که کیس های مختلف میتونن تاثیر محسوسی رو دمای قطعات بزارن ؟خودم کیس green hiwa دارم کیس میدتاور کوچیکیه... سه تا فن 120 میخوره (یکی جلو یکی بغل یکی هم پشت کیس ) ..فضای کمی هم داره داخلش ...گرافیکم rtx 2060 super مدل ویندفورس گیگابایته که خنک کنندگیشون آشغاله هیت سینک ضعیف اصلا نخرید این مدلو(موقع گیم تا 86 درجه هم میره ) ..همه چیزیو تست کردم واسه گرافیک درب کیس رو هم باز گذاشتم کلا تاثیر نداشت رو خنک کنندگیش الان فقط مونده کیس ...حالا یه کیس با فضای بیشتر و تعداد فن های بیشتر میتونه تغییری ایجاد کنه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

به طور خلاصه: بله تاثیر بسیار زیادی داره کیس اما اصلی ترین دلیلی که یه کیس از دیگری خنک تر و بهتره air flow یا جریان هوای مهندسی شده ای هست که می تونه ایجاد کنه و لزوما تعداد فن بیشتر نیست.

اما این نکته هم بسیار مهمه که خود اتاق شما هم دماش معقول باشه و محلی که کیس قرار گرفته هم از جریان هوای مناسبی برخوردار باشه. که این نکته از خود کیس هم مهمتره از نظر من.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Buddy گفته است :

سلام

به طور خلاصه: بله تاثیر بسیار زیادی داره کیس اما اصلی ترین دلیلی که یه کیس از دیگری خنک تر و بهتره air flow یا جریان هوای مهندسی شده ای هست که می تونه ایجاد کنه و لزوما تعداد فن بیشتر نیست.

اما این نکته هم بسیار مهمه که خود اتاق شما هم دماش معقول باشه و محلی که کیس قرار گرفته هم از جریان هوای مناسبی برخوردار باشه. که این نکته از خود کیس هم مهمتره از نظر من.

بقیه جاهای خونه رو هم تست کردم جلو کولر و ... فقط میتونه از جریان هوای داخل خود کیس باشه ...چه کیسایی جریان هوای بهتری دارن جایگیری فن ها باید تو چه قسمتایی باشه ک بازده بهتری بده ؟

لینک به دیدگاه

سلام. کارت گرافیک ارزونقیمت یکی از مشکلاتش خمیر سیلیکون نامرغوبه. اینکه اگه کارت گارانتی نداره میتونید خمیرش رو با یه مدل باکیفیت عوض کنید و یا اگه گارانتی داره، با آواژنگ صحبت کنید که خمیر مد نظر خودتون رو به کارت بزنن که گارانتیش باطل نشه.

مهندسی جریان هوا از خود کیس خیلی مهمتره. شما خوف و خفن ترین کیس موجود رو هم داشته باشید ولی جریان هوا رو مهندسی نکنید، نتیجه خاصی نمیگیرید.

شاید مطابق استاندارد اینتل نباشه این کار، ولی چون کارت گرافیک شما open air هست و بلوور نیست (استاندارد اینتل برای بلوورها مناسب تره)، بهتره که فن کنار exhaust باشه و intake نباشه. این طوری هوای گرم اطراف کارت گرافیک راحت تر دفع میشه. چون هدف شما پایین آوردن دمای گرافیکه، فن جلویی باید مدل قدرتمندی باشه و بتونه هوای مورد نیاز کولر گرافیک را تامین کنه.

کولر پردازنده چه مدلیه عزیز؟ تاورکولره یا کولر اورجینال اینتل، یا واتر 120 هست؟ مشکلی با دمای پردازنده ندارید؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

سلام. کارت گرافیک ارزونقیمت یکی از مشکلاتش خمیر سیلیکون نامرغوبه. اینکه اگه کارت گارانتی نداره میتونید خمیرش رو با یه مدل باکیفیت عوض کنید و یا اگه گارانتی داره، با آواژنگ صحبت کنید که خمیر مد نظر خودتون رو به کارت بزنن که گارانتیش باطل نشه.

مهندسی جریان هوا از خود کیس خیلی مهمتره. شما خوف و خفن ترین کیس موجود رو هم داشته باشید ولی جریان هوا رو مهندسی نکنید، نتیجه خاصی نمیگیرید.

