رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت شاتل

reza-hatami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

بد ترین اینترنت ایران روو های ب اراعه میده.

فوق العاده بی کیفیت

قطعی pppoe فوق العاده بالا.

نوسان سرعت شدید.

تایم اوت خـــــــــــــــــــدا.

خرید های وب = پول دور ریختن.

شما نویز خط داری عزیز و ربطی به ISP نداره!

از هر سرویس خدماتی اینترنتی دیگری هم که تهیه کنید باز هم به همان مرکز مخابراطی متصل و و ضعیت همان گونه خواهد موند!

مگر انکه ISP جدید SNR خط رو با پایین اوردن پهنای خط کمی بهبود ببخشد.موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، S4INT-SHADOW گفته است :

شما نویز خط داری عزیز و ربطی به ISP نداره!

از هر سرویس خدماتی اینترنتی دیگری هم که تهیه کنید باز هم به همان مرکز مخابراطی متصل و و ضعیت همان گونه خواهد موند!

مگر انکه ISP جدید SNR خط رو با پایین اوردن پهنای خط کمی بهبود ببخشد.موفق باشید

دوست عزیز نمیخاد این چیزا رو به من یاد بدی.برای من روی هشت مگ SNR40 بود روی های وب نویز 18 . بسیاز ضعیف هست های وب.

های ووب بدترین اراعه دهنده ی اینترنت در کل کشور ایران هست.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، S4INT-SHADOW گفته است :

http://hiweb.ir/services/sparkler  فشفشه ها وب

50 گیگ های وب با پهنای باند 16 مگ  1 ماهه=30 تومن

50 گیگ شاتل و شرکت ها ی رقیب در نوع جشنواره یا تخفیف همراه با محدودیت سرعت در صورت مصرف بالا مدت زمان (مدت زمان سرویس)=90 تومان حداقل

در ضمن اون دوران دانلود شبانه و حجم نا محدود گذشت برادر....الان 3 تا فیلم دانلود کنی واست 100 تا اشتراک میزنن!میگی نه از دوستان بپرس

با adsl می خوای بازی دانلود کنی؟:)))) موفق باشی

جشنواره های شاشتل 100 گیگ رو می ده 90تومن

دفاع از آی اس پی های وطنی واقعا دور از عقله

لینک به دیدگاه

من 4 ماه پیش که تو همین فروم هم چند جا مشاوره گرفتم تصمیم شد برای گیم نت اینترنت اختصاصی (dedicated) بگیرم . خلاصه رفتیم نمایندگی شاتل مشهد خیابان سعدی و درخاست دادیم . قرار شد 1MB اینترنت اختصاصی رو به ماهی 220 تومان بگیرم و قرداد 50 صفحه ای همه چیز امضا شد . بعد 20 روز دیدم شرکت شاتل سره زمانی که قرار شد اینترنت رو وصل نکردن و گفتن قیمت ها عوض شده . 1MB از 220 به 450 تومان تغییر قیمت یافته خلاصه نه سره حرفشون هستن و نظمی درست دارن . اخرم 2 ماه منو منتظر نگه داشتن و اینترنت هم نگرفتم . 

من حدود 6-7 تا شرکت ADSL رو تست کردم و هر کدوم یه چیزش مشکل داره . یکی پشتبانی . یکی به لحاظ فنی و غیره . همشون یه مشکلی دارن و هیچ کدام جالب نیستن . 

یه جک سال هم میگم فازتون کمی برگرده . دوستان زنگ زدن پشتبانی مخابرات و گفتن مودم ویروس داره !!!!!!!  خدایا !!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، S4INT-SHADOW گفته است :

50 گیگ شاتل و شرکت ها ی رقیب در نوع جشنواره یا تخفیف همراه با محدودیت سرعت در صورت مصرف بالا مدت زمان (مدت زمان سرویس)=90 تومان حداقل

در ضمن اون دوران دانلود شبانه و حجم نا محدود گذشت برادر....الان 3 تا فیلم دانلود کنی واست 100 تا اشتراک میزنن!میگی نه از دوستان بپرس

من که دارم راحت با adsl اسیاتک دانلود میکنم هم فیلم هم بازی !!!!

