رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر دوستان

من هم چند ماه است مشکل مصرف غیرعادی حجم دارم. طبق معمول هم می گویند، مودمتان هک شده یا نوزادتان کارتون دانلود می کند. الان کدام شرکت تعرفه های مناسب یا دانلود شبانه با شروط مناسب دارد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 3 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

پینگ شاتل با آپلود0.80بخوره تو سرش به درد هیچ بازی امروزی نمیخوره همون آنچارتد اولش ارور میده سرعت آپلودت پایینه

بهترین سرویس شاتل هم که میگه 1024کیلوبایت سرعت نت میدم حرف مفته آخرش 0.80 بهت سرعت میده !عملا پینگش بیخوده

من ترجیح میدم 7مگ آپلود داشته باشم با پینگ 120بازی کنم تا پینگ 90 شاتل با آپ 0.80

سلام

فکر کنم تنها دلیلی که نت شاتل من هنوز خیلی خیلی افتضاح نشده فقط اینه که اینترنت من جز سرویس های مبتنی بر "سیم" نیست.

سرعت دانلودم الان بین 1500 تا 1600 کیلوبایت بر ثانیه در زمان های معمولی و تا 1800 کیلوبایت در ثانیه بعضی زمان های خاص در روز 

سرعت آپلودم هم میانگین 1200 کیلوبایت بر ثانیه، حداکثر تا 1400 در برخی ساعات خاص

بعد همسایمون دقیقا" سرویس من رو تحت سیم تلفن داره و اونم ماهی 90 تومن میده(بستر ارتباطی فرق نداره که سیمی باشه یا رادیویی، قیمت سرویس ها روی بستر های مختلف یکسانه) و از کیفتیت مال تو هم فاجعه تره، میخواست رو بیاره به استریم ، بهش گفتم خیلی بیش از حد مثبت می اندیشی ، شما فعلا شب به خیر لُرا :D

screen168.thumb.jpg.b30d2b1a2799faed06042c75f4fad00c.jpg

البته تا همین یکی دو هفته پیش دانلودم نهایت به 1100 کیلوبایت بر ثانیه و آپلودم هم به حدود 950 کیلوبایت بر ثانیه میرسید که با چندتا تغییر کوچیک در تنظیمات رسید به اعداد بالا، البته بازم کمه این میزان سرعت آپلود  ، الان واقعا حاضرم سرعت دانلودم 300-400 کیلوبایت کمتر باشه اما آپلودم به اندازه همون 300-400 کیلوبایت افزایش پیدا کنه :D

سناریو جالبی هم هست که  مثلا شما سرویس اینترنتت 16 مگ یا 16 میلیون بایت هست اما سرعتت در حد 9 میلیون بایته (حدود 1100 کیلوبایت بر ثانیه) و شاکی میشی که چرا اینطوریه؟ و همیشه جواب اینه که بستر ارتباطیتون نمیکشه ، از بس هم که این مطلب به مردم گفته شده برای خیلی هامون منجمله خودم تبدیل به یک حقیقت شده اما بازم با خودت میگی شاید برای سرویس P2P متفاوت باشه و مثل سیم نباشه ، پس زنگ میزنم به پشتیبانی یک شرکت محترم:

*مگه  سرعت سرویسم نباید 16 میلیون بایت باشه وقتی دارم پولش رو میدم؟ چرا سرعتم نهایت حدود 8-9 میلیون بایته؟

* میگن خط تون یا بسترتون نمیکشه و ناپایداری پیش میاد و مدام دیسکانکت میشید

* بهشون میگی خب یکبار امتحانی همین الان محدودیت رو بردارید، گوشی دستمه تست میکنیم با هم شاید اوکی بود، اگر هم نبود که تنظیمات رو برمیگردونید 

* میگن باشه ،  (بعد از چند تا صدای تق تق کیبورد)خب الان Cap یا محدودیت پهنای باندتون رو افزایش دادیم ببینید وصل میشه و پایدار می مونه؟

* اینترنت وصل میشه و میبینم هر چند ثانیه تا چیزی رو میزنم رو دانلود یا چیزی رو browse میکنم نتم قطع میشه

*با اینکه مشکوک شدم که شاید روی سیم منطقی باشه اما روی بستر رادیویی نه ،مجبور میشم بگم خطتم نکشید و مدام قطع شد ، لطف کنید برگردونید به تنظیمات قبلی