شاید مطابق استاندارد اینتل نباشه این کار، ولی چون کارت گرافیک شما open air هست و بلوور نیست (استاندارد اینتل برای بلوورها مناسب تره)، بهتره که فن کنار exhaust باشه و intake نباشه. این طوری هوای گرم اطراف کارت گرافیک راحت تر دفع میشه. چون هدف شما پایین آوردن دمای گرافیکه، فن جلویی باید مدل قدرتمندی باشه و بتونه هوای مورد نیاز کولر گرافیک را تامین کنه.

کولر پردازنده چه مدلیه عزیز؟ تاورکولره یا کولر اورجینال اینتل، یا واتر 120 هست؟ مشکلی با دمای پردازنده ندارید؟

سی پی یو مشکلی نداره کولر دیپ کول گذاشتم مدلش یادم نیس خمیر کارتو هم قبلا عوض کردم 

کیس هم سه تا جای فن داره واسه فن کناری هم در دو جهت تست کردم تاثیر نداشت 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Reza6979 گفته است :

بقیه جاهای خونه رو هم تست کردم جلو کولر و ... فقط میتونه از جریان هوای داخل خود کیس باشه ...چه کیسایی جریان هوای بهتری دارن جایگیری فن ها باید تو چه قسمتایی باشه ک بازده بهتری بده ؟

به صورت کلی باید هم فن ورودی هوا داشته باشین و هم خروجی که با توجه به مشخصات کیس تعیین میشه و باید بین بین این فنها تعادل برقرار بشه که جریان هوایی پیوسته داشته باشین. مدل که نمی تونم اینجوری معرفی کنم باید اول بودجه تون رو برای کیس اعلام کنید.

لینک به دیدگاه

خوب هرچی کیس بزرگتر باشه یا به اصطلاح فول تاور باشه بهتر ولی همون طور که دوستان گفتند چیدمان صحیح فنهای خیلی مهم به این صورت که فنهای جلو کیس هوای خارج رو انتقال میدند به داخل کیس وفنهای بالای کیس( بدلیل سبک بودن هوای گرم وتجمع دربالای کیس) هوای گرم را به خارج از کیس هدایت می کنند.ولی خوب فنهای جلوی کیس نقش بسزای در خنک کنندگی کیس به خصوص کارت گرافیگ دارند.البته از  تهویه وگردش هوای HDDوSDD غافل نشید .ولی همیشه یک کیس با کیفیت چه ازنظر اسکلت کیس وچه از نظر فنهای با کیفیت باید در الویت باشه که متاسفانه خیلی از دوستان به این امر مهم توجه نمیکنند وپول به یک کیس باکیفیت وبرند رو منطقی نمی بینند وانرو یک خرج اضافی میبینند.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Reza6979 گفته است :

سلام وقت همگی بخیر 

سوالم اینه که کیس های مختلف میتونن تاثیر محسوسی رو دمای قطعات بزارن ؟خودم کیس green hiwa دارم کیس میدتاور کوچیکیه... سه تا فن 120 میخوره (یکی جلو یکی بغل یکی هم پشت کیس ) ..فضای کمی هم داره داخلش ...گرافیکم rtx 2060 super مدل ویندفورس گیگابایته که خنک کنندگیشون آشغاله هیت سینک ضعیف اصلا نخرید این مدلو(موقع گیم تا 86 درجه هم میره ) ..همه چیزیو تست کردم واسه گرافیک درب کیس رو هم باز گذاشتم کلا تاثیر نداشت رو خنک کنندگیش الان فقط مونده کیس ...حالا یه کیس با فضای بیشتر و تعداد فن های بیشتر میتونه تغییری ایجاد کنه ؟؟؟

طبق تجربم با 1060 2 فن ایسوس: قطعات بیرون کیس تست کن اگه بازم دما بالاست میمونه طراحی بد هیتسینک...اونم با کم کردن core clock تو افتربرنر درست میشه...خمیر هم عوض کردم نشد

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

طبق تجربم با 1060 2 فن ایسوس: قطعات بیرون کیس تست کن اگه بازم دما بالاست میمونه طراحی بد هیتسینک...اونم با کم کردن core clock تو افتربرنر درست میشه...خمیر هم عوض کردم نشد

شما با asus 1060 dual مشکل دما دارید؟! من با msi ocv1 ندارم |:

با اورکلاک به 2100 مگاهرتز، دما به 85 نمیرسه. سه ساله کارت رو دارم، خمیرش رو هم عوض نکردم.