به قول خودتون خطتتون مشکل داره!:))

ویرایش شده توسط oldwebmaster
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، oldwebmaster گفته است :

من که دارم راحت دانلود میکنم هم فیلم هم بازی !!!!

به قول خودتون خطتتون مشکل داره!:))

مشکل؟؟؟؟ برادر من کارم ا زمشکل گذشته:)))

خط من بیشتر از 2 مگ سکته میکنه!

لینک به دیدگاه

حدودن ۶،۷ سال پیش کل تلفنای محلمون رو سیم کشی جدید کردن و همون موقع هم یه مشکلی تو محلمون بود که مدام قطعی داشتیم 

الانم بخاطر همون مشکل پینگم بالاس

این پینگم بعضن خیلی اذیت میکنه به شاتل زنگ میزنم میگه از ما نیس از طرفی سر پستم تست کردم پینگ ثابت بود یعنی از سیم کشی خونه هم نیست، مامور تلفن از مخابرات اومده بود چند  روز پیش، بهش قضیه رو گفتم میگفت این محل کلن مشکل داره گفتم خو درست کنینش دیگه 

حرفم اینه من دارم به مخابرات جدا مالیات میدم، به شاتل جدا باج میدم خو دیگه باید بکی پول بدم که بیاد کاره اینارو بکنه..؟

اصن سرویس دهنده مگه وضیفش نیس سرویس رو ارائه بده هر مشکلیم باشه حل کنه خو بیاد حل کنه دیگه فقط میگه از فلان جا نیس از یجا دیگس 

همه جا داریم اینو این از سرویس دهنده ک فقط پول مفت میگیره اونم از گارانتی کننده  ،جاهایه دیگه هم هست بگردین پیدا میکنین

لینک به دیدگاه

در بدترین حالت خط 4 رو به راحتی میشکه . مگر سیم کشی خراب باشه

در مورد اینکه از مرکز مخابرات دور هم باشی 4 رو باید راحت بکشه . تکه تکه بودن سیم تو مسیر خیلی بده حتما یه سرش کن و تا حد امکان مسیر سیم باید کوتاه شه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Bloodyfury گفته است :

حدودن ۶،۷ سال پیش کل تلفنای محلمون رو سیم کشی جدید کردن و همون موقع هم یه مشکلی تو محلمون بود که مدام قطعی داشتیم 

الانم بخاطر همون مشکل پینگم بالاس

این پینگم بعضن خیلی اذیت میکنه به شاتل زنگ میزنم میگه از ما نیس از طرفی سر پستم تست کردم پینگ ثابت بود یعنی از سیم کشی خونه هم نیست، مامور تلفن از مخابرات اومده بود چند  روز پیش، بهش قضیه رو گفتم میگفت این محل کلن مشکل داره گفتم خو درست کنینش دیگه 

حرفم اینه من دارم به مخابرات جدا مالیات میدم، به شاتل جدا باج میدم خو دیگه باید بکی پول بدم که بیاد کاره اینارو بکنه..؟

اصن سرویس دهنده مگه وضیفش نیس سرویس رو ارائه بده هر مشکلیم باشه حل کنه خو بیاد حل کنه دیگه فقط میگه از فلان جا نیس از یجا دیگس 

همه جا داریم اینو این از سرویس دهنده ک فقط پول مفت میگیره اونم از گارانتی کننده  ،جاهایه دیگه هم هست بگردین پیدا میکنین

دقیقا منم مشکل شما رو دارم!!

متاستفانه احد ی هم پاسخگو نیست!

به اسم نت 16 مگ ملتو تیغ میزنن در حالی که غالب بر 90% از اماکن ایرانی توانایی کشش را ندارد!