اونها هم با خوشحالی و با لحنِ "دیدی بهت گفته بودم؟" میگن باشه

حالا جالبه که بعد از سناریوی بالا ، این بار خودت  میری همون تنظیمات رو دستکاری میکنی و محدودیت پهنای باند دانلود و آپلود رو افزایش میدی(کار سختی هم نیست ، 5 دقیقه تو اینترنت سرچ میکنی و می فهمی چطوریه) ، درسته سرعتت به 16 میلیون بایتی که اسم سرویسته نمیرسه اما حداقل 3-4 میلیون بایت افزایش پیدا میکنه نسبت به اون 9 میلیون بایت قبلی ( اصلا افزایش کمی نیست این میزان، یه ذره کمتر از 50 درصد افزایشه و همین افزایش ممکنه تفاوت بین موفقیت و عدم موفقیت در یک کار باشه) از طرفی هم طی دو هفته ای که این کار رو کردی اصلا قطعی برات پیش نمیاد و اینترنتت کاملا پایداره بر خلاف اون دفعه که اوپراتور براتون انجام داد که مدام قطع و وصل میشد! 

از جریان بالا چه نتیجه ای میگیریم؟ دو حالت داره ، وقتی به اپراتور میگید محدودیت رو افزایش بدید تا تست کنیم ،  ظاهرا اون دوستان یا بلد نیستن اون کار رو به درستی انجام بدن که بسیار عجیبه! یا اصلا بطور تعمدی (و طبق قوانین داخلی شرکت) به جای تنظیماتی که باید انجام میدادن کار دیگه ای کردن که اینترنتتون مدام قطع بشه، تا فوری قانع بشید خط یا بستر ارتباطیتون نمیکشه و به همون سرعت فعلیتون راضی بشید تا در کل مصرفتون در بازه زمانی مصرفتون پایین بمونه و در پایان ماه نتونید کل سهمیه حجمتون رو استفاده کنید:D

قشنگ نمونه این کارهاست :

*در ساندویچ فروشی از سر و ته سوسیس و گوجه میزنیم و ساندویچ  رو به همون قیمت قبلی که با سوسیس و گوجه بیشتر محاسبه شده بود میفروشیم (تازه گرونش هم ممکنه بکنیم:D)

*هر چند وقت یکبار میزان شکلاتِ داخل کیک های شکلاتی(یا بیسکوئیت های کرمدار) رو کاهش میدیم ، تا حدی که تبدیل به یک نقطه شکلاتی میشه تا یک مغز شکلاتی ، در قدم بعدی برای حل این مشکل اندازه خود کیک رو کاهش میدیم تا با اون میزان شکلات تناسب پیدا کنه

*چینش نون برنجی در جعبه های سوغاتی نون برنجی رو عوض میکنیم ، قطعات رو دو به دو رو به روی هم میچینیم تا در جعبه حجم بیشتری رو اشغال کنن نسبت به وقتی که ردیفی میچینیشون:D

دلیل منطقیشم اینه که میگیم وضعیت خرابه و فقط اینطوری میتونیم دووم بیاریم مگرنه کسب و کارمون تخته میشه ، کسب و کارمون تخته بشه عملا به ضرر همون مردمی میشه که توی اون کارخونه ها و کارگاهها کار میکنن، انگار عملا نصف مردم باید دوشیده بشن تا نصفه دیگه ضرر نکنه

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

می خوام زنگ بزنم شاتل بگم خط رو تخلیه کنن،باید حضوری رفت؟

نه لازم نیست، از توی پنل my.shatel.ir  از تو قسمت درخواست ها گزینه "درخواست فسخ"

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Farjam گفته است :

*

.

