رفتن به مطلب

هنگ کردن سیستم هنگام شروع به رایت**** بچه ها کمک ****

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان سلام . من یه سیستم 775 دارم که روش یه ویندوز 7 - 64 بیت نصب کردم . با این سیستم کار رندر انجام می دم . سرعتش موقع رندر و بقیه امورات سیستم خوبه . وقتی فایل رندر شده رو می خوام رایت کنم به محض اینکه تبدیل فرمتش تموم می شه و می خواد شروع به رایت بشه ، سیستم کلا هنگ می کنه و باید ریبوت کنم . چی کار کنم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر با رایت فایل های دیگه مشکلی نداری و از نرو استفاده میکنی با یک نرم افزار دیگه فایل رو به فرمت مورد نظر تبدیل کن بعد رایت کن.

لینک به دیدگاه

من فایل رو با نرو رایت نمی کنم . فایل رو کپچر کردم و با نرم افزارهای مونتاژ ، کانورت و رایت می کنم . می دونی مسئله اینه که وقتی سی دی رو می ذارم . سی دی رو بالا نمیاره و در حالت خوندن سی دی هنگ می کنه . و باز وقتی درب دی وی دی رایتر رو می زنم و باز می شه ، سیستم به حالت عادی برمیگرده و خوب کار می کنه . در ضمن من این کار رو با هردو تا درایور سی دی خونم انجام می دم

لینک به دیدگاه

آپ . بچه ها بخونید . کارم گیره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چک کن ببین با فایلهای دیگه هم موقع رایت مشکل داری یا نه. رایتر رو هم چک کن یکبار.

در صورتی که میخواهی از همون نرم افزار استفاده کنی یکبار آن اینستال کن و دوباره نصب کن نسخه به روز تر اگر هست بهتر هست.

در صورتی که مشکل داری هنوز بعد از اینکه فایل رو کانورت کردی با همون نرم افزار رایت نکن فایل رو سیو کن با یه برنامه دیگه رایت کن.

همه نرم افزار های مونتاژ فایل رو به فرمت های ویدئو مورد نیاز ذخیره میکنن

لینک به دیدگاه

داداش وقتی تو دیسک خونم ، سی دی خام می ذارم ، سی دی رو میاره بالا و می خونه . اما وقتی دی وی دی می ذارم هنگ می کنه و نمی خونه . به نظرت مشکل از چیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکل از خیلی چیز ها میتونه باشه از کانفیگ نرم افزاری که استفاده میکنی و .....

ببین درایوت کلا خارج از این نرم افزار با رایت دی وی دی مشکلی داره یا نه.

مطالب پست قبلی رو انجام بده بعد جواب بده که چیکار کردی و چی شد.

=====

اگر کلا با DVD مشکل داری میتونه مشکل سخت افزاری باشه.

ویرایش شده توسط UnforgiveN
لینک به دیدگاه

داداش وقتی تو دیسک خونم ، سی دی خام می ذارم ، سی دی رو میاره بالا و می خونه . اما وقتی دی وی دی می ذارم هنگ می کنه و نمی خونه . به نظرت مشکل از چیه؟

داداش گلم این چند تارو چک کن نقدا:

1.ممکنه مشکل افت ولتاژ داری،وسایل اضافی رو حذف کن

.2.اگه از ide استفاده میکنی کابلو تعویض کن و یه رایتر ببند رو هر کابلت

.3اگه ساتا هست باز کابلو تعویض کن

4.احتمال دیگه که میدم اینه که ویندوزت مشکل داشته باشه

5.اگه با تعویض دی وی دی هم مشکل حل نشد،و بالایی هارم چک کردی احتمالا لنز رایترات خراب شده،و اول خط رایت/رید رو نمیتونه پیدا کنه(تو رایتر های ساتا مشکل هنگ و رستارت تو این مورد خیلی بیشتر پیش میاد!)

لینک به دیدگاه

داداش گلم این چند تارو چک کن نقدا:

1.ممکنه مشکل افت ولتاژ داری،وسایل اضافی رو حذف کن

.2.اگه از ide استفاده میکنی کابلو تعویض کن و یه رایتر ببند رو هر کابلت

.3اگه ساتا هست باز کابلو تعویض کن

4.احتمال دیگه که میدم اینه که ویندوزت مشکل داشته باشه

5.اگه با تعویض دی وی دی هم مشکل حل نشد،و بالایی هارم چک کردی احتمالا لنز رایترات خراب شده،و اول خط رایت/رید رو نمیتونه پیدا کنه(تو رایتر های ساتا مشکل هنگ و رستارت تو این مورد خیلی بیشتر پیش میاد!)

داداش فک کنم مشکل رو پیدا کردم . من ته باکس دی وی دی 4 تا داشتم که همه رو چک کردم و هنگ می کرد . بعد اومدم تو درایورم سی دی خام گذاشتم که دیدم می خونه و الانم یه دی وی دی 8 گیگ خام یه جا داشتم ، اونو گذاشتم تو دستگاه و لود شد . پس احتمالا مشکل از دی وی دی ها ست . فردا باید چند تا دی وی دی بخرم تا مطمئن شم ولی فک کنم مشکل از همین مسئله باشه . نظرت چیه داداش؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان داشتم چک میکردم و پست ها رو دنبال میکردم که ببینم کسی بهت میگه دی وی دی رو عوض کن که خودت بهش رسیدی؟

یه همکار داریم که دوتا دیویدی رایتر سونی داره که فقط روی پرینکو درست رایت میکنه و با بقیه دی وی دی ها دقیقا همینطور که فرمودید بازی در میاره.

لینک به دیدگاه

الان داشتم چک میکردم و پست ها رو دنبال میکردم که ببینم کسی بهت میگه دی وی دی رو عوض کن که خودت بهش رسیدی؟

یه همکار داریم که دوتا دیویدی رایتر سونی داره که فقط روی پرینکو درست رایت میکنه و با بقیه دی وی دی ها دقیقا همینطور که فرمودید بازی در میاره.

ممنون داداش . زودتر منتظرتون بودم

لینک به دیدگاه

اگه مدت زیادی مونده باشن دی وی دی ها

احتمالش زیاده

مخصوصا اگه از دی وی دی های بی کیفیت باشه

من یه ارشیو فیلم دارم

که یه مقدارش رو رو دی وی دی های ایرانی زده بودم

که یه مقدارش

روی دیویدی(قسمت سفید)جدا شده

و بعضی ها هم کناره های داخلی و خارجی دی وی دی ها تغیر رنگ داده و دیگه کلا به درد نمیخورن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعید میدونم دی وی دی تو ایران تولید بشه؟

شرکت تولید CD رو مطمئن هستم چون کنار گوشمه!؟ولی DVD بعید میدونم.یه نگاه به قیمت خامش بنداز؟از وقتی که دلار گرون شده بالا رفت و دلیلش هم اینه که همش وارداتیه.

لینک به دیدگاه

بعید میدونم دی وی دی تو ایران تولید بشه؟

شرکت تولید CD رو مطمئن هستم چون کنار گوشمه!؟ولی DVD بعید میدونم.یه نگاه به قیمت خامش بنداز؟از وقتی که دلار گرون شده بالا رفت و دلیلش هم اینه که همش وارداتیه.

نه

داریم

اتفاقا من یه فیلم از خط تولید یکی شون دارم که انگار تو دی وی دی رایانه خبر هست

کم هم نیستن

ولی مواد اولیه احتمالا وارداتیه

و به همون خاطره که بالا رفته قیمتشون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...