رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خطت چیه دوست من؟

این وضعیت خطه منه 8 مگ
Uasntitled.thumb.jpg.effce3f8cc34bc46b34f4670ae7a46ed.jpg

خیلی خوبه. البته من دوتا دو بازی میکنم و بازی دیگه بازی نمیکنم ولی همیشه عالیه. خیلی وقتا تو بازی بچه های ایران دیسکانکت میشن ولی من خیلی به ندرت این اتفاق برام میفته لگ هم خیلی کم دارم.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

خطت چیه دوست من؟

این وضعیت خطه منه 8 مگ
Uasntitled.thumb.jpg.effce3f8cc34bc46b34f4670ae7a46ed.jpg

خیلی خوبه. البته من دوتا دو بازی میکنم و بازی دیگه بازی نمیکنم ولی همیشه عالیه. خیلی وقتا تو بازی بچه های ایران دیسکانکت میشن ولی من خیلی به ندرت این اتفاق برام میفته لگ هم خیلی کم دارم.

چیش عالیه؟شما هم Interleavedهستی یعنی  حالت معمول نداری و  خود ISPاینو برات تنظیم کرده

اول از همه تحقیق کنید در این رابطه:

حالت Interleave ، حالت اصلاح خطاها روی خط هست که باعث افزایش زمان تاخیر یا همون پینگ میشه به طور معمول خط باید در حالت FastPathقرار داشته باشه

http://i.dslr.net/pics/faqs/image4744.gif

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

چیش عالیه؟شما هم Interleavedهستی یعنی  حالت معمول نداری و  خود ISPاینو برات تنظیم کرده

اول از همه تحقیق کنید در این رابطه:

حالت Interleave ، حالت اصلاح خطاها روی خط هست که باعث افزایش زمان تاخیر یا همون پینگ میشه به طور معمول خط باید در حالت FastPathقرار داشته باشه

http://i.dslr.net/pics/faqs/image4744.gif

نمیدونستم این قضیه رو.

ولی برای من عالیه. با دوتا دو عالیه اکثرا ازم سوال میکنن که نتت چیه! چون نه لگ دارم نه قطعی! شب هم همینه تو رایگانمم همینه خیلی خوبه در کل.

شاید با بازی هایی که پینگ مهمتره به مشکل بخوره ولی من جز دوتادو بازی دیگه ای انلاین بازی نمیکنم.

این گزینه رو چه جوری باید فعال کرد؟ راهش چیه؟ چیزی کم و زیاد میشه یا فقط زیاد میشه؟ منظورم اینه که نیاد سرعت رو کم کنه پینگ بده. بعد هزینه داره؟

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

نمیدونستم این قضیه رو.

ولی برای من عالیه. با دوتا دو عالیه اکثرا ازم سوال میکنن که نتت چیه! چون نه لگ دارم نه قطعی! شب هم همینه تو رایگانمم همینه خیلی خوبه در کل.

شاید با بازی هایی که پینگ مهمتره به مشکل بخوره ولی من جز دوتادو بازی دیگه ای انلاین بازی نمیکنم.

این گزینه رو چه جوری باید فعال کرد؟ راهش چیه؟ چیزی کم و زیاد میشه یا فقط زیاد میشه؟ منظورم اینه که نیاد سرعت رو کم کنه پینگ بده. بعد هزینه داره؟

باید ISPبرات درست کنه که اگه بشه 30 MS پینگت میاد پایین..

لینک به دیدگاه

حل شد!

از عمد شب زنگ زدم یه مرد گوشی رو برداره متوجه  حرفم بشه بنده خدا سریع متوجه شد گفت الان برات درستش میکنم

پینگ سرعت همه چیز عالی شد! xDخدایا شکرت xD

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Dark-_-Witcher گفته است :

حل شد!

