رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

باید از ساعت3تا8صبح دانلود کنی من 4ساله مشترک شاتلم هیچوقت 3تا8صبح محدود نشدم با دانلود ماهی 200گیگ رایگان

دوست عزیز میشه بگی شما کودوم سرویس رو برمیداری؟ چون من آسیا تکم و دانلود شبانه رو تو اکثر شرکت ها نیم بها و نمیدونم حجمی کردن یا اونایی هم که دان رایگان دارن قیمتشون زیاده یعنی عمدا اومدن حجم رو بردن بالا تا قیمت بره بالا مقلا زده برای یک ماه 10 گیگ میدیم با 40 تومن :mellow:  :mellow:

لینک به دیدگاه

دوست عزیز میشه بگی شما کودوم سرویس رو برمیداری؟ چون من آسیا تکم و دانلود شبانه رو تو اکثر شرکت ها نیم بها و نمیدونم حجمی کردن یا اونایی هم که دان رایگان دارن قیمتشون زیاده یعنی عمدا اومدن حجم رو بردن بالا تا قیمت بره بالا مقلا زده برای یک ماه 10 گیگ میدیم با 40 تومن :mellow:  :mellow:

سرویس 8 مگ

محدود هست

ولی شبا رایگان هر چی دانلود داری بزار واسه شب

پهنای باند تا 16مگ ازاد هست

لینک به دیدگاه

اين ديگه چجورشه؟ چرا دقيقا؟ حتى فرى گيت؟

من شاتل دارم

تا الان نمیدونستم سرویس گیم هم فعال میکنن تا پینگ بیاد پایین

امروز زنگ زدم شاتل برام انجام دادن. ازشون سوال کردم که برای filtershekanمشکلی پیش نمیاد گفتن نه اصلا هیچ مشکلی پیش نمیاد

صبح پینگ بازیم بود 40. الان شده 20 :|

عالی شده. دم اونیکه همچین قابلیتی رو ذکر کرد گرم

پینگ خارج هم الان نصف شده. در حد لالیگا

لینک به دیدگاه

من شاتل دارم

تا الان نمیدونستم سرویس گیم هم فعال میکنن تا پینگ بیاد پایین

امروز زنگ زدم شاتل برام انجام دادن. ازشون سوال کردم که برای filtershekanمشکلی پیش نمیاد گفتن نه اصلا هیچ مشکلی پیش نمیاد

صبح پینگ بازیم بود 40. الان شده 20 :|

عالی شده. دم اونیکه همچین قابلیتی رو ذکر کرد گرم

پینگ خارج هم الان نصف شده. در حد لالیگا

ممنون منم تعجب كردم از عرض دوستمون، آخه چه ربطى ميتونست داشته باشه؟! بسيار عالى احتمالا بگيرم همين سرويسو، البته اصلا دقت نكردم سرعتش كيلوبيت بود نه كيلوبايت كه خيلى كمه ولى خب دانلودامو با سيم كارت شبانه انجام ميدم.
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

این هم سرعت من با شاتل عزیز سرویس 8 مگ و یک تا هشت صبح هم رایگان ... سرعت دانلود دقیقا 1.8 مگابایت در ثانیه هستش با IDM

5463704733.png

باید از ساعت3تا8صبح دانلود کنی من 4ساله مشترک شاتلم هیچوقت 3تا8صبح محدود نشدم با دانلود ماهی 200گیگ رایگان

در تایید حرف های شما این آمار دانلود و آپلود من تو چند ماه گذشته با شاتل

post-24728-0-95524500-1468061101_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

این هم سرعت من با شاتل عزیز سرویس 8 مگ و یک تا هشت صبح هم رایگان ... سرعت دانلود دقیقا 1.8 مگابایت در ثانیه هستش با IDM

5463704733.png

در تایید حرف های شما این آمار دانلود و آپلود من تو چند ماه گذشته با شاتل

attachicon.gifCapture.JPG

تشكر، تو اين صفحه الان كدوم سرويس رو شما داريد؟

http://www.shatel.ir/Prices-Of-Services/default.loco#Economic-Cost-Of-Service-ECO

لینک به دیدگاه

سرویس آخری با کد ۸۱۹۲

در طول روز فقط 4 گیگ میتونید دانلود کنید این اذیت نمیکنه؟ ای کاش 10 گیگ هم داشتن ولی فقط 4 گیگ یک ماهه هست.

