رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من موقعی که پینگم با گوگل زیر 100باشه سایت های خارجی و برخی سایت ها مثل پرشین تولز برام باز نمیشند ولی با  فندوق شکن میشه رفت

اما وقتی پینگ بالای 100باشه سریع سایت ها بازی میشند!

مشکلی که دارم یک هفته قبل از عید اینطوری شده و پینگم اکثرا بالای 120هست و وقتی با ریست کردن میاد زیر 100نصف سایت ها باز نمیشند حتی خود شبکه ی استیم 5دقیقه طول میکشه صفحه اولش بالا بیاد

به شاتل هم جرات نمیکنم زنگ بزنم چون یه زن خیلی بد اخلاق اونجا کار میکنه همیشه هم دست به گوشیه!انگار منتظر من زنگ بزنم جواب بده!اخلاقش بلا نسبت سگ مثل سگه!

سلام بر شما

وارد تنظیمات مودم تون بشید و SNR خط تون رو بگین

وقتی زیر 100 میره پینگ تون همون موقعی هست که(طبق تجربه) تنظیمات گیم برای کاهش پینگ اجرا شده. مودم رو ریبوت میکنم به وضوح میشه دید که وقتی کانکت میشه از اون تنظیمات تعریف شده براش خارج میشه انگار و پینگ بالا میره. با هر بار ریبوت گویا نوع اتصال عوض میشه.

پیغام Service Unavailable میگیرد وقتی سایتها لود نمیشن؟

لینک به دیدگاه

سلام بر شما

وارد تنظیمات مودم تون بشید و SNR خط تون رو بگین

وقتی زیر 100 میره پینگ تون همون موقعی هست که(طبق تجربه) تنظیمات گیم برای کاهش پینگ اجرا شده. مودم رو ریبوت میکنم به وضوح میشه دید که وقتی کانکت میشه از اون تنظیمات تعریف شده براش خارج میشه انگار و پینگ بالا میره. با هر بار ریبوت گویا نوع اتصال عوض میشه.

پیغام Service Unavailable میگیرد وقتی سایتها لود نمیشن؟

دقیقا همین snrرو گفتن پایین بعد پارامتر ها رو تغییر داد پروفایل گیم رو هم برداشت اما تغییری نکرد

مثلا پینگش میومد رو 160سایت ها باز نمیشد

ارور نمیده رو لود میمونه

لینک به دیدگاه

دقیقا همین snrرو گفتن پایین بعد پارامتر ها رو تغییر داد پروفایل گیم رو هم برداشت اما تغییری نکرد

مثلا پینگش میومد رو 160سایت ها باز نمیشد

ارور نمیده رو لود میمونه

SNR تون و Downstream خط تون چقدر بوده و هست الآن؟

لینک به دیدگاه

SNR تون و Downstream خط تون چقدر بوده و هست الآن؟

down 19.

up 14

سرعت 10مگ

با تغییر در پارامتر شده بود 25 ولی الان گفتم برگردوننش به حالت اول

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

down 19.

up 14

سرعت 10مگ

با تغییر در پارامتر شده بود 25 ولی الان گفتم برگردوننش به حالت اول

دانلود ریت من رو برداشتن حضرات کم کردن تا مخرج کسر کوچیک بشه و SNR که جواب کسر هست بزرگتر بشه که شد ولی خب باز همین مشکلی رو که شما دارین بعضی وقتا من هم دارم ولی برای شما 19 هست که خیلی بهتر از برای من هست یعنی (16-15-14)

وقتی به این مشکل خوردید و سایتی لود نشد و طول کشید اس ان آر رو ببینید یبار ، از یک سرور خارجی مشخص هم پینگ بگیرید ببینید چند میلی ثانیه میشه ، ریبوت کنید مودم رو بعد دوباره چندتا سایتی که لود نمیشدن رو ببینید باز میشن یا نه اگه شدن سریع اس ان آر رو ببینید چقدر شده و یه پینگ هم دقیقاً از همون سرور قبلی بگیرید تفاوت رو با دفعه ی قبل ببینید چقدر شده؟

