رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 30 دقیقه قبل، micpet گفته است :

من سرعت ۴ مگ میگرفتم 40 تومن الان دیدم شده 50 تومن، این دیگه غیر قابل تحمله.

اگر تا آخر ماه که اینترنت تموم میشه قیمت رو آورد پایین که آورد وگرنه isp رو عوض میکنم. 

Hi Web خوبه ؟ 

سلام مصرف زیادی داری؟
پیشنهاد من دیده بان نته

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

سلام مصرف زیادی داری؟
پیشنهاد من دیده بان نته

درود، ماهی بین 60 تا 80 گیگ اینترنت (به گفته خودشون بین الملل). کیفیتش خوبه ؟ 

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Rorschach گفته است :

اصلا سمتش نیا من خودم تابستون می خام عوضش کنم.قطع و وصلیش پیچارمون کرده

یاد آسیاتک افتادم 

در ۱ ساعت قبل، sajad-tnt گفته است :

حدود دو سه هفته ای هست که گرون کرده

باقی isp ها هم تا چند وقت دیگه گرون میکنن ...

امیدوارم نشه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، micpet گفته است :

ماهی بین 60 تا 80 گیگ اینترنت (به گفته خودشون بین الملل). کیفیتش خوبه ؟ 

دیدبان نت از خودش پورت و تجهیزات نداره , از ips های دیگه مثل آسیاتک اجاره میکنه...

بستگی داره مثلا چه پورتی رو بهت بدن و توی اون منطقه مثلا آسیاتک در چه وضع باشه

ولی درکل برای دانلود خوب هست نه بیشتر...

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

دیدبان نت از خودش پورت و تجهیزات نداره , از ips های دیگه مثل آسیاتک اجاره میکنه...

بستگی داره مثلا چه پورتی رو بهت بدن و توی اون منطقه مثلا آسیاتک در چه وضع باشه

ولی درکل برای دانلود خوب هست نه بیشتر...

اصلا این حرفتو قبول ندارم میدونی چرا؟
چون خیلی از بچه ها همین فروم چندین ماهه دارن استفاده میکنن، نه قطعی داره، نه افت کیفیت

آسیاتک چکار میکنه مثلا؟ آسیا تک واقعا سرویس دهی خیلی خوبی نداشته حداقل چندجایی که من رفتم دیدم

آخر هم تخلیه کرد! ای دی اس ال هر چند دقیقه یکبار میپرید، اومدن کیفیت خط رو بررسی کردن موردی نداشت

حالا با همون خط دیده بان نت گرفته اصلی قطعی نداره سرعت هم به مراتب بهتر، دیده بان رو14 مگابیت بسته شده

آسیاتک رو 10 مگابیت باز هم قطعی داشت.

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، micpet گفته است :

درود، ماهی بین 60 تا 80 گیگ اینترنت (به گفته خودشون بین الملل). کیفیتش خوبه ؟ 

ببین مهندس چند روز قبل واسه دایی خودم از آسیاتک جمع کردیم انتقال دادیم دیده بان، اون بالا هم گفتم جریانشو کاملا راضیه، بعد از اون هم چند تا از بچه های

با سابقه همین فروم هم دارن استفاده میکنن و رضایت دارن، حالا خودشون ببینن میان میگن. فن آوا هم ارزونتر کرده، من سرویس 8 مگابیتشو

با 400 گیگ ترافیک داخلی (200 گیگ بین الملل) میگرفتم 50 تومن الان همین سرویس شده 640 گیگ داخلی (320 بین الملل) شاتل برعکس عمل کرده.

مخابرات همه جا تجهیزات داره اما کیفیت سرویس دهیش آشغاله، پس داشتن تجهیزات اصلا اهمیتی نداره مهم اینه که اینترنت نهاییت چه کیفیتی داره

ویرایش شده توسط Nsm1000
لینک به دیدگاه

شاتل هم داره کیفیت خدماتش افت میکنه هم قیمتو میبره بالا و هم شرکت های زیادی هستن که حجم ترافیک بیشتری میدن و بسته های ترافیک ارزونتری دارن

متاسفانه شاتل به اوج خودش رسید و هر برند و شرکتی به اوج میرسه شروع میکنه به گند زدن به همه چیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دیده بان واسه دانلود خیلی خوبه چون بیشترین حجم میده هر از گاهی جشنواره میزاره که بعضی هاشون به صرفه هستش

زیاد واسه بازی آنلاین مناسب نیست البته نه بده نه خوب متوسط میشه در نظر گرفت البته کیفیت خط من خرابه و با وجود اینکه 8 مگ گرفتم بیشتر از 5.5 و حداکثر 6 مگ نمیکشه ولی با وجود این راضیم چون آنلاین بازی نمیکنم بیشترین استفادم از نت هم دانلوده که واسه 8 مگ ماهی 1 ترا حجم میده اونم خارجی ، شبها هم تایم داره که حجم دانلودی نصف میشه یعنی 2 برابر که نیازی هم بهش نیست چون حجم ماهانه نمیشه تموم کرد 