از عمد شب زنگ زدم یه مرد گوشی رو برداره متوجه  حرفم بشه بنده خدا سریع متوجه شد گفت الان برات درستش میکنم

پینگ سرعت همه چیز عالی شد! xDخدایا شکرت xD

پينگتون چنده الان؟ 4.2.2.4 يا 8.8.8.8

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، K1lleR گفته است :

پينگتون چنده الان؟ 4.2.2.4 يا 8.8.8.8

4.2.2.4:

97 xD

8.8.8.8:

99

ویرایش شده توسط Dark-_-Witcher
لینک به دیدگاه

مخابرات مایید مارو

فیفا رو یه هفتس بوسیدگ گذاشتم کنار کانتر هم پینگ 230 تا 300 هستشScreenshot_20170517-235958.thumb.png.d812bb3effa64a32c0401c9d5b631950.png

ویرایش شده توسط Redwolf10
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

از دیشب تا الان با وجودپینگ خوب از تمام بازی ها LEFTمیخورم یعنی  میبینم  همه وایمیستند و  بعد من LEFTمیخورم

چک کردم  دیدم هر 10 دقیقه یا 20دقیقه ارتباط به کلی قطع میشه در حالی که اینترنت وصل هست!

هیچ  مشکلی از نظر نویز وجود نداره

خواهشا فقط کاربران شاتل پست بزارند، اونایی که گیم بازی میکنن  بگن که بیخود و  بی  جهت از شبکه های استیم و یوپلی و غیر ارتبطاشون قطع میشه یا خیر ؟! مشکل از دیشب بوده

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

سلام

از دیشب تا الان با وجودپینگ خوب از تمام بازی های LEFTمیخورم یعنی  میبینم  همه وایمیستند و  بعد من LEFTمیخورم

چک کردم  دیدم هر 10 دقیقه یا 20دقیقه ارتباط به کلی قطع میشه در حالی که اینترنت وصل هست!

هیچ  مشکلی از نظر نویز وجود نداره

خواهشا فقط کاربران شاتل پست بزارند  اونایی که گیم بازی میکنند  بگن  بیخود و  بی  جهت از شبکه های استیم و یوپلی و غیر ارتبطاشون قطع میشه یا خیر  !مشکل از دیشب بوده

داداش با یه قند شکن امتحان میکردی 

منم شاتلم ولی این مشکل رو ندارم 

البته ساکن تهران نیستم !!! 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

داداش با یه قند شکن امتحان میکردی 

منم شاتلم ولی این مشکل رو ندارم 

البته ساکن تهران نیستم !!! 

آخه قند شکن چه فایده ای داره ؟

منم نمیدونم شما چقدر بازی میکنی امروز مثلا توی یک  ساعت بازی کردنت اصلا ارتباطتت قطع  نشد؟

منم تهران نیستم  شمالم

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

آخه قند شکن چه فایده ای داره ؟

منم نمیدونم شما چقدر بازی میکنی امروز مثلا توی یک  ساعت بازی کردنت اصلا ارتباطتت قطع  نشد؟

منم تهران نیستم  شمالم

من امروز 5-6 دستی دوتا2 بازی کردم  و قط نشدم 

من تایم شده ک موقعی پینگ خرابه یا تایم اوت میده با یه قند شکن فیکس میشه ولی در حالت معمولی بدتر میکنه پینگ رو

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

درود،

پروفایل گیم بر روی سرویس فعال کردید ؟

سلام،فعاله

لینک به دیدگاه

بنده ART5 دارم. پروفایل گیم داشتم که بر روی بازی Overwatch مشکل داشتم. غیرفعال کردم الان 2 الی 3 روزه در بازی مشکلی ندارم.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Parhaam گفته است :

بنده ART5 دارم. پروفایل گیم داشتم که بر روی بازی Overwatch مشکل داشتم. غیرفعال کردم الان 2 الی 3 روزه در بازی مشکلی ندارم.

من Eco 8دارم سرعت و پینگ عالیه فقط همین مشکل لفت خوردن پیش اومده واقعا رو مخ!

