رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت همراه اول

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در تایید حرف شما باید بگم خودم به شخصه چند باری هست که بدون استفاده ازبستم با اتمام بسته اینترنتیم مواجه میشیم هرجوری حساب میکنم این وسط چند گیگ ناپدید میشه

کاشکی رو دزدیهای میلیاردی که میشه هم اینقدر حساسیت داشتیم :D

کمکم جمع شود وانگهی دریا شود 

از هرکدوم ما هزارتومنم بدزدن میشه هموم میلیارد

لینک به دیدگاه

• ارسال 513
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

100 البته رو اونا هم حساس هستیم. ولی کجا در موردش حرف بزنیم؟ تو تاکسی؟ حالا اگه یکی خودش ماشین داشته باشه دیگه هیچکسو نداره باهاش حرف بزنه.

پس همین میشه که زیاد به چشم نمیاد.

ولی جدا از شوخی اون میلیارد ها که تو جیب منو شما نمیره. اخر میره تو جیب خودشون دیگه. حالا هر چقدر میخوان از خودشون دزدی کنن.

لینک به دیدگاه

من که تو سایت همراه اول نوترینو نامحدود نمیبینم چجوری خریدی؟

لینک به دیدگاه

من که تو سایت همراه اول نوترینو نامحدود نمیبینم چجوری خریدی؟

سلام

* 1000 #

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این همرا اول داغون ترین اپراتوره

خونه 4g ایرانسل ، 3g رایتل میگیره ، اما این همرا اول بدبخت هیچی !!!!

من قبلا با ایرانسل این مشکلو داشتم ، 50 هزار تومن شارژمو خورد تا بسته تموم میشه میره تعرفه آزاد اونم هر 500 مگابایت 5000 تومن شارژ میخورد!

لینک به دیدگاه

درود

1. سیمکارت اعتباری تهیه کنید و دقیقاً به مقدار بسته شارژ خریداری کنید، بسته هم تموم شه فوقش دانلود قطع میشه دیگه پولی از دست نمیدید. 

2. من از همون اول که این سرویس معرفی شد دارم هر شب استفاده میکنم، حتی یه بار هم این مشکل رونداشتم ! ممکنه جا به جا فرق کنه .... ولی اینجا واسه من دقیقاً 2 تا 7 فری میشه ....

لینک به دیدگاه

من تا حالا از اینترنت سیم کارت استفاده نکردم جز یبار

اونم یه شب همراه مریض بودم تو بیمارستان از اینترنت ایرانسل استفاده کردم.200 مگ برای 1 روز گرفتم.

جالبیش اونجا بود که قبل از اینکه حجمم تموم بشه اس ام اس داد که حجم اینترنتتون داره تموم میشه.

بعد از اینکه تموم شد هم اس ام اس داد که بستتون تموم شده از این پس تعرفه آزاد حساب میشه. :)

همراه اول ظاهرا با ایرانسل فرق داره

لینک به دیدگاه

سلام.

خوب دوستان ظاهرا من چندوقتی هست گیر دزدهای دولتی افتادم... و هر دفعه داره دستشون برای من رو میشه.

تاپیک قبلی که مربوط به مخابرات بود رو میتونید تو این لینک ببینید : http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=56421

حالا امروز چی شده که این تاپیک رو زدم؟!

اگر در جریان باشید خیلی هامون دیگه واسه دانلود داریم از ایرانسل و همراه اول استفاده میکنیم.

چرا؟

چون قیمتش مناسبه و سرعتش بالاست.

خوب اینکه خوبه! چرا دزد؟

چون بنده چند شب پشت هم دارم یک بسته شبانه نامحدود 2 تا 7 صبح تهیه میکنم و دانلود انجام میدم. شبی هم حدود 25 گیگ میتونم دانلود کنم با 1000 تومن.

ولی!!! بسته به جای اینکه ساعت 7 صبح تموم بشه ساعت 6:30 دقیقه تموم میشه و بعد از اون تعرفه آزاد حساب میشه.

