رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت همراه اول

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دیشب جای مودم رو تغییر دادم و از 1 تا 11 صبح 60 گیگ دانلود کرد. با این اوصاف اگر آنتن دهی خوب باشه میشه ماهی 1800 گیگ دانلود کرد که با هزینه 29 تومن ارزشش رو داره و در واقع هر گیگابایت نصف قیمت طرح 3 ساعته 60 گیگ ایرانسل که 2 تومن هستش  تموم میشه. و یه خوبی دیگه هم داره که نیاز به شب بیداری و خرید هر روزه ی  طرح و ... رو هم نداره.

من با 4G ایرانسل تجربه ی دانلود با سرعت 8.5 مگابایت رو هم داشتم. ولی در بهترین حالت در نهایت با همین هزینه میشه 900 گیگ باهاش دانلود کرد.

خوشبختانه هر جا رقابت به وجود بیاد و همه چیز در انحصار یک طرف نباشه همیشه به نفع مصرف کننده ی نهایی هستش.

متاسفانه ADSL مخابرات همچین وضعیتی نداره و اشتراک 16 مگابیت گرفتم و خط تلفنم هم تا بالای 20 مگابیت به راحتی جوابگو هستش. ولی سرعت رو روی 8 مگابیت  محدود کردن و زمانی هم که علتش رو پرسیدم گفتن مصرف ساعت رایگان شبانه ی شما  زیاده و نمیتونیم سرعت بالاتر به شما بدیم!!!!!!

در واقع ساعت رایگان شبانه دارن ولی به شرطی که استفاده نکنی..... 

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• ارسال 513
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اقا من با ایرانسل 9 مگابایت دانلود میکنم. ولی خب 60 گیگابایت حجم میده با 2 دومن

ضمنا. یک مودم MF920 اکبند هم دارم. کسی نیاز داشت یک پی وی بده . 380 اکش هستش من 250 میدم. فاکتور خرید خودمم موجوده

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/21, 12:12:30، Matin96D گفته است :

ساعت 1 تا 11 صبح که 3 تومن بود 

گرون شد ؟

برای شهر ما که سرعتش خوب نیست 

خوش به حال تهرانیا . 

عزیز به تهران ربط نداره تهران اینقدر شلوغه باید دعا کنی اینترنتت وصل شه اصلا یه مکافاتیه اینجا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با  سلام

والا من که خیر انچنانی از همراه اول ندیدم  طرح 22 گیگ شبانه قبلاً استفاده میکردم در بهترین وضعیت سرعت دانلود میانگین 600 بود . که اصلاً جالب نبود  ضمناً انتن همراه اول هم در فاصله 40 متری خونه مون هست باز هم تاثیری نداره چون فکر میکنم هنوز 4g رو فعال نکردن روش ، ولی اگر 4G روی انتن BTS فعال بشه سرعتش خیلی خوب میشه 

الان هم دارم از سه ساعته ایرانسل استفاده میکنم واقعاً کیفیت خوبی داره میانگین 4 مگ میده از ساعت 3.30 صبح به بعد

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

سلام دوستان .

من این بسته ها رو تست کردم. سیم کارتو 10 تومن شارژ کردم

یک بسته هزار تومنی از 2 تا 7 خریدم. فعال شد. اس ام اس هم آمد.

شروع کردم به دانلود! حدود 21 گیگ دانلود شد ( از ساعت دو تا 4:50 سرعت 1.8 بود تا 5:20 سرعت 2.4 مگ بود) ساعت 5:20 صبح دیدم دانلود متوقف شده.

چک کردم دیدم شارژ دقیقا عدد 0 رو نشون میشده بسته همچنان بسته نامحدود و فعال تا 25 آبان یعنی تا فردا.

خوب دزدی بزرگتر از این!! حواستون رو جمع کنید که نامحدود نیست حجمی هست و حدود 15 گیگ باید باشه !!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

سلام دوستان .

من این بسته ها رو تست کردم. سیم کارتو 10 تومن شارژ کردم

یک بسته هزار تومنی از 2 تا 7 خریدم. فعال شد. اس ام اس هم آمد.

شروع کردم به دانلود! حدود 21 گیگ دانلود شد ( از ساعت دو تا 4:50 سرعت 1.8 بود تا 5:20 سرعت 2.4 مگ بود) ساعت 5:20 صبح دیدم دانلود متوقف شده.

چک کردم دیدم شارژ دقیقا عدد 0 رو نشون میشده بسته همچنان بسته نامحدود و فعال تا 25 آبان یعنی تا فردا.

خوب دزدی بزرگتر از این!! حواستون رو جمع کنید که نامحدود نیست حجمی هست و حدود 15 گیگ باید باشه !!

