رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت همراه اول

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 1395/08/26, 13:57:44، Nezami گفته است :

با مودم ایرانسل Hoawie E3372 و سیم کارت همراه اول.

مودم هزینه اش جداست. اون موقع که من مودم ایرانسل گرفتم همراه اول مودم نداشت و مجبور شدم مودم رو آنلاک کنم.

الان راستین بازار مودم 4g ایرانسل رو میده 124 + یک سیمکارت رایگان ایرانسل. لینک

اما مودم 4g همراه اول رو میده 165 تومن. لینک

هر کدوم از مودم هارو بگیرد میتونید آنلاک کنید و از انواع سیمکارت براش استفاده کنید.

سلام

چی جوری میشه انلاک کرد؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 513
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 دقیقه قبل، oldwebmaster گفته است :

سلام

چی جوری میشه انلاک کرد؟

سلام.

نحوه آنلاک کردن مودم همراه E3372

یکی از سوالاتی که همواره مشترکین راستین بازار در مورد مودم های همراه ارائه شده توسط شرکت ایرانسل مطرح می کنند این است که آیا می توان از سیم کارت هایی غیر از سیم کارت ایرانسل در این مودم های همراه استفاده کرد. پاسخ این سوال در حالت کلی «خیر» است.

مودم های ارائه شده توسط شرکت ایرانسل در شبکه این اپراتور قفل می باشند. این امر به این معنی است که اگر سیم کارتی غیر از ایرانسل را در این مودم ها قرار دهید با پیغام خطای «Invalid Simcard» مواجه خواهید شد. در این بخش قصد داریم راه کاری ارائه دهیم تا بتوانید قفل مودم همراه E3372 را شکسته و از سایر سیم کارت ها به همراه این مودم همراه استفاده کنید.

برای شکستن قفل مودم همراه E3372 مراحل زیر را دنبال کنید.

1.       ابتدا به ایــــــــــن ســـــایت مراجعه کنید.

2.       در این سایت از شما IMEI دستگاه خواسته می شود. IMEI مودم شما عددی 15 رقمی است که بر روی جعبه مودم و همچنین در داخل مودم شما نوشته شده است. IMEI را وارد کرده و دکمهCalculate را بزنید. به این ترتیب یک کد 8 رقمی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

4G-Huawei E3372 - E3372-مودم همراه ایرانسل-مودم 4جی

3.       سیم کارتی به غیر از ایرانسل (همراه اول یا رایتل) را در مودم خود قرار داده و مودم را به کامپیوتر متصل کنید.

4G مودم-Huawei E3372 - E3372-مودم همراه ایرانسل-مودم 4جی

4.       پس از اتصال مودم، پنل کاربری مودم شما بصورت خودکار باز خواهد شد و از شما درخواست کد قفل گشا (Unlock Code) خواهد داشت.

Huawei E3372 Panel - پنل کاربری مودم E3372 ایرانسل

5.       کد 8 رقمی را که از سایت دریافت کرده اید در این قسمت کپی کرده و دکمه Apply را بزنید. در صورتی که دستگاه کد را قبول کند پس از چند ثانیه نام اوپراتور در پنل مودم نشان داده خواهد شد. در صورتی که دستگاه کد را قبول نکند پیغام «Invalid Unlock Code» نمایش داده خواهد شد. توجه داشته باشید که دستگاه تنها 10 بار به شما فرصت می دهد تا کد را وارد کنید. در صورتی که بیش از 10 بار کد اشتباه وارد شود دستگاه می سوزد.

6.       در صورتی که دستگاه کد قفل گشا را قبول نکرد کد دوم را که با نام Unlock (V2) مشخص شده است کپی کرده و در پنل کاربری دستگاه وارد کنید.

7.       در صورتی که این کد را نیز قبول نکرد کد Unlock (V1) را وارد کنید.

8.       در عموم مواقع یکی از کدهای V3 یا V2 به راحتی قفل مودم را باز خواهند کرد.

توجه: بنا به درخواست مکرر مشترکین، نحوه آنلاک کردن مودم در سایت قرار داده شده و مسئولیت اخلاقی، شرعی و قانونی آنلاک کردن این مودم ها بر عهده صاحب مودم است.

