رفتن به مطلب

3090 و 3080 در لیون

Recommended Posts

• ارسال 139
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود دلار 30 تومن هست و دنبال کارت نسل جدید زیر دلاری 40 تومن نباشید دوستان کارت 3090 با دلار 12 تومنی هم از دسترس 99 درصد مردم خارج بود وقتی شما پولت نمیرسه بخری سرتو بنداز پایین بی خیالش شو همه که قرار نیست لامبورگینی سوار شن این کارتم صرفا برای کسانی ساخته شده که سریع ترین رو می خوان

فعلا باید صبر کرد برای کارتای 3070 و 3060 که دید چه قیمتی می خورن و رقیباشون از طرف amd چه عملکرد و قیمتی دارن و بعد اگر شما 20 تا 30 میلیون پول داشتی یکیش رو بخری

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

تو ۲ ساعت ناموجود شد 😂

آقازاده زد بر بدن :دی

در 3 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

درود دلار 30 تومن هست و دنبال کارت نسل جدید زیر دلاری 40 تومن نباشید دوستان کارت 3090 با دلار 12 تومنی هم از دسترس 99 درصد مردم خارج بود وقتی شما پولت نمیرسه بخری سرتو بنداز پایین بی خیالش شو همه که قرار نیست لامبورگینی سوار شن این کارتم صرفا برای کسانی ساخته شده که سریع ترین رو می خوان

فعلا باید صبر کرد برای کارتای 3070 و 3060 که دید چه قیمتی می خورن و رقیباشون از طرف amd چه عملکرد و قیمتی دارن و بعد اگر شما 20 تا 30 میلیون پول داشتی یکیش رو بخری

سلام علیکم

کسی دنبال ارزون خریدن نیست.

حتی اگر با دلار 40 تومن میفروختن بازم زیاد توش حرفی نبود اما 50 به نوعی دست کردن تو جیب مردمه.

گیریم کسایی که این کارتا رو میخرن قشر خیلی پولدارن. این دلیل میشه گوش این آدما رو کسی از بیخ ببره؟

باز همینایی که اینطور قیمت میذارن دلشون از سایپا و ایران خودرو و .. پره.

همه پشت به پشت درحال خنجر زدن به همدیگه هستن.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Ali_14 گفته است :

سلام علیکم

کسی دنبال ارزون خریدن نیست.

حتی اگر با دلار 40 تومن میفروختن بازم زیاد توش حرفی نبود اما 50 به نوعی دست کردن تو جیب مردمه.

باز همینا دلشون از سایپا و ایران خودرو و .. پره.

همه پشت به پشت درحال خنجر زدن به همدیگه هستن.

دوست عزیز جسارتا شما خریدار3090 هستی که برات فرقی می کنه؟

کارت 3090 الان کمبود موجودی داره و همون خارجم برید ببینید داخل ebay چه جوری بازار سیاه براش راه انداختن

بس کنید این بحثای خاله زنکیو یارو پول کارت میان رده رو نداره تو جیبش میاد ایراد میگیره به قیمت گذاری کارت 1700 دلاری

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

دوست عزیز جسارتا شما خریدار3090 هستی که برات فرقی می کنه؟

کارت 3090 الان کمبود موجودی داره و همون خارجم برید ببینید داخل ebay چه جوری بازار سیاه براش راه انداختن

بس کنید این بحثای خاله زنکیو یارو پول کارت میان رده رو نداره تو جیبش میاد ایراد میگیره به قیمت گذاری کارت 1700 دلاری

اولا,  "یارو" کیه؟ کسی اینجا به شما بی احترامی کرده بود؟

دوما, شما از قبل جیب همه رو گشتی؟

سوما قیمت این کارت 1500 دلاره.

چهارم, اینکه جنسی روی لیون داره 70% گرونتر از قیمت پایه فروخته میشه برای همه جای بحث داره و ربطی به اینکه کسی خریداره یا نه نداره.

پنجم, به این فکر کردی که دلیل اینکه این کارت با دلار 50 تومن میفروشن چیه؟ دلیلش اینه که اگر با دلار حتی 36 تومن میفروختن تازه میشد قیمت یک 2080Ti که الآن 54 میلیون قیمت خورده. یعنی تمام کارت های 2000 میموند روی دستشون.

پنجم, شما فکر میکنی 3070 موجود بشه چند میفروشن؟ 60-65 پایینتر بدن بازم تمام کارتای سری 2000 میمونه رو دستشون چون اگر هم قیمت یا ارزون تر باشه همه فقط کارت جدیده رو میخرن.

