رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید هارد اینترنال

اشتراک گذاری

Recommended Posts

عزیزان سلام؛

بنده میخوام یه هارد ۴ ترابایت بخرم و یک سؤال داشتم؛ بین دو گزینه ی سیگیت و وسترن دیجیتال از لحاظ کیفیت، دوام، امنیت داده ها، سرعت و... کدوم بهتر هست؟ اگر گزینه ی بهتری به نظرتون میرسه بگید حتما، ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

من تا حالا فقط p300 توشیبا ۴ ترا و ۲ ترا green وسترن دیجیتال داشتم

بااختلاف میگم توشیبا سگ جون ترین اینترنالیه که تاحالا داشتم ۵ ساله داره بهم کار میده همه جور قری سرش اومدم چند بار وسط کار سیستم افتاده تا ضربه شدید خورده ولی یه بدسکتور پیدا نکرده تاحالا

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Nova Black گفته است :

من تا حالا فقط p300 توشیبا ۴ ترا و ۲ ترا green وسترن دیجیتال داشتم

بااختلاف میگم توشیبا سگ جون ترین اینترنالیه که تاحالا داشتم ۵ ساله داره بهم کار میده همه جور قری سرش اومدم چند بار وسط کار سیستم افتاده تا ضربه شدید خورده ولی یه بدسکتور پیدا نکرده تاحالا

ممنونم از پاسخ تون 🌷

دوستان دیگه هم نظرشون رو بگن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده سگیت 1 و 2 ترا استفاده کردم راضی بودم

لینک به دیدگاه

بنده ابی وسترن دیجیتال دارم سال 2013 خریدم( 7 سال) تا الان 46 هزار ساعت کار کرده، هلث صد در صد بدون هیچ گونه مشکل و بد سکتوری ساخت چین، تا الان هم سابقه نداشته که فایل هام پاک بشند یا از بین برند یا با مشکل مواجه بشند ، غیر از این که چند بار بخاطر  فعال نبودن انتی ویروس خود ویندوز 10 بخاطر گرفتن چند بار ویروس فایل هام از دست رفت.

چند ماه پیش هم 2 عدد ابی وسترن دیجیتال 2 ترابایت دیگه خریدم سال تولید 2019 تولید چین

غیر از اینا دیگه تجربه از هیچ هارد دیگه ای ندارم.

کلا مرگ نداره وسترن دیجیتال، البته اکر خوب استفاده بشه، و به هیچ عنوان ضربه نخوره ، و درست رو کیس سوار بشه، و موقعه برق رفتن کامپیوتر خاموش نشه :/

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Only gamer گفته است :

عزیزان سلام؛

بنده میخوام یه هارد ۴ ترابایت بخرم و یک سؤال داشتم؛ بین دو گزینه ی سیگیت و وسترن دیجیتال از لحاظ کیفیت، دوام، امنیت داده ها، سرعت و... کدوم بهتر هست؟ اگر گزینه ی بهتری به نظرتون میرسه بگید حتما، ممنون میشم.

سلام من هارد 1ترا سبز 5سال است که دارمش تا حالا هیچ عیبی هم نداشته نه بدسکتور گرفته نه هیچ

ولی بگم که دقت کنین که هاردی برمی دارین smr نباشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من بشدت دنبال راهنمایی برای خرید هارد 4 ترا هستم
موندم از رنگ ابی بخرم یا بنفش
بیشتر برای ذخیره فیلم میخوام استفاده کنم و هارد یکسره درگیر هست و برای ارشیو نیست که زیاد استفاده نشه
ممنون میشم دوستان راهنمایی دقیق بدن

لینک به دیدگاه

ممنونم از پاسخ تمامی دوستان؛ احتمالا سبز وسترن رو میخرم، طبق تحقیقی که داشتم متوجه شدم که الان آبی های وسترن دقیقا همون سبزا هستن و خط تولید وسترن آبی کاملا متوقف شده... :| چون 5400 RPM سرعت گردششون هست و وسترن های آبی باید 7200 باشن !

ویرایش شده توسط Only gamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 دقیقه قبل، Only gamer گفته است :

ممنونم از پاسخ تمامی دوستان؛ احتمالا سبز وسترن رو میخرم، طبق تحقیقی که داشتم متوجه شدم که الان آبی های وسترن دقیقا همون سبزا هستن و خط تولید وسترن آبی کاملا متوقف شده... :| چون 5400 RPM سرعت گردششون هست و وسترن های آبی باید 7200 باشن !