ویرایش شده توسط ahmad35
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود بر دوستان

من هم چند ماه است مشکل مصرف غیرعادی حجم دارم. طبق معمول هم می گویند، مودمتان هک شده یا نوزادتان کارتون دانلود می کند. الان کدام شرکت تعرفه های مناسب یا دانلود شبانه با شروط مناسب دارد؟

درود سعید جان

برو سمت دیده بان نت فقط

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Farjam گفته است :

حالا جالبه که بعد از سناریوی بالا ، این بار خودت  میری همون تنظیمات رو دستکاری میکنی و محدودیت پهنای باند دانلود و آپلود رو افزایش میدی(کار سختی هم نیست ، 5 دقیقه تو اینترنت سرچ میکنی و می فهمی چطوریه) ، درسته سرعتت به 16 میلیون بایتی که اسم سرویسته نمیرسه اما حداقل 3-4 میلیون بایت افزایش پیدا میکنه نسبت به اون 9 میلیون بایت قبلی ( اصلا افزایش کمی نیست این میزان، یه ذره کمتر از 50 درصد افزایشه و همین افزایش ممکنه تفاوت بین موفقیت و عدم موفقیت در یک کار باشه) از طرفی هم طی دو هفته ای که این کار رو کردی اصلا قطعی برات پیش نمیاد و اینترنتت کاملا پایداره بر خلاف اون دفعه که اوپراتور براتون انجام داد که مدام قطع و وصل میشد! 

فرجام جان میشه لطف کنی سایتی چیزی معرفی کنی که  چطوری میشه محدودیت پهنای باند رو افزایش داد

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

فکر کنم ت...........

الان دقیقا این چی هست ? TDD LTE شاتل؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

در 5 ساعت قبل، mojtaba7 گفته است :

فرجام جان میشه لطف کنی سایتی چیزی معرفی کنی که  چطوری میشه محدودیت پهنای باند رو افزایش داد

سلام مجتبی جان ، راستش من مال سرویس پوینت تو پوینت رو پیدا کردم برای بقیشون نگشتم هنوز ، نمیدونم روی ADSL هم جواب میده اصلا یا امکان پذیره یا نه ، به هر صورت مدل مودمت رو برام بفرست یه نگاهی بندازم (خودم که متخصصش نیستم، ممکنه همین الان یکی بیاد تو این تاپیک که متخصص باشه و بگه الکی سعی نکن نمیشه ، اما یه سرچی میکنم ببینم چیا هست:D) بلکه کاری از کسی راه بیوفته تو این اوضاع وخیم

در 4 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

الان دقیقا این چی هست ? TDD LTE شاتل؟

سلام چطوری؟

نه پوینت تو پوینت هست یا P2P ، اون موقع که گرفته بودمش هزینه راه اندازیش با ADSL یکسان بود (حدود 4 سال پیش) برای همین زد به سرم که یه چیز جدید رو امتحان کنم (همه هم گفتن مگه احمقی وقتی ADSL هست با قمیت مساوی یه چیزی بگیری که معلوم نیست چطوری جواب میده؟)شاید بهتر بود . یه رادیو بهت میدن (مثل یک مودم outdoor هست، اون موقع رادیو رو بهم انداختن 200 تومن اما تو بازار که قیمت کردم 120 هم میدادن ، الان فکر کنم اونم کشیده بالا) که میتونی پشت بوم مثل آنتن نصبش کنی(خودشون میان نصب میکنن و پول میله و سیم رو هم اگه لازم شه ازت میگیرن :|)  اما باید ارتفاعت بالا باشه که به فرستندشون دید مستقیم داشته باشی، قیمت سرویس هایی که روی اون بستر ارائه میدن هم دقیقا همون قیمت ADSL شون هست ، یک نکته دیگه هم هست اینه که اون سرویس های کاهش پینگی که به اسم پروفایل گیمینگ توسط برخی شرکت ها روی ADSL ارائه میشه روی این بستر ساپورت نمیشه

