رفتن به مطلب

خریدار RX 5700 سافایر یا رددویل

Negrasombra
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

جسارتا این مدل هست اگه به کارت میاد پ.خ بده 

ASUS ROG STRIX RX 5700 XT

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

آپ

سلام 

چرا یکی 2 ماه صبر نمیکنید کارتای جدید از انویدیا و ای ام دی بیان به طور کامل ؟ 

الان واقعا 5700ایکس تی خریدن اشتباهه ! بودجه ای رو که داری دلار بخر نگه دار 2 ماه ...

ماشالا خودتم واردی هر کار میکنی برند ایسوس این کارت رو نخر ! بدترین گند کاری ایسوس به عمرش کرده 5700 ها بود چه تاف چه استریکس 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، The.13east گفته است :

سلام 

چرا یکی 2 ماه صبر نمیکنید کارتای جدید از انویدیا و ای ام دی بیان به طور کامل ؟ 

الان واقعا 5700ایکس تی خریدن اشتباهه ! بودجه ای رو که داری دلار بخر نگه دار 2 ماه ...

ماشالا خودتم واردی هر کار میکنی برند ایسوس این کارت رو نخر ! بدترین گند کاری ایسوس به عمرش کرده 5700 ها بود چه تاف چه استریکس 

سلام مهرداد جان. حالت خوبه برادر؟ نسخه های سافایر و رددویل این کارت رو می خوام. راستش دارم جایگزین و تبدیل می کنم. ایسوس و گیگا و ام اس آی و اینا به دردم نمی خوره خودت می دونی که. تو ای ام دی ها واقعا سافایر و رددویل یه چیز دیگه هستن. 

در 2 ساعت قبل، Slasher گفته است :

جسارتا این مدل هست اگه به کارت میاد پ.خ بده 

ASUS ROG STRIX RX 5700 XT

ممنونم از پیشنهادتون. ولی فقط مدل سافایر و رددویل به دردم می خوره.

لینک به دیدگاه

سلام

سافایر 5700xt موجوده 

دوسال گارانتی 

فقط از پک در اومده تست شده 

قیمت ۱۵ 

IMG-20200816-WA0001.jpg

لینک به دیدگاه

در در 8 مهر 1399 در 21:05، reza21a گفته است :

سلام

سافایر 5700xt موجوده 

دوسال گارانتی 

فقط از پک در اومده تست شده 

قیمت ۱۵ 

IMG-20200816-WA0001.jpg

خرید انجام شد. 

باز هم خریدار هستم. اگر مدل ۵۷۰۰ ساده هم داشتید خریدار هستم حتما.

لینک به دیدگاه

آپ.
همچنان خریدار کارتهای 5700 و 5700xt برندهای سافایر و ام اس آی گیمینگ ایکس و پاورکالر ردوویل.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من شنبه از مقداد 2عدد کارت گرافیک msi rx5700 xt gaming x خریدم ولی به اشتباه مدل msi rx5700 gaming x فرستادن و خسارتی هم نمیدن برای اشتباهشون

شما اگر با قیمت خوب خریدارین به جای پس دادن به مقداد به شما میفروشم که سودش رو هم شما ببرین هم من

کارتا هر دو پلمپ و گارانتی گیرین هست

https://....ir/internal-hardwares/graphic-card/vga-msi-rx-5700-gaming-x-8gb

الان شده 20 تومن 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mmdkhdm گفته است :

سلام دوست عزیز من شنبه از مقداد 2عدد کارت گرافیک msi rx5700 xt gaming x خریدم ولی به اشتباه مدل msi rx5700 gaming x فرستادن و خسارتی هم نمیدن برای اشتباهشون

شما اگر با قیمت خوب خریدارین به جای پس دادن به مقداد به شما میفروشم که سودش رو هم شما ببرین هم من

کارتا هر دو پلمپ و گارانتی گیرین هست

https://....ir/internal-hardwares/graphic-card/vga-msi-rx-5700-gaming-x-8gb

الان شده 20 تومن 

سلام بزرگوار. متاسفانه سایت مقداد به یکی از دوستانم هم تو خرید مادربرد رکب زد و نامردی کرد. همین الانشم در حال بررسی مونده. متاسفم براشون و برای خودمون که هیچ کاری از دستمون برنمیاد با این که میدونیم داره بهمون ظلم میشه.
بیست تومن برای خرید این کارت خیلی زیاد هست البته تو این شرایط. و مناسب خرید برای من نیست. تشکر می کنم از پیامی که دادید.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

سلام بزرگوار. متاسفانه سایت مقداد به یکی از دوستانم هم تو خرید مادربرد رکب زد و نامردی کرد. همین الانشم در حال بررسی مونده. متاسفم براشون و برای خودمون که هیچ کاری از دستمون برنمیاد با این که میدونیم داره بهمون ظلم میشه.
بیست تومن برای خرید این کارت خیلی زیاد هست البته تو این شرایط. و مناسب خرید برای من نیست. تشکر می کنم از پیامی که دادید.

من که نگفتم میخوام 20 تومن بفروشم 😄

من 16200 خریدم. زنگ زدم مقداد میگن باید برگردونین بعد از اینکه رسید دست ما بعد 72 ساعت کاری پولتون رو پس میدیم. برای همین میخوام ببینم اگه بچه های انجمن کسی میخواد پس ندم. قیمت رو هم یچیزی بیشتر از خرید خودم میدم و با واسطه هم مشگلی ندارم برای معامله فقط هزینه واسطه با خریداد. اگرم مشتری نداشت که پس میدم خود مقداد 3-4 روز صبر میکنم پولم رو بده...

ویرایش شده توسط mmdkhdm
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...