رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اسیاتک هم سرویس ویژه داشت 1 ساله 300 با 1200 بین الملل

الان برش داشته

لینک به دیدگاه

دوستانی که دنبال سرویس P2P هستند بهشون آوا برید رو پیشنهاد میکنم.

سال 95 شرکتی که کار میکردما از آوا برید سمت صادقیه سرویس p2p گرفته بودیم.سرعت خیلی بالایی داشت و راضی بودیم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، micpet گفته است :

دیروز درخواست فسخ دادم برای شاتل، گفتن یک هفته طول میکشه تا خط آزاد شه. 

حالا یک هفته طول میکشه یا دارن اذیت میکنن؟ 

من درخواست فسخ هفته پیش دادم نزدیک بود منو کتک بزنن دوباره تماس گرفتن برای این قضیه از کجا میشه فهمید خط دیگه رانژه نیست و خالیه؟چون مودم رو گذاشتم تو کارتون مودم قبلی رو هم فروختم xD

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

من درخواست فسخ هفته پیش دادم نزدیک بود منو کتک بزنن دوباره تماس گرفتن برای این قضیه از کجا میشه فهمید خط دیگه رانژه نیست و خالیه؟چون مودم رو گذاشتم تو کارتون مودم قبلی رو هم فروختم xD

اگه تاپیک زحمت بدی بخونی راه حل 24 ساعته نوشتیم! اینکه به خودت تکون نمیدی اونها هم به خودشون تکون نمیدن کار شما انجام بدن چون میدونن شما به خودت تکون نخواهی داد :11_blush: ببخشید اگه اینجوری گفتم شاید  حداقل با این صحبت به خودت تکون بدی 🌹

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Golds گفته است :

اگه تاپیک زحمت بدی بخونی راه حل 24 ساعته نوشتیم! اینکه به خودت تکون نمیدی اونها هم به خودشون تکون نمیدن کار شما انجام بدن چون میدونن شما به خودت تکون نخواهی داد :11_blush: ببخشید اگه اینجوری گفتم شاید  حداقل با این صحبت به خودت تکون بدی 1f339.png

شما اگه خودت زحمت بدی پست من رو بخونی متوجه میشی جوابت هیچ ربطی به پست من نداره،من اصلا نمیدونم تنظیمات برداشته شده یا نه برم شکایت کنم چی بگم؟مودم دم دست نیست روشنش کنم ببینم وصل میشه یا نه

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

شما اگه خودت زحمت بدی پست من رو بخونی متوجه میشی جوابت هیچ ربطی به پست من نداره،من اصلا نمیدونم تنظیمات برداشته شده یا نه برم شکایت کنم چی بگم؟مودم دم دست نیست روشنش کنم ببینم وصل میشه یا نه

شما محبت کن همون راهکار پیش بگیر مثل یک نوکر بهتون زنگ میزنن و مطیع شما میشن اونوقت هرچی بگی جوابتو درست و حسابی میدن که ایا رانژه هست یا خالی کردن. جواب این سوالتم باید شاتل بده نه اینکه کتکت بزنن.

ویرایش شده توسط Golds
لینک به دیدگاه

شکایت کردم در عرض 2 ساعت خط آزاد شد.

حالا دیدبان نت میگه ۳ تا ۵روز طول میکشه وصل شه، عجب بساطیه. 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، micpet گفته است :

شکایت کردم در عرض 2 ساعت خط آزاد شد.

حالا دیدبان نت میگه ۳ تا ۵روز طول میکشه وصل شه، عجب بساطیه. 

شکایت کن اینم زود وصل کنن 😂

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

بله خط شما در تاریخ 23/02 از مخابرات تخلیه شده است

با آرزوی موفقیت برای شما(شاتل)

با سپاس

خط من رو درجا تخلیه کرده بودن بنده خداها، بعد یکی از بچه ها پیشنهاد داد شکایت کن !😂الان منکی که خبر نداشنم چی به چی شکایت میکردم خودم ضایع میشدم

فقط وقتی درخواست تخلیه دادم دو بار تماس گرفتن بار دوم زنه خیلی عصبانی بود!می خواست منو بزنه  هر چی خواست گفت و چندتا تیکه هم انداخت،آخرش من دروغ گفتم که می خوام خونه رو عوض کنم گفت خط جدید رو بده انتقال بدیم اونجا 😂هیچ جوره کنار نمیومد،اگرخواستید دروغ بگید خواهشا قبلش فکر کنید

تخلیه خط باید ظرف 24ساعت صورت بگیره ، قدیما میگفتن ما نامه ارسال میکنیم مخابرات الان نمیدونم چطوریه همون موقع هم سریع انجام میشد ، اینکه میگن چند روز طول میکشه فیلمشونه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

شکایت کن اینم زود وصل کنن 1f602.png

نه دیگه ضایع است، ایندفه شکیبایی پیشه میکنیم. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، micpet گفته است :

نه دیگه ضایع است، ایندفه شکیبایی پیشه میکنیم. 

