رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت همراه اول

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 513
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

دوستان سلام ، مثل اینکه از طرح جدید همراه اول خبر ندارید ^_^ یه طرح گذاشته ترکونده :D

برای تمام افرادی که بسته های اینترنت چه اعتباری و چه دائمی ، چه یک روزه و چه 3 ماهه داشته باشن ، تا آخر پاییز اگر بین ساعت های 3 بامداد تا 9 صبح دانلود کنن توی هجمشون محاسبه نمیشه.

در واقع اینجور میشه راحت تر گفت که کسی که بسته اینترنت داشته باشه میتونه توی این ساعات رایگان دانلود کنه.

من خودم کاری که کردم اومدم یه بسته 3 ماهه 5 گیگی خریدم به قیمت 22 هزار تومن ، حالا از اون موقع هر روز دارم بین این ساعات دانلود میکنم :)

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

دوستان سلام ، مثل اینکه از طرح جدید همراه اول خبر ندارید ^_^ یه طرح گذاشته ترکونده :D

برای تمام افرادی که بسته های اینترنت چه اعتباری و چه دائمی ، چه یک روزه و چه 3 ماهه داشته باشن ، تا آخر پاییز اگر بین ساعت های 3 بامداد تا 9 صبح دانلود کنن توی هجمشون محاسبه نمیشه.

در واقع اینجور میشه راحت تر گفت که کسی که بسته اینترنت داشته باشه میتونه توی این ساعات رایگان دانلود کنه.

من خودم کاری که کردم اومدم یه بسته 3 ماهه 5 گیگی خریدم به قیمت 22 هزار تومن ، حالا از اون موقع هر روز دارم بین این ساعات دانلود میکنم :)

سلام

عزیز با همین طرح پاییزی دارم دانلود میکنم :D:D:D:D:D

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، rezagtx گفته است :

همراه اول پوششش در خوزستان خیلی بهتره از ایرانسل - من با ایرانسل خیلی بگیرم شب تاصبح سی گیگ- توی همین فاصله همراه اول پنجاه گیگ به بالا میزنه-120 گیگ از استور  ویندوز من در یک شب زدم -همراه اول 4G ایش جهنمیه-   عالی.

حالا یه موضوع!!

ما تو خونواده 3 تا همراه اول داریم(خودم-پدر-مادر)....من که خب سیمکارتم اعتباریه اگه یه دفعه این طرح بدون اطلاع برداشته بشه مشکلی ندارم نهایتا چند تومن شارژم میره.....اما پدر مادرم سیمکارتشون دایمی هست....یعنی اگه این طرح یه دفعه بدون اطلاع برداشته بشه یا من متوجه اون نشم و همینطوری هی دانلود کنه و بسته تموم شه و دوباره بسته بخره دیگه هیچی من به فنا میرم:4_joy:

راهی نداره که مشخص کنیم اگه بسته تموم شد دیگه بسته نخر و از تعرفه آزاد هم  استفاده نکن؟؟

اگه اینطوری بشه میتونم با خیال راحت 3 تا همراه اول رو به pc وصل کنم و بزنم تو کار دانلود:35_thinking::D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، Kiarash Atri گفته است :

حالا یه موضوع!!

ما تو خونواده 3 تا همراه اول داریم(خودم-پدر-مادر)....من که خب سیمکارتم اعتباریه اگه یه دفعه این طرح بدون اطلاع برداشته بشه مشکلی ندارم نهایتا چند تومن شارژم میره.....اما پدر مادرم سیمکارتشون دایمی هست....یعنی اگه این طرح یه دفعه بدون اطلاع برداشته بشه یا من متوجه اون نشم و همینطوری هی دانلود کنه و بسته تموم شه و دوباره بسته بخره دیگه هیچی من به فنا میرم:4_joy:

راهی نداره که مشخص کنیم اگه بسته تموم شد دیگه بسته نخر و از تعرفه آزاد هم  استفاده نکن؟؟