لینک به دیدگاه

راستی تو مودم mode adsl رو بزار ADSL GDMT باعث میشه سرعت کمتر شه اما stable تر میشه

لینک به دیدگاه

یه پیشنهاد. میکنم به دوستانی که میخوان دانلود کنن نه بازی انلاین

اگه اهل دانلودین و. در. منطقه ای زندگی میکنین که تحت پوشش اینترنت 4g هست بسته های شبانه ایرانسل رو پیشنهاد میکنم مطمین باشین بهتر از اون رو برای دانلود. پیدا نمیکنین سرعتشون هم عالیه البته برای من که تو. اهوازم اینطوره تو. تهران و. مشهد که بودم تست کردم متوسطه 

از ساعت دو. شب تا هشت صبح به مدت سه ساعت پشت سر هم شصت گیگ دو. هزار تومان من با میانگین سرعت پنج مگابایت توجه کنین مگابایت  بازی و فیلم دان میکنم و. بسته شصت گیگش هم واقعیه و دروغ نیست این پیشنهاد. منه برای کسایی که دسترسی دارن

برای بازی پیشنهادش نمی کنم چون بسته های عادیش خوب نیست اگه درست گفته باشم ده گیگو میده ۳۸تومن  برای یک ماه 

لینک به دیدگاه

http://www.speedtest.net/my-result/i/1898136551

این تستیه که پنج دقیقه پیش گرفتم سرعت ۶۰مگابیته یعنی حدود. هفت و. نیم تا هشت مگابایت پینگش هم بیستو هشته

دیگه قضاوت با خودتونه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ariiian گفته است :

این تستیه که پنج دقیقه پیش گرفتم سرعت ۶۰مگابیته یعنی حدود. هفت و. نیم تا هشت مگابایت پینگش هم بیستو هشته

دیگه قضاوت با خودتونه

حیف که پینگ خوبی نداره و گرنه خیلی عالی بود . (packet lost)

لینک به دیدگاه

شاتل برای پشتیبانی، تایپیست استخدام میکنه!!!
بنده با فوق لیسانس شبکه، مدرک CCNA و MCITP رفتم، سر اینکه سرعت تایپم بالا نبود، ردم کردن!!!
:D:D

در 4 ساعت قبل، MamadMedusa گفته است :

من به شما اینترنت مخابرات رو پیشنهاد میکنم تا بفمید تایم اوت خدا چیه 

Capture5.JPG

داداش باز شما پینگت خوبه...
مال من بعضی وقتا پینگم تا 3500-4000 میلی ثانیه میره!!!

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، S4INT-SHADOW گفته است :

من نمیدونم شما کجا زندگی میکنی

تو شهر ما لنگرود اندیشه سبز خزر داره از ساعت ۱تا ۷ صبح رایگان دانلود میده اونم با سرعت حداقل ۵۰۰ که تا ۱۰۰۰ هم میرسه

من اگه اپراتور های وب سرمو کلاه نمیذاشتو شرایطو بر عکس بهم نمیگفت الان اندیشه داشتم بی خودی یکسال اسیرهای وب نمیشدم.

الان دانلودامو ناچارا میدم به یکی از بستگانم که اندیشه داره برام  انجام میده.

چنان میگی با adsl می خوای بازی کنی انگار اپراتور های عزیز قراره برامون اپولو هوا کنن

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Jafarcata گفته است :

حیف که پینگ خوبی نداره و گرنه خیلی عالی بود . (packet lost)

پینگش ۲۸ه?

کلا برا دانلود بهترینه

ویرایش شده توسط ariiian
لینک به دیدگاه

والا من با شاتل زیاد مشکل داشتم ولی اگه بخای مشکل حل شه باید بیش از ۵بار زنگ بزن و سرشون دادبزنی تا حل کنن

در مورد دانلود هم یک ماه در میون حجمی اونم ۱۲۸ میگیرم و تو ساعت رایگان که ۱تا۸ هست از ساعت  ۱تا۴ سرعت میانگین ۲۰ کیلوبایته ولی از ۴ سرعت عادی میشه و با۱.۸۰۰ مگ دانلود میکنم