خوب اشکال نداره اینهمه ارزون دانلود کردی حالا نیم ساعت هم پولی دانلود کن.!

سرعت دریافت من حدود 3 مگ در ثانیه هست و تو نیم ساعت چیزی حدود 4 گیگ میتونم دانلود کنم.

حالا میدونید هزینه 4 گیگ دانلود با تعرفه آزاد چقدره؟

تعرفه هر کیلوبایت تبادل اطلاعات

سیم کارت دائمی ۰.۵ ریال

سیم کارت اعتباری ۰.۷۵ ریال

یعنی 4 گیگابایت میشه 4/096/000 کیلو بایت

حالا این 4/096/000 رو حساب بکنیم میشه واسه اعتباری ها 30 هزار تومان ( اگر اشتباه نکنم ) و دائمی ها 20 هزار تومان. درست نتونستم حساب کنم. ولی اصلا شما بگو 200 تک تومن.

مگه غیر از اینه که وقتی بنده یک بسته خریداری میکنم در حقیقت دارم یک قرار داد میبندم که تا فلان ساعت باید از اون بسته استفاده کنم؟

چرا باید زودتر تموم شده و شارژ من کم بشه یا پول اضافه بیاد رو قبض خط من؟

آیا این دزدی نیست؟

آیا کلاهبرداری نیست؟

آیا حق الناس نیست؟

( حالا زیاد معنوی نکنیم جریان رو...)

بعد از 3 شب که مطمئن شدم هر شب داره این اتفاق میافته همین نیم ساعت پیش تماس گرفتم پشتیبانی همراه اول.

الو؟ الو؟؟؟

اپراتور : نمیزارن یه چرت بزنیم ! بله بفرمایید!!!

من : جریان بالا رو توضیح دادم و ایشون ( اگر خوابشون نبرده باشه ) همشو گوش دادن.

اپراتور: خوب شما باید حواستون باشه!

من : به چی؟

اپراتور : به اینکه بسته قطع شده!

من : مگه پیام اومده برام که بستم قطع شده؟ یا از کجا باید بفهمم؟

اپراتور : میتونید به سایت همراه اول مراجعه کنید و تو وضعیت بسته ها وضعیت بستتون رو ببنید.

من : خوب بسته نامحدود رو توی سایت نشون نمیده و مینویسه که شما بسته فعالی ندارید.

اپراتور : پس میتونید شکایت بکنید به سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات.

من : باشه ممنون خدافظ.

یعنی اینا هیچ ترسی هم ندارن که اینقدر راحت دارن دزدی میکنن؟

واقعا اینا حق الناس نیست؟  :D

بگذریم...

جریان مخابرات که همین چند روز پیش تموم شد.

خدارو شکر منم واسه دانلود از سیمکارت اعتباری با 0 ریال شارژ واسه دانلود استفاده میکنم و ضرری نکردم.

اما  ای دوست عزیزی که داری این مطلب رو میخونی:

1- با سیمکارت دائمی اصلا اینکارو انجام نده.

2- با سیم کارت اعتباری انجام بده که توش شارژ نباشه.

3- اینارو نه به خدا میشه سپرد نه به اصحابش. چون خود خدا اینارو آفریده.

4- تا میتونی از بسته ای نامحدود دانلود کنید شده الکی دانلود کنید و بعد پاکش کنید. شاید اندک ضرری تونستیم به اینا بزنیم.

با تشک @};- ر

اگر همه  حسساسیت و تیزبینی شما رو داشتن ؛ صد البته مشکلات و معضلات ریزو درشتو رسانه ای میکردن ، تجلی اون سه رنگ پرافتخارم بیشتر میشد !!!

