رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من دیدبان نت دارم مشهد، هم پینگ خوبه هم pocket lost ولی چند هفته است بدونه هیچ دلیلی از بازی میوفتم بیرون. 

لینک به دیدگاه

به نظرم طبق تجربه ای که دارم  از اونجایی که اینها بهجایی اینکه مساله رو حل کنن صورت مسیله رو حذف میکنن برای اینکه شایعات مبنی بر این ویروس تو شبکه های مجازی زیاده اومدنم بازهم سرعت ایترنت هارو کاهش دادن و خود بشتیبانی هم مارو میبیچونه متاسفانه

لینک به دیدگاه

من دیده بان نت دارم مدتی هست پینگم از 70 تقریبا به 100 رسیده

لینک به دیدگاه

مشکل سراسری هست دوستان .

آستاتک - شاتل  پارس آنلاین و ....

مشکل پهنای باند و ...

بعید هم میدونم مشکل حل بشه . نیاز به یک مدیریت قوی داره که هم کاربر راضی باشه هم آی اس پس که بعید .

شرکت ها یا فروختن یا در آستانه ورشکستگی هستن و نمیتونن کیفیت مناسبی ارائه بدن .

پکت لاس افزایش پینگ و کندی سرعت + سیستم فیلترینگ هوشمند کاملا گیمینگ آنلاین تو ایران رو از بین برده .

لینک به دیدگاه

زنگ زدم میگم وضعیت این طوری هست خلاصه حرفش اینه که  : همینی که هست میخوای برو شکایت کن چون مشکل سراسری هست دستت به هیچ جایی بند نیست.

واقعا کسی که وضعیت زندگی رو تو این کشور میبینه و باز هم تو این شرایط بچه دار میشه از *******  کم تره

لینک به دیدگاه

منم شاتل دارم، الان یکی دو هفته اس پینگ به شدت بالا رفته، تقریبا دوبرابر شده

قطعی هم خیلی زیاد شده

لینک به دیدگاه

منم شاتل دارم، الان سه  هفته اس پینگ به شدت بالا رفته هر موقع تماس گرفتم میگن خط شما نویز داره!!! چرا تو این 3 هفته اخیر نویز افتاده؟ رفتم از سر ورودی کابل تلفن با مودم تست کردم هیچ فرقی نکرد فقط میگن تا 72 ساعت آینده باهاتون تماس میگیرم! فقط موندم این 72 ساعت کی شروع میشه کی تموم میشه الان شده 3 هفته! پینگ داخلی شده 80 فعلا بازی های آنلاین رو تعطیل کردم

لینک به دیدگاه

راستی دوستان اونایی که ف شکن p دارن بعد اتمام زمان اکانت تست لازم نیست از حالت رایگان استفاده کنن

میتونن برن تو سایت و دوباره با ساخت یه اکانت جدید و ایمیل فیک یک هفته دیگه از یه اکانت تست دیگه استفاده کنن (همینطور هر هفته یه اکانت جدید که پنج دقیقه نهایت وقتتون رو میگیره)که سرعتش عالیه و بیشتر از حالت  رایگانشه

لطفا هم نپرسید چه ف شکنی هست که من به هیچ وجه معرفی نمی کنم ولی اینو برا اونایی گفتم که در حال حاضر دارن استفاده میکنن

من فکر میکردم مک آدرس برمیداره نشه چنین کاری کرد که دیدم فقط وابسته به ایمیل و اکانته و بی نهایت میشه اکانت ساخت و استفاده کرد

در ضمن منم شاتل دارم و چند هفتس افتضاح شده سرویس دهیشون

ویرایش شده توسط Goorani
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، sajad-tnt گفته است :

منم شاتل دارم، الان یکی دو هفته اس پینگ به شدت بالا رفته، تقریبا دوبرابر شده

قطعی هم خیلی زیاد شده

تو همون سجاد کلن tnt رینبویی؟

نت های خانگی ریده، ‌‌‌‌‌ptp ها و اختصاصی ها نه

لینک به دیدگاه

فک نکنم مشکل فقط شاتل باشه . آسیاتک و مخابرات و آوااروند و mci , ircell دارم همشون همین مشکل پک لاس  و تایم اوت دارن. خیلی وقته هم هست تازه به سمت شما رسیده 

نظر من اینه دارن ایرانت راه اندازی میکنند مثل کره شمالی میشیم به زودی.