الان مشکل اساسی این سرویس یکی اون بحث دید مستقیم از مودم به فرستندشون هست (با دستگاه سیگنال ها رو چک میکنن از جایی که مودم وصل میشه و به سمت اون فرستنده ای که بهترین قدرت سیگنال رو بده تغییرش میدن) یکی هم اینکه در گذشته میتونستی با سرویس یکماه درخواستت رو بدی ، یعنی با حداقل هزینه ، پول مودم+ هزینه ماه اول(حدود 25 تومن) + 20 تومن راه اندازی ، اگه راضی بودی که ماه به ماه ادامه میدی ، اگرهم راضی نبودی و کیفیتش اصلا مناسب نبود میتونستی برگردونی یا فوقش اینکه فقط پول یکماهت پریده باشه و مودم رو هم بندازی تو دامن خودشون :D اما این اواخر یکی از دوستان رفته بود بگیره بهش گفته بودن مودم که خیلی گرونتر شده به کنار ، باید پول سرویس یکساله رو بدی همون اول تا قبول کنن کارشناس بفرستن برای بررسی و نصب... درسته که اگه وصل نشه یا کیفیت خیلی بد باشه پولتو بهت پس میدن(یه 10 درصدشو بر میدارن فکر کنم) اما با قیمت های فعلی پول 12 ماه اینترنت هم خیلیه که بخواد بره رو هوا و یکی دوماه طول بکشه بهت پسش بدن :|  اگه قیمت مودم و راه اندازیش اینقدر بالا نرفته بود و صرف میکرد ، صد در صد میگفتم درخواست بدی با توجه به اینکه نوع استفادت و کاربریت رو میدونم، خودم شخصا با این قیمتها در حال حاض نمیرفتم سراغش :|  مطمئن نیستم اما فکر کنم اگر سرویس ADSL فعال داشته باشی ، حتی یکماهه ، و بخوای از ADSL بری روی پوینت تو پوینت میتونن همون اکانت رو ببرن روی پوینت تو پوینت بدون اینکه لازم باشه 12 ماهه استارت رو پرداخت کنی 

این پوینت تو پوینت رو هم فکر کنم چندتا شرکت مختلف ارائه میدن ، شاتل یکیشه فقط ، اگه خواستی چندجا رو بپرس و اول از زیر زبونشون بکش که کدومشون فرستنده ی نزدیک به آدرست رو دارن، این مسئله رو راحت وا نمیدن ، چون دیگه نمیتونن ازت اون 20-50 تومن راه اندازی و تست در محل رو ازت بگیرن ، ممکنه شاتل رو زنگ بزنی بیان و با اینکه دید مستقیم به فرستندشون داشته باشی فاصله زیاد باشه اما ممکنه مثلا  اون یکی شرکتی که زنگ نزده باشی فرستندش بغل گوشت باشه :D

در 16 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود بر دوستان

سلام جناب بهمنیان عزیز ، شما نیستی یا من نیستم چند وقته 

کودک درونتون شاید داره شیطنت میکنه و استفاده میکنه :D

باز این خوبه که ، شهر ما پلدختر که 99 درصد اقواممون اونجان رو که اطلاع داری آب اومد و زندگیهاشون رو برد ، کلی مشترک ADSL هم داشت ، یه سری از فامیلامون الان که تازه چیز میزاشون وصل شده رفتن پیگیر اینترنت هاشون شدن ، حجماشون تموم شده قبل از پایان دوره زمانیشون :|  یعنی طبق گزارش و ریپورت اکانتشون دقیقا از روز سیل تا دو هفته بعدش داشتن مصرف میکردن :|  در حالی که اصلا هیچی وصل نبوده در اون بازه زمانی! تلفن که هیچی برق و آب و گاز هم قطع بوده :| 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در در 18 اردیبهشت 1398 در 16:08، Nezami گفته است :

دوستان چرا مخابرات نمیگیرید؟

من الان سرویس 16 مگ و 700 گیگ مخابرات میگیرم ماهی 87 تومن.

تا جایی که من اطلاع دارم همش هم بین المللی هست. خودمم یک بار کامل استفاده کردم از حجم و 700 گیگ رو تقریبا 95% بین المللی دانلود کردم.

پینگم تو دوتا 85-90 هست.

قطعی تا بحال نداشتم.

aaaaaa.PNG.63d186c6555bac9da78ef8cf1fea5812.PNG

فاصله ام هم تا مرکز مخابرات زیاده.

فقط سیم کشی داخلی رو درست انجام دادم.

چیزی که خودشون نوشتن 175 گیگ بین الملل هست.

اما من کامل 700 گیگ رو خارجی دانلود کردم.

یک بار هم واسه اینکه یه وقت هزینه ناخواسته ای گردنم نیوفته تماس گرفتم 2020 و اپراتور گفت فعلا فعال نشده بین المللشون. ( 7 ماه پیش )

adsl_148845.thumb.jpg.2c91765a62369edb47dfdd5ad380aa4a.jpg

شما جزو استثناعات این جهان هستی هستین ! وگرنه مخبرات = اشغال + دزد 

لینک به دیدگاه

اشتباه نکنید فن اوا هم گرونش کرده، 6ماهه 2400گیگ (1200گیگ بین الملل) 8مگ خریداری کردم 300ت

سرویس های جدید جاشو گرفته و خبری از این حجم ها نیست. 480گیگ 8مگ 6ماهه 300تومن.
2.5برابر گرون شد اینترنت مبارک همه.

