رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان از کجا میتونم سرویس بخرم به نت وصل شم

لینک به دیدگاه

سلام.

کسی میدونه چه مرگشون این نت همراه ایرانسل رو وصل نمی کنن؟

الان داره کم کم حدود 2 هفته میشه؟

من شدیدا به اینترنت برای کارم نیاز دارم....این سایت های خبری هم چیزی نمیگن؟

دیگه دارنن حوصله من یکی رو سر میبرن؟

اون وزیر بوق هم بقول خودش امد عذر خواهی کرد؟

کسی شماره ایی از این وزرات خونه یا زیر ساخت داره؟تا من زنگ بزنم 4 تا ریچارد بارشون کنم؟

حتی هیچ امیدی از وصل شدن ایرانسل نیست؟زنگ هم میزنی میگن ما خبر نداریم از زمان اتصال؟

والا استان ما تو این شلوغی ها هم تا جایی که من خبر  دارم هیچ خبری نبود؟پس چرا بهونه میارن؟دلم برای استانی مثل خوزستان میسوزه که معلوم نیست با این وضیعت کی وصل شه؟

تو نت بلاکس امار اتصال رو بالا 90 درصد میگن نشون میده و امار اتصال ایرانسل 100 درصد؟پس کو واقعیت؟

لینک به دیدگاه

چطور میگن 80%اینترنت کشور برگشته به حالت عادی ؟ من توی استریم آپارات از هرکی پرسیدم میگه نت نداره. توی سرور گیم هم اکثرا میگن هنوز وصل نشده .80% کیان دقیقا ؟

لینک به دیدگاه

ا😁

ویرایش شده توسط ultragame888
لینک به دیدگاه

ویرایش شده توسط ultragame888
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ahmadsa گفته است :

دوستان بیزحمت بحث متفرقه ارسال نشه بهتر هست ممنون از همکاری شما عزیزان

الان به نظرتون همکاری دارن می کنند؟ الان خودتون بیایین جلوشونو بگیرید، من اعلام کرده بودم از زدن تاپیک های مشابه خودداری کنید، خسته شدم چقدر پاک کنم، به هر تعدادی که بحث اضافه توی این تاپیک شما بیاد براتون اخطار ثبت می کنم.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، MK99MC گفته است :

نت بلاکس

احتمالش باشه این نت بلاکسم شریک دزد و رفیق قافله هست،غیر این بود اینقد امارش مضخرف نبود

خلاصه همه فقط یاد گرفتن ادا ادم خوبه رو در بیارن چه داخل و چه خارج

اهواز حداقل ۵ملیون نفر جمعیت داره کل چار استان که هیچ اونم اضاف کنی که باید ۱۵درصد بشه 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

چطور میگن 80%اینترنت کشور برگشته به حالت عادی ؟ من توی استریم آپارات از هرکی پرسیدم میگه نت نداره. توی سرور گیم هم اکثرا میگن هنوز وصل نشده .80% کیان دقیقا ؟

یعنی چی ؟اینجا که وصله مازندران مشکلی نیست سرعت هم خیلی بالاست ، پینگ هم عالیه

فقط همراه اول سراسری قطعه فعلا،تنها چیزی که گفتن به همه دادیم دلار بنزین بوده که من ندیدم کسی به حسابش اومده باشه:/

لینک به دیدگاه

سلام دوستان,

این درخواست SLA رو باید چطوری پر کنیم یعنی چه تاریخ هایی بزنیم؟

تاریخی که قطع شده یا تاریخی که میخوایم اضافه بشه؟

Screenshot_152.thumb.png.66c2a21ed01866c50324de45eb9b3f00.png

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

الان به نظرتون همکاری دارن می کنند؟ الان خودتون بیایین جلوشونو بگیرید، من اعلام کرده بودم از زدن تاپیک های مشابه خودداری کنید، خسته شدم چقدر پاک کنم، به هر تعدادی که بحث اضافه توی این تاپیک شما بیاد براتون اخطار ثبت می کنم.