علی برکت الله

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، arminas گفته است :

منم شاتل دارم، الان سه  هفته اس پینگ به شدت بالا رفته هر موقع تماس گرفتم میگن خط شما نویز داره!!! چرا تو این 3 هفته اخیر نویز افتاده؟ رفتم از سر ورودی کابل تلفن با مودم تست کردم هیچ فرقی نکرد فقط میگن تا 72 ساعت آینده باهاتون تماس میگیرم! فقط موندم این 72 ساعت کی شروع میشه کی تموم میشه الان شده 3 هفته! پینگ داخلی شده 80 فعلا بازی های آنلاین رو تعطیل کردم

بهشون بگید احمق ها نویز خط باعث نمیشه یهو پینگ بصورت ثابت بالا بره و پکت لاس و افت سرت ثابت بوجود بیاره .

خواهش من از کاربرا اینه که در مقابل پاسخ های احمقانه پشتیبانی ها کوتاه نیاید .

شما اگر سر موضع خودتون محکم ایستادگی کنید اون بی سواد ها چاره ایی ندارن جز اعتراف به مشکل . و بهشون امتیاز منفی بدید احتمالا از صدای مشتری زنگ میزنن بهتون میپرسن دلیل چی بوده شما هم راحت همه چی رو بگید .

تعارف نکنید پول دارید میدید حقتون سرویس دریافت کنید .

. سعی میکنن با احترام گذاشتن زیاد به کاربر شما رو معذب کنن تا نتونین حرفتون رو بزنید و شکایت کنید . متاسفانه این شده یک تکنیک تو پشتیبانی ها .بهترین جواب اینه که شما هم محترمانه و مصرانه روی موضعتون بمونید و نذارید گولتون بزنن .

لینک به دیدگاه

از یه منبع نا معتبر شنیدم تا بعد عید همین وضعه!

روزها پینگ بالاست اما 2 تا 8 صبح بهتر میشه و میشه بازی کرد

شب

Tom Clancy's The Division® 22020-2-26-1-43-30.jpg

روز

Tom Clancy's The Division® 22020-2-24-19-49-39.jpg

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، surena گفته است :

تو همون سجاد کلن tnt رینبویی؟

سلام, نه عزیز

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Goorani گفته است :

راستی دوستان اونایی که ف شکن p دارن بعد اتمام زمان اکانت تست لازم نیست از حالت رایگان استفاده کنن

میتونن برن تو سایت و دوباره با ساخت یه اکانت جدید و ایمیل فیک یک هفته دیگه از یه اکانت تست دیگه استفاده کنن (همینطور هر هفته یه اکانت جدید که پنج دقیقه نهایت وقتتون رو میگیره)که سرعتش عالیه و بیشتر از حالت  رایگانشه

لطفا هم نپرسید چه ف شکنی هست که من به هیچ وجه معرفی نمی کنم ولی اینو برا اونایی گفتم که در حال حاضر دارن استفاده میکنن

من فکر میکردم مک آدرس برمیداره نشه چنین کاری کرد که دیدم فقط وابسته به ایمیل و اکانته و بی نهایت میشه اکانت ساخت و استفاده کرد

خدا کرونا را از تو دور بدارد که دلمان را شاد کردی

پدر سازندگان ف ش پ را هم خدا بیامرزد که این گونه سهل گیرند

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

سلام داداش

این چه بازیه ؟!