...

ویرایش شده توسط Ali_14
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Ali_14 گفته است :

اولا,  "یارو" کیه؟ کسی اینجا به شما بی احترامی کرده بود؟

دوما, شما از قبل جیب همه رو گشتی؟

سوما قیمت این کارت 1500 دلاره.

چهارم, اینکه جنسی روی لیون داره 70% گرونتر از قیمت پایه فروخته میشه برای همه جای بحث داره و ربطی به اینکه کسی خریداره یا نه نداره.

پنجم, به این فکر کردی که دلیل اینکه کارت این کارت با دلار 50 تومن میفروشن چیه؟ دلیلش اینه که اگر با دلار حتی 36 تومن میفروختن تازه میشد قیمت یک 2080Ti که الآن 54 میلیون قیمت خورده. یعنی تمام کارت های 2000 میموند روی دستشون.

پنجم, شما فکر میکنی 3070 موجود بشه چند میفروشن؟ 60-65 پایینتر بدن بازم تمام کارتای سری 2000 میمونه رو دستشون چون قدرت چون اگر هم قیمت یا ارزون تر باشه همه فقط کارت جدیده رو میخرن.

...

منظورم از یارو اهانت به کسی نبود و عذر می خوام اگر شما به خودتون گرفتین در کل باید می گفتم دوستان

بنده وکیل لیون کامپیوتر نیستم قرار بود هفته قبل کیبوردی از لیون تهیه کنم قیمت درهمیش رو چک کردم و دیدم قیمت 5200 معقول هست 200 هزار تومن گرونش کردن و بنده قید خرید از لیون رو زدم فک نکنید فقط خودتون هستید که شاکی هستید

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

منظورم از یارو اهانت به کسی نبود و عذر می خوام اگر شما به خودتون گرفتین در کل باید می گفتم دوستان

بنده وکیل لیون کامپیوتر نیستم قرار بود هفته قبل کیبوردی از لیون تهیه کنم قیمت درهمیش رو چک کردم و دیدم قیمت 5200 معقول هست 200 هزار تومن گرونش کردن و بنده قید خرید از لیون رو زدم فک نکنید فقط خودتون هستید که شاکی هستید

من ناراحت نشدم مشکلی نیست.

مسئله اینه, وقتی کارت 1500 دلاری رو توی 2 دقیقه به قیمت 2500 دلار میفروشن, این یعنی منتظر باش به زودی به 3000 دلار هم بفروشن.

کلا مدتیه مخاطب این بازار داره میشه قشر فوق پولدار و عمدا دارن از فروختن جنس به قشر متوسط جلوگیری میکنن چون شاهد هستیم هستن کسایی که حاضر هستن 70% بیشتر برای یک کارت پول بدن.

توجه کرده باشین مدتیه دیگه قیمت سخت افزار کمتر به دلار ربط داره. قیمت گذاری ها داره میشه بر پایه جیب اون قشر فوق پولدار.

حالا هرچی بگی هم از آخر یکی میاد میگه چون واردات سخته. مرد مومن من دهنم صاف شد دیدم 3090 به این زودی رسید اینجا.

ویرایش شده توسط Ali_14
لینک به دیدگاه

البته مخاطب اصلی 3090 تولید کنندگان محتوا سه بعدی و جلوه های ویژه است

image.thumb.png.2592a10212ba5c1c6ec70c1f1e416bd2.pngimage.thumb.png.4406e85f8d222b3303483f827010484f.png

3090 حدود 3 برابر بهتر از 3970x  که 2000 هزار دلار 😨 وبیش از  30 درصد بهتر از 3990x چهار هزار دلاری 😨

image.thumb.png.a70bff49797260e0cbb422b2a5b833a7.png

ویرایش شده توسط ghost of sparta
لینک به دیدگاه

به نظرم قیمت 3070 ها هم بعد از 29 اکتبر اگر بیاد، برای بازار داخل با توجه به 2080 تای هایی که هنوز فروشنده ها دارن، چیز جالبی نخواهد بود. کلا دیگه از بازار داخل دارم ناامید میشم برای خرید قطعات 😐.