منبع

لینک به دیدگاه

آقا زخم خورده ی این  طرح بنده هستم!! 10 تومن که چیزی نیست.... بسته رو گرفتم (ماهیانه) بسته فعال شد اس ام اس فعال شدنش هم برام اومد... ساعت 2 گذاشتم دانلود ساعت 8 سیستم تنظیم بود که اتومات خاموش کنه که کرد... ساعت 9 دیدم واسم اس ام اس اومده:

مشتری گرامی قبض میان دوره شما بالاتر از 200.000 تومان شده لطفا تا 48 ساعت نسبت به پرداخت اقدام کنید!!! آقا زنگ زدم مخابرات داد و بیداد... اپراتور نادون میگه آقای محترم شما مصرف آزاد داشتید!!! میگم خانوم محترم من از سایت ریز مصرف رو گرفتم....  از 2 شب تا 8 صبح واسم با تعرفه عادی حساب کرده اما من بسته خریده بودم.... توی ساییتونم موجوده....خلاصه الان خط بنده 1 طرفه شده! نمیدونم شاید چون اوایل طرح هست باگ داره سیستم و یقه من بیچاره رو گرفته.... خیلی بی انصافی بود.....

لینک به دیدگاه

دوستانی که بابت این طرح مورد سوء استفاده قرار گرفتن یه همت بکنین تو سامانه 195 شکایتتون رو تیکت کنید . معمولا به شدت پیگیری میکنن . ضرر نداره 

لینک : https://195.ict.gov.ir/

ثبت درخواست کنید اطلاعات رو کامل بدید شرح شکایت رو دقیق بدید در آخر هم شماره تیکت رو جایی یاداشت کنید .

ضمنا در سایت همراه اول به وضوح نوشته بسته دارای حجم نامحدود هست . تصویر ضمیمه رو مشاهده کنید .

Sketch.png

لینک به دیدگاه

همیشه دوتا بسته رو باهم فعال میکنم ساعت حول 10 او اینای شب بعد پلن میدم ساعت 2:03 شب اجرا شه حالا چه استیم چه ای دی ام دانلود میکنه بدون اشکال 

سلام
من بسته که میگیرم شب ساعت دو میزنم تا پنج همون روز مهلت میده
شما که میگید من دو تا بسته شبش میخرم به چه صورته تایم استفادش چیطوری میشه
همون از دو تا پنج میشه
یا یکیش دو تا پنج بعدیش 5 تا هشت
به چه صورته یکم بیشتر راهنمایی میکنیم
شبی بیدا. نشیم
لینک به دیدگاه

در در 1395/08/27, 23:51:16، Alirezakhodaei گفته است :

آقا زخم خورده ی این  طرح بنده هستم!! 10 تومن که چیزی نیست.... بسته رو گرفتم (ماهیانه) بسته فعال شد اس ام اس فعال شدنش هم برام اومد... ساعت 2 گذاشتم دانلود ساعت 8 سیستم تنظیم بود که اتومات خاموش کنه که کرد... ساعت 9 دیدم واسم اس ام اس اومده:

مشتری گرامی قبض میان دوره شما بالاتر از 200.000 تومان شده لطفا تا 48 ساعت نسبت به پرداخت اقدام کنید!!! آقا زنگ زدم مخابرات داد و بیداد... اپراتور نادون میگه آقای محترم شما مصرف آزاد داشتید!!! میگم خانوم محترم من از سایت ریز مصرف رو گرفتم....  از 2 شب تا 8 صبح واسم با تعرفه عادی حساب کرده اما من بسته خریده بودم.... توی ساییتونم موجوده....خلاصه الان خط بنده 1 طرفه شده! نمیدونم شاید چون اوایل طرح هست باگ داره سیستم و یقه من بیچاره رو گرفته.... خیلی بی انصافی بود.....

شما از خط اعتباری استفاده میکنید یا دائمی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ظاهرا همونطور که انتظارش میرفت این طرح یک ماهه هم خیلی به درد نمیخوره و اگر بگذارید روی دانلود ، یکی دو شب اول سرعتش خوبه ولی به صورت پله ای شروع به کاهش سرعت میکنه تا جایی که بنده امتحان کردم پریشب سرعت دانلود   600 کیلوبایت بود و به تدریج تا 200 کیلوبایت هم پایین اومد!! مجموعا در 10 ساعت حدود 14  گیگ دانلود کرد. در صورتی که اولش 1.8 مگابایت بود و در 10 ساعت 60 گیگ دانلود میکرد.

دیشب رو بهش استراحت دادم و دو تا طرح 3 ساعته ایرانسل گرفتم و از سرعت دانلود 8 مگابایت لذت بردم و 120 گیگ دانلود کردم 

دوباره امشب همراه اول رو تست میکنم ببینم یک شب استفاده نکردن تاثیری در سرعتش داشته یا نه !

