رفتن به مطلب

خریدار پردازنده i3 - i5 1155

Hamed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان عزیز . من احتیاج به یک پردازنده i5 یا i3 سندی بریج دارم . مدلش فرقی نمیکنه .

لطفا مدت و شرایط کارکرد رو مشخص کنید . قیمتی که اعلام میکنید با توجه به قیمت روز و کسر بابت قطعه کارکرده باشه . مقداری که وقتی برای خودتون خرید میکنید انتظار دارید از قیمت کالای کار کرده کم بشه . قطعه هم کاملا سالم باشه . تا عصر سه شنبه پیشنهاداتتون رو بدید ممنون میشم . چون بعد از اون پردازنده آکبند میگیرم . ممنونم از همگی .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

• ارسال 88
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود بر داش حامد

آقا میخوایید به سلامتی سیستم رو ارتقا بدید؟

لینک به دیدگاه

مجید جان ممنون.

آره عزیز . میخوام ارتقاء بدم . همه چیز رو هم دارم . به جز همین پردازنده . اگر تا فردا پبدا شد که چه بهتر . اگر هم پیدا نشد ، یه دونه آک میگیرم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خواهش میکنم آقا حامد ;)

مشخصات سیستمی که گرفتی چیه؟

اما کلا پیشنهاد میکنم حداقل Corei5 2300 بگیر که 325 تومن هست. البته شما استاد ما هستی، جسارت من رو ببخش. B)

لینک به دیدگاه

شما آقایی . میدونم که بهترین انتخاب من برای پردازنده از سری i5 هست . به نظر من باز هم مناسبترینش i5 2400 هست . چون من اورکلاک نمیکنم و سری K نیاز ندارم .اما اگر بخوام آک بگیرم ، i3 2100 میگیرم به احتمال زیاد . چون i5 دیگه خیلی میره بالا . کیس هم باید باهاش بگیرم . دیگه کیس رو نمیشه دست 2 گرفت . یعنی گیر نمیاد . البته اگر کسی کیس دست 2 داشت پیشنهادش رو بررسی میکنم;)

من الان این قطعات رو دارم . البته اینها رو از دانیال عزیز گرفتم که لطف کرد و با قیمت خیلی پایین به من فروخت . میتونست بالاتر بفروشه ، ولی دادشون به من .

Asus P8Z68V-Pro

Adata 2x2 GB gaming 1600

Green GP685B سری جدید

Asus GTX 560 DCU

Plextor 890 Sata

احتمالا یک کیس X5 هم بردارم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

(ظاهرا پست ها خط رو خط شد)

به به آقا مجید چه خبرا؟

با اجازه سیستمی که حامد جان تهیه کردند رو بنده بیشتر میشناسم بنده خدمتتون عرض کنم :D

Asus PZ68V-Pro

Asus Gtx 560 DC

Adata 2*2 1600 4GB

Power Green 685-B

Plextor 890 S

که متاسفانه اشتباه از بنده بود مگرنه اصلا هیچوقت این تاپیک تاسیس نمیشد هنوز من شرمنده ایشون هستم بابت CPU

از نظر بنده برای اینکه تاپیک هم شلوغ نشه حامد جان شما پست هارو که دیدی از جمله UP ها رو حذف کن دوباره ما UP میدیم

شما حذف کن :D ;)

ویرایش شده توسط Danial Daneshmand
لینک به دیدگاه

ممنون عزیز . بیخیال دانیال . گذشت دیگه . الان فکر کنم اون CPU کل کشور رو گشته :D;) فدای سرت . به اندازه کافی لطف داشتی . ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حامد جان اون قطعات قدیمی رو اگر بفروشی من خریدارم .

در ضمن تا یادم نرفته UP

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان فکر کنم اون CPU کل کشور رو گشته :D ;)

=)) =)) =))

ببخشید خیلی تاپیک رو شلوغش کردیم با رفقا 8-} بی زحمت خودت دیگه زحمتشون رو بکش :|

لینک به دیدگاه

حامد جان اون قطعات قدیمی رو اگر بفروشی من خریدارم .

در ضمن تا یادم نرفته UP

منظورت قطعاتیه که توی امضای منه ؟ اونها رو نمیفروشم . اون میره برای سیستم دفترم . یه سیستم قدیمیتر دارم که اون رو بعدا میذارم برای فروش .