اگه اینطوری بشه میتونم با خیال راحت 3 تا همراه اول رو به pc وصل کنم و بزنم تو کار دانلود:35_thinking::D

درود 

هر بسته ای که بخواد تمام بشه اس ام اس میده  میگه هشتاد درصد از حجم مصرف شده یا مثلا نزدیک به تاریخ پایان  بسته هست.بهترین کار اینکه یک بسته  همیشه رزرو داشته باشید به محض تمام شدن بسته جدید سوییچ میکنه روی جدید 

لینک به دیدگاه

از وقتی من سیم کارتم را عوض کردم سرعت اینترنتم داغون شده نمی دونم چرا بخاطر گوشی هم نیست سال پیش که سیم کارتم 3g بود با سرعت 1.5 مگ دانلود میکردم ولی بعد از عید به اینور سرعت دانلود شده 250 کیلوبایت تابستون هم که به شهرهای دیگه سفر کردم سرعتم همین قدر بود بیشتر نشد حتی سیم کارتم ر تو چند تا گوشی دیگه هم گذاشتم فرقی نکرد نمیدونم چه کنم؟

ویرایش شده توسط miladnuranii
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

درود 

هر بسته ای که بخواد تمام بشه اس ام اس میده  میگه هشتاد درصد از حجم مصرف شده یا مثلا نزدیک به تاریخ پایان  بسته هست.بهترین کار اینکه یک بسته  همیشه رزرو داشته باشید به محض تمام شدن بسته جدید سوییچ میکنه روی جدید 

بله به طور معمول روی سیمکارت اونا بسته 8 گیگ (4 گیگ روزانه 4 گیگ شبانه) فعال هست و در صورت تمام شدن دوباره همین بسته رو فعال میکنه..اما من که 3 صبح بیدار نمیشم برای دانلود....میزارم روی اتومات و ساعت 3 شروع شه 9 تموم شه...حالا این وسط یه دفعه ندونم که طرح غیر فعال شده و همینطوری  از بسته دانلود کنه و دوباره بسته بخره....حالا خودتون حساب کنید توی این 6 ساعت چند تا بسته بشه:34_rolling_eyes:

ویرایش شده توسط Kiarash Atri
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، miladnuranii گفته است :

از وقتی من سیم کارتم را عوض کردم سرعت اینترنتم داغون شده نمی دونم چرا بخاطر گوشی هم نیست سال پیش که سیم کارتم 3g بود با سرعت 1.5 مگ دانلود میکردم ولی بعد از عید به اینور سرعت دانلود شده 250 کیلوبایت تابستون هم که به شهرهای دیگه سفر کردم سرعتم همین قدر بود بیشتر نشد حتی سیم کارتم ر تو چند تا گوشی دیگه هم گذاشتم فرقی نکرد نمیدونم چه کنم؟

اینم نهایت سرعت اینترنت من تو 4g واقعا مسخره شده دیگه.

photo_2017-10-11_10-42-26.jpg

لینک به دیدگاه

نه کلا از اول سرویس تا 15 یا 16 روز همینطور افتضاحه ولی بعدش عالی میشه ...

من دیشب سرعتم 6.7 بود 

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، mahanhemati68 گفته است :

نه کلا از اول سرویس تا 15 یا 16 روز همینطور افتضاحه ولی بعدش عالی میشه ...

من دیشب سرعتم 6.7 بود 

برای من کلا 7 ماهه که سرعت اینترنت کم شده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Kiarash Atri گفته است :

بله به طور معمول روی سیمکارت اونا بسته 8 گیگ (4 گیگ روزانه 4 گیگ شبانه) فعال هست و در صورت تمام شدن دوباره همین بسته رو فعال میکنه..اما من که 3 صبح بیدار نمیشم برای دانلود....میزارم روی اتومات و ساعت 3 شروع شه 9 تموم شه...حالا این وسط یه دفعه ندونم که طرح غیر فعال شده و همینطوری  از بسته دانلود کنه و دوباره بسته بخره....حالا خودتون حساب کنید توی این 6 ساعت چند تا بسته بشه:34_rolling_eyes:

سه تا نه که رایگانه  فعلاهیچ بسته مصرف نمیشه .هیچ طرح هم توی سایت همراو اول چک کنید گفتن تا اخر پاییز دقیقا مشخص نیست که چه موقع . حالا اگر متوجه شدم خبرتون میکنم. منتهی شما با خط خودت  اعتباری کلا بهتره  بسته نامحدود  براش گرفت . حالا بسته نامحدود که بگیرید برای خودتون دو تا هشت یا یک تا یازده بازم  همون رو برای اعتباری بگیرید .من دو بار در شب  چند ماه پیش  بسته یک تا یازده داشتم  ساعت شش صبح بیدار شدم برم   سرکار  گوشی هم هات اسپات بود به  نوت بوک در حال دانلود یکدفعه همراه اول قاط زد افتادروی  بسته ماهانه ام تو چنددقیقه هفت گیگ ماهانه رو  خورد  سی هزار تومان هم شارژ تو گوشی بود خورد . خلاصه ما زنگ زدیم و شکایت و ...گفتن سامانه باگ داشته دو بار من اینجور شدم نزدیک به. هشتاد هزار تومان ازم خورد . یکدونه هزارتومنی رو پس ندادن الان . البته این چند وقته میگن درست شده مثل اینکه باگ بود تو سامانه . ولی من هم خدایی انتقام سختی گرفتم. یک ترا بایت دانلود کردم ازشون که یاد بگیرن سامانه  خراب نزارن  دم دست مردم!!. درکل پیشنهاد میدم خط اعتباری بدون شارژ بزارید دانلود نامحدود نه خط  دائمی . همراه اول هر چی بشه گردن نمیگیره اپراتور هاش ویندوز 98هم بلد نیستن میگن پرونده تشکیل میدیم براتون . خدایی هزار تومن به من برنگشته . شما ریسک نکن با اعتباری دانلود کن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، miladnuranii گفته است :

اینم نهایت سرعت اینترنت من تو 4g واقعا مسخره شده دیگه.

photo_2017-10-11_10-42-26.jpg

این سرعت بدیه من نمیتونم نگاه کنم . زیر سیو پنج مگابیت اصلا فایده  نداره . کابوسه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، rezagtx گفته است :

این سرعت بدیه من نمیتونم نگاه کنم . زیر سیو پنج مگابیت اصلا فایده  نداره . کابوسه

چند بار هم زنگ زدم به 9990 ولی فایده ای نداشت سیم کارتم هم نمی خوام عوض کنم و خط دیگه ای بگیرم این خط را از همون موقع ای که سیم کارت اعتباری وارد بازار شد دارمش.

لینک به دیدگاه

سرعت همراه اول کلا چه ۳جی چه ۴جی چه بسته معمولی چه نامحدود شبانه و غیره و ذلک روی ۲۵۰ کیلوبایت بر ثانیه قفل هست دوستان بنده هم پیگیری از خود پشتیبانی کردم هم ماههاست تست میکنم همینه

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در در 1396/07/19, 22:32:26، rezagtx گفته است :

سه تا نه که رایگانه  فعلاهیچ بسته مصرف نمیشه .هیچ طرح هم توی سایت همراو اول چک کنید گفتن تا اخر پاییز دقیقا مشخص نیست که چه موقع . حالا اگر متوجه شدم خبرتون میکنم. منتهی شما با خط خودت  اعتباری کلا بهتره  بسته نامحدود  براش گرفت . حالا بسته نامحدود که بگیرید برای خودتون دو تا هشت یا یک تا یازده بازم  همون رو برای اعتباری بگیرید .من دو بار در شب  چند ماه پیش  بسته یک تا یازده داشتم  ساعت شش صبح بیدار شدم برم   سرکار  گوشی هم هات اسپات بود به  نوت بوک در حال دانلود یکدفعه همراه اول قاط زد افتادروی  بسته ماهانه ام تو چنددقیقه هفت گیگ ماهانه رو  خورد  سی هزار تومان هم شارژ تو گوشی بود خورد . خلاصه ما زنگ زدیم و شکایت و ...گفتن سامانه باگ داشته دو بار من اینجور شدم نزدیک به. هشتاد هزار تومان ازم خورد . یکدونه هزارتومنی رو پس ندادن الان . البته این چند وقته میگن درست شده مثل اینکه باگ بود تو سامانه . ولی من هم خدایی انتقام سختی گرفتم. یک ترا بایت دانلود کردم ازشون که یاد بگیرن سامانه  خراب نزارن  دم دست مردم!!. درکل پیشنهاد میدم خط اعتباری بدون شارژ بزارید دانلود نامحدود نه خط  دائمی . همراه اول هر چی بشه گردن نمیگیره اپراتور هاش ویندوز 98هم بلد نیستن میگن پرونده تشکیل میدیم براتون . خدایی هزار تومن به من برنگشته . شما ریسک نکن با اعتباری دانلود کن .

