رفتن به مطلب

3090 و 3080 در لیون

Recommended Posts

در 7 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

کارت DUAL-RTX3070 هم در "فافا کامپیوتر" رویت شد

به قیمت 33 میلیون و 950 هزار تومان

با توجه به قیمت جهانی 547 دلاری این مدل از کارت ، مشخصه که با دلار 62000 تومنی حساب کردن

وقتی فافا که به اعتقاد من مناسب ترین قیمت رو در اکثر موارد در بین فروشگاههای شناخته شده داره و با دلار 62000 تومن حساب کرده ، دیگه وای بحال سایر فروشگاهها ...

اول اینکه ۵۴۷ دلار اصلا پیدا نمیشه و این کارت هایی که تکو توک وارد میشه قیمت های بازار سیاه هست که بالاتر از قیمت رسمیه

دوم اینکه فافا خودش که وارد نکرده از تامین کننده میگیره که اونم قیمتش همین حالا فافا چند درصدی سودشه 

لینک به دیدگاه

• ارسال 139
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 5 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

با توجه به قیمت جهانی 547 دلاری این مدل از کارت ، مشخصه که با دلار 62000 تومنی حساب کردن

وقتی فافا که به اعتقاد من مناسب ترین قیمت رو در اکثر موارد در بین فروشگاههای شناخته شده داره و با دلار 62000 تومن حساب کرده ، دیگه وای بحال سایر فروشگاهها ...

قیمت اصلی رو دوست عزیز وارد کننده مشخصه میکنه .الان شما قیمت کارتهای 2080و2080tiو حتی 2070رو تو خرده فروشی مثل امازون ببینید شگفت زده میشید.کارت aours 2070با برچسب قیمتی1200دلار.توقف تولید کارتهای سری 200ونبودوعرضه کم کارتهای سری 300وکرونا باعث شده که کارت تقریبا650دلاری به این قیمت برسه دیگه کشور ما که با این تحریمها واین ریال بی ارزش همچین قیمتهای دور از انتظار نبوده.الان موقعیت خوبی برای خرید نیست.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

اینو قبول دارم فافا انصاف داره ولی پول لامصب چه ها نمی کنه نمیدونم دوستان چرا تکیه میکنن به سایت داخلی بهترین چیز از اونوره  من طالب این کارت نیستم وگرنه با خوب از اون طرف میشه خرید 

یه گارانتی میزنن روش تا ۱۰ ملیون میکشن روش چیزی نگیم بهتره

در هم اکنون، reza21a گفته است :

اینو قبول دارم فافا انصاف داره ولی پول لامصب چه ها نمی کنه نمیدونم دوستان چرا تکیه میکنن به سایت داخلی بهترین چیز از اونوره  من طالب این کارت نیستم وگرنه با خوب از اون طرف میشه خرید 

تا بوده همین بوده الان تو این وضعیت یه xbox series x گیم زدن خیلی بهتره تا شکم اینا رو گنده تر کردن اونم سخت افزار خوبی هم داره 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، reza21a گفته است :

دوست عزیز این مورد فرق داره شما بخواین هم اونور سخت پیدا میشه و اینبار فقط بحث دلال های ایران نیست بلکه دلال های اونور قیمتشو رو اینچوری کردن 

شما اگر تونستی با قیمت رسمی پیدا کنی 

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

درود

تمام گرافیک های سری 30 که تا به الان در ایران موجود شده / هیچ یک به قیمت جهانی خریداری نشدن !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تا جای که من پیگیری کردم / اغلب این کارت ها از خورده فروش های دبی یا بوظبی خریداری شدن !

اشتباه ما همینجاس / که فکر میکنم اینارو به قیمت جهانی میخرن ولی به دلار 60 -80 تومانی میفروشن !!!

جدا از اینکه همین گرافیک ها هم تو امارات داره به قیمت فضایی فروخته میشه ! دلیلش هم مشخصه ...