سلام و بازم نسبت به قیمت خوبه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام در مورد طرح 2 تا 7 اطلاعی ندارم. ولی طرح یک ماهه 1 تا 11 رو گرفتم و پریشب در طی 10 ساعت 60 گیگ دانلود کرد و تا خود ساعت 11 هم دانلود میکرد. شارژ باقی مانده سیم کارت هم سر جاشه. همین الان هم همچنان مشغول دانلود با سرعت 1.8 مگابایت هستش.

لینک به دیدگاه

دوستمون درست میگه.بسته نامحدود همراه اول که از ساعت 2 تا 7 صبح حجمش 20 گیگ هستش

بافاصله بعد 20 گیگ دانلود بشه میره سراغ شارژ خود سیم کارت

در عوض ایرانسل یه کد داره که وقتی اونو میزنی وقتی بسته تموم بشه از شارژ سیم کارت چیزی کم نمیکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این نت که شما میگیرید LTE هست؟ کدام مناطق کشور پوشش داره ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، HeX گفته است :

دوستان این نت که شما میگیرید LTE هست؟ کدام مناطق کشور پوشش داره ؟

نه معین جان بسته های شبانه همراه اول LTE نیستن. در محل ما آنتن LTE همراه اول وجود داره و تقریبا هم قوی هستش ولی در طرح شبانه وقتی مودم رو روی گزینه ی فقط LTE قرار میدم کلا No Signal میشه.

در صورتی که با طرح های حجمی که تست کردم آنتن LTE هم میاد و سرعت هم نزدیک 30 مگابیت هست.

و حد اکثر با HSPA+ که همون H+ 3G هست کار میکنه.

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، Bahman گفته است :

نه معین جان بسته های شبانه همراه اول LTE نیستن. در محل ما آنتن LTE همراه اول وجود داره و تقریبا هم قوی هستش ولی در طرح شبانه وقتی مودم رو روی گزینه ی فقط LTE قرار میدم کلا No Signal میشه.

در صورتی که با طرح های حجمی که تست کردم آنتن LTE هم میاد و سرعت هم نزدیک 30 مگابیت هست.

و حد اکثر با HSPA+ که همون H+ 3G هست کار میکنه.

چند تا سوال داشتم.بسته های مصرف غیر دانلد و معمولی چه جوریه قیمت هاش؟ مثلا 30000 تومن هر ماه برای دانلد شبانه + چقدر برای مصرف غیردانلد و کم روزانه؟

آیا سیم کارت مخصوص باید گرفت واسه اینترنت lte یا HSPA+ ؟

مودم سیم کارتی هم میدن برای کسانی که از کامپیوتر فقط میخوان برن اینترنت؟

ویرایش شده توسط Core_i6
لینک به دیدگاه

در در 1395/08/23, 17:43:29، mInI_ClockEr گفته است :

با  سلام

والا من که خیر انچنانی از همراه اول ندیدم  طرح 22 گیگ شبانه قبلاً استفاده میکردم در بهترین وضعیت سرعت دانلود میانگین 600 بود . که اصلاً جالب نبود  ضمناً انتن همراه اول هم در فاصله 40 متری خونه مون هست باز هم تاثیری نداره چون فکر میکنم هنوز 4g رو فعال نکردن روش ، ولی اگر 4G روی انتن BTS فعال بشه سرعتش خیلی خوب میشه 

الان هم دارم از سه ساعته ایرانسل استفاده میکنم واقعاً کیفیت خوبی داره میانگین 4 مگ میده از ساعت 3.30 صبح به بعد

به نظرم درست میگی که هنوز 4g نداره همراه اول. حتی بعید میدونم همین ایرانسلم واقعن 4g باشه به نظرم اسمیه و تا استانداردش فاصله زیاده داره تازه این حجمی بودنشو کجای دلمون بزاریم

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Bahman گفته است :

سلام در مورد طرح 2 تا 7 اطلاعی ندارم. ولی طرح یک ماهه 1 تا 11 رو گرفتم و پریشب در طی 10 ساعت 60 گیگ دانلود کرد و تا خود ساعت 11 هم دانلود میکرد. شارژ باقی مانده سیم کارت هم سر جاشه. همین الان هم همچنان مشغول دانلود با سرعت 1.8 مگابایت هستش.

درود بهمن جان.

اگر 1.8 ترابایت دانلود کردی لطفا یک پیام به من هم بده ولی فکر کنم 600 گیگ که دانلود کردی بسته شما اکسپایر میشه.

یعنی برای هر روز 20 گیگ جمعا 600 گیگ. حالا توی ده شب تمومش کردی یا توی 30 شب!

ایرانسل خوب بود اگر سرعت 10 مگ میداد یکی از دوستان دکل نزدیکشون خلوط هست بین 8 تا 10 مگ دانلود اسپیدش هست متاسفانه برای من 3.8 تا 4 مگ بیشتر نمیشه حتی با سیگنال LTE 50DBM که بهترین سیگنال هست.