کیس گرین X1 Basic، دو عدد فن deepcool شیشه ای در جلو و یک عدد عقب، فن خود کیس هم روی درب کناری

در 1 ساعت قبل، Reza6979 گفته است :

سی پی یو مشکلی نداره کولر دیپ کول گذاشتم مدلش یادم نیس خمیر کارتو هم قبلا عوض کردم 

کیس هم سه تا جای فن داره واسه فن کناری هم در دو جهت تست کردم تاثیر نداشت 

الان دمای گرافیک چقدر میره بالا؟ تا 70 و خورده ای دما اوکیه ولی اگه به 80 میرسه داستان دارید

چند تا گزینه پیش روی شماس:

1- زیاد کردن دور فن های گرافیک: باعث کاهش عمر فن ها در درازمدت میشه

2- زیاد کردن دور فن های کیس: کلا زیاد کردن دور فن، عمرش رو کوتاه میکنه

3- اضافه کردن فن به طور غیر فابریک: خب باید روی کیس تغییرات اساسی اعمال کنید و برشکاری - سوراخکاری اینا انجام بدید

4- عوض کردن کیس: پرهزینه ترین راه حل ممکن هست و شاید مشکل رو اساسی هم حل نکنه

هیچ کدوم از این گزینه ها قرار نیست خیلی موثر باشن. یکی از دوستان فروم 2080ti از همین سری داشت و اتفاقا کیسش هم کولرمستر بود. به هر در و دیواری زدیم، نتونستیم دمای کارت این بنده خدا رو بیاریم زیر 80. خلاصه اینکه، شما با تعویض کیس هم انتظار معجزه نداشته باشید

شاید بهترین راه حل، همون کم کردن دستی ولتاژ کارت با afterburner باشه...

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز بله خیلی تاثیر داره. طراحی کیس و جنسش خیلی مهم هست. کیس هایی که پنل های فلزی دارن برای ورود و خروج هوا یکم کمک میکنن به دمای هوای عبوری و همچنین تعداد فن و جریان هوا عبوری داخل کیس مهمه. با کیس شما یه فن برای ورودی و دوتا برای خروجی بزارید بهتر میشه.

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

شما با asus 1060 dual مشکل دما دارید؟! من با msi ocv1 ندارم |:

با اورکلاک به 2100 مگاهرتز، دما به 85 نمیرسه. سه ساله کارت رو دارم، خمیرش رو هم عوض نکردم.

کیس گرین X1 Basic، دو عدد فن deepcool شیشه ای در جلو و یک عدد عقب، فن خود کیس هم روی درب کناری

الان دمای گرافیک چقدر میره بالا؟ تا 70 و خورده ای دما اوکیه ولی اگه به 80 میرسه داستان دارید

چند تا گزینه پیش روی شماس:

1- زیاد کردن دور فن های گرافیک: باعث کاهش عمر فن ها در درازمدت میشه

2- زیاد کردن دور فن های کیس: کلا زیاد کردن دور فن، عمرش رو کوتاه میکنه

3- اضافه کردن فن به طور غیر فابریک: خب باید روی کیس تغییرات اساسی اعمال کنید و برشکاری - سوراخکاری اینا انجام بدید

4- عوض کردن کیس: پرهزینه ترین راه حل ممکن هست و شاید مشکل رو اساسی هم حل نکنه

هیچ کدوم از این گزینه ها قرار نیست خیلی موثر باشن. یکی از دوستان فروم 2080ti از همین سری داشت و اتفاقا کیسش هم کولرمستر بود. به هر در و دیواری زدیم، نتونستیم دمای کارت این بنده خدا رو بیاریم زیر 80. خلاصه اینکه، شما با تعویض کیس هم انتظار معجزه نداشته باشید

شاید بهترین راه حل، همون کم کردن دستی ولتاژ کارت با afterburner باشه...