اگه منظورتون بنده هستم

از شما و همچنین صاحب تایپیک معذرت میخوام

فقط یه جمله شوخی بود

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، SilverclaW.HHH گفته است :

احتمالش باشه این نت بلاکسم شریک دزد و رفیق قافله هست،غیر این بود اینقد امارش مضخرف نبود

خلاصه همه فقط یاد گرفتن ادا ادم خوبه رو در بیارن چه داخل و چه خارج

اهواز حداقل ۵ملیون نفر جمعیت داره کل چار استان که هیچ اونم اضاف کنی که باید ۱۵درصد بشه 

یادمه تا چند وقت پیش میگفتن چون اکثر مردم برای اتصال به اینترنت از اپراتور های همراه استفاده میکنن شرکت های adsl دارن ورشکست میشن؟

پس الان چرا برعکس این امار رو نشون میده؟

الان بقول شما 5 استان اینترنتشون وصل نیست؟از اون طرف نت همراه ایرانسل-همراه اول و رایتل هم تا جایی که خبر دارم حتی اطراف خودم میگن وصل نیست؟

پس این امار اتصال بالای 90 درصد و اتصال 100 درصد ایرانسل از کجا میاد؟

میدونی بدیش چیه؟تا 2 روز پیش همه یسایت ها میزدن نت همراه وصل میشه؟ اما امروز خبری  نبود، و هیچکس و سایتی چیزی نگفته؟

من که فردا بسته ماهیانه ام تموم میشه،تا زمانی که نت رو وصل نکنن دیگه بسته نمیخرم؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

اگه منظورتون بنده هستم

از شما و همچنین صاحب تایپیک معذرت میخوام

فقط یه جمله شوخی بود

نه برادر فقط شما نیستی، تنها کاربری که اسپم نداده در این تاپیک آقا معین @HeX بودن، مابقی همه اسپمه شامل پست شما و پست های من.

دوستان عزیز با مطرح کردن مشکل عدم ارتباط در لیون ارتباط شما با اینترنت وصل نمیشه، راهی نیست جز صبر تا برقراری ارتباط.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

آقا رامین منم دیگه بعد از این همه انتظار دوست ندارم تو اینجور تایپک ها نظر بدم. وباعث دلخوری و مشکلی برای شما و انجمن شم.

ولی متاسفانه اوضاع داره جوری پیش میره که انگار نمیخوان نت امثال ما رو  وصل کنن؟نمیدونم چرا این ایرانسل و مسولین نمیخوان درک کنن که مردم کار و زندگی دارنند.

الان خودم چند روز میخوام مقداری با نت بین المللی پول جا به جا کنم اما نمیشه؟

بخاطر این بعد از حدود 10 روزی قعطی احساس میکنم اگه جایی صحبتش رو نکنم به فراموشی سپرده میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

یعنی چی ؟اینجا که وصله مازندران مشکلی نیست سرعت هم خیلی بالاست ، پینگ هم عالیه

فقط همراه اول سراسری قطعه فعلا،تنها چیزی که گفتن به همه دادیم دلار بنزین بوده که من ندیدم کسی به حسابش اومده باشه:/

این کمک هزینه که یکی در میون واریز کردن

تو خانواده ما برای من واریز نشد

تو یک خبر تابناک زده بود 98 درصد اینترنت ایرانسل وصل شده

فکر کنم ما لیونی ها موندیم که نتمون رو وصل نکردن

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

این کمک هزینه که یکی در میون واریز کردن

تو خانواده ما برای من واریز نشد

تو یک خبر تابناک زده بود 98 درصد اینترنت ایرانسل وصل شده

فکر کنم ما لیونی ها موندیم که نتمون رو وصل نکردن

بر عکس این مبلغ بنزین برای ما  واریز شده.

و  بجاش نت همراه ایرانسلم وصل نمیشه؟

نمیدونم شاید من تو اون 2 درصدی هستم که سایت تابناک میگه؟ 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستان.بنده خط جدید گرفتم و میخام روش سرویسی ببندم که فقط باهاش گیم بزنم.یعنی پینگ تایم اوت پکت لاس قطع و وصلی مخصوصا و همه چیزش برا گیم انلاین خوب باشه.حجمش مهم نیست چون روی خط قبلیم هایوب دارم که از اون برای دانلود استفاده می کنم.لطفا بهترین سرویس موجود رو معرفی کنید.وسوال دیگه حداقل چ سرعتی برای گیم کفایت می کنه؟چون نمیخام زیاد هزینه کنم واگر بانت 2مگ یا نهایت4مگ کارم راه بیافته که خیلی بهتره.