@};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

سلام من خودم سیم کارت ایرانسل دارم 2هزار تومن که شارژ میکنم یه زنگ میزنم...... تا سه روز بعد بدون اینکه حتی پیام بدم یا زنگی بزنم خود به خودشارژش تموم میشه واقعا این دزدیه----شنیدم همراه اول هم جدیدا اینجوری شده

ویرایش شده توسط mojtabapes
لینک به دیدگاه

در خصوص نامحدود ایرانسل که من تجربه بدی دارم

3 شب پشت  سر هم بسته خریدم و تست کردم اما سرعت دانلودم بیشتر از 200 الی 400 نشد در حالی که عزیزان و دوستان در شهر خودم سرعت عالی دارند :D

از اون به بعد بسته های هفتگی 5 گیگ 6 تا 12 میخرم به صورت روزانه  که سرعتی خوبی داره و زیر 1 مگ نمیاد و در تا ساعات 9 صبح هم سرعت در حد 3 مگ - 2مگ هستش

اگرچه به ساعت 11.30 دقیقه که میرسه نمیدونم به چه دلیلی سرعت میشه Dial-up و خواه نا خواه قبل از این که بره روی محاسبه مصرف ازاد مجبوری قطع کنی :D

اگرچه این دزدی ها در خصوص شارژ های سیم کارت های اعتباری بیشتر هست

با یک بار شارژ هزار تومانی در 24 ساعت الی 48 ساعت بعدش شارژتون صفرمیشه ... فقط به خاطر هزینه پیام های تبلیغاتی که بصورت خودجوش و جهادی برای شما ارسال میشه!

البته شایان ذکر هم هست هردو اپراتور مالیات و ارزش افزوده هر کارت شارژ رو از خریدار کسر میکنند در حالی که خود شرکت مورد نظر باید نسبت به پرداخت اون اقدام کنه نه خریدار

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

والا دزدی که همه جا هستش

بنده خودم دارم از اینترنت بی سیم رادیویی استفاده میکنم و شرکت به حساب نوشته از ساعت 2 تا 6 صبح دانلود رایگان هستش و سرعتم هم 1 مگابایت گرفتم که الحمدالله دقیقا ساعت 1/45 تا ساعت 2/45 دقیقه همیشه خدا قطع هستش و بعد از اون هم سرعت دانلود  از 15 تا 200 رو نوسان هستش و اکثرا رو سرعت 60 ثابت میمونه و لابلای دانلود هم یه 20 دقیقه تو هر یک ساعت قطع میشه و دانلود هم کنسل میشه و فایل رو دوباره باید زد رو دانلود !!!!

کلا تو هفته 4 روزش اینطوری میشه و ویک روزش کلا قطع میشه و 2 روزش کمی میتونیم با سرعت ثابت 200 دانلود کنم

یه بار هم که بسته 50 تومنی با حجم 12 گیگ و 2 ماهه خریدم و من فقط شب ها از ساعت 2 تا 6 صبح میزدم رو دانلود و روز ها رو فقط و فقط وبگردی میکردم بدون حتی 1 مگ دانلود در روز بعد 20 روز بسته ام تموم شد

زنگ هم میزنم به شرکت میگم اینطوریه قضیه ما میگه بخاطر قطعی ها واسه شرجی بودن هوای منطقه تونه :eek:  :eek:  و تموم شدن بسته ام هم استفاده زیاد شما از اینترنت  :wacko:  :wacko:

کلا دهن ما رو صاف کرده !!!!!!

لینک به دیدگاه

وال منم از بسته شبانه همراه اول نه تومن ماهی 22 گیگ استفاده میکنم والا چنین چیزی ندیدم:|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من در مورد اثر پروانه ای شنیدید ؟ همین عدم توجه و نبود حساسیت به مسائل کوچک موجب مشکلات بزرگ تر میشه...

"اثر پروانه‌ای به این معناست که تغییر جزیی در شرایط اولیه می‌تواند به نتایج وسیع و پیش‌بینی نشده در ستاده‌های سیستم منجر گردد و این سنگ بنای تئوری آشوب است. (جیسون،۱۹۹۶) در نظریه آشوب یا بی‌نظمی اعتقاد بر آن است که در تمامی پدیده‌ها، نقاطی وجود دارند که تغییری اندک در آنها باعث تغییرات عظیم خواهد شد و در این رابطه سیستم‌های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و سازمانی، همچون سیستم‌های جوی از اثر پروانه‌ای برخوردارند و تحلیلگران باید با آگاهی از این نکته مهم به تحلیل و تنظیم مسائل مربوطه بپردازند (الوانی، ۱۳۷۸)."