خود سایت گفته سرعت شبانه شما باید بین :

سرعت دریافت از 1024 تا 3072کیلو بیت بر ثانیه

باشه ولی شما خوب سرعت میگیرید!

لینک به دیدگاه

در طول روز فقط 4 گیگ میتونید دانلود کنید این اذیت نمیکنه؟ ای کاش 10 گیگ هم داشتن ولی فقط 4 گیگ یک ماهه هست.

اینی که نوشته الکیه پهنای باند تا ۱۶ مگ آزاد هستش و در ضمن در طول دوره میتونید حجم بخرید که قابل انتقال به دوره بعد هم هست
لینک به دیدگاه

اینی که نوشته الکیه پهنای باند تا ۱۶ مگ آزاد هستش و در ضمن در طول دوره میتونید حجم بخرید که قابل انتقال به دوره بعد هم هست

یعنی واقعا بخوای از ip خارج از ایران چیزی دانلود کنی سرعت کامل که بستن روی خط شما بهنون میده!! باید خیلی مرکز شما خلوت باشه!

بله این که دیگه مشخص هست میشه گیگ خرید ولی اگر سرویس مثلا 10 گیگ رو بخوایید حساب کنید یا مثلا 30 گیگ هزینه ی هر گیگ بین 1000 تا 1500 میوفته نه 4000 تومن با مالیات برای هر گیگ!!!!!!!!!

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

روزى ٤ گيگ؟ فك ميكنم نوشته ماهى ٤ گيگ، درسته؟

لینک به دیدگاه

در طول روز ، منظورشون ساعات غیررایگان در کل ماه هست 

لینک به دیدگاه

در طول روز ، منظورشون ساعات غیررایگان در کل ماه هست

خيلي كمه كفاف استفاده وب با گوشي رو هم نميده، بدون هيچ دانلود حجيمى
لینک به دیدگاه

در طول روز نه روزی دوست عزیز. یعنی وقتی آفتاب هستن. :cool:  گرفتی؟

خيلي كمه كفاف استفاده وب با گوشي رو هم نميده، بدون هيچ دانلود حجيمى

دقیقا جواب نمیده دیگه!

دانلود شبانش هم گفتم امکان نداره اون سرعتی که دوستمون اشاره کرد بهش برسی.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام 

دو روزی میشه که از جشنواره شاتل نت یک ساله 16 مگ گرفتم با شبانه رایگان

بعد از وصل شدن اینترنت دیدم خطم حداکثر تا 9 مگ میکشه (خودشون گفتن بخاطر نویز خطه) اسپلیتر وصله بدون اسپلیتر هم تست شده. با اسپلیتر تا 8 مگ میکشه . بدون اسپلیتر وقتی فقط مودم رو به تنهایی به خط تلفن وصل میکنم تا 9 مگ هم میکشه .

میخواستم بدونم راهی هست که از حداکثر پهنای باند بشه استفاده کرد ؟

از نتش راضی ام . فقط اگه بشه رو 16 مگ استفاده کرد فوق العاده میشه.

تصویر دانلود دیشب :

post-8741-0-87715100-1469787985_thumb.png

post-8741-0-87285000-1469788090_thumb.png

عکس از SNR :

4444.jpg

SNR جدید ( بعد از تعویض کابل ) :

j1.png

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

...

ویرایش شده توسط Radeon.AMD
لینک به دیدگاه

سرعت دانلود شبانه تون از ساعت 1 تا 8 روی چنده؟(جدا از بحث تاپیک)

2 تا 7 صبح رایگانه.

بین 1 مگابایت تا 1.2 مگابایت متغیره . زیر 1 مگ نمیاد 

پینگشم عالیه

این جشنواره شبانش بلک لیست نداره. یعنی هر چی دانلود کنم سرعتش مثل تعرفه های ماهانه و معمولی شاتل کم نمیشه . سرعت شبانه و روزانش یکیه.