واسه بنده دو روزه نصب شد که البته یک روزه میشد ولی خوب چهارشنبه شب سفارش دادم و پنچ شنبه مخابرات تعطیله شنبه ساعت 10 وصل شد

مسئول مربوطه آیدی تلگرام اینا داد ؟ چون دیده بان مک آدرس مودم میگیره و فقط اون مودمی که ثبت میشه کانکت میشه اگه مودم عوض کنی برای تغییر مک آدرس تاییدیه میخوان 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

واسه بنده دو روزه نصب شد که البته یک روزه میشد ولی خوب چهارشنبه شب سفارش دادم و پنچ شنبه مخابرات تعطیله شنبه ساعت 10 وصل شد

مسئول مربوطه آیدی تلگرام اینا داد ؟ چون دیده بان مک آدرس مودم میگیره و فقط اون مودمی که ثبت میشه کانکت میشه اگه مودم عوض کنی برای تغییر مک آدرس تاییدیه میخوان 

نه، تماس گرفتم گفتن "3 تا 5 روز وصل میشه شایدم زود تر." 

وقتی وصل بشه خودشون نمیتونن مک آدرس مودم رو ببینن ؟ اصلا مک آدرس میخوان چیکار ؟ 

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، micpet گفته است :

والا isp های زیادی داشتم، همه مک مودم رو خودکار روی اشتراک قفل میکنن، اینکار رو برای امنیت بیشتر و جلوگری از سواستفاده انجام میدن.

بعدا اگه مودم جدیدی رو بخوای وصل کنی باید زنگ بزنی پشتیبانی تا یکبار ریست کنن و مودم جدیدبه نت وصل شه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، micpet گفته است :

دوستمون توضیح دادن دقیق یادم نیست ولی اولش فکر کنم ازم اسکرین خواستن همون قسمت مک آدرس

دفعه دوم که مودم عوض کردم فکر کنم خودشون ست کردن و نیازی نبود 

لینک به دیدگاه

سه روزی هست دیدبان نت وصل شده، تا این جای کار باید بگم پینک ناپایدار، تایم اوت زیاد، سرعت ناپایدار. 

کلا غلط کردم، همینطوری پیش بره یک ماه دیگه باید برگردم در آغوش شاتل. 

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، micpet گفته است :

سه روزی هست دیدبان نت وصل شده، تا این جای کار باید بگم پینک ناپایدار، تایم اوت زیاد، سرعت ناپایدار. 

فکری به حال خطت بکن، مشکل از خططته.
دی ان اس گوگل هم ست کن حتما.

و در آخر اگه قبلا خطت مشکلی نداشت و اینترنت خوب بود کافیه یه شکایت بکنی 195 هر طور شده درست میکنن.

ویرایش شده توسط Nsm1000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، micpet گفته است :

03431243000  آقاي قانع  داخلي 786

با این شماره تماس بگیر با آقای قانع اگه عوض نشده باشن خودم به 195 شکایت زدم ایشون جواب داد و شمارشو داد گفت هر وقت مشکلی داشتی به خودم زنگ بزن اوایل که چند تا خانم واسه پشتیبانی گذاشته بودن از لحاظ فنی زیاد اطلاعات نداشتن و رسیدگی خوبی نمیکردن چند وقت پیش که یکی دوبار تماس گرفتم آقایون جواب دادن و بدون اینکه چیزی بگم خودشون به وضعیتم رسیدگی کردن

شما اول به پشتیبانی زنگ بزن اگه مشکلت حل شد که هیچ نشد به آقای قانع زنگ بزن بگو که با پشتیبانی در میون گذاشتی اما فرجی حاصل نشد 

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

با این شماره تماس بگیر با آقای قانع اگه عوض نشده باشن خودم به 195 شکایت زدم ایشون جواب داد و شمارشو داد گفت هر وقت مشکلی داشتی به خودم زنگ بزن اوایل که چند تا خانم واسه پشتیبانی گذاشته بودن از لحاظ فنی زیاد اطلاعات نداشتن و رسیدگی خوبی نمیکردن چند وقت پیش که یکی دوبار تماس گرفتم آقایون جواب دادن و بدون اینکه چیزی بگم خودشون به وضعیتم رسیدگی کردن