همین دزدی های کوچیک کوچیک در همه جای جامعه اشاعه پیدا کرده و الان وضعمون شده اینی که هست...

لینک به دیدگاه

شما  چقدر داستان داری با اینا :laughing:

---------

کاریش نمیشه کرد. پارسال 50 تومن رو قبض اضافه اومد.  :eek:  بعد از اون دیگه با سیم دائمی نت نرفتم تا الان

تنها راهش اینه که یه خط اعتباری واسه دانلود داشته باشی روزی یه شارژ 2000 تومنی بخری براش

عوضی تر از اینا خودشون

لینک به دیدگاه

کاری به همراه اول ندارم، ولی دوستانی که ایرانسل دارن، ایرانسل سرویس قطع خودکار اینترنت داره که بعد از تموم شدن بسته وارد طرح آزاد نشه :#3*2*3*555*

لینک به دیدگاه

سلام

اول از همه از استارتر محترم متشکرم که هربار با جزییات دزدی های بچه های بالارو رو میکنه برای همه

دوم اینکه اینا حق الناس رو همون حق خودشون میدونن

از وقتی تلگرامو واتساپو این چیزا اومدن وسط دیدن داره اوضاع خیط میشه

پس رفتن سراغ اتاف فکره سازمان سیا

ماشاا.. هر روز راه های جدیدی یاد میگیرن و مردم ساده و البته پاک ما هم گول میخورن

طبق معمول دستمون بجز دامن مامان بزرگمون بجایی نمیرسه...

پس بهتره حوالشون کنیم به خدا شاید وام 3000 میلیاردی گرفتیم... :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من قبلا با ایرانسل این مشکلو داشتم ، 50 هزار تومن شارژمو خورد تا بسته تموم میشه میره تعرفه آزاد اونم هر 500 مگابایت 5000 تومن شارژ میخورد!

این مشکل در ایرانسل راه حل ساده ای داره و اون هم تغییر تعرفه از پایه ثانیه ای به تعرفه کنترل مصرف آزاد هستش. به این شکل بعد از پایان بسته ، اینترنت قطع میشه و حتی 1 ریال هم به صورت تعرفه آزاد از شارژ شما کم نمیشه. البته همچین امکانی تا اونجا که میدونم در همراه اول و رایتل وجود نداره

اگر ممکنه یه سئوال خارج از بحث هم دارم اگر میشه دوستانی که مطلع هستن جواب بدن

طرح شبانه نامحدود همراه اول برای من زمانی که همزمان باهاش بسته آلفا پلاس هم داشته باشم آنتن 4G میده و سرعت دانلود بالاست ولی زمانی که بسته آلفا پلاس نداشته باشم و فقط همون *1000# رو فعال بکنم کلا آنتن 4G ندارم و زمانیکه در تنظیمات مودم نوع کانکشن رو روی 4G میگذارم No Service میشه و فقط آنتن 3G دارم.

آیا برای شما هم همچین حالتی پیش میاد؟

لینک به دیدگاه

من خیلی وقته میام تو انجمن ولی لاگین نکرده بودم:دی

سلام دوباره! والا منم اومدم از بد بختیای اینترنت بگم!

خونه ی ما نزدیک سید خندان هست یعنی وسط شهر، طبقه پنجمه و از چهار طرف باز هست! ولی اینترنت همراه اول حتی 3g نیست بلکه E هست و عملا فقط تلگرام رو باز میکنه برای متن! حالا بقیه ی اپراتور ها رو نمیدونم.

اینترنت مزخرف خونه ، پارس آنلاینه ، با اینکه مصرف زیادی نداریم ماهی 30 تومن باید پول حجم بدیم ، شبا که رایگان نیست و دانلود ندارم ولی دو سه بار نصفه شب بیدار بودم ، سرعت دانلود نصفه شب حتی برای من که هیچ وقت مصرف نمیکنم 10 کیلو بایت هست! واقعا مزخرفه! قطعی مکرر داره، سرعت 120 کیلو هست و کلا چیز مزخرفیه! پینگ خوبیم نداره، تنها پیشرفتی که در این یه سال دیدم این بود که پشتبانی پارس انلاین حرفه ای تر شده.

