رفتن به مطلب

دوستان عزیز در به فروش رسوندن کالا درخواست مشاوره دارم

Faridyt
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام وقت بخیر. خوشبختانه امروز رم که قصد فروشش رو داشتم  فروخته شد😊 و قراره شنبه به دست خریدار برسه. و از اونجایی که من خودم رم از یه سایت دیگه گرفته بودم ( که به خریدار هم گفتم) و خود خریدار درباره اصلی یا تقلبی بودن رم حرفی نزدن  و  خودمم نمیدونم رم اصلا اصل هست یا نه؟؟ 

رم 1 سال گارانتی  هم داره.  حالا اگه خریدار رم ( فردی که رم رو از بنده خریده)  بخواد از گارانتی  رم استفاده کنه باید چیکار کنه؟؟ 

حالا بازم میترسم که وقتی رم بدست خریدار رسید. یهویی بگن که این رم اصن اصل نیست و از اینجور بهانه ها!!؟ و بگن میخوان کالا رو برگشت بدن و اونوقته که میگن پول منو پس بدین 

این موقع مثلا باید چیکار کنم بنظرتون؟؟؟ 

لطفا دوستان سریع تر بهم کمک کنید

ویرایش شده توسط Faridyt
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خداروشکر بالاخره فروش رفت.

معمولا رم اکبند اگه اصلی باشه، گارنتیش باید مادام العمر باشه، نه یکساله...

رم هم معمولا خیلی کم پیش میاد که خراب باشه،

از اون طرف هم کم پیش میاد که رم ddr4 رو بخوان غیر اصلی بزنن و...، تهش اینه که ریمارک میزنن یا اطلاعات غلط میزنن روی رم، مثلا رم دیدم که روش زده 16، اما تو سیستم 8 میشناسه...

ولی رم ddr4 کمترینش 4 گیگه، دیگه از چیش میخوان زده باشن که رم رو قلابی نشون بده؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

خداروشکر بالاخره فروش رفت.

معمولا رم اکبند اگه اصلی باشه، گارنتیش باید مادام العمر باشه، نه یکساله...

رم هم معمولا خیلی کم پیش میاد که خراب باشه،

از اون طرف هم کم پیش میاد که رم ddr4 رو بخوان غیر اصلی بزنن و...، تهش اینه که ریمارک میزنن یا اطلاعات غلط میزنن روی رم، مثلا رم دیدم که روش زده 16، اما تو سیستم 8 میشناسه...

ولی رم ddr4 کمترینش 4 گیگه، دیگه از چیش میخوان زده باشن که رم رو قلابی نشون بده؟

ممنون که نظر دادین، 
با حرفاتون کاملا موافقم😊
.
ولی خب اگه مشکلی برای رم پیش بیاد. اون طرفی که من بهش رم رو فروختم..نمیتونه  بیاد یقه منو بگیره!! که چرا تو همچین رمی رو بهم فروختی!!؟ باید زنگ بزنه به شرکت گارانتی کننده و بگه این رم چرا اینجوری شده
درست نمیگم ؟؟

ویرایش شده توسط Faridyt
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خواهش میشود.

اینکه بعد از استفاده و گذشت یه زمانی رم به مشکل بخوره، یه چیز طبیعی و نادریه، و یوزر باید به گارانتی مراجعه کنه.

اما این مورد چیزیه که خریدار و فروشنده باید در موردش انعطاف داشته باشن، مثلا بهتر بود شما قبل از فروش، باهاش طی میکردید که رم اکبنده، و برای اطمینان در صورت تمایل، شما براش باز کنید و تست بگیرید، اینجوری هم اون مطمئن میشد، هم شما خیالتون راحت بود، یا مثلا میگفت نه، میخوام اکبند برسه به دستم، شما هم براش ارسال میکردید و مسئولیت اینکه به مشکلی بخوره و... دیگه با خریدار میبود...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...