مال منم همینطوره هفت ماهه هرکاری کردم از 83 پایینتر نمیاد فقط دیگ کیسو عوض نکردم ...چون دیدم بعضیا با عوض کردن کیس دماشون بهتر شده ..البته نه این کیسای معمولی ک فقط دمای هوا اتاقو میبرن داخل بعضیاشون همینجوری حالت ایدل خیلی خنکه داخلشون  

در 6 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

سلام دوست عزیز بله خیلی تاثیر داره. طراحی کیس و جنسش خیلی مهم هست. کیس هایی که پنل های فلزی دارن برای ورود و خروج هوا یکم کمک میکنن به دمای هوای عبوری و همچنین تعداد فن و جریان هوا عبوری داخل کیس مهمه. با کیس شما یه فن برای ورودی و دوتا برای خروجی بزارید بهتر میشه.

سلام آقا بهروز والا دوتا خروجی هم داره ولی تاثیر نداره کیس ک نیس حلبیه 

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Reza6979 گفته است :

مال منم همینطوره هفت ماهه هرکاری کردم از 83 پایینتر نمیاد فقط دیگ کیسو عوض نکردم ...چون دیدم بعضیا با عوض کردن کیس دماشون بهتر شده ..البته نه این کیسای معمولی ک فقط دمای هوا اتاقو میبرن داخل بعضیاشون همینجوری حالت ایدل خیلی خنکه داخلشون  

سلام آقا بهروز والا دوتا خروجی هم داره ولی تاثیر نداره کیس ک نیس حلبیه 

اگه فنها گرین هست چنان ناثیری نداره ، فن خوب بزارید. ولی در کل طراحی کیس مناسب نباشه ۱۰ تا فن هم ببندی فرق نمیکنه

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Reza6979 گفته است :

سلام وقت همگی بخیر 

کیس شما دوست عزیز کاربرد ادارای داره واینو میتونید توسایت گرین چک کنید تو دسته بندی کیس گیمینگ نیست ونمیدونم چه کسی این کیس رو برای شما انتخاب کرده نه تهویه مناسبی داره وفضاش بسیار کوچیک طفلی کارت 2060.  باز گذاشتن درب کیس هم یک اشتباه دیگه که باعت میشه تهویه کیس درست عمل نکنه اگر بودجه دارید من کیس کولر مستر master box mb500 روپیشنهاد میدم .     

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Arash Mahmoudi گفته است :

کیس شما دوست عزیز کاربرد ادارای داره واینو میتونید توسایت گرین چک کنید تو دسته بندی کیس گیمینگ نیست ونمیدونم چه کسی این کیس رو برای شما انتخاب کرده نه تهویه مناسبی داره وفضاش بسیار کوچیک طفلی کارت 2060.  باز گذاشتن درب کیس هم یک اشتباه دیگه که باعت میشه تهویه کیس درست عمل نکنه اگر بودجه دارید من کیس کولر مستر master box mb500 روپیشنهاد میدم .     

کیس قشنگیه فقط بودجم اونقد نیس ...کیس مسترتک atron mesh چی ؟جوابگو هس 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست من

همونطور که بقیه دوستان هم گفتن، تعداد فن و مدلشون در اولویت نیست،

جریان هوا باید اصولی باشه

من خودم تو maker5 با 5 تا فن کولر مستر، وقتی جهت فنها رو عوض کردم، یعنی از پشت و بالا هوا به داخل و از جلوی کیس هوا به بیرون گذاشتم، دمای قطعات تا 10 درجه بیشتر شد...

اصولی ترین سیستم اینه که هوا از جلو و زیر کیس وارد شه و از پشت خارج شه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Reza6979 گفته است :

کیس قشنگیه فقط بودجم اونقد نیس ...کیس مسترتک atron mesh چی ؟جوابگو هس 

بازهم همون دیگاه به کیس 😄گفتم کیس باید متناسب با کاربری شما وهمچنین قطعات باشه نه خیلی گران ورده بالا نه خیلی پایین مخصوصا برای اونهای که کاربریشون گیمینگ.درمورد کیس مستر تک  atron mesh اندازه درهمون حد کیس شما است ولی این دررده کیس گیمینگ وجلوش هم دوتافن داره بعلاوه اینکه جلوش هم باز وتهویه خوب صورت میگیره.موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Arash Mahmoudi گفته است :

بازهم همون دیگاه به کیس 😄گفتم کیس باید متناسب با کاربری شما وهمچنین قطعات باشه نه خیلی گران ورده بالا نه خیلی پایین مخصوصا برای اونهای که کاربریشون گیمینگ.درمورد کیس مستر تک  atron mesh اندازه درهمون حد کیس شما است ولی این دررده کیس گیمینگ وجلوش هم دوتافن داره بعلاوه اینکه جلوش هم باز وتهویه خوب صورت میگیره.موفق باشید.