من همچنان این عقیده رو دارم که ما ایرانیان به شدت عجولانه قضاوت میکنیم !

جدا از اینکه ... پیگیر قضیه باشیم / بدونیم چی به چیه ...

----------------------------------------------------------------------------------------

بدون نقل قول لطفا" ....

لینک به دیدگاه

فعلا که قحطی کارت گرافیک نسل جدید انویدیا هست خارج از کشور و جالبه با همین دلار 60 تومنی هم ارزش خرید 3070 خیلی بیشتر از 2080ti هست اونایی که می گفتن 3070 رو میدن 60 میلیون الان دقیقا کجان؟😂

مورد دوم کارت های انویدیا در برابر کارت های RDNA2 ارزش خرید خیلی پایین تری دارن الکی خودتونو درگیر قیمت نجومی RTX 3090 نکنید و فکر خرید RX 6800 یا RX 6800XT باشید

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

قیمت اصلی رو دوست عزیز وارد کننده مشخصه میکنه .الان شما قیمت کارتهای 2080و2080tiو حتی 2070رو تو خرده فروشی مثل امازون ببینید شگفت زده میشید.کارت aours 2070با برچسب قیمتی1200دلار.توقف تولید کارتهای سری 200ونبودوعرضه کم کارتهای سری 300وکرونا باعث شده که کارت تقریبا650دلاری به این قیمت برسه دیگه کشور ما که با این تحریمها واین ریال بی ارزش همچین قیمتهای دور از انتظار نبوده.الان موقعیت خوبی برای خرید نیست.

لینک به دیدگاه

پیرو کامنت قبلی ...

فقط جهت مثال

الان این کارت رو خودم بخوام بخر ام بیارم ایران بفروشم ...

https://www.amazon.ae/ZOTAC-GAMING-GEFORCE-3070-TWIN/dp/B08LF1CWT2/ref=sr_1_7?dchild=1&keywords=3070+rtx&qid=1605030125&s=computers&sr=1-7

با هزینه شاپینگ و بسته بندی 3450 درهم میشه / نرخ حواله درهم 8000 تومانه !

27.600 فقط خریدشه !!!

------------------------------------

هزینه های ارسال و ... پیش کش ... قشنگ میشه هم قیمت ایران !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

در نتیجه ...

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

فعلا که قحطی کارت گرافیک نسل جدید انویدیا هست خارج از کشور و جالبه با همین دلار 60 تومنی هم ارزش خرید 3070 خیلی بیشتر از 2080ti هست اونایی که می گفتن 3070 رو میدن 60 میلیون الان دقیقا کجان؟😂

مورد دوم کارت های انویدیا در برابر کارت های RDNA2 ارزش خرید خیلی پایین تری دارن الکی خودتونو درگیر قیمت نجومی RTX 3090 نکنید و فکر خرید RX 6800 یا RX 6800XT باشید

احسنت amd

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

واقعا مسخره است باور کن هیچ مانعی هم واسه واردات نیست اینا خیلی وارد میکنن راحت و بدون مشکل هم وارد میکنن و به بهانه تحریم و گمرک قیمت هارو میبرن بالا شما جنس رو از مالتینا و ایگرد سفارش میدی از امریکا با هواپیما میارن کمتر پات در میاد اینا که عمده وارد میکنن اینهمه گرون میفرشون

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

این کارتهای AMD از بعد RT ضعیف به نظر میرسن ولی به طور کلی قبول دارم واسه افراد بیشتری توجیه خرید دارن.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Buddy گفته است :

این کارتهای AMD از بعد RT ضعیف به نظر میرسن ولی به طور کلی قبول دارم واسه افراد بیشتری توجیه خرید دارن

خیر ضعیف نیستن و مدل RX 6800 که رقیب مستقیم 3070 هست توی این مورد هم سریع تر هست این قضیه لیک شده و قبلا پوشش دادم

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/96702-amd-navi/&do=findComment&comment=1346522

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Buddy گفته است :

این کارتهای AMD از بعد RT ضعیف به نظر میرسن ولی به طور کلی قبول دارم واسه افراد بیشتری توجیه خرید دارن.