از 8.8.8.8 یا 4.2.2.4 پینگ میگیرید تایم اوت میده؟

ویرایش شده توسط KoenigTiger
لینک به دیدگاه

دانلود ریت من رو برداشتن حضرات کم کردن تا مخرج کسر کوچیک بشه و SNR که جواب کسر هست بزرگتر بشه که شد ولی خب باز همین مشکلی رو که شما دارین بضعی وقتا من هم دارم ولی برای 19 هست که خیلی بهتر از برای من هست یعنی (16-15-14)

وقتی به این مشکل خوردید و سایتی لود نشد و طول کشید اس ان آر رو ببینید یبار ، از یک سرور خارجی مشخص هم پینگ بگیرید ببینید چند میلی ثانیه میشه ، ریبوت کنید مودم رو بعد دوباره چندتا سایتی که لود نمیشدن رو ببینید باز میشن یا نه اگه شدن سریع اس ان آر رو ببینید چقدر شده و یه پینگ هم دقیقاً از همون سرور قبلی بگیرید تفاوت رو با دفعه ی قبل ببینید چقدر شده؟

از 8.8.8.8 یا 4.2.2.4 پینگ میگیرید تایم اوت میده؟

همیشه همینکار رو میکنم!snrدر حد یک عدد شاید تغییر بکنه

اصلا تایم اوت ندارم با 8.8.8.8 تست میگیرم

این وضعیت الان منه ولی سایت پرشین تولز و اکثر سایت های خارجی باز نمیشند

post-19769-0-03455900-1459876100_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام من هم همین مشکلن رو دارم . از قبل عید پین میره 2000 :laughing:

یا مثلا اصلا سایت باز نمیشه چه برسه به دانلود کردن .

به پارس انلاین هم 2000 تا زند زدم همش میگن سراسریه که فکر کنم دست پ ینوکیو رو از پشت بستن  :clapping:  @};-

لینک به دیدگاه

سلام من هم همین مشکلن رو دارم . از قبل عید پین میره 2000 :laughing:

یا مثلا اصلا سایت باز نمیشه چه برسه به دانلود کردن .

به پارس انلاین هم 2000 تا زند زدم همش میگن سراسریه که فکر کنم دست پ ینوکیو رو از پشت بستن  :clapping:  @};-

اره حدودا یک هفته قبل از عید اینطوری شده

جالبه این احمق ها اصلا حالیشون نیست خوبه باز یه جوابی به شما دادن!

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

همیشه همینکار رو میکنم!snrدر حد یک عدد شاید تغییر بکنه

اصلا تایم اوت ندارم با 8.8.8.8 تست میگیرم

این وضعیت الان منه ولی سایت پرشین تولز و اکثر سایت های خارجی باز نمیشند

پرشین تولز رو پینگ بگیرید یبار

لینک به دیدگاه

پرشین تولز رو پینگ بگیرید یبار

بفرما

post-19769-0-03348100-1459877361_thumb.png

لینک به دیدگاه

منم اینجوریه فک کنم دارن دستکاری میکنن نت رو(پارس انلاینم) پینگ میگیرم از 8.8.8.8 پینگ 100 میده ولی سایت باز نمی کنه الان خوب شده ولی از2 روز پیش اینجوری شده . برای شما هم  خطا dns میده ؟

لینک به دیدگاه

درود

من ISP پارس آنلاین .. از دیروز حدود ساعت 19:00 تا به حال پینگم مثل سابق ریز 100 هست ولی توی باز کردن سایت . ارسال و دریافت از تلگرام و لود اینستا مشکل شدید افت سرعت رو داشتم ..

به نظرم از زیر ساخت باشه !

یه مورد هم بگم بین سالهای 89-90 از شاتل سرویس داشتم میتتونم بگم عجب غریب ترین مشکلات اینترنتی رو از شاتل بخواهید .  :wacko:

لینک به دیدگاه

بفرما

attachicon.gifUntitled.png

مشکلی و تایم اَوتی که مشاعده نمیشه در لاگ پینگ ها ولی الآن دارم دقت میکنم میبینم که پرشین تولز که لود شده در پس زمینه؟ منظورم از پینگ گرفتن از درست زمانی که بود لود نمیشه. ببنیم آیا تایم اَوت داره میده یا خیر

به سرور سایت ها دقت کردین؟ مثلاً پرشین تولز سرورش آمریکا هست. آیا با سایت هایی که سرورهاشون خارج هست این مشکل رو دارید و با داخل ندارید یا فرقی ندارن؟ منظور از داخلی، یک سایت ایرانی نیست، سایتی که سرورش داخل ایران باشه هست.

