رفتن به مطلب

کارت گرافیک های ARKTEK

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

باسلام
دوستان تو این گرونی گرافیک این مارک رو گارانتی سایبر وارد کرده با 2 سال ضمانت
قیمت های مناسبی دارن با توجه به وضعیت فاجعه بار هم اکنون
کسی از دوستان تجربه ایی داره در مورد این مارک
با سپاس

لینک به دیدگاه

درود ارک تک من قبلا 2060 رو بررسیش رو دیدم خود سایتش گذاشته بود و جالب نبود به نظرم یک چیزی هست توی مایه های بایو استار ولی ناشناخته تر به نظر شخصیم الان تو همین وضع خرابم تک و توک گرافیک باارزش خرید بالا با همین دلار 30 تومنی میشه پیدا کرد به فرض 2060 مدل ko از شرکت خوشنام evga الان قیمتش 14500 هست بقیه برندا حداقل 17 تومنه شما باید بگی بودجت چه قدره؟

مورد دوم و اصلی خرید گرافیک گرون قیمت الان اشتباه محض هست و تا عید همه گرافیک هایی که الان داخل بازارن از رده خارج میشن و جایگزین هایی با قدرت خیلی بیشتر با قیمت همسان جایگزینشون میشه خرید گرافیک نو رو بههیچ کس توصیه نمی کنم حتی با این نوسانات شدید دلاری که داریم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

درود ارک تک من قبلا 2060 رو بررسیش رو دیدم خود سایتش گذاشته بود و جالب نبود به نظرم یک چیزی هست توی مایه های بایو استار ولی ناشناخته تر به نظر شخصیم الان تو همین وضع خرابم تک و توک گرافیک باارزش خرید بالا با همین دلار 30 تومنی میشه پیدا کرد به فرض 2060 مدل ko از شرکت خوشنام evga الان قیمتش 14500 هست بقیه برندا حداقل 17 تومنه شما باید بگی بودجت چه قدره؟

مورد دوم و اصلی خرید گرافیک گرون قیمت الان اشتباه محض هست و تا عید همه گرافیک هایی که الان داخل بازارن از رده خارج میشن و جایگزین هایی با قدرت خیلی بیشتر با قیمت همسان جایگزینشون میشه خرید گرافیک نو رو بههیچ کس توصیه نمی کنم حتی با این نوسانات شدید دلاری که داریم

روز به روز گرونتر میشه اگر منتظری ارزون بشه اشتباه می کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

ولی 1660 ti با قیمت 8600 بنظرم مناسبه
2 سال هم زده گارانتی
چند وقت استفاده کنیم بعد ردش میکنیم میره ؟
بنظرم بصرفه هست

کارت 2060 کلا کارت خوبی نیست از هر برندی

2060Super ولی مناسبه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

2 سال هم زده گارانتی
بنظرم بصرفه هست

2060Super ولی مناسبه

من 2060 دارم بسیار عالیه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Shahre_pc گفته است :

روز به روز گرونتر میشه اگر منتظری ارزون بشه اشتباه می کنید

خیر کارتای حال حاضر قرار نیست ارزون بشن منتها جایگزین کارت های نسل جدید از هر 2 شرکت بهتر هست خریدشون با فرض ثابت بودن دلار روی نقطه 30 تومن که فرض بزرگی هست

2 سال هم زده گارانتی
بنظرم بصرفه هست

2060Super ولی مناسبه

بله 1660ti کلا کارت پر مصرفیم نیست و نیاز به مدار تغذیه انچنانی هم نداره و شما می تونید بعدا با ضرر کمی ردش کنید الان کارت زیر 10 میلیون گران قیمت محسوب نمیشه به نظرم

باهاتون هم عقیدم بخرید و استفاده کنید تا سری های بعد برسن و ببینیم قیمت چه جوریاست

لینک به دیدگاه

سلام عزیزان؛ میخواستم نظرتون رو درباره ی کارت های گرافیک آرک تک از نظر کیفیت و دوام و طول عمر بدونم ، با توجه به اینکه چیپست تمام این کارت هارو خود شرکت nVIDIA تولید میکنه ممکنه کیفیت و طول عمر این کارت ها از برند های مطرح مثل ایسوس - گیگابایت و... کمتر باشه؟

پیشاپیش از دوستان ممنونم 🌷

ویرایش شده توسط Only gamer
لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

چی هست اصلا این برند به انگلیسی بنویس :|

ARKTEK 

--------------

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/arktek/arktek-rtx2060-6gb-gaming-graphics-card-222921.html

کارت RTX 2060 آرک تک

--------------

www.arktekco.com

اینم سایت شون هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نظرات خریداران تو سایتهای خارجی بخون مثل آمازون و ...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

بنظرم نخر

خودمم دو دلم :(

در 32 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

حتما؛ ممنونم 🙏🏻

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Only gamer گفته است :

خودمم دو دلم

شاید اینم مثل شیاومی باشه،فعلا محصولاتش ممکنه عیبی چیزی داشته باشن بعدا خوب بشن،فعلا همون برندای معمولی رو بخر 

لینک به دیدگاه

این بنچمارک ها شوخیه ؟
BENCH1.jpg

BENCH2.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

متأسفانه توی آمازون از این برند چیزی پیدا نکردم.

تشکر ^_^

در 37 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

شاید اینم مثل شیاومی باشه،فعلا محصولاتش ممکنه عیبی چیزی داشته باشن بعدا خوب بشن،فعلا همون برندای معمولی رو بخر 

درسته؛ بین خرید 1660 Super از برند آرک تک و یا 1650 Super از برند زوتاک و یا ایسوس مردد بودم که با توجه به نظرات دوستان و بنچمارک های این کارت که واقعا پایین بودن نسبت به کارت های هم رده به احتمال زیاد همین 1650 S ایسوس رو میخرم.