بله ریسک بدیه!!صبح بیدار میشی میبینی هر خط 1 تومن پول نت اومده:34_rolling_eyes:

فعلا هم دارم از همین اعتباری خودم فقط استفاده میکنم تا حداقل اگه قطع کردن فقط شارژم بره...

لینک به دیدگاه

کلا همراه اول تا یه چیزی پولی خوبه مثلا این بسته یک گیگ که اخیرا برای استفاده از اپلیکیشنش میده تا فعال کردم چند بار باید قطع و وصل کنی mobile dataرو تا درست کار کنه و حسابی گند زده تموم هم نمیشه آخه راحت شم.

لینک به دیدگاه

الان اگه من سیم کارت اعتباریمو عوض کنم و 4g بخر آیا بهم نت رایگان میده؟منظورم همون 15 گیگه؟

بعد با همین بسته آیا از 3 تا 9 رایگانه؟حدودا تو این فاصله چند گیگ میشه گرفت؟

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، mahe6abe14 گفته است :

الان اگه من سیم کارت اعتباریمو عوض کنم و 4g بخر آیا بهم نت رایگان میده؟منظورم همون 15 گیگه؟

بعد با همین بسته آیا از 3 تا 9 رایگانه؟حدودا تو این فاصله چند گیگ میشه گرفت؟

بله به اعتباری ها 15 گیگ و به سیمکارتهای دائمی برای ارتقا به 4G بیست گیگ بصورت هدیه میده

با همین بسته هم نت شبانه براتون رایگان میشه . بستش یک ماهه هست تو این یک ماه میتونید از شبانه پاییزی هم استفاده کنید . من دقیقا دارم از همین روش استفاده می کنم

شبی 100 گیگ میشه دانلود کرد البته بستگی به مکان و میزان انتن دهی هم داره

رکوردم هم 98 گیگه با میزان آپلود شده 101 گیگ

photo_2017-10-15_10-10-12.jpg

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

من دو روز پیش بسته نامحدود شبانه همراه اول رو خریدم

فقط تا 8 گیگ اول رو با سرعت بین 1.5 تا 3 مگ بر ثانیه دانلود میکنه ولی از اون به بعد سرعت افت میکنه روی 200 -300 کیلوبایت بر ثانیه !!! در کل از 2 بامداد تا 7 صبح جمعأ 16 گیگ بیشتر دانلود نمیکنه !!!

بنظر میاد همراه اول بطور عمدی این کار رو انجام میده تا پهنای باند کم نیاره  !!!

