رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من این ماه که از شاتل نت دارم شارژ کردم نویز امونم نمیده از اینترنت استفاده کنم چند بار زنگ زدم یا میگن مشکل از سیم کشیه یا چرت و پرت دیگه و اینکه زنگ بزن خرابی تلفن. 2بار هم زنگ زدم خرابی تلفن دستش درد نکنه یه بار نیومد بار دومی هم که اومد سیم تلفن و یه بار از سیم ساختمون کند دوباره وصل کرد :| نمیدونم کدوم ابلهی به اینا مدرک داده و استخدام کرده

یکی نیست به اینا بفهمونه مثلا منی که از توی شاتل اینترنت میگیرم باید به سرویسی که به مردم میدی پشتیبانی لازم رو هم داشته باشی

ااگه مشکل از طرف مخابراته خودت باید بری ببینی چی غلطی دارن میکنن مخابراتو اجاره کردین که همچین مشکلایی پیش نیاد خودتون باید نظارت داشته باشید

لینک به دیدگاه

نقل قول

من های وب دارم جدیدا دانلود رایگانشو کامل حذف کرده.

بعد از اینکه حذف کردن من تماس گرفتم گفتم دیگه نمیخوام های وب داشته باشم میخوام پرتمو جمع کنم یه سرویس دیگه بگیرم.

بعد کارشناسش اومد گفت شما میتونی فلان طرحمونو بگیرین با فلان فشفشه  طرح خوبیه و .....

آخرش من اومدم تو طرح هاشون دیدم شرایط سرویس یک سالش با توضیحاتی که اپراتور داده بود بدک نیست.

اپراتور گفته بود اگه از فشفشه استفاده کنی مثلا میتونی از یه فشفشه حتی یک سالم استفاده کنی و باقی فشفشه هاتو همرو بذاری وقتی می خوای دانلود کنی استفاده کنی.

خلاصه سرتونو درد نیارم بعد از یک ماه دیدم نتم قطع شده  زنگ زدم دیدم میگن فشفشتون یک ماه اعتبار داره.

گفتم من سرویسم یکسالست 280 تومن پول د ادم دانلود رایگانم که ندارم فشفشه هم سوخت میشه؟؟؟

گفتن اره دیگه قانون های وب همینه.

گفتم پس چطو اپراتور میگفت یک سال میمونه؟جواب نداد

چند بار این سوالو پرسیدم اخر جوابی نداد.

گفتم پس اپراتورای های وب شده با دروغ و دغل هم که شده سعی میکنن مشتریاشونو نگه دارن دیگه.

من هر چی  تند حرف میزدم و میگفتم اصن انگار نه انگار اخرشم گفت شما سرویستون یک سالست امکان تغییر سرویس وجود نداره.

درواقع  به زور و با کلاهبرداری ودروغ منو تو های وب حفظ کردن.

اپراتوراشم فقط موندن برا اینکه رباط های وب رو بفرستن توتلگرامت  و به ایمیلت شرایط و قوانین سایتو بفرستن کار دیگه ای نمیکنن بهشون فحشم بدی  انگار نه انگار کاملا خنثی هستن.

عزيز حقيقتشو بخواى آدم بايد منصف باشه منم هاى وب دارم شما مثل اينكه كلا با قوانين بسته هاى فشفشه آشناييت ندارى كه اينطورى مطلب مينويسى من خودم تا حالا از شركتهاى زيادى سرويس داشتم كه امسال بالاجبار رو اوردم به شركت هاى وب مسأله اول اينكه در مورد كارشناس و نظرسنجى و باقى موارد تا الان كه الان هست بهترين اخلاق و فهم رو از اين شركت ديدم و مسأله دوم اينكه قوانين فشفشه طورى هست كه بصورت بسته فعال ميشه و به همين علت هست كه قيمت مفتى داره و وقتى كه خريد ميكنى مثلا يك بسته 50 گيگى رو با احتساب ماليات بهتون 32500 ميفروشن و خيلى بزرگ روش نوشته يك ماه يعنى شما در يك ماه بايد استفادش كنى و سرويس نت و حجم از اين قاعده مستثنى هست شما بهتره به پنل كاربرى خودت رجوع كنى و كلى توضيحات با ويديو قراردادن كه البته ويديوها رايگان هست ميتونيد تماشا كنيد و طريقه استفاده از سرويسها و بسته هاى اين شركت رو فرا بگيريد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، ATER گفته است :