در 25 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است :

سلام نعیم جان ، خودت که عوض نکردی ؟

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

آقا این ADSLرو بگیرید پرتش کنید بیرون،خیلی دوست دار شاتل هستید همین TD LTEشاتل رو بگیرید

من یه مودم UBSواسه 4Gهم میگیرم ADSLرو کلا قطع میکنم مودمشم میفروشم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

اصلا این حرفتو قبول ندارم میدونی چرا؟
چون خیلی از بچه ها همین فروم چندین ماهه دارن استفاده میکنن، نه قطعی داره، نه افت کیفیت

آسیاتک چکار میکنه مثلا؟ آسیا تک واقعا سرویس دهی خیلی خوبی نداشته حداقل چندجایی که من رفتم دیدم

آخر هم تخلیه کرد! ای دی اس ال هر چند دقیقه یکبار میپرید، اومدن کیفیت خط رو بررسی کردن موردی نداشت

حالا با همون خط دیده بان نت گرفته اصلی قطعی نداره سرعت هم به مراتب بهتر، دیده بان رو14 مگابیت بسته شده

آسیاتک رو 10 مگابیت باز هم قطعی داشت.

عجیبه، متاسفانه اصلا نوشته منو نخوندین و فقط بهم حمله کردید! 

هیچکدوم از حرفایی که زدید به نوشته بنده ربط نداشت، بنده جایی از کیفیت بد و قطعی حرف نزده بودم نسیم جان. متاسفانه حوصله بحث هم ندارم

لینک به دیدگاه

من که شاتل راضیم ، الان دو سال بیشتره دارم . سرویس گیم هم فعال هست ، حجمشم برا می مونه برا آخر ماه

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

آقا این ADSLرو بگیرید پرتش کنید بیرون،خیلی دوست دار شاتل هستید همین TD LTEشاتل رو بگیرید

من یه مودم UBSواسه 4Gهم میگیرم ADSLرو کلا قطع میکنم مودمشم میفروشم

اونی که شما میگی حالا چه شاتل موبایل چه ایرانسل چه همراه اول چه رایتل خیلی جاها حتی با مودم هم سرعت بسیار پایینه و عملا کارایی نداره و مجبور هستیم از adsl استفاده کنیم

لینک به دیدگاه

دوستان چرا مخابرات نمیگیرید؟

من الان سرویس 16 مگ و 700 گیگ مخابرات میگیرم ماهی 87 تومن.

تا جایی که من اطلاع دارم همش هم بین المللی هست. خودمم یک بار کامل استفاده کردم از حجم و 700 گیگ رو تقریبا 95% بین المللی دانلود کردم.

پینگم تو دوتا 85-90 هست.

قطعی تا بحال نداشتم.

aaaaaa.PNG.63d186c6555bac9da78ef8cf1fea5812.PNG

فاصله ام هم تا مرکز مخابرات زیاده.

فقط سیم کشی داخلی رو درست انجام دادم.

چیزی که خودشون نوشتن 175 گیگ بین الملل هست.

اما من کامل 700 گیگ رو خارجی دانلود کردم.

یک بار هم واسه اینکه یه وقت هزینه ناخواسته ای گردنم نیوفته تماس گرفتم 2020 و اپراتور گفت فعلا فعال نشده بین المللشون. ( 7 ماه پیش )

adsl_148845.thumb.jpg.2c91765a62369edb47dfdd5ad380aa4a.jpg

ویرایش شده توسط Nezami
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ahmad35 گفته است :

اونی که شما میگی حالا چه شاتل موبایل چه ایرانسل چه همراه اول چه رایتل خیلی جاها حتی با مودم هم سرعت بسیار پایینه و عملا کارایی نداره و مجبور هستیم از adsl استفاده کنیم

همراه اول

Untitled.thumb.png.ab9bb73a1bd2c299b1d71f1bec495dbc.png

TD LTE ایرانسل

irancell.thumb.png.974730bcd76b07b08eff56200b79ac88.png

لینک به دیدگاه

اف تاپیک

شاتلو ول کنین کی 5 تا 1070 رو خرید که تاپیکشم کلا پاک شده 😅

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ahmad35 گفته است :

اونی که شما میگی حالا چه شاتل موبایل چه ایرانسل چه همراه اول چه رایتل خیلی جاها حتی با مودم هم سرعت بسیار پایینه و عملا کارایی نداره و مجبور هستیم از adsl استفاده

در 25 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

همراه اول

دوستان شرایط تو همه نقاط ایران یکی نیست،یجا شبکه بیسیم خوبه،یجا adsl ,یه جا ایرانسل،یه جا هم شاتل،نمونش یجا adsl مخابرات از همه جا بهتره،یه جا دیگه هم مثل خوزستان مخابرات اشغال ترین سرویسو داره و همه ازش دوری میکنن

اینم تاپیک مخابرات خوزستان که مردم جونشون در اومده:

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=503815&page=3015

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

ببین مهندس چند روز قبل واسه دایی خودم از آسیاتک جمع کردیم انتقال دادیم دیده بان، اون بالا هم گفتم جریانشو کاملا راضیه

چی حجمی میده دیده بان، الان پینگم با شاتل حدود 120 هست، اگر دیدبان پینگش خوب باشه بدونه تایم اوت خیلی حال میده.