شما اول به پشتیبانی زنگ بزن اگه مشکلت حل شد که هیچ نشد به آقای قانع زنگ بزن بگو که با پشتیبانی در میون گذاشتی اما فرجی حاصل نشد 

درود حسن جان

هنوز آقای قانع هستن، به سه نفر از فامیل دیده بان گرفتم خودم با آقای قانع هم تماس گرفتم و مشکلات رو کاملا برطرف کردن خیلی هم خوش رو هستن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 24 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

درود حسن جان

هنوز آقای قانع هستن، به سه نفر از فامیل دیده بان گرفتم خودم با آقای قانع هم تماس گرفتم و مشکلات رو کاملا برطرف کردن خیلی هم خوش رو هستن.

درود نعیم جان

خوب خدا رو شکر که یکی جوابگو هست 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، micpet گفته است :

بهتون گفتم که این isp از خودش هیچی نداره و پورت و تجهیزات رو اجاره میکنه. 

یعنی مثل تخم مرغ شانسی هست و اصلا برای کیفیت نباید طرفش رفت، فقط به درد دانلود 24/7 میخوره...

ولی متاسفانه مثل اینکه بازاریاب این شرکت توی این تاپیک هست و شمارو گمراه کرده...

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

یعنی مثل تخم مرغ شانسی هست و اصلا برای کیفیت نباید طرفش رفت، فقط به درد دانلود 24/7 میخوره...

ولی متاسفانه مثل اینکه بازاریاب این شرکت توی این تاپیک هست و شمارو گمراه کرده...

منظورت از بازاریاب منم مهندس؟!
در ضمن در مورد کیفیت اینترنت خیلی چیزها مهم هست که مهمترینشون خود خط!
ایشون میتونن تماس بگیرن با همون شماره ای که حسن داد و مشکلشون رو بگن شاید حل بشه! نشد میره پولشو پس میگیره و آی اس پی شو عوض میکنه!

ویرایش شده توسط Nsm1000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، ali lotfi گفته است :

دوستان من می خوام دیده بانت بگیرم .کسی اینجا داره راضی باشه؟

اگه واسه بازی میگیری نگیر واسه دانلود و وب گردی خوبه 

البته اینم بگم موقعی که بتل 5 بتاشو رایگان کرده بودن بدون هیچ مشکلی آنلاین زدم کیفیت خط خیلی مهمه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
در ۱ ساعت قبل، sajad-tnt گفته است :

یه دونه تایم اوت نمیبینی ، هیچ isp بدون مشکل نیست حالا اینی که این همه حجم میده ، خودش یه مزیت بزرگه که خیلی از isp ها ندارن ، پینگ بالای بنده هم به خاطر نویز بالا و سیم کشی بد خونست که وقتی روی 4 مگ بسته شده بود روی 120 بود اگه  سیم کشی خونه  درست بشه میاد روی 100  احتمالا

اونایی هم که از خودشون پورت و تجهیزات دارن چه گلی به سر ما زدن !؟ حالا اینی که اجاره میکنه این همه حجم میده ببین اونایی که خودشون دارن چقدر میخورن !

من که حداقل نگران آپدیت ویندوز یا دانلود بازی و ... نیستم و وقتی آپدیتی واسه یه بازی میاد از اول دانلودش میکنم

کسی هم مجبور نشده دیده بان بگیره ، نفعی هم واسه ما نداره !!!!!!!!!!  هدف فقط اطلاع رسانی و اشتراگ گذاری تجربیات هستش !

1.thumb.jpg.057e6710e498a09a18aa7bbb3d37d6e3.jpg

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

البته منم ترجیح میدم این مشکل موقتی باشه و رفع بشه. یکی دو روز صبر میکنم اگر مشکل همچنان وجود داشت کاری رو میکنم که شما گفتی. 

یک توضیحی هم در مورد ناپایداری سرعت بگم که مثلا 4 ساعت پیش سرعت حداکثر 30 کیلوبایت بود و هیچی باز نمیشد ولی الان عادیه یا اینکه دیشب کلا اینترنت قطع بود.

سرعت دانلود هم ثابت نیست، مدام بالا پایین میره،  تا حدود 160KB میاد پایین باز میره روی 500 و ...  (سرویس 4 مگ دارم).

با شاتل هیچ کدوم از این مشکل ها نبود، اونجا هم سرویس 4 مگ داشتم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...