در 15 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

این بنچمارک ها شوخیه ؟
BENCH1.jpg

BENCH2.jpg

اتفاقا برای من هم جالب بود o.O

مگه چیپست شون یکی نیست... چرا باید انقدر تفاوت داشته باشن. اصلا ارزش ریسک خرید رو هم نداره این برند !

ممنونم از پاسخ دوستان 🌷

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 18 مهر 1399 در 13:29، Only gamer گفته است :

متأسفانه توی آمازون از این برند چیزی پیدا نکردم.

تشکر ^_^

درسته؛ بین خرید 1660 Super از برند آرک تک و یا 1650 Super از برند زوتاک و یا ایسوس مردد بودم که با توجه به نظرات دوستان و بنچمارک های این کارت که واقعا پایین بودن نسبت به کارت های هم رده به احتمال زیاد همین 1650 S ایسوس رو میخرم.

اتفاقا برای من هم جالب بود o.O

مگه چیپست شون یکی نیست... چرا باید انقدر تفاوت داشته باشن. اصلا ارزش ریسک خرید رو هم نداره این برند !

ممنونم از پاسخ دوستان 🌷

اون بنچمارکها چرته چیپ یکسان برند متفاوت اختلافشون در حد 1 الی 5 درصد میشه نه اینقدر بالا پایین

https://www.youtube.com/watch?v=h7nnmandLS4

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Only gamer گفته است :

با توجه به اینکه چیپست تمام این کارت هارو خود شرکت nVIDIA تولید میکنه ممکنه کیفیت و طول عمر این کارت ها از برند های مطرح مثل ایسوس - گیگابایت و... کمتر باشه؟

درسته چیپ رو انویدیا تولید میکنه ولی چیز دیگه ای که خیلی مهمه برد و سایر قطعات روی برد هست که کیفیتشون چقدر باشه و اینا هم خیلی رو عمر کارت موثرن

به نظر من از برندهای معتبر خرید کنید بهتره

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

این بنچمارک ها شوخیه ؟
BENCH1.jpg

تو سایتش زده peak value گزارش شده ... تو ماکس فریم ممکنه همچین اختلافی رکورد شه ... منتها میانگین رو بگیریم اختلاف قطعا زیر 10 درصده ... اختلاف بین ایسوس دوئل، گیمینگ زد و زوتاک امپ واسه 2060 در حد چند فریمه ...

https://www.youtube.com/watch?v=I-DXzX8CAUI

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام خیلی خوبه کارت آرک تک با توجه به قیمتش من 1 ساله دارم باهاش گیم می زنم تفاوتی با ایسوس و گیگابیت نداره شاید یخورده ضعیف تر باشه ولی به قیمتش نگاه کن همه چی میاد دست

لینک به دیدگاه

چیپست ها ممکنه دست کاری شده باشه یا معیوب. 

در یک جمله: این کلاه برداری هست. 

وقتی یک برندی رو فقط تو سایت های ایرانی یا چینی میبینی بدون فیک هست. 

لینک به دیدگاه

در در 18 مهر 1399 در 13:29، Only gamer گفته است :

ممنونم از پاسخ دوستان 🌷

سلام

یه مقدار برای پاسخ دیره ولی لازم دونستم یه مورد رو اشاره کنم .

بنده از این برند چیزی نمی دونم اما اون جدولها تقریبا هیچ ارزشی نداره . چون مقدارها از صفر شروع نشده .

این :

VULTURE.thumb.jpg.f75e3fd7a4130383708950cb1e9ac44d.jpg

مقداری مشابه با یکی از همون جدولها رو داره . الان مقایسه کنید .

@Hassan.SK

.

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Mobinh8585 گفته است :

در 1 ساعت قبل، Hadi MP گفته است :

در 1 ساعت قبل، micpet گفته است :

در 4 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز و ممنونم بابت مشارکت تون در تاپیک :)

من ریسک خرید کارت از برند آرک تک رو نپذیرفتم و کارت رو 1650 سوپر برند ایسوس - "سری تاف گیمینگ" برداشتم که خداروشکر از لحاظ دمای کارت واقعا ازش راضی ام!

بر خلاف مدل 1660 تی آی (اگر اشتباه نکنم) این سری که مشکل دما داشتند - این کارت واقعا از همه لحاظ اوکی هست و مشکلی نداره.

موفق باشید ^_^

لینک به دیدگاه

من کارت gtx750ti همین برند برای مشتری تهیه کردم مشکلی نداشت و چیپ کارت اصلی بود. و خوب فریم میداد. و با کارت ایسوس مقایسه کردم فرقی نداشت. 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hadi MP گفته است :

مبارکت باشه عزیز.xD

من یک اشتباه کردم GTX 950 Zotac AMP گرفتم. دماش به 76 درجه میرسه داخل کیس مثل کوره میشه :/(کارت ایسوس بالاتر از 66 نمیره!)  حالا زوتاک نسبتاً شناخته شدست این برنداری متفرقه دیگه که بماند!  ما فکر میکنیم که زرنگیم ارزونتر میخریم در صورتی که کارخونه خودش میدونه چیکار میکنه...

سلامت باشی :)

البته ۷۶ درجه هم بد نیست، اما میشه گفت خوب هم نیست. بهتره به فکر تهویه بهتر و فن های بیشتر برای کیس باشید.

در 1 ساعت قبل، zen گفته است :

من کارت gtx750ti همین برند برای مشتری تهیه کردم مشکلی نداشت و چیپ کارت اصلی بود. و خوب فریم میداد. و با کارت ایسوس مقایسه کردم فرقی نداشت. 

کاش زودتر نظر میدادید :D

حالا انشاالله بمونه واسه ارتقای بعدی 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...