ولی شرکت خیلی مزخرفیه ، به همه میگم برین شاتل بخرین من اشتباه کردم سرویسمو کنسل کردم و حالا بدبخت شدم:|

حالا یکی از دوستان انجمن با رادیو از شاتل گرفته بود سرعت فضایی و پینگ عالی داشت ، به نظرتون تو این منطقه هم اینطوره؟ پیشنهادی دارین؟

لینک به دیدگاه

هاهاها

من سه تا سیم کارت دارم

از هر اپراتوری یه دونه که همیشه هم روشنن

میان گین 6 ماه یک بار یه شارژ هزاری میگیرم

این عزیزان دزد از من که نمیتونن چیزی بکشن!

لینک به دیدگاه

سلام.

خوب دوستان ظاهرا من چندوقتی هست گیر دزدهای دولتی افتادم... و هر دفعه داره دستشون برای من رو میشه.

تاپیک قبلی که مربوط به مخابرات بود رو میتونید تو این لینک ببینید : http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=56421

حالا امروز چی شده که این تاپیک رو زدم؟!

اگر در جریان باشید خیلی هامون دیگه واسه دانلود داریم از ایرانسل و همراه اول استفاده میکنیم.

چرا؟

چون قیمتش مناسبه و سرعتش بالاست.

خوب اینکه خوبه! چرا دزد؟

چون بنده چند شب پشت هم دارم یک بسته شبانه نامحدود 2 تا 7 صبح تهیه میکنم و دانلود انجام میدم. شبی هم حدود 25 گیگ میتونم دانلود کنم با 1000 تومن.

ولی!!! بسته به جای اینکه ساعت 7 صبح تموم بشه ساعت 6:30 دقیقه تموم میشه و بعد از اون تعرفه آزاد حساب میشه.

خوب اشکال نداره اینهمه ارزون دانلود کردی حالا نیم ساعت هم پولی دانلود کن.!

سرعت دریافت من حدود 3 مگ در ثانیه هست و تو نیم ساعت چیزی حدود 4 گیگ میتونم دانلود کنم.

حالا میدونید هزینه 4 گیگ دانلود با تعرفه آزاد چقدره؟

تعرفه هر کیلوبایت تبادل اطلاعات

سیم کارت دائمی ۰.۵ ریال

سیم کارت اعتباری ۰.۷۵ ریال

یعنی 4 گیگابایت میشه 4/096/000 کیلو بایت

حالا این 4/096/000 رو حساب بکنیم میشه واسه اعتباری ها 30 هزار تومان ( اگر اشتباه نکنم ) و دائمی ها 20 هزار تومان. درست نتونستم حساب کنم. ولی اصلا شما بگو 200 تک تومن.

مگه غیر از اینه که وقتی بنده یک بسته خریداری میکنم در حقیقت دارم یک قرار داد میبندم که تا فلان ساعت باید از اون بسته استفاده کنم؟

چرا باید زودتر تموم شده و شارژ من کم بشه یا پول اضافه بیاد رو قبض خط من؟

آیا این دزدی نیست؟

آیا کلاهبرداری نیست؟

آیا حق الناس نیست؟

( حالا زیاد معنوی نکنیم جریان رو...)

بعد از 3 شب که مطمئن شدم هر شب داره این اتفاق میافته همین نیم ساعت پیش تماس گرفتم پشتیبانی همراه اول.

الو؟ الو؟؟؟

اپراتور : نمیزارن یه چرت بزنیم ! بله بفرمایید!!!

من : جریان بالا رو توضیح دادم و ایشون ( اگر خوابشون نبرده باشه ) همشو گوش دادن.

اپراتور: خوب شما باید حواستون باشه!