پارس آنلاین ، شاتل ، مخابرات ، آسیاتک همه این ها رو داشتم

پشتبانیشون از اندازه یه بچه 5 ساله که میاد گیم نت 1000 تومن میده Gta بازی کنه هم از کامپیوتر سر در نمیاره

این همه جواب هاشون

نتم مشکل داره /کندی سرعت/تایم اوت/ قطعی/پینگ بالا (در کل تفاوتی نداره جی بگی)

جواب ها.

1-صبر کنید مرکز مخابراتیون رو چک کنم،،،،،،، الان چک کردم مشکلی نیست حتما مشکل از سیستم شما هست.

2-صبر کنید مرکز مخابراتیون رو چک کنم،،،،،،،الان چک کردم مشکلی ندارن حتما مشکل از سیم کشی خونه شما هست نویز دارید تو خطتون

3-صبر کنید مرکز مخابراتیون رو چک کنم،،،،،،،مرکز مخابراتی شما یه چند وقته مشکل داره در دست تعمیره شکیبا باشید کاری از دست ما ساخته نیست.

4- من الان دارم سرویس شما رو چک میکنم مشکل از طرف ما نیست از طرف خودتون هست.

5- میخواید کارشناس بفرستیم ؟ جواب من : آقا من مشکل فقط از ساعت 8 شب تا 12 شب هست شما میخوای تو ساعت اداری کارشناس بفرستی که چی بشه؟  جواب: خوب دیگه پس کار دیگه ای از دست ما برنمیاد.

درکل دوست عزیز همه ISP ها همین هستن هیچ کاری از دستشون برنمیاد ، اگر هم کاری ازشون ساخته باشه میزنن بدتر میکنن (مثل مورد شما)

باز آسیاتک بهتره پشتبانیش با ادبه !

بقیه جاها که ارث پدر ********* از آدم میخوان.

دقیقاً ،

با توجه به مصوبه دولت واسه ارزونتر شدن اینترنت ، چون خونه ما مصرف وای فای زیاده حجمی نمیصرفه ، قبلا 128 نامحدود طلایی با سرعت دانلود ثابت 30 کیلوبایت و 7 گیگ ماهیانه سرعت 130 کیلوبایت داشتیم راضی بودم 3 ماهی 53 تومن که شش ماهش میشه حدود 106 یا کمتر (با احتساب تخفیف ) ، بعد مصوبه دولت اومدن تعرفه هارو تغییر دادن ، نت برنزی 128 شش ماهه شد 100 تومن با سرعت دانلود  2الی 16 ، که خدا شاهده حتی صفحه گوگل باز نمیکرد ، سرعت دانلود 600 بیت ، اشتباه نکنید بیت ، یعنی از دیال آپ هم کندتر ، زنگ زدم پشتیبانی همین مواردی که نقل قول شده گفتن آخرش چون جایی نتونستن ایرادی پیدا کنن ، خانمو تو جواب اینکه چرا سرعت نت دیال آپ هم نیست مونده بود گفتم ایراد از نت 128 برنزی هستش که یعنی پولتو ریختی تو جوب !!!

128 برنزی به 128 نقره ای تعویض کردم 31 تومن هم پیاده شدیم ، واسه اینکار هم بسته ایرانسل گرفتم چون نت خودم حتی صفحه آسیاتک هم باز نمیکرد !!!

در آخر هم وقتی صفحه جشنواره دیدم ، 100 تومن 100 گیگ با 265 گیگ هدیه 16 الی 20 ، از حرص داشتم میترکیدم !!!

وضعیت تو همه چی شیر تو شیره ، یعنی رو هواییم !!!