قربونت هرچند با این وضع ک قیمتا دارن میرن بالا احتمالا بودجم به اینم نرسه 😂خداییش خیلی وضع افتضاحیه 

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

زمانی ک مغازه سیستم صوتی خودرو داشتم مشتری میومد 4 تومن قطعه میخرید بعد وقتی میرسید ب خرید سیم برق و اتصالات میگفت هزینه نکن مثلا با 200 تومن سر و تهش رو هم بیار!

خب عزیز من بهترین قطعه رو هم بخری برق خوب بش نرسه مفت نمیرزه. جز خراب شدن صدا عمر قطعه کم میشه و ریسک سوختن بالا میره. تو سیستم صوتی خودرو مهمترین پارامتر سیم برق و اتصالاتش هست ینی برق خوب.

الان وضع شما هم همونجوریه.

شاید شما قطعات خیلی خوبی خریده باشید ولی وقتی نتونید دماشون رو کنترل کنید و هوای خنک بهشون نرسونید جز اینکه بازده کامل از قطعاتتون نمیگیرید، عمرشون رو کم میکنید و ریسک سوختنشون رو بالا میبرید.

اگر کیس حرفه ای گرونه و توان خریدش رو ندارید بهتره ب دمای محیط فکر کنید. احتمالا دمای محیط شما بالاست.

کیس حرفه ای امروز 6 تومن پولشه، اگر بودجه محدوده واقعا اشتباهه پول کیس بدی اون قدر و اتاقت کولر گازی نداشته باشه!

مطمعنا ی کولر تو اتاق تاثیر فوق العاده بیشتری حتی توی کیس فعلیتون داره.

توصیه من پایین اوردن دمای اتاقتون هست بعدش ایجاد جریان هوای مثبت داخل کیس.

الان شما کیستون در حد قطعاتتون توان دفع حرارت نداره چون هم کوچیکه و هم مکان نصب فن کافی نداره.

شما فک کن ی بخاری بزاری تو ی اتاق 9 متری. چ قدر گرم میشه کل اتاق! بعد همون بخاری رو بزاری تو اتاق 20 متری! خیلییی دیرتر اتاق گرم میشه و دمای اتاق خیلی سخت ب اون 9 متری برسه.

کیس کوچیک دقیقا همون کار رو میکنه. پس اول باید کیس رو بزرگتر بگیرید. قدم بعدی داشتن خروجی هوای گرم از بالای کیسه ک ب شدت خنک میکنه قطعات رو.

بودجه ای ک برای این کار در نظر گرفتید رو بفرمایید ک بشه بهتر راهنماییتون کرد.

موفق باشید دوست من.

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.

زمانی ک مغازه سیستم صوتی خودرو داشتم مشتری میومد 4 تومن قطعه میخرید بعد وقتی میرسید ب خرید سیم برق و اتصالات میگفت هزینه نکن مثلا با 200 تومن سر و تهش رو هم بیار!

خب عزیز من بهترین قطعه رو هم بخری برق خوب بش نرسه مفت نمیرزه. جز خراب شدن صدا عمر قطعه کم میشه و ریسک سوختن بالا میره. تو سیستم صوتی خودرو مهمترین پارامتر سیم برق و اتصالاتش هست ینی برق خوب.

الان وضع شما هم همونجوریه.

شاید شما قطعات خیلی خوبی خریده باشید ولی وقتی نتونید دماشون رو کنترل کنید و هوای خنک بهشون نرسونید جز اینکه بازده کامل از قطعاتتون نمیگیرید، عمرشون رو کم میکنید و ریسک سوختنشون رو بالا میبرید.

اگر کیس حرفه ای گرونه و توان خریدش رو ندارید بهتره ب دمای محیط فکر کنید. احتمالا دمای محیط شما بالاست.

کیس حرفه ای امروز 6 تومن پولشه، اگر بودجه محدوده واقعا اشتباهه پول کیس بدی اون قدر و اتاقت کولر گازی نداشته باشه!