لینک به دیدگاه

من دیروز 2 تا مچ کانتر رفتم حدودای 5-6 عصر که همش دیسکانکت میشدم ولی شبش تست کردم + امروز مشکلی نداشت

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، lordofgame گفته است :

من دیروز 2 تا مچ کانتر رفتم حدودای 5-6 عصر که همش دیسکانکت میشدم ولی شبش تست کردم + امروز مشکلی نداشت

پس اینا دارن یه غلطایی میکنند !

لینک به دیدگاه

تماس بگیر پروفایل گیم و بردار ببین بهتر میشه وضعیتت

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

تماس بگیر پروفایل گیم و بردار ببین بهتر میشه وضعیتت

Sent from my iPhone using Tapatalk

پروفایل گیم رو بردارم پینگ میره بالای 150 بعد چجوری بازی کنم؟من فقط از بازی دسکانکت میشم غیر از اون مشکلی ندارم

یه راه حل منطقی می خوام نه اینکه بزنم یه طرف دیگه داغون  کنم بعد یه طرف دیگه درست شه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

پروفایل گیم رو بردارم پینگ میره بالای 150 بعد چجوری بازی کنم؟من فقط از بازی دسکانکت میشم غیر از اون مشکلی ندارم

یه راه حل منطقی می خوام نه اینکه بزنم یه طرف دیگه داغون  کنم بعد یه طرف دیگه درست شه

راه حل دیگری ندارید دوست عزیز. سرویس های کاهش دهنده پینگ را تست کنید.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

راه حل دیگری ندارید دوست عزیز. سرویس های کاهش دهنده پینگ را تست کنید.

اونم بدرد نمیخوره چرا؟شما کاهش پینگ رو فعال کن برو تو بازی Rainbow sixیا for honor اون وقت میبیینی nat typeشده Strict

تو بازی For honorبا کاهش پینگ حتی پاداش بعد از مسابقه رو  هم بهتون نمیده و ارور میده

لینک به دیدگاه

سلام.

من دیشب وسط دوتا دو و بازی خیلی خیلی مهمی بودم که دیسکانکت شد! ولی نتم وصل بود.

تماس گرفتم گه چیکار میکنید؟! طرف میگه اقا نتت وصله! منم نگا میکنم چراغ روشنه! ولی نت ندارم! میگه شما 4 روز و نمیدونم چند ساعته که قطع نشده نتتون!!!

یه چیز مسخره ای. خلاصه اینکه 3 دقیقه دیسکانکت بودم بعدش وصل شد.

قندشکن هم اصلا وصل نمیشد که بخاد کاری کنه. چون نت نداشتم!

الانم که دارم پست میزارم سرعتم کمه! نمیدونم چیکار دارن میکنن اینا.

پروفایل گیم رو هم به توصیه یکی از دوستان فعال کردم پینگ در ظاهر از 45 قبل به 9 رسیده ولی در عمل خیلی فرقی نکرده.

همین الان تست زدم پینگم 17 هست و دانلود 7 مگ واپلود 1.2 مگ. خطمم 8 مگ اکو هست.

اپلودم تا الان بالا نبود! نمیدونم چه جوری شده 1.2 مگ!! اصلا نزدیک 1 مگ هم نمیشد!

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

من دیشب وسط دوتا دو و بازی خیلی خیلی مهمی بودم که دیسکانکت شد! ولی نتم وصل بود.

تماس گرفتم گه چیکار میکنید؟! طرف میگه اقا نتت وصله! منم نگا میکنم چراغ روشنه! ولی نت ندارم! میگه شما 4 روز و نمیدونم چند ساعته که قطع نشده نتتون!!!

یه چیز مسخره ای. خلاصه اینکه 3 دقیقه دیسکانکت بودم بعدش وصل شد.

دقیقا همین  شکلیه  واسه من زیاد اتفاق میوفته

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...