لینک به دیدگاه

دقیقا این مسله ای که من با آسیاتک دارم. من 10 مگ گرفتم ولی خطم تا 4 مگ بیشتر نمی کشه کارهایی که تا الان کردم این بوده ولی همچنان مشکل حل نشده

1)گرفتن یک خط تلفن جدید مختص اینترنت با سیم کشی کاملا جدید --> همچنان وضعیت همونه

2) درخواست کارشناس از شرکت برای بررسی وضعیت خط که اومدن تست کردند دیدند حتی از کافو هم مسله همینه مشکل از ساختمان نیست. توی مخابرات هم تا 10 مگ آپ می شه پس از داخل مرکز مخابرات نیست و به نظر در طول مسیر کار مشکل داره

3) ثبت در شکایت در سایت 195 و منتظرم ببینم نتیجه ای می ده بالاخره یا نه

لینک به دیدگاه

داداش لینک خرید این سرویس رو میذاری؟ ممنون

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

داداش لینک خرید این سرویس رو میذاری؟ ممنون

Sent from my D5503

جشنوارش تا هفتم همین ماه بود و متاسفانه تمام شده  @};-

20 گیگ یک ساله 49000 تومن .

عکس از SNR :

post-8741-0-38626900-1469789978_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

منم خواستم از اکو 8 تغییر بدم که خودشون گفتن همین سرویس بهتره. سرویس 16 ما نوسانات داره که اونم با تعداد کاربر ارتباط مستقیم داره. تعداد بالا باشه سرعت میاد پایین. و گفت به شرطی همه 16 رو میگیری که خط تلفن جوابگو باشه. برا ما خط تا 10 جوابگو هستش.

لینک به دیدگاه

Attainable Rate خط شما ۱۱ مگابیت بر ثانیه بیشتر نیست. می توانید از سرخط ورودی که دم در است تست کنید. اگر اونجا مشکلی نبود از سرخط تا محل استفاده مودم کابل جدید بکشید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

نت من قبلا 10 مگ گزشتم سرعت نت شد یک مگا باید بر ثانیه بعدی مدتی اومد 700 ( ثابتم نیست بالا پایین میررفت )

الان کردم 16مگ بازم 700 هست فقط حالش خوب باشه 770 میره بعضی وقتا هم 300 200 زور میزنه ....

چرا این جوریه ؟؟؟

چیکار میشه کرد؟

12303365359912474586.jpg
ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

سلام 

دو روزی میشه که از جشنواره شاتل نت یک ساله 16 مگ گرفتم با شبانه رایگان

بعد از وصل شدن اینترنت دیدم خطم حداکثر تا 9 مگ میکشه (خودشون گفتن بخاطر نویز خطه) اسپلیتر وصله بدون اسپلیتر هم تست شده. با اسپلیتر تا 8 مگ میکشه . بدون اسپلیتر وقتی فقط مودم رو به تنهایی به خط تلفن وصل میکنم تا 9 مگ هم میکشه .

میخواستم بدونم راهی هست که از حداکثر پهنای باند بشه استفاده کرد ؟

از نتش راضی ام . فقط اگه بشه رو 16 مگ استفاده کرد فوق العاده میشه.

تصویر دانلود دیشب :

attachicon.gifyututy.png

attachicon.gif5512395255.png

عکس از SNR :

4444.jpg

حداکثر پهنای باند که میشه 24 مگ برای adsl2+ . اینم بدونید اسپیلیتر معجزه نمیکنه .

الان هم مثلا روی 9 مگ مودم به شما بگه تا 11 هم میکشه این کاملا روی کاغذ هست اصطلاحا. بیبشتر بشه 100% قطعی پیدا میکنید.

راه حل اولش اینه شما ببینید از سیم کشی داخلی هست یا نه.

اگر نبود بارها هم گفتم در فوروم  به 117 تماس بگیرید اعلام خرابی کنید باتون که تماس گرفتن بگید موضوع رو. ممکنه هم کلا از مرکز دور باشید که اون وقت نمیشه کاریش کرد. همین 9 مگ هم بعضی ها نمیگیرن. نگران این که شما 16 مگ گرفتی روی 9 دادن نباشه. تقریبا همون قیمت هست. از یک جایی به بعد. جشنواره هم که هست کلا ضرر نکردی.