لینک به دیدگاه

=)) =)) =))

ببخشید خیلی تاپیک رو شلوغش کردیم با رفقا 8-} بی زحمت خودت دیگه زحمتشون رو بکش :|

راحت باشید :D تا دلتون میخواد شلوغ بندازید :D اسپم هم دوست داشتید بدید . فقط هدف والای تاپیک رو هم تو جملات قصارتون بیان کنید تا اصل کار فراموش نشه ;)

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

حامد جان داداش گلم یه کمی صبر کنی قیمتهای سندی خوب داره میاد پایین . به نظرم شما که تا الان صبر کردی یه کمی دندون رو جیگر بزار تا به قیمت خوب هم بخری . منم مثل شما دنبالش هستم . اگه الان شما بخری منم حسادتم گل میکنه میرم میخرم اونوقت به ضررم میشه :lol:

لینک به دیدگاه

حامد جان داداش گلم یه کمی صبر کنی قیمتهای سندی خوب داره میاد پایین . به نظرم شما که تا الان صبر کردی یه کمی دندون رو جیگر بزار تا به قیمت خوب هم بخری . منم مثل شما دنبالش هستم . اگه الان شما بخری منم حسادتم گل میکنه میرم میخرم اونوقت به ضررم میشه :lol:

خوش بختانه بازار داره یک کم ثبات پیدا میکنه ( دوباره تاکید میکنم فقط یک کمی) و این قضیه باعث میشه قیمتهای فضایی فروکش کنه. اما از اونجایی که به این ثبات هم هیچ اطمینانی نیست، دیگه نمیشه خیلی هم ریسک کرد.

لینک به دیدگاه

میدونم داره میاد پایین . ولی سیستم دفترم داره اذیت میکنه . برای کار من خیلی کنده . احتیاج به سیستم قویتر دارم .باید سیستم خونه رو ببرم دفتر . برای همین باید زودتر راه بندازمش . شما صبر کن :D

لینک به دیدگاه

میدونم داره میاد پایین . ولی سیستم دفترم داره اذیت میکنه . برای کار من خیلی کنده . احتیاج به سیستم قویتر دارم .باید سیستم خونه رو ببرم دفتر . برای همین باید زودتر راه بندازمش . شما صبر کن :D

اصلا راه نداره . وقتی شما الان قصد خرید داری منم همین الان میخوام :p زود باشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــین . حمله به هر چی سی پی یوی سندیه :-@

هیشکی نمیتونه مثل من سیستم 1155 جمع کنه Oh%20Go%20On.gif

لینک به دیدگاه

بهت بگم که اون 2400 با مین P8H67 و 4 گیگ Adata 1600 که نشون کردی رو یارو جدا نمیده :D چون چندتا قطعه داره که جدا نمیتونه بفروشته احتمالا :D;)

لینک به دیدگاه

دارم وسوسه میشم cpu خودم رو بفروشم. قیمت شروع مزایده 400 هزار چوق .

( این یک اسپم است و فقط جهت بالا آوردن تاپیک است) :wub:

UP

لینک به دیدگاه

بهت بگم که اون 2400 با مین P8H67 و 4 گیگ Adata 1600 که نشون کردی رو یارو جدا نمیده :D چون چندتا قطعه داره که جدا نمیتونه بفروشته احتمالا :D ;)

ای خدااااااااااااااااا at%20wits%20end.gifat%20wits%20end.gifat%20wits%20end.gif کی میخوای دست از سر کچل مودار ما ورداری . :confused: میشه یه اتفاقی بیوفته و خبر نداشته باشی ؟ :confused:

راستی حامد جان مادربردش چقدر ارزش خرید داره ؟ :lol: خوشبختانه شما مین داری خیالم راحته طرفش نمیری rolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان عزیز . من احتیاج به یک پردازنده i5 یا i3 سندی بریج دارم . مدلش فرقی نمیکنه .

up...........................

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این یک اسپم است فقط جهت بالا آوردن

هومن جان یخورده رعایت کنید اینجا تاپیکه :D(شوخی میکنم یه وقت ناراحت نشین :wub: )

سیستم آپ ثانیه ای تاپیک فعال فعال هست ظاهرا!

ویرایش شده توسط Danial Daneshmand
لینک به دیدگاه

سلام.

بنده کیس و سی پی یو را اگر باهم بخواید میتونم با قیمت زیر تقدیم کنم.

باکس cpu i5 2500k:360

کیس x7:160

کارکرد بسیار کم بدون اورکلاک.

لینک به دیدگاه

ممنونم هادی جان . ولی این قیمت برام مقدور نیست . خودت میدونی که الان آکبند 2500K شده 380 تومان . کیس هم که 170 تومانه . من هم بنای خرید رو بر حالت عرف گذاشتم . همه میدونن که قطعه کارکرده 30 درصد از قیمت آکش کم میشه . این عرفه و هر کسی میتونه این کار رو نکنه . من هم همینطوری مد نظر دارم . حالا کمی هم با عزیزی که بخواد معامله کنه کنار میاییم و شاید کمی قیمت کمی بالاتر هم دادم . ولی نه در این حد . جدای از این من نمیتونم 520 تومان برای اینها هزینه کنم . نهایتا برای جفتشون بتونم 400 هزینه کنم . از پیشنهادت ممنونم . موفق باشی .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...