مطمعنا ی کولر تو اتاق تاثیر فوق العاده بیشتری حتی توی کیس فعلیتون داره.

توصیه من پایین اوردن دمای اتاقتون هست بعدش ایجاد جریان هوای مثبت داخل کیس.

الان شما کیستون در حد قطعاتتون توان دفع حرارت نداره چون هم کوچیکه و هم مکان نصب فن کافی نداره.

شما فک کن ی بخاری بزاری تو ی اتاق 9 متری. چ قدر گرم میشه کل اتاق! بعد همون بخاری رو بزاری تو اتاق 20 متری! خیلییی دیرتر اتاق گرم میشه و دمای اتاق خیلی سخت ب اون 9 متری برسه.

کیس کوچیک دقیقا همون کار رو میکنه. پس اول باید کیس رو بزرگتر بگیرید. قدم بعدی داشتن خروجی هوای گرم از بالای کیسه ک ب شدت خنک میکنه قطعات رو.

بودجه ای ک برای این کار در نظر گرفتید رو بفرمایید ک بشه بهتر راهنماییتون کرد.

موفق باشید دوست من.

بودجه دو تومنه احتمالا green striker بهترین گزینم باشه 

لینک به دیدگاه

کیس مناسب و بزرگتر قطعا تاثیر داره  چون هم جریان هوا بهتر میشه و اسمبل تمییز تری میشه انجام داد قطعات جای مناسب قرار می گیرن و جا کوچک نیست بعدا واسه اپدیت و ارتقا دست آدم بازه 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Reza6979 گفته است :

بودجه دو تومنه احتمالا green striker بهترین گزینم باشه 

قبل از اینکه بخوای خرید کنی کیستو با پنل باز تست کن . اگه دیدی انچنان تغییر نکرد الکی سراغ کیس دیگه نرو مشکل از کارتته که دماش زیاده ، من خودم 5700xt دارم دماش 70 درجه بالاتر نمیره تو فول لود با دور فن 55% و کیسم deepcool dukase v2 هست که الان تو فروم فک کنم یکی دسته دو گزاشته بود واسه فروش . وقتی درب کیسو باز بزاری کیس با هوای محیط خنک میکنه تا قدرت فن ، یه تسته دیگه اگه دیدی تغییر نکرد یعنی با یه کیس 20 میلیون تومنیم اونچنان تغییر خاصی نمیکنه.

لینک به دیدگاه

حالا لازم نیست خیلی برای کیس هزینه کنید

ولی خدایی HIWA آخه؟ اون کیس که هیچی من کیس های دیگه گرین که به نسبت کیس شما خیلی بالا حساب میشه نسبت به یکسری دیگه از کیس های گرین تا حدود 10 درجه روی واتر سی پی یو و گرافیک تغییر درجه داشتم

کیس بسته رو شما 10 تا فن هم ببندی هیچ فایده ای نداره مگر اینکه یک انشعاب کولر گازی بگذارید داخلش

اون کیس شما برای مصارف عمومی و شرکت ها هست نه برای کیس گیمینگ

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، VIP3R گفته است :

حالا لازم نیست خیلی برای کیس هزینه کنید

ولی خدایی HIWA آخه؟ اون کیس که هیچی من کیس های دیگه گرین که به نسبت کیس شما خیلی بالا حساب میشه نسبت به یکسری دیگه از کیس های گرین تا حدود 10 درجه روی واتر سی پی یو و گرافیک تغییر درجه داشتم

کیس بسته رو شما 10 تا فن هم ببندی هیچ فایده ای نداره مگر اینکه یک انشعاب کولر گازی بگذارید داخلش

اون کیس شما برای مصارف عمومی و شرکت ها هست نه برای کیس گیمینگ

والا موندم میترسم هزینه کنم درست نشه ...درسته این گرافیکای گیگابایت هیت سینک بدی دارن ولی داخل آمازون دیدم بعضیام تونستن دمای 77 درجه درجه یا پایینتر داشته باشن ..البته خب بعضیام دماشون مثل من خراب بوده ولی خب نمیشه ک یه کارتو خراب بزنن یه کارتو جور دیگ همش مثل همه حتی کارت من vers 2 هم هست .حالا واقعا دو دلم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...