البته سرویس fip گرونتره......
new-with-bw-sep3.png

ویرایش شده توسط AloneStar
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Divine گفته است :

شما جزو استثناعات این جهان هستی هستین ! وگرنه مخبرات = اشغال + دزد 

دزدی که متاسفانه بله. تو این لینک نمونه مشکل من با مخابرات رو میتونید ببینید.

اما از لحاظ کیفیت من الان حدود 5 سال هست که مخابرات استفاده میکنم هم مغازه هم خانه مشکلی نداشتم بابت کیفیت. ( البته هم مغازه و هم خانه از یک مرکز مخابراتی خط دارم.) مرکز مخابرات توکلی تهرانسر.

اما خودم تهرانسر نیستم و فاصله نسبتا زیادی دارم با مرکز مخابراتی.

قبل از مخابرات هم به ترتیب پیشگامان - های وب - شاتل و پارس آفلاین داشتم که با همشون مشکل داشتم.

البته من اول کیفیت سرویس + پینگ پایین برام مهم بود بعد قیمت که تفاوت چندانی هم مخابرات نداشت با سایرین.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

دزدی که متاسفانه بله. تو این لینک نمونه مشکل من با مخابرات رو میتونید ببینید.

اما از لحاظ کیفیت من الان حدود 5 سال هست که مخابرات استفاده میکنم هم مغازه هم خانه مشکلی نداشتم بابت کیفیت. ( البته هم مغازه و هم خانه از یک مرکز مخابراتی خط دارم.) مرکز مخابرات توکلی تهرانسر.

اما خودم تهرانسر نیستم و فاصله نسبتا زیادی دارم با مرکز مخابراتی.

قبل از مخابرات هم به ترتیب پیشگامان - های وب - شاتل و پارس آفلاین داشتم که با همشون مشکل داشتم.

البته من اول کیفیت سرویس + پینگ پایین برام مهم بود بعد قیمت که تفاوت چندانی هم مخابرات نداشت با سایرین.

والا ما تو قم هر کی دیدم با مخابرات مشکل داشته ! منطقه و شهر هم مهم هست اما قم هر کی دیدم مشکل داشته

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، AloneStar گفته است :

اشتباه نکنید فن اوا هم گرونش کرده، 6ماهه 2400گیگ (1200گیگ بین الملل) 8مگ خریداری کردم 300ت

سرویس های جدید جاشو گرفته و خبری از این حجم ها نیست. 480گیگ 8مگ 6ماهه 300تومن.
2.5برابر گرون شد اینترنت مبارک همه.

البته سرویس fip گرونتره......
new-with-bw-sep3.png

سلام

ریده با اون حجم دادنش بعد نوشته تا می توانید دانلود کنید ... :40_rage:

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Divine گفته است :

والا ما تو قم هر کی دیدم با مخابرات مشکل داشته ! منطقه و شهر هم مهم هست اما قم هر کی دیدم مشکل داشته

کلا90درصد مردم با مخابرات مشکل دارن شک نکن،دلیل اصلیش هم حجم دزدی است

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام مجتبی جان ، راستش من مال سرویس پوینت تو پوینت رو پیدا کردم برای بقیشون نگشتم هنوز ، نمیدونم روی ADSL هم جواب میده اصلا یا امکان پذیره یا نه ، به هر صورت مدل مودمت رو برام بفرست یه نگاهی بندازم (خودم که متخصصش نیستم، ممکنه همین الان یکی بیاد تو این تاپیک که متخصص باشه و بگه الکی سعی نکن نمیشه ، اما یه سرچی میکنم ببینم چیا هست:D) بلکه کاری از کسی راه بیوفته تو این اوضاع وخیم