من : به چی؟

اپراتور : به اینکه بسته قطع شده!

من : مگه پیام اومده برام که بستم قطع شده؟ یا از کجا باید بفهمم؟

اپراتور : میتونید به سایت همراه اول مراجعه کنید و تو وضعیت بسته ها وضعیت بستتون رو ببنید.

من : خوب بسته نامحدود رو توی سایت نشون نمیده و مینویسه که شما بسته فعالی ندارید.

اپراتور : پس میتونید شکایت بکنید به سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات.

من : باشه ممنون خدافظ.

یعنی اینا هیچ ترسی هم ندارن که اینقدر راحت دارن دزدی میکنن؟

واقعا اینا حق الناس نیست؟  :D

بگذریم...

جریان مخابرات که همین چند روز پیش تموم شد.

خدارو شکر منم واسه دانلود از سیمکارت اعتباری با 0 ریال شارژ واسه دانلود استفاده میکنم و ضرری نکردم.

اما  ای دوست عزیزی که داری این مطلب رو میخونی:

1- با سیمکارت دائمی اصلا اینکارو انجام نده.

2- با سیم کارت اعتباری انجام بده که توش شارژ نباشه.

3- اینارو نه به خدا میشه سپرد نه به اصحابش. چون خود خدا اینارو آفریده.

4- تا میتونی از بسته ای نامحدود دانلود کنید شده الکی دانلود کنید و بعد پاکش کنید. شاید اندک ضرری تونستیم به اینا بزنیم.

داداش با این جملت حال کردم عین حرف خودمه:3- اینارو نه به خدا میشه سپرد نه به اصحابش. چون خود خدا اینارو آفریده. :clapping:  :clapping:  :clapping: 

یه زمانی اگه یه ریال از کسی میخوردی خدا با هزار تومن تلافیشو سرت درمیورد.الان میلیارد میلیارد میخورن باج سبیل خدای قاسم الجبارینشون رو هم مدن ،خدا هم الحمداللا جای ناحق نشسته. :mad:  :mad:  :mad: 

ویرایش شده توسط lali city
لینک به دیدگاه

داداش با این جملت حال کردم عین حرف خودمه:

3- اینارو نه به خدا میشه سپرد نه به اصحابش. چون خود خدا اینارو آفریده. :clapping:

:clapping:

:clapping:

یه زمانی اگه یه ریال از کسی میخوردی خدا با هزار تومن تلافیشو سرت درمیورد.الان میلیارد میلیارد میخورن باج سبیل خدای قاسم الجبارینشون رو هم مدن ،خدا هم الحمداللا جای ناحق نشسته. :mad:

:mad:

:mad:

اگه قرار بود هر کی جزای عملشو همون موقع بگیره که هیچ عملی از اخلاص نبود بنده ی خدا
لینک به دیدگاه

من خیلی وقته میام تو انجمن ولی لاگین نکرده بودم:دی

سلام دوباره! والا منم اومدم از بد بختیای اینترنت بگم!

خونه ی ما نزدیک سید خندان هست یعنی وسط شهر، طبقه پنجمه و از چهار طرف باز هست! ولی اینترنت همراه اول حتی 3g نیست بلکه E هست و عملا فقط تلگرام رو باز میکنه برای متن! حالا بقیه ی اپراتور ها رو نمیدونم.

اینترنت مزخرف خونه ، پارس آنلاینه ، با اینکه مصرف زیادی نداریم ماهی 30 تومن باید پول حجم بدیم ، شبا که رایگان نیست و دانلود ندارم ولی دو سه بار نصفه شب بیدار بودم ، سرعت دانلود نصفه شب حتی برای من که هیچ وقت مصرف نمیکنم 10 کیلو بایت هست! واقعا مزخرفه! قطعی مکرر داره، سرعت 120 کیلو هست و کلا چیز مزخرفیه! پینگ خوبیم نداره، تنها پیشرفتی که در این یه سال دیدم این بود که پشتبانی پارس انلاین حرفه ای تر شده.