لینک به دیدگاه

مشکلی و تایم اَوتی که مشاعده نمیشه در لاگ پینگ ها ولی الآن دارم دقت میکنم میبینم که پرشین تولز که لود شده در پس زمینه؟ منظورم از پینگ گرفتن از درست زمانی که بود لود نمیشه. ببنیم آیا تایم اَوت داره میده یا خیر

به سرور سایت ها دقت کردین؟ مثلاً پرشین تولز سرورش آمریکا هست. آیا با سایت هایی که سرورهاشون خارج هست این مشکل رو دارید و با داخل ندارید یا فرقی ندارن؟ منظور از داخلی، یک سایت ایرانی نیست، سایتی که سرورش داخل ایران باشه هست.

اون قبلا لود شده

اون پینگ مال زمانیه که اصلا لود نمیشه

نمیتونم بگم با داخل مشکل دارم یا نه چونsoft98و دانلود ها هم باز نمیشند!اما سایت های خبری ایران سریع باز میشه

لینک به دیدگاه

اون قبلا لود شده

اون پینگ مال زمانیه که اصلا لود نمیشه

نمیتونم بگم با داخل مشکل دارم یا نه چونsoft98و دانلود ها هم باز نمیشند!اما سایت های خبری ایران سریع باز میشه

پس بازم نمیشه با قاطعیت نظر داد

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من موقعی که پینگم با گوگل زیر 100باشه سایت های خارجی و برخی سایت ها مثل پرشین تولز برام باز نمیشند ولی با  فندوق شکن میشه رفت

اما وقتی پینگ بالای 100باشه سریع سایت ها بازی میشند!

مشکلی که دارم یک هفته قبل از عید اینطوری شده و پینگم اکثرا بالای 120هست و وقتی با ریست کردن میاد زیر 100نصف سایت ها باز نمیشند حتی خود شبکه ی استیم 5دقیقه طول میکشه صفحه اولش بالا بیاد

به شاتل هم جرات نمیکنم زنگ بزنم چون یه زن خیلی بد اخلاق اونجا کار میکنه همیشه هم دست به گوشیه!انگار منتظر من زنگ بزنم جواب بده!اخلاقش بلا نسبت سگ مثل سگه!

با سلام

بنده حدود 3 ساله از شاتل استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم و نداشتم به نظره من بهترین ISP در ایران شاتل هست

در مورد اپراتور ها هم بگم که من در شیراز هستم انصافا اپراتور ها خانم های خوش اخلاق و جوابگویی  هستند و من که تا الان با پشتیبانی مشکلی نداشتم . @};-

لینک به دیدگاه

با سلام

بنده حدود 3 ساله از شاتل استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم و نداشتم به نظره من بهترین ISP در ایران شاتل هست

در مورد اپراتور ها هم بگم که من در شیراز هستم انصافا اپراتور ها خانم های خوش اخلاق و جوابگویی  هستند و من که تا الان با پشتیبانی مشکلی نداشتم . @};-

همین الانش حداقل 10نفر از بچه های بازیسنتر این مشکل رو گفتن تاپیکش هم هست

اما بحث پشتیبانی چون من شمالم کلا مردمش اخلاق خوبی ندارند چون اکثرا از روستا های اطراف هستند و تعداد روستاها تو شهر های کوچیکشون حداقل 10 یا15هست روستایی ها هم رفتارشون پدافندی و تند هست رفتار عادی بلد نیستند

لینک به دیدگاه

همین الانش حداقل 10نفر از بچه های بازیسنتر این مشکل رو گفتن تاپیکش هم هست

اما بحث پشتیبانی چون من شمالم کلا مردمش اخلاق خوبی ندارند چون اکثرا از روستا های اطراف هستند و تعداد روستاها تو شهر های کوچیکشون حداقل 10 یا15هست روستایی ها هم رفتارشون پدافندی و تند هست رفتار عادی بلد نیستند