سلام چطوری؟

نه پوینت تو پوینت هست یا P2P ، اون موقع که گرفته بودمش هزینه راه اندازیش با ADSL یکسان بود (حدود 4 سال پیش) برای همین زد به سرم که یه چیز جدید رو امتحان کنم (همه هم گفتن مگه احمقی وقتی ADSL هست با قمیت مساوی یه چیزی بگیری که معلوم نیست چطوری جواب میده؟)شاید بهتر بود . یه رادیو بهت میدن (مثل یک مودم outdoor هست، اون موقع رادیو رو بهم انداختن 200 تومن اما تو بازار که قیمت کردم 120 هم میدادن ، الان فکر کنم اونم کشیده بالا) که میتونی پشت بوم مثل آنتن نصبش کنی(خودشون میان نصب میکنن و پول میله و سیم رو هم اگه لازم شه ازت میگیرن :|)  اما باید ارتفاعت بالا باشه که به فرستندشون دید مستقیم داشته باشی، قیمت سرویس هایی که روی اون بستر ارائه میدن هم دقیقا همون قیمت ADSL شون هست ، یک نکته دیگه هم هست اینه که اون سرویس های کاهش پینگی که به اسم پروفایل گیمینگ توسط برخی شرکت ها روی ADSL ارائه میشه روی این بستر ساپورت نمیشه

الان مشکل اساسی این سرویس یکی اون بحث دید مستقیم از مودم به فرستندشون هست (با دستگاه سیگنال ها رو چک میکنن از جایی که مودم وصل میشه و به سمت اون فرستنده ای که بهترین قدرت سیگنال رو بده تغییرش میدن) یکی هم اینکه در گذشته میتونستی با سرویس یکماه درخواستت رو بدی ، یعنی با حداقل هزینه ، پول مودم+ هزینه ماه اول(حدود 25 تومن) + 20 تومن راه اندازی ، اگه راضی بودی که ماه به ماه ادامه میدی ، اگرهم راضی نبودی و کیفیتش اصلا مناسب نبود میتونستی برگردونی یا فوقش اینکه فقط پول یکماهت پریده باشه و مودم رو هم بندازی تو دامن خودشون :D اما این اواخر یکی از دوستان رفته بود بگیره بهش گفته بودن مودم که خیلی گرونتر شده به کنار ، باید پول سرویس یکساله رو بدی همون اول تا قبول کنن کارشناس بفرستن برای بررسی و نصب... درسته که اگه وصل نشه یا کیفیت خیلی بد باشه پولتو بهت پس میدن(یه 10 درصدشو بر میدارن فکر کنم) اما با قیمت های فعلی پول 12 ماه اینترنت هم خیلیه که بخواد بره رو هوا و یکی دوماه طول بکشه بهت پسش بدن :|  اگه قیمت مودم و راه اندازیش اینقدر بالا نرفته بود و صرف میکرد ، صد در صد میگفتم درخواست بدی با توجه به اینکه نوع استفادت و کاربریت رو میدونم، خودم شخصا با این قیمتها در حال حاض نمیرفتم سراغش :|  مطمئن نیستم اما فکر کنم اگر سرویس ADSL فعال داشته باشی ، حتی یکماهه ، و بخوای از ADSL بری روی پوینت تو پوینت میتونن همون اکانت رو ببرن روی پوینت تو پوینت بدون اینکه لازم باشه 12 ماهه استارت رو پرداخت کنی 

این پوینت تو پوینت رو هم فکر کنم چندتا شرکت مختلف ارائه میدن ، شاتل یکیشه فقط ، اگه خواستی چندجا رو بپرس و اول از زیر زبونشون بکش که کدومشون فرستنده ی نزدیک به آدرست رو دارن، این مسئله رو راحت وا نمیدن ، چون دیگه نمیتونن ازت اون 20-50 تومن راه اندازی و تست در محل رو ازت بگیرن ، ممکنه شاتل رو زنگ بزنی بیان و با اینکه دید مستقیم به فرستندشون داشته باشی فاصله زیاد باشه اما ممکنه مثلا  اون یکی شرکتی که زنگ نزده باشی فرستندش بغل گوشت باشه :D

سلام جناب بهمنیان عزیز ، شما نیستی یا من نیستم چند وقته 

کودک درونتون شاید داره شیطنت میکنه و استفاده میکنه :D

باز این خوبه که ، شهر ما پلدختر که 99 درصد اقواممون اونجان رو که اطلاع داری آب اومد و زندگیهاشون رو برد ، کلی مشترک ADSL هم داشت ، یه سری از فامیلامون الان که تازه چیز میزاشون وصل شده رفتن پیگیر اینترنت هاشون شدن ، حجماشون تموم شده قبل از پایان دوره زمانیشون :|  یعنی طبق گزارش و ریپورت اکانتشون دقیقا از روز سیل تا دو هفته بعدش داشتن مصرف میکردن :|  در حالی که اصلا هیچی وصل نبوده در اون بازه زمانی! تلفن که هیچی برق و آب و گاز هم قطع بوده :| 