یه جا شنیدم که اگه DNS رو تغییر بدیم ، میتونیم این محدودیت رو دور بزنیم ... از دوستان کسی اطلاعی دراین مورد داره ؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، AminC گفته است :

هنگام تایم رایگان  نیازی هست سیم کارت قطع و وصل (مثلا حالت هواپیما) بشه؟

فکر نمیکنم

من حدودا 6-7 دقیقه قبل از اینکه شبانه رایگان شروع بشه نت رو وصل میکنم 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام من بسته هدیه 30 روزه 1 گیگ که با نصب برنامه همراه من میده رو فعال کردم . از اونجایی که همراه اول طرح شبانه رایگان از ساعت 3 تا 9 رو داره تا اخر پاییز . با idm گذاشتم برای دانلود و تنظیم کردم ساعت 8:55 دقیقه قطع بشه . اما در کمال ناباوری دیدم صبح بدون اینکه قبلش اخطار اتمام بسته بهم داده شده باشه پیام اومده مشترک گرامی اینترنت شما به صورت آزاد محاسبه شده که 800 هزار تومن هزینه قبضه تا الان و به دلیل اینکه به سقف رسیده اینترنت شما قطع شده و سیمکارت هم یکطرفه شده. داشتم صبح سکته  میزدم زنگ زدم به اپراتور گفت که از ساعت 9 به بعد هم مصرف داشتین منم هر طور بهش گفتم که ساعت 9 نتو قطع کردم و هیچ مصرفی نداشتم حالیش نشد . حالا نمیدونم چیکار کنم کسی راهکار داره؟ لطفا کمک کنید

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، zoroaster گفته است :

سلام من بسته هدیه 30 روزه 1 گیگ که با نصب برنامه همراه من میده رو فعال کردم . از اونجایی که همراه اول طرح شبانه رایگان از ساعت 3 تا 9 رو داره تا اخر پاییز . با idm گذاشتم برای دانلود و تنظیم کردم ساعت 8:55 دقیقه قطع بشه . اما در کمال ناباوری دیدم صبح بدون اینکه قبلش اخطار اتمام بسته بهم داده شده باشه پیام اومده مشترک گرامی اینترنت شما به صورت آزاد محاسبه شده که 800 هزار تومن هزینه قبضه تا الان و به دلیل اینکه به سقف رسیده اینترنت شما قطع شده و سیمکارت هم یکطرفه شده. داشتم صبح سکته  میزدم زنگ زدم به اپراتور گفت که از ساعت 9 به بعد هم مصرف داشتین منم هر طور بهش گفتم که ساعت 9 نتو قطع کردم و هیچ مصرفی نداشتم حالیش نشد . حالا نمیدونم چیکار کنم کسی راهکار داره؟ لطفا کمک کنید

برای من هم یکبار همین مشکل پیش اومد که اینترنت شبانه نامحدود 2 تا 7 صبح رو فعال کرده بودم ولی بعد ساعت 9 صبح که از خواب بیدار شدم دیدم دانلود قطع نشده و پیام اومده بود که بعلت مصرف نامتعارف آزاد و جهت جلوگیری از تحمیل هزینه ، اینترنت شما قطع گردید ....

موقعی که یکماه بعد قبض موبایل برایم آمد ،  زده بود که 900 هزار تومان هزینه قبض هست ولی 830 هزار تومان تخفیف خورده و نهایت 70 هزار تومان رو زده بود مبلغ قابل پرداخت !!!

شما هم نگران نباش ... این فقط برای ترساندن شما هست که دفعه بعد از این شیرین کاریها ازتون سرنزنه :14_relaxed:

موقع محاسبه براتون تخفیف میزنه عزیز ...:91_thumbsup: البته مواظب باشید دیگه تکرار نشه وگرنه معلوم نیست اگر باز هم همین مصرف رو داشته باشید ، باز هم براتون تخفیف بزنن یا نه !

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

درود. متاسفانه نظری درباره راه حل احتمالی مشکل شما ندارم، اما؛ لطفا همیشه از سیم کارت های اعتباری برای استفاده از بسته های اینترنت اپراتور ها استفاده کنید تا مبادا همچنین اتفاقی واستون بیفته. بهتر بود همراه اول هم طرحی مشابه کنترل مصرف آزاد اینترنت ایرانسل داشت ...

ویرایش شده توسط grimlock
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، zoroaster گفته است :

حالا نمیدونم چیکار کنم کسی راهکار داره؟ لطفا کمک کنید

تنها راهی که دارید اینه که از این به بعد با خط اعتباری دانلود انجام بدید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...