درسته  بعضی وقت ها بعضی از  سایت ها باز نمیشن و یا دیر باز میشن منم این مشکلو چند باری داشتم البته جدیدا خیلی کم شده ولی مشکل از خود سایت هم میتونه باشه مثل سرعت دانلود که در سرورهای مختلف متفاوت است سایت های زیادی هستند که به طور مثال لود میشوند ولی نه به طور کامل و حتی تا 1 ساعت هم صبر کنیم همچنان در تب مرورگر نشانه لود شدن هست

من زیاد با رفتارای شمالی ها آشنا نیستم ولی اینجوری که شما گفتید فکر کنم اپراتوره باهاتون لج کرده :D

لینک به دیدگاه

درسته  بعضی وقت ها بعضی از  سایت ها باز نمیشن و یا دیر باز میشن منم این مشکلو چند باری داشتم البته جدیدا خیلی کم شده ولی مشکل از خود سایت هم میتونه باشه مثل سرعت دانلود که در سرورهای مختلف متفاوت است سایت های زیادی هستند که به طور مثال لود میشوند ولی نه به طور کامل و حتی تا 1 ساعت هم صبر کنیم همچنان در تب مرورگر نشانه لود شدن هست

من زیاد با رفتارای شمالی ها آشنا نیستم ولی اینجوری که شما گفتید فکر کنم اپراتوره باهاتون لج کرده :D

نه بابا همینجورین کلا،من زیادم زنگ نمیزنم چند ماهی یکبار شاید

این مشکل هم سراسری هست هم برای پارس آنلاین و هم اسیاتک و شاتل و با خاموش روشن شدن مودم و گرفتن IPجدید هیچکار دیگه ای نمیشه کرد

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

با سلام

جهت اطلاع دوستان چون تا 30 اردیبهشت وقت دارند، این خبر رو قرار میدم:

در جشنواره بهاری شاتل  مشتریان فعلی شاتل می­‌توانند از روز ١٨ تا ٣٠ اردیبهشت ماه ١٣٩٥، بسته ترافیک ٥٠ گیگا بایتی شاتل را با ٥٠ درصد تخفیف تنها به قیمت ٥٦،٠٠٠ و ­بسته ١٠ گیگابایتی شاتل را با ٤٠ درصد تخفیف تنها به قیمت ١٩،٢٠٠ تومان خریداری کنند.

http://www.shatel.ir/Detail/p78409322.loco

با این شرایط بسته 50 گیگا بایتی شاتل با حدود قیمت 1100 تومان به ازای هرگیگابایت بسیار مناسب است، در شرایط عادی قیمت هر گیگابایت در خرید های با حجم پایین حدود 4 هزار تومان است!

جهت خرید وارد حساب کاربری خود در my.shatel.ir شوید و ترافیک مورد نظر خود را خریداری کنید.

لینک به دیدگاه

برای خرید ترافیک بجنبید، دو سه ساعت فقط وقت دارید. :D

ضمنا ترافیک شاتل لند و سایت های زیر مجموعه برای کل خرداد رایگان هست.

http://shatelland.com/promotion

لینک به دیدگاه

چن روز پیش خریدم

اولش فکر کردم مشکل سایته قیمتو اشتباه زده چه میدونم کلکی چیزیه

تعجب کردم قیمتش اینقد ارزون شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مخابرات خبری نیست ؟؟؟  *dry#

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

هنوز هم سرویس شاتل لند رایگان هست ؟

پشتیبانی تلفنی که میگفت رایگان هست و سرعت دانلود از شاتل لند بالاترین سرعت ممکن هست 

و الان هم خوب داره اپلود میکنه و ابدیت نگه میداره خیلی بروز هست ولی تنهامشکل اینه بازی های غیرمجاز رو پاک میکنه بعد چند روز 

لینک به دیدگاه

هنوز هم سرویس شاتل لند رایگان هست ؟

پشتیبانی تلفنی که میگفت رایگان هست و سرعت دانلود از شاتل لند بالاترین سرعت ممکن هست

و الان هم خوب داره اپلود میکنه و ابدیت نگه میداره خیلی بروز هست ولی تنهامشکل اینه بازی های غیرمجاز رو پاک میکنه بعد چند روز

تا پایان امروز رایگان است.

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...