درود فرجام جان گل

هر دو دچار غیبت صغری شده ایم. زندگی سخت شده ،کودک درون و خر درون هر دو سخت سرکوب شده اند و گرفتار کارم. شوربختانه برای خودم هم روزهای تعطیل نوروز چنین مشکلی پیش آمد، چند روز نبودم، حجم تمام شده بود. امیدوارم هر چه زودتر عاملان نابسامانیها را برطرف کنیم.

لینک به دیدگاه

در در 19 اردیبهشت 1398 در 11:29، Golds گفته است :

من اشتباه کردم از این صفحه عکس نگرفتم

http://www.shatel.ir/services/adsl2/adsl2-price-list/

یه جدول داخل صفحه بود مثلا

هزینه‌ی اشتراک سرویس‌های Fair با خدمات نقره‌ای

شامل پشتیبانی و سرویس گیم و .... بود  10 مورد بود که برای این سرویس تیک داشت

هزینه‌ی اشتراک سرویس‌های Fair با خدمات برنزی

هیچ تیکی نداشت به کنار درصد اپتایمش هم کم بود!

-----اضافه شد-------

الان دیدم جدول از اپتایم به بعدش کنده شده و شده متن 

"افزون بر پشتیبانی ۲۴ ساعته و پشتیبانی هوشمند و خودکار (بدون کمک کاربر) که هم شامل سرویس‌های Fair با خدمات برنزی و هم خدمات نقره‌ای می‌شود، سرویس‌های نقره‌ای شاتل از مزایایی همچون پشتیبانی حضوری رایگان(۲ بار در سال)، ارسال رایگان مدارک و تجهیزات، فضای آپلودسنتر در شاتل‌لند، اولویت پاسخ‌گویی در مرکز تماس، محافظت از حملات DDoS، امکان استفاده از پروفایل Game به صورت رایگان و روزآمدسازی خودکار نرم افزار تجهیزات (Firmware Update) نیز برخوردار خواهند بود.  بی‌تردید سرویس‌های Fair با خدمات برنزی نیز می‌توانند از خدمات یاد شده بر اساس تعرفه بهره‌مند شوند."

هرچند توی اون جدولی که من دیدم پشتیبانی 24 ساعته برای سرویس برنزی تیک قرمز داشت

-----اضافه شد-------

خلاصه کم فروشی شاتل تو خوزستان و الان گرون فروشیش منو ترغیب کرد بعد از 8 سال دیگه 1 ریال هم خرجش نکنم حتی اگر قیمتش به سابق برگردونه یا یکسال رایگان بده

بعد از 1 روز ثبت شکایت داخل https://195.cra.ir علاوه بر تماس تلفنی حضوری هم اومدن تا صحبت کنیم! جرف اخر بهشون گفتم تمامی مزیت هایی که جدیدا پولی کردید برای سرویس قبل رایگان بود! حالا من این سرویس ها پشتیبانی حضوری رایگان 2 بار در سال و ... نمیخوام همون سرویس با حجم و هزینه قبلی میخوام میتونین بدین نمیتونین پس شکایت میکنم

من مجدد داخل سایت https://195.cra.ir/ ثبت شکایت میکنم. از هر فردی که شاتل داره هم میخوام شکایت ثبت کنن چون واقعا پیگیری میشه!

لینک به دیدگاه

یه موضوعی که بهش برخورد کردم اینه که قبلا اگه من حجم سرویسم تمام میشد و هنوز 2 - 3 روز مونده بود به تاریخ اتمام دوره میتونستم سرویس رو تمدید کنم ولی الان شاتل این اجازه رو نمیده و من تماس گرفتم گفتن باید حجم خریداری بشه برای این 2 - 3 روز و بعد اقدام به تمدید سرویس کنید بهشون گفتم قبلا که اینطوری نبود گفتن قانون جدیده ...