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، eddy گفته است :

عزيز حقيقتشو بخواى آدم بايد منصف باشه منم هاى وب دارم شما مثل اينكه كلا با قوانين بسته هاى فشفشه آشناييت ندارى كه اينطورى مطلب مينويسى من خودم تا حالا از شركتهاى زيادى سرويس داشتم كه امسال بالاجبار رو اوردم به شركت هاى وب مسأله اول اينكه در مورد كارشناس و نظرسنجى و باقى موارد تا الان كه الان هست بهترين اخلاق و فهم رو از اين شركت ديدم و مسأله دوم اينكه قوانين فشفشه طورى هست كه بصورت بسته فعال ميشه و به همين علت هست كه قيمت مفتى داره و وقتى كه خريد ميكنى مثلا يك بسته 50 گيگى رو با احتساب ماليات بهتون 32500 ميفروشن و خيلى بزرگ روش نوشته يك ماه يعنى شما در يك ماه بايد استفادش كنى و سرويس نت و حجم از اين قاعده مستثنى هست شما بهتره به پنل كاربرى خودت رجوع كنى و كلى توضيحات با ويديو قراردادن كه البته ويديوها رايگان هست ميتونيد تماشا كنيد و طريقه استفاده از سرويسها و بسته هاى اين شركت رو فرا بگيريد.

داداش من الان چند ساله های وب دارم قوانینشم اشنایی دارم.

شما همینجوری ندونسته دارین در مورد من قضاوت میکنین.

من میدونستم که فششه کلا یک ماهه هست ولی من طرح یک ساله رو گرفته بودم  و چندین بار به اپراتور تاکید کرد  که آیا این بسته های یک ساله فشفشه هاشون یک سال دووم داره یا نه؟

حتی گفتم میتونم  یدونه فشفشه رو مثلا شسش ماه استفاده کنم 11 تای دیگه رو بعد از 6 ماه؟

گفت بله میشه مشکلی نداره.

اینکه شما میگین فشفشه یک ماه میمونه درسته ولی بحث من اینه اپراتور به دروغ گفته بود اگه طرح یک ساله بگیری یک سال برات میمونه در حالی که طبق فرمایش شما سر ماه سوخت میشه.

اینکه اخلاقشون خوبه رو منم تاکید کردم ولی چه فایده وقتی با پنبه سر میبرن.

لینک به دیدگاه

کلا   هر کسی که با شاتل مشکل داره سرویس آرت داره عزیزان سرویس آرت نخرید سرویس های  نامحدود ISPها همش  دروغه توقع پشتبیانی خوب با این سرویس ها رو نداشته باشید

من الان 5سال شاتل دارم هر  کسی ناله میکنه سرویس آرت داره!

لینک به دیدگاه

نقل قول

داداش من الان چند ساله های وب دارم قوانینشم اشنایی دارم.

شما همینجوری ندونسته دارین در مورد من قضاوت میکنین.

من میدونستم که فششه کلا یک ماهه هست ولی من طرح یک ساله رو گرفته بودم  و چندین بار به اپراتور تاکید کرد  که آیا این بسته های یک ساله فشفشه هاشون یک سال دووم داره یا نه؟

حتی گفتم میتونم  یدونه فشفشه رو مثلا شسش ماه استفاده کنم 11 تای دیگه رو بعد از 6 ماه؟

گفت بله میشه مشکلی نداره.

اینکه شما میگین فشفشه یک ماه میمونه درسته ولی بحث من اینه اپراتور به دروغ گفته بود اگه طرح یک ساله بگیری یک سال برات میمونه در حالی که طبق فرمایش شما سر ماه سوخت میشه.

اینکه اخلاقشون خوبه رو منم تاکید کردم ولی چه فایده وقتی با پنبه سر میبرن.

ميشه با لينك بهم نشون بدى كدوم فشفشه يك ساله هست من كه تا حالا نديدم بصورت تؤرى و حرف اونا رو كار ندارم بصورت تصوير بهم نشون بده اين لينك مستقيم پايگاه اصلى

http://www.hiweb.ir/services/sparkler

لینک به دیدگاه

من بیش از 5 ساله بیش از 2 خط شاتل دارم تو خونه خودم. بیش از ده نفر رو هم به شاتل اوردم و همه راضی بودیم و خوش و خرم زندگیمونو میکردیم تا اینکه این چند وقت اخیر کلا همه چی عوض شده!