لینک به دیدگاه

ریا نباشه من خریدمش میخواستم ماریو گلکسی بازی کنم سیستم کم می اورد ( جدا از شوخی 😅 )

دیدم دوستان میگن چرا طرف این کارت 75 تومن خریده چرا فرهنگ خرید نداره باید عرض کنم کسی که این 

کارت خریده یا دراینده خریدار میکند با این قیمت 75 ملیون . کاملا مشخص هست این پول با فکر و به سختی بدست نیورده

معمولا یک فرد در خارج کشور ما پولی که بدست میاره معمولا از راه اصولی و قانونی هست اما در کشور ما راها کسب درامد

اصلا اصولی و اخلاقی نیست . وقتی برای پولت زحمت نکشیده باشی مشخص هست به راحتی تن به هر قیمتی می دهی

چون تو فقط لذت داشتن اون کارت داری پولش برای تو اهمیتی ندارد. بعدم پول توجیبی بعضی از این گیمرها پولدار ماهانه 

بین 50 تا 100 ملیون هست اگر شما هم در بانک 10 تا 20 ملیارد داشتید و سود پول شما ماهی 100 تا 200 ملیون بود اهمیت

نداشت این کارت 75 ملیون بخرید یا 100 ملیون کشوری که بر پایه بانک داری این شکلی بنا شده و نظارت بر هیچ نهادی وجود نداره

کاملا مشخصه جنسی با 10 برابر قیمت اصلیش به راحتی فروخته خواهد شد. اینجا ایران هست دوستان دنیا مثلش ندیده 

موفق باشید

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، naderblue گفته است :

ریا نباشه من خریدمش میخواستم ماریو گلکسی بازی کنم سیستم کم می اورد ( جدا از شوخی 😅 )

دیدم دوستان میگن چرا طرف این کارت 75 تومن خریده چرا فرهنگ خرید نداره باید عرض کنم کسی که این 

کارت خریده یا دراینده خریدار میکند با این قیمت 75 ملیون . کاملا مشخص هست این پول با فکر و به سختی بدست نیورده

معمولا یک فرد در خارج کشور ما پولی که بدست میاره معمولا از راه اصولی و قانونی هست اما در کشور ما راها کسب درامد

اصلا اصولی و اخلاقی نیست . وقتی برای پولت زحمت نکشیده باشی مشخص هست به راحتی تن به هر قیمتی می دهی

چون تو فقط لذت داشتن اون کارت داری پولش برای تو اهمیتی ندارد. بعدم پول توجیبی بعضی از این گیمرها پولدار ماهانه 

بین 50 تا 100 ملیون هست اگر شما هم در بانک 10 تا 20 ملیارد داشتید و سود پول شما ماهی 100 تا 200 ملیون بود اهمیت

نداشت این کارت 75 ملیون بخرید یا 100 ملیون کشوری که بر پایه بانک داری این شکلی بنا شده و نظارت بر هیچ نهادی وجود نداره

کاملا مشخصه جنسی با 10 برابر قیمت اصلیش به راحتی فروخته خواهد شد. اینجا ایران هست دوستان دنیا مثلش ندیده 

موفق باشید

صحبت شما حق داداش. چند تا نکته هم من اضافه کنم،

- من یه بار نوشتم که کسی که با این قیمت ها سیستم می خره یا خودش دزده یا باباش، که سردبیر اجازه انتشار این جمله با این شکل رو نداد.

- اون طرف قضیه هم هست که نمیشه همه رو با یه چوب زد، یکی از آشنایان یه پراید دست دوم داشت فروخت 90 تومن، باهاش سیستم خریده، اینطوری هم پیدا میشه اما خیلی کم.

- واقعیتش اینه که دلار همین قیمتیه که دارن جنس ها رو میفروشن باهاش، واقعیتش اینه که دلار 50 تومنه یا بهتره بگیم 50 تومن خواهد شد، به همین خاطر قیمت کارت با دلار 50 تومنی محاسبه میشه.

- فارق از اینکه چطوری خریدار این پولو بدست آورده، خیلی وقته که این بازار که اصولا بچه های فنی و عشق گیمینگ توش پلاس بودن دیگه افتاده دست بچه پولدارای خیلی خفن بسیار مرفه جامعه که فنی نیستند.

- یه لیست سیستم دادم 250 میلیون، یکی شاکی شد چرا کیس 15 میلیونی پیشنهاد میدی، گفتم اونی که داره 250 میلیون پول سیستم بده، لنگ 15 میلیون نیست مثل منو تو.

- سرت سلامت، دنیا همینطور باقی نمی مونه.

لینک به دیدگاه

من که الماس ایرانیان و خیلی های دیگه اشنام هستن و گفتن نه 3090 یا حتی 3080 نه وارد کردن نه گارانتی حالا لیون از کجا اورد دست کی رسید بماند؟ اما بارش خرید زدن چقدر زمان ببره داستان هاش تا برسه و گمرک چقدر اذیت کنه بعدا مشخص می شه.