بخاطر اینکه انویدیا یه ذره تو ری تریسنگ بهتر عملکرده اینهمه پول بدیم؟  اختلاف قیمتشون رو بده دو تا کارت ای ام دی کراسفایر کن 

لینک به دیدگاه

دیگه هرچی باشه بی ارزش ترین پول دنیا رو داریم هرجوری هم حساب کنی از هرجا هم که سفارش بدید به پاتون گرون در میاد.تو مشهد یکی ازهمکارا نمایندگی msiرو داشت میگفتم چرا کارت 1060رو نمیاری میگفت گرون کسی نمیبره قیمتش فکر کنم 1/300بود الان دیگه اصلا حرفش رو نزنید 30میلیون 50میلیون و....

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Arash Mahmoudi گفته است :

دیگه هرچی باشه بی ارزش ترین پول دنیا رو داریم هرجوری هم حساب کنی از هرجا هم که سفارش بدید به پاتون گرون در میاد.تو مشهد یکی ازهمکارا نمایندگی msiرو داشت میگفتم چرا کارت 1060رو نمیاری میگفت گرون کسی نمیبره قیمتش فکر کنم 1/300بود الان دیگه اصلا حرفش رو نزنید 30میلیون 50میلیون و....

بازرس رفته مغازه طرف که چرا انقدر گرون میفروشی طرف جواب داد من هی گرون میکنم مشتری بیشتره وقتی از من نخرن منم مجبور میشم ارزون کنم 

دیگه دوستان میدونن داستان چیه...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

بخاطر اینکه انویدیا یه ذره تو ری تریسنگ بهتر عملکرده اینهمه پول بدیم؟  اختلاف قیمتشون رو بده دو تا کارت ای ام دی کراسفایر کن 

کی گفته انویدیا بهتر هست تو ری نریسینگ. مقایسه بازی watch dogs رو ببین نظرت عوض میشه اتفاقا amd خیلی بهتر بوده تو این قضیه 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

کی گفته انویدیا بهتر هست تو ری نریسینگ. مقایسه بازی watch dogs رو ببین نظرت عوض میشه اتفاقا amd خیلی بهتر بوده تو این قضیه 

تو همه عنوانها اینجوری نیست انویدیا هنوز تو بعضی بازی ها ری تریسینگ جلو هست ولی ارزش 500 دلار نداره 

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

اختلاف قیمتشون رو بده دو تا کارت ای ام دی کراسفایر کن 

سلام. معذرت میخوام، قصد جسارت یا طرفداری ندارم. مگه سری جدید گرافیکهای AMD، چنده قیمتشون؟ 🤔

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Rasoul.A گفته است :

سلام. معذرت میخوام، قصد جسارت یا طرفداری ندارم. مگه سری جدید گرافیکهای AMD، چنده قیمتشون؟ 🤔

580$
650$
1000$ 

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، saeedx گفته است :

اطلاعات غلط ندید این کارت 499 دلاره قیمتش پایه ترین مدل کارت هم هست مدل tuf هم 540 تا هست.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، slash_slash گفته است :

اطلاعات غلط ندید این کارت 499 دلاره قیمتش پایه ترین مدل کارت هم هست مدل tuf هم 540 تا هست.