اصلا داغونه! داغون تر از داغونه.

زنگ میزنی به پشتیبان میگی سرعتم ترکیده اصلا نمیتونم وصل شم!! بعد میگه مشکل از سیم کشی ساختمونه! اخه من که تا دیروز مشکلی نداشتم یهو به صورت خودجوش کرم درونم فعال شده رفتم سیم کشی ساختمونو دستکاری کردم که سرعتم بیاد پایین بعد به شما زنگ بزنم؟!! وات د...

بعد یه سری دیگه زنگ زدم میگه از مخابراته. یه سری دیگه میگه مشکل از مودمه! یه سری از سیستمه ... کلا همه چی ایراد داره جز خودش.

البته بقیه هم همینن و همچین اش دهنسوزی نیستن. بازم دم شاتل گرم که زنگ میزنی جواب میدن. یادش به خیر یه سری یه خطمو مخابرات خراب شده گرفتم سرعتم اومده بود پایین زنگ میزدم جواب نمیدادن!!! یه ساعت بعد سرعت درست شد زنگ زدم برداشتن!!!

در کل همه چیمون به همه چی میاد گله ای نیست...

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، eddy گفته است :

ميشه با لينك بهم نشون بدى كدوم فشفشه يك ساله هست من كه تا حالا نديدم بصورت تؤرى و حرف اونا رو كار ندارم بصورت تصوير بهم نشون بده اين لينك مستقيم پايگاه اصلى

http://www.hiweb.ir/services/sparkler

اقا دارم میگم من سرویس یک ساله گرفتم که توش 12تا فشفشه هست.

دارم میگم طبق حرف شما فشفشه های های وب کلا یک ماهه هستن ولی اپراتور برای اینکه من از های وب نرم بهم دروغ گفت و گفت یک سال هم میشه از فشفشه های سرویس یک ساله استفاده کرد.

پیامهارو بادقت بخونین دارم میگم طبق حرف شما فشفشه ی یکساله وجود خارجی نداره ولی اپراتور سرم شیره مالید که سرویس یکساله بگیرم بعدم که  پولو واریز کردم و سر یک ماه فشفشه ی اولم سوخت شد میگن  فشفشه ها همشون یک ماهه هستن.

لینک به دیدگاه

نقل قول

اقا دارم میگم من سرویس یک ساله گرفتم که توش 12تا فشفشه هست.

دارم میگم طبق حرف شما فشفشه های های وب کلا یک ماهه هستن ولی اپراتور برای اینکه من از های وب نرم بهم دروغ گفت و گفت یک سال هم میشه از فشفشه های سرویس یک ساله استفاده کرد.

پیامهارو بادقت بخونین دارم میگم طبق حرف شما فشفشه ی یکساله وجود خارجی نداره ولی اپراتور سرم شیره مالید که سرویس یکساله بگیرم بعدم که  پولو واریز کردم و سر یک ماه فشفشه ی اولم سوخت شد میگن  فشفشه ها همشون یک ماهه هستن.

بله حق با شماست فقط مسأله حرف اپراتور ميمونه كه بهتون دروغ گفتن وگرنه بصورت كتبى همونيه كه قيد شده 12 فشفشه و هر فشفشه يك ماه موفق باشى

يه نصيحت بكنم اونم اينكه از هر شركتى كه خريد ميكنى هيچ وقت و به هيچ وجه يكسال نت برندار طبق تجربه چندين و چند ساله توسط افراد مختلف ميگم

لینک به دیدگاه

من خودم یک عصای موسی پیدا کردم فعلا که دارم ازش خوب جواب می گیرم اونم سامانه 195! یعنی هر موقع کارم رو راه نمی ندازند ثبت شکایت می کنم یک غلط کردم عجیبی پیدا می کنند که واقعا جالبه