دوست گرامی هارد 4 ترا سبز نداریم
کلا دیگه رنگ سبز تولید نمیشه
فکر کنم برعکس گفتین

لینک به دیدگاه

وسترن قرمز هم خوبه ، میگن عمرش 35 درصد بیشتر از هاردهای دیگه هست ، مخصوص شبکه هست که هارد دایما روشن و درگیر هست 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

دوست گرامی هارد 4 ترا سبز نداریم
کلا دیگه رنگ سبز تولید نمیشه
فکر کنم برعکس گفتین

IMG-20201002-WA0004.thumb.jpg.c1c5531d244d848b770a0aaa30ee9150.jpg

نه عزیز؛ گرین ۴ ترابایت هم داریم.

در 1 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

وسترن قرمز هم خوبه ، میگن عمرش 35 درصد بیشتر از هاردهای دیگه هست ، مخصوص شبکه هست که هارد دایما روشن و درگیر هست 

خیلی ممنون؛ بله درسته اما قیمتش در مقایسه با رنگ های دیگه واقعا زیاد هست.

IMG_20201002_222702.thumb.jpg.025acf9637d8354e15c1fe18fd973e59.jpg

IMG_20201002_222812.thumb.jpg.be3c045498c7989ab69984c40bc9c917.jpg

IMG_20201002_222919.thumb.jpg.438a2a25ea74bf203797950722183e95.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام

قبلا یه 2ترا وسترن ابی داشتم بعد 2سال سلامتیش شد 98 و طی 2ماه رسید به 23درصد و مرخص شد... الان 1ترا وسترن ابی و 4ترا سیگیت باراکودا دارم،از هر دو راضیم... 2ترا توشیبا سری p هم دارم اونم خوبه

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، amir m گفته است :

با سلام

قبلا یه 2ترا وسترن ابی داشتم بعد 2سال سلامتیش شد 98 و طی 2ماه رسید به 23درصد و مرخص شد... الان 1ترا وسترن ابی و 4ترا سیگیت باراکودا دارم،از هر دو راضیم... 2ترا توشیبا سری p هم دارم اونم خوبه

سلام

از لحاظ دوام بین این سه کدوم مد نظرتون هست ؟ 

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است :

سلام

از لحاظ دوام بین این سه کدوم مد نظرتون هست ؟ 

سلام

تجربه هر کس متفاوته اما چیزی که من تجربه کردم به ترتیب الویت

سیگیت باراکودا

توشیبا سری p

وسترن بلو

بنظرمن اگه از 1ترا بیشتر مدنظرتون وسترن بلو نگیرین!

لینک به دیدگاه

درود و احترام.

دستگاه من LGA 775 هست با 4 گیگابایت رم و هارد 512 مگلابایت که حدود 12 سال کار کرده و مدتیه بازی درمیاره و پیغام I/O Error موقع بوت شدن ظاهر میشه که با درآوردن و دوباره جا زدن کابل دیتای هارد، کامپیوتر دوباره بوت میشه. می خواستم هارد یک یا دو ترا بخرم. سؤالم این هست که با توجه به اینکه مادربرد من از استاندارد SATA II پشتیبانی می کنه، امکان اتصال هارد SATA III هست یا نه؟ همینطور هارد SSD با استاندارد SATA III؟ با سپاس از توجه شما عزیزان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، Reza6662 گفته است :

درود و احترام.

دستگاه من LGA 775 هست با 4 گیگابایت رم و هارد 512 مگلابایت که حدود 12 سال کار کرده و مدتیه بازی درمیاره و پیغام I/O Error موقع بوت شدن ظاهر میشه که با درآوردن و دوباره جا زدن کابل دیتای هارد، کامپیوتر دوباره بوت میشه. می خواستم هارد یک یا دو ترا بخرم. سؤالم این هست که با توجه به اینکه مادربرد من از استاندارد SATA II پشتیبانی می کنه، امکان اتصال هارد SATA III هست یا نه؟ همینطور هارد SSD با استاندارد SATA III؟ با سپاس از توجه شما عزیزان

مشکلی در نصب و استفاده نداره من هارد ساتا 3 به برد ساتا 1 وصل کردم فقط از سرعت ساتا 2 بهره میبرید

چک کنید پاورتون سالم و توان لازم داشته باشه وگرنه سیستم و هارد جدید هم به خطر میندازه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...