تا دلار به حالتی ثابت نرسه حداقل 1 2 ماه قیمتا با دلار واقعی نمیان هر چند کلا کارت گرافیک همیشه با دلار 30 درصد بیشتر به بالا معامله می شه اگه نظر من می خواید بی خودی برای کارت های جدید صبر نکنید 1 کارت الان بخرید خیال خودتونم راحت کنید. اگه قیمتی قراره درست بشه بعد می فروشید می خرید که نمی شه.

از ماست که بر ماست هم هست خوب الان ملت دارن پای 1080ti که 3 4 سال استفاده شده پدرش در اومده چون کارت داغ و پر مصرفیه 17.5 یا 18.5 پول می دن در حالی که به نظرم 2060s سگش به اون شرف داره 1 کارت اکبند می خری که 3 سال گارانتی روز داره چرا که نسل جدید همه بازی ها بر پایه ری تریسینگ می شن خیلیم گرافیک بازی ها باهاش بهتر می شه با dlss 2.1 هم که کارایی 2060 به مراتب از 1080ti بهتر می شه کیفیت تصویرم بیشتر می شه. یا حداقل 2070s دست دوم با گارانتی روز بخرید بازم خیلی بهتره چرا که اصلا اون کارت یکم همش از 1080ti ضعیف تره 1 جاهایی برابره 1 جاهاییم بهتره حتی و در اینده که درایورها برای سری 1000 دیگه اصلا بهینه نشن 2070s با اختلاف برنده هست.

لینک به دیدگاه

کلا سه عدد کارت 3090وارد شده (البته برا فروش خدا میداند که بقیه چقدر هستند ک انبار کردند بعدا بفروشن)یکی لیون برداشته و فروخته روخته و یکی مازستا خریده و دیگری هم دست نمایندگی اصلی مونده.یعنی دیروز کلا لیون یکی فروخت.اون یکی هم بدون شک کسی بوده ک کارش گیم تنها نبوده.

ویرایش شده توسط Yasin.s
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

صحبت شما حق داداش. چند تا نکته هم من اضافه کنم،

- من یه بار نوشتم که کسی که با این قیمت ها سیستم می خره یا خودش دزده یا باباش، که سردبیر اجازه انتشار این جمله با این شکل رو نداد.

- اون طرف قضیه هم هست که نمیشه همه رو با یه چوب زد، یکی از آشنایان یه پراید دست دوم داشت فروخت 90 تومن، باهاش سیستم خریده، اینطوری هم پیدا میشه اما خیلی کم.

- واقعیتش اینه که دلار همین قیمتیه که دارن جنس ها رو میفروشن باهاش، واقعیتش اینه که دلار 50 تومنه یا بهتره بگیم 50 تومن خواهد شد، به همین خاطر قیمت کارت با دلار 50 تومنی محاسبه میشه.

- فارق از اینکه چطوری خریدار این پولو بدست آورده، خیلی وقته که این بازار که اصولا بچه های فنی و عشق گیمینگ توش پلاس بودن دیگه افتاده دست بچه پولدارای خیلی خفن بسیار مرفه جامعه که فنی نیستند.

- یه لیست سیستم دادم 250 میلیون، یکی شاکی شد چرا کیس 15 میلیونی پیشنهاد میدی، گفتم اونی که داره 250 میلیون پول سیستم بده، لنگ 15 میلیون نیست مثل منو تو.

- سرت سلامت، دنیا همینطور باقی نمی مونه.

با همش موافقم به غیر از اینکه دنیا همینطور باقی نمیمونه.

البته ار منظورتون اینه که بدتر میشه موافقم ولی اگر فکر میکند بهتر میشه با کمال احترام  کاملا مخالفم.

الان 22 ساله دارم کارم میکنم ودرآمد دارم سال به سال وضع  بدتر شده.

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، amir_amd گفته است :

با همش موافقم به غیر از اینکه دنیا همینطور باقی نمیمونه.

البته ار منظورتون اینه که بدتر میشه موافقم ولی اگر فکر میکند بهتر میشه با کمال احترام  کاملا مخالفم.

الان 22 ساله دارم کارم میکنم ودرآمد دارم سال به سال وضع  بدتر شده.

یه دنیای دیگه ایشالا،اونجا آرامش داریم....