لینک به دیدگاه

داشتن نویز و کاری نکردنشون رو میشه به 195 گزارش کرد؟شاتلم ولی نویز از طرف مخابراته

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، eddy گفته است :

بله حق با شماست فقط مسأله حرف اپراتور ميمونه كه بهتون دروغ گفتن وگرنه بصورت كتبى همونيه كه قيد شده 12 فشفشه و هر فشفشه يك ماه موفق باشى

يه نصيحت بكنم اونم اينكه از هر شركتى كه خريد ميكنى هيچ وقت و به هيچ وجه يكسال نت برندار طبق تجربه چندين و چند ساله توسط افراد مختلف ميگم

اینم شما درست میکین

منم الان پشیمونم که یکساله گرفتم ولی تعرفه های های وب برای کسی که دانلود زیاد انجام میده واقعا گرون و بدرد نخور هستن.

برای کسی که  اهله دانلود نیست مناسبه ولی برا منی که زیاد  دانلود میکنم نه.

تو تعرفه های های وب هیچ کدوم به صرفه نیست و به صرفه ترینش همین بسته ی قرمزی  هست که من گرفتم که میشه یکم دانلودم باهاش کرد وگرنه اصلا یکساله نمیگرفتم.

لینک به دیدگاه

تجربه منم می گه مطلقا با پشتیبان شاشتل چت نکنید که یه بیسواد که تا کلاس پنج هم نخونده میاد جواب می ده

زنگ بزنید هم معطلیش کمتره و هم یه آدم معقول تر جواب می ده

هرچند کلا از تماس یا زنگ زدن به پشتیبانی چیزی عایدتون نخواهد شد. به خصوص در مورد مشکلات دانلود شبانه

لینک به دیدگاه

فکر کنم بیشتر از صدتا  تاپیک  درمورد مشکل isp ها زده شده

جواب همه می دونید چیه 

ما داریم تو کشور  زندگی می کنیم که از بالا تا پایین دزد وقاتل ومتجاوزا 

ومردم دست کمی از بالا دستیا ندارن 

تو ایران نباید اعتزاض کنی باید خفه شی بسازی 

همینی که هست نمی خواید هم از ایران برین 

این جمله حق گرفتی توهمی بیش نیست 

حق مردمو سال هاست می خورن یه اب هم روش 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز منم همین مشکل رو داشتم مراجعه حضوری کردم به مخابرات توحید جواب درست ندادند آخر سر مجبور شدم آی اس پی رو عوض کنم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، lohemandegar گفته است :

سلام دوست عزیز منم همین مشکل رو داشتم مراجعه حضوری کردم به مخابرات توحید جواب درست ندادند آخر سر مجبور شدم آی اس پی رو عوض کنم

منم رفتم مخابرات توحید . کلی گاو نشسته بودن پشت میز ها که هیییییییییچی حالیشون نبود . با رئیس صحبت کردم که وضعش خراب تر از بقیه بود و واقعا هیچی حالیش نبود . 

مجبور شدم یه خط دیگه گیر بیارم و ثبت نام کنم تو شاتل . الان هم توی لیست انتظارم . 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 1395/09/02, 17:25:13، peto گفته است :

اینم شما درست میکین

منم الان پشیمونم که یکساله گرفتم ولی تعرفه های های وب برای کسی که دانلود زیاد انجام میده واقعا گرون و بدرد نخور هستن.

برای کسی که  اهله دانلود نیست مناسبه ولی برا منی که زیاد  دانلود میکنم نه.

تو تعرفه های های وب هیچ کدوم به صرفه نیست و به صرفه ترینش همین بسته ی قرمزی  هست که من گرفتم که میشه یکم دانلودم باهاش کرد وگرنه اصلا یکساله نمیگرفتم.

دوست عزیز من نمیخوام طرفداری هیچ کدام از ISP های ایران را بکنم ولی شما هم قاضی گری نکن یا حداقل با انصاف قضاوت کنید!

تو این چند سالی  سرویس adsl2+ استفاده میکنم ISP بهتر از های وب و طرح های فشفشه ان در خصوص قیمت گذاری و کیفیت سرویس ندیدم!