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، aminshareati گفته است :

سلام
من بسته که میگیرم شب ساعت دو میزنم تا پنج همون روز مهلت میده
شما که میگید من دو تا بسته شبش میخرم به چه صورته تایم استفادش چیطوری میشه
همون از دو تا پنج میشه
یا یکیش دو تا پنج بعدیش 5 تا هشت
به چه صورته یکم بیشتر راهنمایی میکنیم
شبی بیدا. نشیم

اگه دو  تا بسته 3 ساعته پشت سر هم بخرید میتونید از ساعت 2 تا 5 و 5 تا 8 دانلود کنید. البته به شرطی که 2 تا 5 کل 60 گیگ رو تموم نکنید.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Bahman گفته است :

ظاهرا همونطور که انتظارش میرفت این طرح یک ماهه هم خیلی به درد نمیخوره و اگر بگذارید روی دانلود ، یکی دو شب اول سرعتش خوبه ولی به صورت پله ای شروع به کاهش سرعت میکنه تا جایی که بنده امتحان کردم پریشب سرعت دانلود   600 کیلوبایت بود و به تدریج تا 200 کیلوبایت هم پایین اومد!! مجموعا در 10 ساعت حدود 14  گیگ دانلود کرد. در صورتی که اولش 1.8 مگابایت بود و در 10 ساعت 60 گیگ دانلود میکرد.

دیشب رو بهش استراحت دادم و دو تا طرح 3 ساعته ایرانسل گرفتم و از سرعت دانلود 8 مگابایت لذت بردم و 120 گیگ دانلود کردم ?

دوباره امشب همراه اول رو تست میکنم ببینم یک شب استفاده نکردن تاثیری در سرعتش داشته یا نه !

دیشب و پریشب بد نبود البته شاید به خاطر این هست که اول بسته هست.

ایرانسل برای من آنتن 50dmb هست(شک دارم کسی این سیگنالو بگیره) ولی سرعتم قفل هست روی 3.8 تا 4 مگ. بد شانسی من :دی

کار خوبی میکنی بهمن جان خیلی بهتر هست ایرانسل مخصوصا چون LTE هست  هر سرعتی ممکنه ببینی :دی

من یک ترابایت رو بگیرم از همراه اول راضی هستم 29.000 تومن حلالش :دی.

جاش هست یک .i. پر ملات بفرستیم به شاتل و شرکت های ADSL عزیز در سرتاسر ایران.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

دوستان من سیم کارتم 4g نیست همراه اول منظورم هست.

به نظرتون برای تعرفه ی 1 تا 11 یک ماهه امکانش هست بتونم LTE رو فعال کنم؟

چون تا الان که تست کردم و فعال نشده قطعا  به خاطر سیم کارت 2G 3G قدیمی بوده!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، Bahman گفته است :

دیشب رو بهش استراحت دادم و دو تا طرح 3 ساعته ایرانسل گرفتم و از سرعت دانلود 8 مگابایت لذت بردم و 120 گیگ دانلود کردم 

لینک به دیدگاه

دوستان من سیم کارتم 4g نیست همراه اول منظورم هست.
به نظرتون برای تعرفه ی 1 تا 11 یک ماهه امکانش هست بتونم LTE رو فعال کنم؟
چون تا الان که تست کردم و فعال نشده قطعا  به خاطر سیم کارت 2G 3G قدیمی بوده!

سلام
دوست عزیز این جور که دوستان میگن
بسته های همراه اول نهایتا روی 3 جی ست میشه روی 4جی نمیره !
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، میثثم گفته است :

شما از خط اعتباری استفاده میکنید یا دائمی؟

دائمی

لینک به دیدگاه

دائمی

این جور که معلومه اپراتورها معمولا سر سیم های دائمی کلاه میزارن شما سعی کنید هیچ طرحی بسته ای رو با خط دائمی فعال نکنین و از اعتباری استفاده کنین حدالامکانم تهش شارژ براتون نباشه
لینک به دیدگاه

صد رحمت به اسیاتک که از ساعت 2 تا 8 صبح حسابی حال میده : D

سرعت دانلود 16 مگابیت ( دو مگابایت در ثانیه ) راحت توی 6 ساعت میتونه 40 گیگ دانلود کنه که کافیه : |

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، M4t1n گفته است :

صد رحمت به اسیاتک که از ساعت 2 تا 8 صبح حسابی حال میده : D

سرعت دانلود 16 مگابیت ( دو مگابایت در ثانیه ) راحت توی 6 ساعت میتونه 40 گیگ دانلود کنه که کافیه : |

شک دارم روی مسی شما دو مگابایت بگیرید. لینک speedtest بدید. نهایتش 1.8 میده. اونم شبا محدود میکنه اولش سرعت خوبه بعد خراب میشه. آسیاتک رو میگم.

خودم 2 گیگ چهار تا 10 رو تست کردم. 4 گیگ 2 تا هست هم تست کردم. 16 مگ.