امید وارد این دروغ گویی سنگین پاشون تموم بشه دزد تراز همــــــــراه اول ندیدم. که همون شرکت مخابرات خودمون هست.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

شما دیگه چی میخوایین ؟

سرعتاتون که خوبه راحتم که دانلود میکنید 

پس من که کلا از ساعت 2تا 7 10گیگ میگیرم باید چی بگم ؟

برید خدارو شکر کنید 

سرعت ایراسنلم مکسش 1.7 مگ هست برا من 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

درود بهمن جان.

اگر 1.8 ترابایت دانلود کردی لطفا یک پیام به من هم بده ولی فکر کنم 600 گیگ که دانلود کردی بسته شما اکسپایر میشه.

یعنی برای هر روز 20 گیگ جمعا 600 گیگ. حالا توی ده شب تمومش کردی یا توی 30 شب!

ایرانسل خوب بود اگر سرعت 10 مگ میداد یکی از دوستان دکل نزدیکشون خلوط هست بین 8 تا 10 مگ دانلود اسپیدش هست متاسفانه برای من 3.8 تا 4 مگ بیشتر نمیشه حتی با سیگنال LTE 50DBM که بهترین سیگنال هست.

امید وارد این دروغ گویی سنگین پاشون تموم بشه دزد تراز همــــــــراه اول ندیدم. که همون شرکت مخابرات خودمون هست.

ایرانسل نامحدود شبانه میده؟ چرا صفحه ی  تعرفه های نامحدودش نیست تو سایتش؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 ساعت قبل، ostad cj گفته است :

دوستمون درست میگه.بسته نامحدود همراه اول که از ساعت 2 تا 7 صبح حجمش 20 گیگ هستش

بافاصله بعد 20 گیگ دانلود بشه میره سراغ شارژ خود سیم کارت

در عوض ایرانسل یه کد داره که وقتی اونو میزنی وقتی بسته تموم بشه از شارژ سیم کارت چیزی کم نمیکنه

سلام دوست عزیز

این کد رو لطف میکنی بگی چی هست؟

خودتون تست کردید ببینید سراغ شارژ سیم کارت نمیره؟

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Core_i6 گفته است :

ایرانسل نامحدود شبانه میده؟ چرا صفحه ی  تعرفه های نامحدودش نیست تو سایتش؟

https://eform.irancell.ir/portal/home/?142470/ایرانسل-بسته-های-اینترنت-همراه

0000.jpg

لینک به دیدگاه

اون بدبخت های را بگو که سیم کارت دائمی دارن فکر میکنن اینترت شبانه نامحدود همراه اول واقعا نامحدود ولی نمیدونن که ۲۰ گیگه طرف خوشحال شب سی گیگ میزاره تو دانلود بعد اخر ما میبینه که باید ۲۰۰ هزارتومن پول اینترت بده . 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، xboyiut گفته است :

حاجی اینام نامحدود نیست که . یادمه موقعی که استفاده میکردم. میزدم تو اپلیکیشن حجم رو 20 گیگ (فک کنم یا کمتر یا بیشتر) نشون میداد و عملا نامحدود نبود

لینک به دیدگاه

همراه اول زده نامحدود ولی تو سایت برین نوشته برای منصفانه بودن نامحدود 2تا 7 حداکثر حجم دانلود 20  گیگ  و 2 تا 11 ظهر حداکثر 35  گیگ

که اونم 20 گیگ نیست حدود 18 گیگ قطع میشه

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Alireza2 گفته است :

همراه اول زده نامحدود ولی تو سایت برین نوشته برای منصفانه بودن نامحدود 2تا 7 حداکثر حجم دانلود 20  گیگ  و 2 تا 11 ظهر حداکثر 35  گیگ

که اونم 20 گیگ نیست حدود 18 گیگ قطع میشه

لینک بدید لطفا هیچ جا ندیدم این نوشته رو.

لینک به دیدگاه

کلن هیچ چی شفاف نیس.. یه چیزو مینویسن بعد میبینی 10 تا تبصره داره زیرش. همی ایرانسلم همین جوریه. باز لااقل میری تو اپلیکشن معلومه همه چی. طرح کنترل مصرف آزادشم خدایی خوبه در همین حد با مشتری مدارا کردن بازم جای شکره

لینک به دیدگاه

دیشب زنگ زدم اپراتور همراه اول و پرسیدم که حجم بسته‌های نامحدود چقدره؟ گفت نامحدوده!

گفتم ینی هیچ محدودیتی نداره؟ گفت نه! واقعاً نامحدوده.

منم دلو زدم به دریا و با سیمکارت دائمیم بسته 1000 تومنی فعال کردم و صبح دیدم 28 گیگ دانلود شده!

ازین به بعد باید به فکر کوچ از ایرانسل به همراه اول باشم!

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/22, 21:46:13، Matin96D گفته است :

سرعتت چقدر هست ؟

بستگی به سرور دانلودم داره. ولی بین 2 تا 5 مگابایت در ثانیه متغیره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...