لینک به دیدگاه

در در 29 اردیبهشت 1398 در 21:31، (Golds) گفته است :

https://195.cra.ir/

ثبت شکایت کن زیر 2 روز خالی میکنن

من برای تعرفه و Snr شکایت کردم زیر 1 روز زنگ زدن و حضوری اومدن درست کردن ولی تعرفه زیربار نرفتن منم های وب گرفتم البته روی خط دیگم و تست که کردم عالی بوده 17 هم شاتل تموم میشه راحت الان فقط نشستم روی شاتل 100 گیگ حجم باقیمونده دانلود کنم

snr از عید بین 7-10 بود تا همین هفته قبل هرچیم زنگ میزدم شاتل پیگیر نمیکردن حتی ایمیل هم دادم گفتن از مخابرات دارن پیگیری میکن و ... همینکه به 195 اطلاع دادم 1 روزه حضوری اومدن البته قبلش 30 دقیقه اینترنتم قطع بود چیکار کردن نمیدوم. snr که رفت بالا شرایط خطم برای دانلود 20 مگ هم محیا بود! اپلود 2مگ   25-25 شده بود Snr اپلود و دانلود که تا روز قبلش زیر 10 بود.

یعنی snr من هم که ایراد داره میتونه مربوط به اپراتورم باشه؟ 

چون گفتن مشکل از خودته و من کابل های خونرو عوض کردم و همچنان مشکل پا برجاست

زنگ بزنم 195 چی بگم؟

لینک به دیدگاه

در در 18 اردیبهشت 1398 در 01:49، sajad-tnt گفته است :

باقی isp ها هم تا چند وقت دیگه گرون میکنن ...

چرا اون وقت؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

چرا اون وقت؟

پست بنده برای اردیبهشت بود :D دلیلش رو من نمیدونم و باید از حاکمیت بپرسید, ولی همینطور که گفته بودم تمام isp ها بعداز شاتل حجم ترافیک رو کاهش دادن ...

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

پست بنده برای اردیبهشت بود :D دلیلش رو من نمیدونم و باید از حاکمیت بپرسید, ولی همینطور که گفته بودم تمام isp ها بعداز شاتل حجم ترافیک رو کاهش دادن ...

آها ...😁

گفتم شاید بازم قرار شده گرون شه

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

دیده بان نت نداده

همچنان با قدرت 24 ترابایت میده یکساله😎

انصافا نت نامحدود واقعی رو باهاش لمس میکنم خیلی متفاوته

دغدغه هیچ نوع دانلود و آپدیتی رو ندارم

حتی در این حد که بعضی وقتها بعضی بازی هام رو موقع عوض کردن ویندوز بکاپ نمیگیرم میگم بزار دوباره دانلود بشه

یا حس توصیف ناپذیر دانلود فیلم سینمایی 4k با بیت ریت عجیب غریب و حجم 50 گیگ

هر چند یک سری اذیت ها داره و به خاطر همین دوست دارم برم سمت p2p ولی نمیدونم چطوری از نت نامحدود واقعی دل بکنم

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

در در 3 خرداد 1398 در 22:55، ali lotfi گفته است :

دوستان من می خوام دیده بانت بگیرم .کسی اینجا داره راضی باشه؟

به طور کلی و خلاصه بگم

کیفیت خط خیلی بالایی نداره ولی از حجمت میتونی لذت ببری

اگر میخوای بازی حرفه ای کنی اصلا نگیر ولی برای یه پلیر عادی (خودم) برای بازی هم جوابگو هست

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Rorschach گفته است :

یکی هم جواب مارو بده بد نیست ها 1f60e.png

بهتره از هم محلی هاتون بپرسید شهر به شهر منطقه به منطقه فرق میکنه کیفیت

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

بهتره از هم محلی هاتون بپرسید شهر به شهر منطقه به منطقه فرق میکنه کیفیت

والا هم محل های ما توکار گیم نیستن هم سن بالا هستن هم نهایتا از نت فقط برای دانلود و اینستا تلگرام استفاده می کنن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...