زیر خاک منظورمه ها،بهشت مهشتو نمیگم...

لینک به دیدگاه

وقتی یه کارت https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/asus/asus-gt710-4h-sl-2gd5-gaming-graphics-card-444376.html مثل این شده 2400

از 3090 چه انتظاری داری. اون بابا هم که وارد میکنه. جنس لوکس داره وارد میکنه و تعداد مصرف کننده با این قیمت تو کل ایران 100 نفرهم شاید نباشه ، (مصرف کننده هرچقد هم خرپول باشه با این قیمت حتی بهش فکر هم نمیکنه). پس هم پولش خواب داره هم بلاخره باتوجه به شرایط بازار ، سود سرمایه اش هم بکنه. 

بنظر من بی ارزش شدن پول در برابر یک دلار به نرخ 31 هزارتومان. هیچ فرقی با دللار 100 هزارتومانی دیگه نداره. مثل این میمونه  که شما به یه مرده یه دونه تیر برنی یا 1000 تا تیر،  اون دیگه مرده، فرقی براش نمیکنه.

این اقتصاد رو ویلچر بود و هزار تا مرض داشت. الان دیگه زدن کشتنش. پس چه 30 تومن یا 100 تومن دیگه فرق نمیکنه. منتظر عواقبش باید باشیم. دی ماه میفهمید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

صد رحمت به لیون ایشون نوبر بازار هست

لینک به دیدگاه

یعنی این بازار سخت افزار به چی تبدیل شده...؟

ببین نتیجه این تک فروشی ها چی داره میشه...

ویرایش شده توسط Ali_14
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ferdosi گفته است :

متاسفم

اول برای این بازار که یدونه میاره با قیمت چندین برابر واقعیت

دوم برای این آدم مثلا زرنگ

سوم برای اون کسی اینو میخره

و در آخر برای خودمون

لینک به دیدگاه

خوب ... به سلامتی و مبارکی و میمنت ، کارت ASUS TUF RTX3080 هم در مملکت اسلامی ما رویت شد

به قیمت ناقابل 63 میلیون تومان

https://dadbanshop.com/fa/tuf-rtx3080-10g-gaming

جسارتأ از دوستان کسی میتونه محاسبه کنه ببینیم این کارت نازنین رو با دلار چند تومنی حساب کردن ؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

خوب ... به سلامتی و مبارکی و میمنت ، کارت ASUS TUF RTX3080 هم در مملکت اسلامی ما رویت شد

جسارتأ از دوستان کسی میتونه محاسبه کنه ببینیم این کارت نازنین رو با دلار چند تومنی حساب کردن ؟؟؟

من به همه توصیه می کنم الان 1 کارت بخرن برای همین این کارت 720 دلار دقیق قیمتشه چون مدل oc هم نیست.

تقریبا با دلار 90 تومنی حساب کردن. طبیعه اگه اینو بدن 50 پس دیگه کی 50 بده 2080ti بخره؟

لینک به دیدگاه

من از اول هم مطمعن بودم این کارت سری ۳۰۰۰ به دست ما نمیرسه 

۳۰۷۰ بیاد میزنن ۵۰ تومن 

واقعا چ دزدهایی هستن 

در 4 ساعت قبل، saeedx گفته است :

داداش محاسبه ایی نیس اینا دور هم میشینن بعد از چای تریاک موقعی ک فاز بالا هستن قیمت ثبت میکنن

به امید اون روزی ک دست دلال ها کوتاه بشه ملت یه نفسی بکشن

در 3 ساعت قبل، Slasher گفته است :

این کارت رو توی یکی از کانال ها که وارد میکنن دیدم به قیمت 42 میلیون فروختن... احتمالا همین سایت خریداری کرده چون گارانتی نداره 

ای بی وجودا مردم نباید بخرن تا حال کنن تگرگی بزنن

در 2 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

من با این وضعیت ترجیح میدم به یکی بگم برام از اونور بیاره

ولی بدبختی اینجاست توی آمازون و نیواگ و بقیه موجود نیست لامصب

چقدر تفاوت قیمت میخوره 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، saeedx گفته است :

این کارت رو توی یکی از کانال ها که وارد میکنن دیدم به قیمت 42 میلیون فروختن... احتمالا همین سایت خریداری کرده چون گارانتی نداره 

لینک به دیدگاه

من با این وضعیت ترجیح میدم به یکی بگم برام از اونور بیاره

ولی بدبختی اینجاست توی آمازون و نیواگ و بقیه موجود نیست لامصب

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...