البته فن آوا هم قیمت هاش خیلی پایینه، نابود شدم.

الان تو خانواده همه شاتل داریم، این فن آوا اگر قطعی نداشته باشه بدرد داییم میخوره.

فرایند ثبت نام کدوم کاملا آنلاینه ؟

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، micpet گفته است :

من سرعت ۴ مگ میگرفتم 40 تومن الان دیدم شده 50 تومن، این دیگه غیر قابل تحمله.

اگر تا آخر ماه که اینترنت تموم میشه قیمت رو آورد پایین که آورد وگرنه isp رو عوض میکنم. 

Hi Web خوبه ؟ 

اتفاقا من طر این قضیه گرونی + پشتیبانی پولی شاتل بعد از 8 سال خط میخوام خالی کنم و برم سراغ های وب و صبانت

فکر نمیکردم روزی به اینجا برسه که شاتل هم روز روشن حق خوری کنه این ماه مجبوری تمدید کردم ولی تمام شرایط آماده کردم برای ماه اینده تا روی خط جدید بتونم اینترنت یکی از شرکت ها که گفتم داشته باشم و خداحافظ شاتل.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

همراه 

گفتم که همه وضعیتشون این نیست

شما سرعتت خوبه واسه همین میگی adsl رو بندازید دور

ولی یکی مثل من و خیلی های دیگه با مودم هم سرعت دانلودشون زیر یک مگا(بایت) هست

من شده تو خیابون یه فایلی رو گذاشتم رو دانلود و دیدم که تو فاصله چندتا کوچه چقدر سرعت بالا و پایین میشه

خونه مام که با مودم رومیزی هم در بهترین حالت و خیلی کم به 4 مگا (بایت) در ثانیه میرسه و معمولا چیزی بین 500 کیلو بایت الی یک مگا بایته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، micpet گفته است :

چی حجمی میده دیده بان، الان پینگم با شاتل حدود 120 هست، اگر دیدبان پینگش خوب باشه بدونه تایم اوت خیلی حال میده.

البته فن آوا هم قیمت هاش خیلی پایینه، نابود شدم.

الان تو خانواده همه شاتل داریم، این فن آوا اگر قطعی نداشته باشه بدرد داییم میخوره.

فرایند ثبت نام کدوم کاملا آنلاینه ؟

دیده بان کاملا آنلاینه و برای بنده ظرف یک روز وصل کردن 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

دیده بان کاملا آنلاینه و برای بنده ظرف یک روز وصل کردن 

پینگش چطوره ؟ تایم اوتش چی ؟

لینک به دیدگاه

سزایای گرون فروش نخریدن هست خیلی راحت همه شاتلیا تو یه هفته میتونن اپراتور رو تغییر بدن 

من خودم دو هفته پیش از دیده بان نت سرویس گرفتم

سرعت 16 مگ

حجم 24 ترابایت

قیمت با مالیات و همه چی شد 500 تومن

لینک به دیدگاه

دوستان دیدبان نت اعلام پینگ کنند لطفا 

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
در ۱ ساعت قبل، micpet گفته است :

پینگش چطوره ؟ تایم اوتش چی ؟

تایم اوت خیلی کم داره ، البته وضعیت خط من خرابه و مثال خوبی نیست قبلا سرویس 4 مگ داشتم که پینگ حدود 120-125 بود (گوگل) الان 8 مگ گرفتم که تا 5.5 الی 6.5 میکشه و پینگ شده 150 

@VansForeveeeee

ایشون هم دیده بان دارن که وضعیتشون خیلی بهتر از منه ، آیدیشونو تگ کردم که یه نمونه پینگ بزارن 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

50 درصد کیفیت مرکز مخابراتی 50درصد به سرویس دهنده به نظرم مربوط هست اینکه یک isp یکجا خوب هست دلیل نمیشه جای دیگه خوب باشه بهتر هست برین در و همسایه و دوستان و اشناهات ببینی اینترنتشون چطور هست

من یه تخقیق میدانی کوچیک کردم دیدم مرکز مخابراتیم صبانت و های وب کیفیتشون خوب هست و های وب به نظرم بسته هاش نیازم برطرف میکنه برای همین دارخواست دادم روی خط جدیدم فعال کنن تا یه هفته معطل شاتل برای تخلیه نشم. اگر زودتر میفهمیدم شاتل گرون فروشی شروع کرده تحت هیچ شرایطی تمدید نمیکردم

خیلی شیک پشتیبانی و ... هم پولی کرده. عرضه نداشتن مشکل نویز خط من برطرف کنن اخر سر خودم رفتم مرکز مخابرات تا درستش کردن ( snr 7 بود الان شده 18-22 به لطف پیگیری خودم )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...