شما می تونستی 1 بسته سفید 1 ساله بگیری(30 تومان مفتتت)/به سر هر برخ با توجه به نیاز شخصی فشفشه تهیه کنی که سر جمع 50 گیگ هم ماهی بسوزونی هزینه 40 تومان هم نمیشه!

درسته سیاست های قیمت گذاری در کشورمان از بیخ غلط و بالا بکش محور است و دلیلم نمیشه به شرکتی که داره نبست به رقبا بهتر سرویس میده بی دلیل پرید!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، S4INT-SHADOW گفته است :

دوست عزیز من نمیخوام طرفداری هیچ کدام از ISP های ایران را بکنم ولی شما هم قاضی گری نکن یا حداقل با انصاف قضاوت کنید!

تو این چند سالی  سرویس adsl2+ استفاده میکنم ISP بهتر از های وب و طرح های فشفشه ان در خصوص قیمت گذاری و کیفیت سرویس ندیدم!

شما می تونستی 1 بسته سفید 1 ساله بگیری(30 تومان مفتتت)/به سر هر برخ با توجه به نیاز شخصی فشفشه تهیه کنی که سر جمع 50 گیگ هم ماهی بسوزونی هزینه 40 تومان هم نمیشه!

درسته سیاست های قیمت گذاری در کشورمان از بیخ غلط و بالا بکش محور است و دلیلم نمیشه به شرکتی که داره نبست به رقبا بهتر سرویس میده بی دلیل پرید!

شما اصن پستای دیگه ی منو تو این تاپیک خوندین دارین این حرفو به من میزنین؟

الان بسته ی سفید چون سالی 30 تومنه یعنی خیلی بسته ی خوبیه؟الان من بیام 30 هزار تومن  تو هر ماه پوله فشفشه بدم برای 50 گیگ خیلی بصرفه هست؟

الان تو های وب من  یه بازی حجیم مثله کال اف رو  بخوام دانلود کنم  40 تومن برام آب میخوره اونم فقط برای یه بازی.این الان خیلی به صرفه هست به نظر شما؟

تو شهر ما اندیشه سبز خزر با دانلود شبانه ی رایگان هست ماهی 25 تومن 10 برابر های وب هم میشه باهاش دانلود کرد.

بی دلیل رو واقعا خوب اومدین شما

الان تعرفه های های وب رو اینجا قرار بدین دوستانه دیگم نظر بدن ببینیم کسی میگه قیمتش خوبه یا نه....

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، peto گفته است :

شما اصن پستای دیگه ی منو تو این تاپیک خوندین دارین این حرفو به من میزنین؟

الان بسته ی سفید چون سالی 30 تومنه یعنی خیلی بسته ی خوبیه؟الان من بیام 30 هزار تومن  تو هر ماه پوله فشفشه بدم برای 50 گیگ خیلی بصرفه هست؟

الان تو های وب من  یه بازی حجیم مثله کال اف رو  بخوام دانلود کنم  40 تومن برام آب میخوره اونم فقط برای یه بازی.این الان خیلی به صرفه هست به نظر شما؟

تو شهر ما اندیشه سبز خزر با دانلود شبانه ی رایگان هست ماهی 25 تومن 10 برابر های وب هم میشه باهاش دانلود کرد.

بی دلیل رو واقعا خوب اومدین شما

الان تعرفه های های وب رو اینجا قرار بدین دوستانه دیگم نظر بدن ببینیم کسی میگه قیمتش خوبه یا نه....

http://hiweb.ir/services/sparkler  فشفشه ها وب

50 گیگ های وب با پهنای باند 16 مگ  1 ماهه=30 تومن

50 گیگ شاتل و شرکت ها ی رقیب در نوع جشنواره یا تخفیف همراه با محدودیت سرعت در صورت مصرف بالا مدت زمان (مدت زمان سرویس)=90 تومان حداقل

در ضمن اون دوران دانلود شبانه و حجم نا محدود گذشت برادر....الان 3 تا فیلم دانلود کنی واست 100 تا اشتراک میزنن!میگی نه از دوستان بپرس