حالا چه فرقی میکنه.547یا499دلارتوفیقی نمیکنه دوست عزیز فعلاقیمت 34میلیون عشق است

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، slash_slash گفته است :

نتایج جستجوی گوگل :

asus 3070 dual price - Google Search.jpg

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، saeedx گفته است :

نتایج جستجوی گوگل :

asus 3070 dual price - Google Search.jpg

جست و جوی گوگل که مبنا نیست باید سرچ کنید MSRP کارت این قیمتش برای فروش هست که البته SOLD OUT شده

https://www.newegg.com/asus-geforce-rtx-3070-dual-rtx3070-8g/p/N82E16814126460

در 9 ساعت قبل، Arash Mahmoudi گفته است :

حالا چه فرقی میکنه.547یا499دلارتوفیقی نمیکنه دوست عزیز فعلاقیمت 34میلیون عشق است

مهم اینجاست بی خود ترین کارت بازار برداشتن اوردن این قیمت می دن چون ایسوس طرفدار داره از این کارا می کنن در حالی که مدل های دوال ایسوس مشابه همه ی برندهای دیگه ارزون قیمتشون اشغال هستن که معمولا دمای بردشون به بالای 90 درجه می رسه.

اینا حتی نکردن مدل OC ش بیارن قیمت TUF OC که 3 فنه هست 540 دلاره فقط

https://www.techpowerup.com/review/asus-geforce-rtx-3070-tuf-gaming-oc/

لینک به دیدگاه

الان فروشگاههای آنلاین از جمله لیون کامپیوتر کارت 500 دلاری RTX3070  رو با قیمت حدودا 34,000,000 برای فروش قرار دادن 

چند سوال پیش میاد قیمت گذاری ها بر چه  اساسی است ؟ این کالا ها اگر حتی با ارز نیمایی هم وارد کشور نشده باشند و با ارز آزاد 30,000 تومانی (امروز دلار 26,800 تومان است) نهایتا 18,000,000 با عوارض گمرکی و هزینه های گارانتی باید به دست مصرف کننده برسد . حالا این سوال رو بازم تکرار میکنم این قیمت گذاری ها بر چه اساسی است ؟ با دلار 70,000,000 تومانی ؟! 

سود کلان این گران فروشی به جیب چه کسی میرود ؟ وارد کننده ؟ شرکت گارانتی کننده ؟ گمرک ؟ و یا فروشنده مستقیم ؟

مرجع  قیمت گذاری و نظارت بر اصناف و مشاغل کشور کجاست آیا هستند یا نه ؟ به نظرتون مشکل تحریم ها ست؟

دوستان گرامی خواهش میکنم طوری نظر بدید که قوانین کشور و لیون کامپیوتر رعایت بشه تا ناظرین محترم مجبور  به حذف تاپیک نشوند قبلا از همه  شما ممنونم

ویرایش شده توسط lvlEhRaN
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است :

الان فروشگاههای آنلاین از جمله لیون کامپیوتر کارت 500 دلاری RTX3070  رو با قیمت حدودا 34,000,000 برای فروش قرار دادن 

چند سوال پیش میاد قیمت گذاری ها بر چه  اساسی است ؟ این کالا ها اگر حتی با ارز نیمایی هم وارد کشور نشده باشند و با ارز آزاد 30,000 تومانی (امروز دلار 26,800 تومان است) نهایتا 18,000,000 با عوارض گمرکی و هزینه های گارانتی باید به دست مصرف کننده برسد . حالا این سوال رو بازم تکرار میکنم این قیمت گذاری ها بر چه اساسی است ؟ با دلار 70,000,000 تومانی ؟! 

سود کلان این گران فروشی به جیب چه کسی میرود ؟ وارد کننده ؟ شرکت گارانتی کننده ؟ گمرک ؟ و یا فروشنده مستقیم ؟

مرجع  قیمت گذاری و نظارت بر اصناف و مشاغل کشور کجاست آیا هستند یا نه ؟ به نظرتون مشکل تحریم ها ست؟

دوستان گرامی خواهش میکنم طوری نظر بدید که قوانین کشور و لیون کامپیوتر رعایت بشه تا ناظرین محترم مجبور  به حذف تاپیک نشوند قبلا از همه  شما ممنونم

دوست عزیز ۵ صفحه قبل رو یه نگاه بندازین کاملا دلیلش مشخص و منطقیه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...