ولی شرکت خیلی مزخرفیه ، به همه میگم برین شاتل بخرین من اشتباه کردم سرویسمو کنسل کردم و حالا بدبخت شدم :|

حالا یکی از دوستان انجمن با رادیو از شاتل گرفته بود سرعت فضایی و پینگ عالی داشت ، به نظرتون تو این منطقه هم اینطوره؟ پیشنهادی دارین؟

اکثر شرکت های وایرلس از نوع رادیو یا point to point خصوصی هستن واسه همین پینگ خوب با سرعت بالا میدن من 3ساله از رادیو استفاده میکنم و واقعا راضی هستم از شر adsl راحت شدم.رادیو کاملا به درد بازی انلاین میخوره ضمن اینکه شما گفتی طبقه ی 4 هستین بین 10 - 15 تا شرکت مختلف رو باید بتونی توی رنج ببینی که 7 - 8 تاشو میتونی کانکت بشی. یه مزیت دیگه ای هم که داره اینه که شما میتونی اکانت تست از همه شرکتها بگیری (کاملا مجانی) و هر کدوم که بهتر بود رو به صورت ماهانه یا سالانه خریداری کنی . اگر هم ناراضی بودی ماه بعد از یه شرکت دیگه اکانت بگیر فقط با چند تا کلیل از این شرکت به شرکت دیگه کوچ کن. دردسرهای adsl برای تخلیه ی خط و یا پورت ازار داشته باشن یا نداشته باشن رو نداره.

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

اکثر شرکت های وایرلس از نوع رادیو یا point to point خصوصی هستن واسه همین پینگ خوب با سرعت بالا میدن من 3ساله از رادیو استفاده میکنم و واقعا راضی هستم از شر adsl راحت شدم.رادیو کاملا به درد بازی انلاین میخوره ضمن اینکه شما گفتی طبقه ی 4 هستین بین 10 - 15 تا شرکت مختلف رو باید بتونی توی رنج ببینی که 7 - 8 تاشو میتونی کانکت بشی. یه مزیت دیگه ای هم که داره اینه که شما میتونی اکانت تست از همه شرکتها بگیری (کاملا مجانی) و هر کدوم که بهتر بود رو به صورت ماهانه یا سالانه خریداری کنی . اگر هم ناراضی بودی ماه بعد از یه شرکت دیگه اکانت بگیر فقط با چند تا کلیل از این شرکت به شرکت دیگه کوچ کن. دردسرهای adsl برای تخلیه ی خط و یا پورت ازار داشته باشن یا نداشته باشن رو نداره.

سلام دوست عزیز

رادیو?شیب?بام...?[emoji2]

رادیو دیگه چیه میشه بیشتر توضیح بدید در مورد هزینه و سرعت و پینگ طریقه استفاده...?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از اون جایی که من هیچ وقت به این شرکتها و اپراتورها اعتماد نداشتم

همیشه از سیم کارت اعتباری استفاده میکردم

فقط هم برای کارم شارژ میکنم و اسلام

لینک به دیدگاه

طبقه ی پنجم هستم و دور خونه کاملا بازه کلا اون سر دنیا رو میشه دید خخخ

خیلی ممنونم راستش رادیو هم دارم با اکسس پوینت باید تابستون امتحان کنم چهار سال پیش یه 128 نامحدود داشتم کیفیتش خوب بود ولی دیدم اون شرکت همش نامحدود میده  و قیمتش نمیصرفه به سرعتش

حالا باید بقیه رو امتحان کنم! فقط یه سوال چه طوری باید این شرکت ها رو پیدا کنم ببینم کیا دارن اینجا سرویس میدن و آیا خودم میتونم بدون نیاز به تکنسین اون ها ، رادیو رو تنظیم کنم ببینم کدومشون بهتره ؟(از این تستا بگیرم و خودم امتحان کنم همه رو) 

جالب اینکه از سرویس ای دی اس ال ارزون تر میفته فقط تجهیزات اولیش گرونه که دیدم تندا ارزوناش رو اورده واقعا می صرفه!

ویرایش شده توسط amirff1
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...