با adsl می خوای بازی دانلود کنی؟:)))) موفق باشی

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، S4INT-SHADOW گفته است :

http://hiweb.ir/services/sparkler  فشفشه ها وب

50 گیگ های وب با پهنای باند 16 مگ  1 ماهه=30 تومن

50 گیگ شاتل و شرکت ها ی رقیب در نوع جشنواره یا تخفیف همراه با محدودیت سرعت در صورت مصرف بالا مدت زمان (مدت زمان سرویس)=90 تومان حداقل

در ضمن اون دوران دانلود شبانه و حجم نا محدود گذشت برادر....الان 3 تا فیلم دانلود کنی واست 100 تا اشتراک میزنن!میگی نه از دوستان بپرس

با adsl می خوای بازی دانلود کنی؟:)))) موفق باشی

بد ترین اینترنت ایران روو های ب اراعه میده.

فوق العاده بی کیفیت

قطعی pppoe فوق العاده بالا.

نوسان سرعت شدید.

تایم اوت خـــــــــــــــــــدا.

خرید های وب = پول دور ریختن.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

بد ترین اینترنت ایران روو های ب اراعه میده.

فوق العاده بی کیفیت

قطعی pppoe فوق العاده بالا.

نوسان سرعت شدید.

تایم اوت خـــــــــــــــــــدا.

خرید های وب = پول دور ریختن.

من به شما اینترنت مخابرات رو پیشنهاد میکنم تا بفمید تایم اوت خدا چیه 

Capture5.JPG

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، MamadMedusa گفته است :

من به شما اینترنت مخابرات رو پیشنهاد میکنم تا بفمید تایم اوت خدا چیه 

Capture5.JPG

از این بد تره دوست عزیز. وقتی بخای بازی کنی هر چند دقیقه کلا نت قطع میشه آی پی جدید میده بهت. به شدت بد هست. مخابرات منطقه تا منطقه داره من اصلا طرف داری نمیکنم ولی های ووب تمام ایران خدمات بدی داره.

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/02, 08:52:08، ATER گفته است :

پارس آنلاین ، شاتل ، مخابرات ، آسیاتک همه این ها رو داشتم

پشتبانیشون از اندازه یه بچه 5 ساله که میاد گیم نت 1000 تومن میده Gta بازی کنه هم از کامپیوتر سر در نمیاره

این همه جواب هاشون

نتم مشکل داره /کندی سرعت/تایم اوت/ قطعی/پینگ بالا (در کل تفاوتی نداره جی بگی)

جواب ها.

1-صبر کنید مرکز مخابراتیون رو چک کنم،،،،،،، الان چک کردم مشکلی نیست حتما مشکل از سیستم شما هست.

2-صبر کنید مرکز مخابراتیون رو چک کنم،،،،،،،الان چک کردم مشکلی ندارن حتما مشکل از سیم کشی خونه شما هست نویز دارید تو خطتون

3-صبر کنید مرکز مخابراتیون رو چک کنم،،،،،،،مرکز مخابراتی شما یه چند وقته مشکل داره در دست تعمیره شکیبا باشید کاری از دست ما ساخته نیست.

4- من الان دارم سرویس شما رو چک میکنم مشکل از طرف ما نیست از طرف خودتون هست.

5- میخواید کارشناس بفرستیم ؟ جواب من : آقا من مشکل فقط از ساعت 8 شب تا 12 شب هست شما میخوای تو ساعت اداری کارشناس بفرستی که چی بشه؟  جواب: خوب دیگه پس کار دیگه ای از دست ما برنمیاد.

درکل دوست عزیز همه ISP ها همین هستن هیچ کاری از دستشون برنمیاد ، اگر هم کاری ازشون ساخته باشه میزنن بدتر میکنن (مثل مورد شما)

باز آسیاتک بهتره پشتبانیش با ادبه !

بقیه جاها که ارث پدر ********* از آدم میخوان.

بعضی مواقع هم که میبینن راضی نمیشیم به دروغاشون میگن شبکه مشکل داره  کلا یه ادمای ناجورین که نگو

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...