لینک به دیدگاه

روی خط مسی برای من تا 24 مگ جواب میده

یه مدت با نماینده رفیق بودم برام تا 24 مگ آزاد میزاشت 

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/29, 09:42:59، hassanshaikhi گفته است :

اگه دو  تا بسته 3 ساعته پشت سر هم بخرید میتونید از ساعت 2 تا 5 و 5 تا 8 دانلود کنید. البته به شرطی که 2 تا 5 کل 60 گیگ رو تموم نکنید.

سلام ایرانسل مگه 3 ساعته هاش کار میکنن؟؟نه با  گوشی میشه نه با سایتش

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، 3adegh. گفته است :

سلام ایرانسل مگه 3 ساعته هاش کار میکنن؟؟نه با  گوشی میشه نه با سایتش

درود

تو یه گوشی اندرویدی برنامه ایرانسل من رو نصب کن رمز انلاین سیمکارتت رو بگیر راحت هر بسته ای رو میخوای با شارژ سیمکارتت بخر

متاسفانه عمدا یا سهوا خرید بسته های ساعتی با کد دستوری یا پرتال شدنی نیست و باید از برنامه خود ایرانسل کمک بگیرید

ویرایش شده توسط Trevor
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Trevor گفته است :

درود

تو یه گوشی اندرویدی برنامه ایرانسل من رو نصب کن رمز انلاین سیمکارتت رو بگیر راحت هر بسته ای رو میخوای با شارژ سیمکارتت بخر

متاسفانه عمدا یا سهوا خرید بسته های ساعتی با کد دستوری یا پرتال شدنی نیست و باید از برنامه خود ایرانسل کمک بگیرید

سلام

ایرانسل من رو قبلا نصب و فعال کرده بودم  توش گشتم ولی پیدا نکردم.الان که گفتین دیدم داره.

لینک به دیدگاه

سلام دوستانی که میگن طرح شبانه 1 ماهه محدود میکنن واسه من که اینطوری نبود.شبی هم حداقل 50 60 گیگ میگیرم.شهر ما ایرانسل 3g هم نیس خیلی داغونه عوضش 15 کیلومتر اونورتر ما 4g هست.حالا خوبه همراه اول اینجا 3g.شیرشو بکشم.خخخخخخخ

net.PNG

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، 3adegh. گفته است :

سلام دوستانی که میگن طرح شبانه 1 ماهه محدود میکنن واسه من که اینطوری نبود.شبی هم حداقل 50 60 گیگ میگیرم.شهر ما ایرانسل 3g هم نیس خیلی داغونه عوضش 15 کیلومتر اونورتر ما 4g هست.حالا خوبه همراه اول اینجا 3g.شیرشو بکشم.خخخخخخخ

net.PNG

دادا بحث روی این یک شب تست کردن نیست. همه ما یک شب رو با سرعت خوب گرفتیم. من 92 گیگ شب های اول میگیرفتم. الان داغون شده شبی 57 تا 70 گیگ بیشتر نمیشه گرفت.

علت خاصی داره طرف داری میکنید از همراه اول؟

در ضمن همراه اول 3g نیست 4g هم داره فقط  روی بسته ی نامحدود 3g فعال هست.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در در 1395/08/29, 17:31:10، M4t1n گفته است :

خوب 16 مگ میشه 2 مگابایت در ثانیه دیگ 

میشه دو مگ ولی قرار نیست عین سرعت در طول 1 کیلومتر کابل مسی به شما برسه!! مگر این که فاصلتون زیر 100 متر باشه با مرکز.(دیوار به دیوار)

در در 1395/08/29, 18:15:15، M4t1n گفته است :

روی خط مسی برای من تا 24 مگ جواب میده

یه مدت با نماینده رفیق بودم برام تا 24 مگ آزاد میزاشت 

آزاد گزاشتن خط هم دیده شده دوستان مشکل قطعی پیش میاره. ولی همون طور که گفتم درسته باز میزارن ولی نهایتا روی کابل مسی اتلاف دارید و 24 مگابیت نمیگیرید.

لینک به دیدگاه

دادا بحث روی این یک شب تست کردن نیست. همه ما یک شب رو با سرعت خوب گرفتیم. من 92 گیگ شب های اول میگیرفتم. الان داغون شده شبی 57 تا 70 گیگ بیشتر نمیشه گرفت.
علت خاصی داره طرف داری میکنید از همراه اول؟

در ضمن همراه اول 3g نیست 4g هم داره فقط  روی بسته ی نامحدود 3g فعال هست.

این مال شبای ۷-۸ ام منه.طرفداریشو نمیکنم. راضیم.وقتی isp ها ساعتای رایگان شبانه رو برداشتن این طرحا مشکل مارو حل میکنه.هر کی سرعت و پوشش بهتری بده من میرم سراغ اون.

Sent from my D6503 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...