خواستم ببینم واقعا قانون جدیده؟ یعنی بقیه شرکت ها هم همچین قانونی رو دارن؟

شاتل دیگه بد داره میره رو اعصابم -______-

لینک به دیدگاه

سرویس من 4 مگ با 80 گیگ اینترنت در ماه هست، به شکل شگفت انگیزی 6 روز مونده به پایان دوره همین الان اینترنتم تموم شد در حالی که همیشه حدود 10 گیگ اضافه میاوردم، خیلی روی این چیز ها دقیقم و میدونم که نباید این اتفاق میافتاد.

ولی اشکال نداره اینطوری زودتر از شر شاتل خلاص میشم.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان 

از دوستان و مشترکین شرکت شاتل درخواست دارم به سامانه 195 رفته ( https://195.cra.ir ) و شکایت خود را بابت این موضوع ارسال کنند. و در صورت توان به پروفایل وزیر ارتباطات پیامی بابت این موضوع نیز ارسال کنند.

تشکر از همکاری دوستان

لینک به دیدگاه

دیروز درخواست فسخ دادم برای شاتل، گفتن یک هفته طول میکشه تا خط آزاد شه. 

حالا یک هفته طول میکشه یا دارن اذیت میکنن؟ 

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، micpet گفته است :

درود،

سامانه 195 ثبت شکایت کنید. نهایت 48 ساعت کاری زمان می برد. در عمل 5 دقیقه.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، micpet گفته است :

https://195.cra.ir/

ثبت شکایت کن زیر 2 روز خالی میکنن

من برای تعرفه و Snr شکایت کردم زیر 1 روز زنگ زدن و حضوری اومدن درست کردن ولی تعرفه زیربار نرفتن منم های وب گرفتم البته روی خط دیگم و تست که کردم عالی بوده 17 هم شاتل تموم میشه راحت الان فقط نشستم روی شاتل 100 گیگ حجم باقیمونده دانلود کنم

snr از عید بین 7-10 بود تا همین هفته قبل هرچیم زنگ میزدم شاتل پیگیر نمیکردن حتی ایمیل هم دادم گفتن از مخابرات دارن پیگیری میکن و ... همینکه به 195 اطلاع دادم 1 روزه حضوری اومدن البته قبلش 30 دقیقه اینترنتم قطع بود چیکار کردن نمیدوم. snr که رفت بالا شرایط خطم برای دانلود 20 مگ هم محیا بود! اپلود 2مگ   25-25 شده بود Snr اپلود و دانلود که تا روز قبلش زیر 10 بود.

لینک به دیدگاه

در در 18 اردیبهشت 1398 در 16:08، Nezami گفته است :

دوستان چرا مخابرات نمیگیرید؟

من الان سرویس 16 مگ و 700 گیگ مخابرات میگیرم ماهی 87 تومن.

تا جایی که من اطلاع دارم همش هم بین المللی هست. خودمم یک بار کامل استفاده کردم از حجم و 700 گیگ رو تقریبا 95% بین المللی دانلود کردم.

پینگم تو دوتا 85-90 هست.

قطعی تا بحال نداشتم.

aaaaaa.PNG.63d186c6555bac9da78ef8cf1fea5812.PNG

فاصله ام هم تا مرکز مخابرات زیاده.

فقط سیم کشی داخلی رو درست انجام دادم.

چیزی که خودشون نوشتن 175 گیگ بین الملل هست.

اما من کامل 700 گیگ رو خارجی دانلود کردم.

یک بار هم واسه اینکه یه وقت هزینه ناخواسته ای گردنم نیوفته تماس گرفتم 2020 و اپراتور گفت فعلا فعال نشده بین المللشون. ( 7 ماه پیش )

adsl_148845.thumb.jpg.2c91765a62369edb47dfdd5ad380aa4a.jpg

با سلام.

من هم از مخابرات استفاده میکنم و راضی هستم.

سرویس 2 مگ میگیرم ماهی 150 گیگ 25 هزار تومان.

همه اش رو هم بین الملل میشه استفاده کرد.

تو بازی آنلاین هم هیچ مشکلی ندارم.

قبلتر های وب داشتم که اذیت میکرد.

ولی مخابرات الان راضی هستم و مشکل قطعی و پریدن وسط بازی و پینگ و لگ اصلا ندارم. (بازی دوتا2)

سرعت دانلود هم بین 250 تا 500 کیلوبایت بر ثانیه متغیر هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...