نت من قبلا 10 مگ گزشتم سرعت نت شد یک مگا باید بر ثانیه بعدی مدتی اومد 700 ( ثابتم نیست بالا پایین میررفت )

الان کردم 16مگ بازم 700 هست فقط حالش خوب باشه 770 میره بعضی وقتا هم 300 200 زور میزنه ....

چرا این جوریه ؟؟؟

چیکار میشه کرد؟

12303365359912474586.jpg

این مورد هم بر میگرده به پهنای باند مرکز . اون اولا مشتری کم بوده شیر نمیشده. الان قشنگ شیر میکنن قانونی هم هست. ت.و.ف تو این قانوناشون.

لینک به دیدگاه

حداکثر پهنای باند که میشه 24 مگ برای adsl2+ . اینم بدونید اسپیلیتر معجزه نمیکنه .

الان هم مثلا روی 9 مگ مودم به شما بگه تا 11 هم میکشه این کاملا روی کاغذ هست اصطلاحا. بیبشتر بشه 100% قطعی پیدا میکنید.

راه حل اولش اینه شما ببینید از سیم کشی داخلی هست یا نه.

اگر نبود بارها هم گفتم در فوروم  به 117 تماس بگیرید اعلام خرابی کنید باتون که تماس گرفتن بگید موضوع رو. ممکنه هم کلا از مرکز دور باشید که اون وقت نمیشه کاریش کرد. همین 9 مگ هم بعضی ها نمیگیرن. نگران این که شما 16 مگ گرفتی روی 9 دادن نباشه. تقریبا همون قیمت هست. از یک جایی به بعد. جشنواره هم که هست کلا ضرر نکردی.

این مورد هم بر میگرده به پهنای باند مرکز . اون اولا مشتری کم بوده شیر نمیشده. الان قشنگ شیر میکنن قانونی هم هست. ت.و.ف تو این قانوناشون.

قبلا چرا اخه یک مگ بر ثانیه بود .... یه دفعه شد 700 بعد هم 16 مگ هم کردم همین 700 مونده ولی بعضی وقتا 770 میره....

نویز و ... چطوره؟؟؟

پینگم هم با خط 10 مگ 80 و 90 بود از المان!!!!!! خود مخابرات گفتم این ای پی از المان رو پینگ بگیرین گفتن واسه ما 170 هست :laughing: :laughing: :laughing:

بعد پینم اومد 200 اینا!!! کلی صحبت کردیم و پرفسور خانوم پشتیبان میگفت ببین نویز گیرت سیم تلفن رو به مودم نزده باشی :laughing: :laughing: :laughing:

خلاصه با یکیشون کلی صحبت کردم فایده نداشت... گفتم حداقا پهنای باندو منو بیشتر کنین بازی نمیتونم بکنم یه چیزی دانلود کنم تو این مدت تعطیلم ....  گفت نمیشه .... یه دفعه گفت شیفت من تموم شد من برم =))  دوباره زنگ زدم یه این یکی بهتر بود نیم ساعت صبحت کردیم و پینگو نشد کاری بکنیم حرف های غیر منطقی میزدن ... من سیم ورودی خونه رو باز کردم وصل لب تاپ ..... نیم ساعت اونجا صحبت کردم اخرش گفتم پهنای باندمو بالا ببر پس پینگ درست نشد دمش گرم گفت باشه .... گفت رو نهایتش میزارم ک 16 مگه :D :D

الان یکی روزی میشه پینگ از المان اومده 140 150 160 بهتر شده ولی با 80 90 قبلا ک چند ماهی این طور بود فاصله داره ....ولی سرعت نت منم در حد 70 kb/s بیشتر بالا نرفت از 10مگ اورد 16مگ!! خوب چطور بوده قبلا 10 مگ کردم چند هفته اول 1mb/s بود!! حتی بعضی وقتا یک لحظه میپرید 2 مگ بر ثانیه!!!

خلاصه کاری از دست بر من میاد؟ یا از دست مخابرات زنگ بزنم چی بگم ...

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...