------------

والا واسه منم یه نمه پینگ رفته بالا ولی فعلا اذیت نکرده ! شاتل

چون میدونن اگه من اذیت بشم انگاری 80 میلیون نفر رو اذیت کردن اونجاست که خشم من رو میبینن :D

-----------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

سلام دوباره دوستان بعد زدن این پست دیشب درست کردن نت منو 😁😁 عامل نوفوذی شاتل هست این دورو برا ؟ 😂

لینک به دیدگاه

دوستان شما که شاتل دارید. میشه بفرمایید اگر دیتا ریتتون با سرعتی که خریداری کردید یکسان باشه . ماکسیمم سرعت رو دریافت می کنید یا خیر باید دیتا ریتتون بالاتر باشه ؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، invoker گفته است :

سلام داداش

این چه بازیه ؟!

------------

والا واسه منم یه نمه پینگ رفته بالا ولی فعلا اذیت نکرده ! شاتل

چون میدونن اگه من اذیت بشم انگاری 80 میلیون نفر رو اذیت کردن اونجاست که خشم من رو میبینن :D

-----------------------------------------------------------------------------

division2 

این پینگ با روشن بودن چیز شکن اینه

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ashkan.t گفته است :

دوستان شما که شاتل دارید. میشه بفرمایید اگر دیتا ریتتون با سرعتی که خریداری کردید یکسان باشه . ماکسیمم سرعت رو دریافت می کنید یا خیر باید دیتا ریتتون بالاتر باشه ؟

همه چی برمیگرده به کشش خطط یا همون SNR اگه بسته 8 مگ رو بخرید تا 9 مگ اگه رو حالت گیمینگ بذارید میده کشش خططون اگه کمتر ار 9 مگ باشه نمیتونید ماکسیموم سرعت بگیرید مودمتون رو چک کنید

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Rusher گفته است :

همه چی برمیگرده به کشش خطط یا همون SNR اگه بسته 8 مگ رو بخرید تا 9 مگ اگه رو حالت گیمینگ بذارید میده کشش خططون اگه کمتر ار 9 مگ باشه نمیتونید ماکسیموم سرعت بگیرید مودمتون رو چک کنید

خط که کشش 8 مگ هم نداره یعنی لب مرزه 8 مگ (snr 11) که گاهی وقتا لینک می پره اما کم. البته شاتل ندارم های وب دارم.  نمیدونم چرا وقتی اول که مودم آپ میشه اس ان ار 19 هستش. بعد از یه مدت کم میشه و میاد روی 11 تا 14. برای شما هم همینطوره ؟
پس ینی اگه تو شاتل روی 8 مگ باشه خط و پروفایل گیمینگ رو بگیم فعال کنن برامون  درست میشه و سرعت کامل میگیرم ؟ منظورتون از گیمینگ چیه ؟ مودمم d-link 2740U

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ashkan.t گفته است :

خط که کشش 8 مگ هم نداره یعنی لب مرزه 8 مگ (snr 11) که گاهی وقتا لینک می پره اما کم. البته شاتل ندارم های وب دارم.  نمیدونم چرا وقتی اول که مودم آپ میشه اس ان ار 19 هستش. بعد از یه مدت کم میشه و میاد روی 11 تا 14. برای شما هم همینطوره ؟
پس ینی اگه تو شاتل روی 8 مگ باشه خط و پروفایل گیمینگ رو بگیم فعال کنن برامون  درست میشه و سرعت کامل میگیرم ؟ منظورتون از گیمینگ چیه ؟ مودمم d-link 2740U

max rate و min rate  شما چنده ؟ همون کشش خظ شماست

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Rusher گفته است :

max rate و min rate  شما چنده ؟ همون کشش خظ شماست

بازی میکنه ماکسیمم ریت ولی برای دانلود بین 18000 تا 15000 هست و برای اپلود 2000
منظورتون رو از min rate متوجه نشدم

لینک به دیدگاه

نهایت سرعتی که شاتل میگه میتونه بهم بده 4 مگ هست اما وضعیت خط چیز دیگه میگه

Screenshot (18).png

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

Screenshot (18).png

خب چیزی که زیاده شرکت :# این نشد یکی دیگه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

Screenshot (18).png

خیلی خوبه وضعیت خطتون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...