اخرین باری که دانلود زیاد کردم ۷۰-۸۰ گیگ بود که بدش نمیدونم مشکل پیدا کرد خطم یا اعمال سرعت کردن و با ۱.۲۰۰مگ دانلود میکردم

لینک به دیدگاه

توی این ساعت تجهیزات مخابرت مورد نظر شما از پس باری که روش هست بر نمیاد و کاملا از پینگ تایم واضح هست . شرکت شاتل میتونه تجهیزاتشو اونجا ارتقا بده تا مردم راضی باشن ولی خب نمیکنه این کارو چونکه مهم نیست ... . شما هم از یه شرکت دیگه بگیر یا کلا وایرلس بگیر .

پ.ن: فکر گیم با اینترنت خوب رو هم از سرت بیرون کن . با امسال 7 سالی میشه که دنبال یه اینترنت بدون دردسر واسه گیم انلاین بودم و جالب اینه که دست تقدیر خودم الان داخل بخش فنی یه ISP کار میکنم و میتونم با قاطعیت اینو بگم اگر قرار باشه اینترنت مناسب گیمینگ به دست کاربر برسه ... در کل با قانون طبیعت جور درنمیاد(نه تو اینجا) .

ویرایش شده توسط Aryanath
لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، ariiian گفته است :

دیگه قضاوت با خودتونه

عجب پینگ خوبی داداش کدوم منطقه اهوازی؟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

بد ترین اینترنت ایران روو های ب اراعه میده.

فوق العاده بی کیفیت

قطعی pppoe فوق العاده بالا.

نوسان سرعت شدید.

تایم اوت خـــــــــــــــــــدا.

خرید های وب = پول دور ریختن.

پشتیبانیشم که خداست زنگ بزنی باید توصف 30 نفره بری تانوبت بهت برسه.هر سری زنگ بزنی باید 10 هزار تومن پول تلفن بدی.

رباط تلگرامشم که ماشالله آخر سرعته......

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، engmrmz گفته است :

شاتل برای پشتیبانی، تایپیست استخدام میکنه!!!
بنده با فوق لیسانس شبکه، مدرک CCNA و MCITP رفتم، سر اینکه سرعت تایپم بالا نبود، ردم کردن!!!
:D:D

داداش باز شما پینگت خوبه...
مال من بعضی وقتا پینگم تا 3500-4000 میلی ثانیه میره!!!

صحبت از پینگ چند هزار شد 

ازینا برای منم پیش اومده ولی بندرت 

اخریش نزدیک انتخابات یو اس ای بود پینگم ۱۳۰۰۰m\sبود بعبارتی ۱۳ ثانیه پینگم بود (سرور csgo) ولی ۸۰۰_۹۰۰ milisec رو ماهی یکبار برای چند روز داریم 

بعلهـ  همچین اینترنتی داریم ما 

پینگ داخلی هم ارزشی نداره چون سرور بازی وجود نداره اگرم باشه لذتی نداره.

لینک به دیدگاه

Untitled.png

سلام دوستان این پینگا واسه بازی چطوره خوبه یا نه؟؟؟

ارزش داره adsl یا همون رو 4g گوشی استفاده کنم؟؟

سرعتمم هم 256 نامحدود یعنی 32 کیلوبایت

1.png

ویرایش شده توسط Big_Boss
لینک به دیدگاه

Untitled.png
سلام دوستان این پینگا واسه بازی چطوره خوبه یا نه؟؟؟
ارزش داره adsl یا همون رو 4g گوشی استفاده کنم؟؟
سرعتمم هم 256 نامحدود یعنی 32 کیلوبایت
1.png

افتضاحه افتضاح
تا هفته ی پیش واسه من بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ بود (شاتلم)

الان که trace مگیریم مسیر دوبی شده
پینگ اروپا و آمریکا

Sent from my iPhone using Tapatalk
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، ariiian گفته است :

پینگش ۲۸ه?

کلا برا دانلود بهترینه

منظور از پینگ یعنی تو tracert داقونه و پینگ نوسان داره

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...